Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 24 2009, 15:41

Να ανοίξει το μάτι Γιάννη μου.... ti!
Θα σε δούμε το βράδυ;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiannisPatra

GiannisPatra

Ηλικία : 51
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 26/02/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 26 2009, 19:12

Πήγατε τελικά? Εγω δεν τα κατάφερα να έρθω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geodi

geodi

Τόπος : patra
Registration date : 09/09/2009

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Σεπ 30 2009, 21:26

καλησπερα σε ολα τα παιδια.δεν μπορεσα να ερθω για καφεδακι λογω βροχης αλλα και γιατι δεν ξερω καποιον.στην επομενη συναντηση θα τα πουμε σιγουρα και επειδη εβαλα και foto θα με γνωρισεται.καλες βολτες παιδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Σεπ 30 2009, 21:44

Όπως καταλαβαίνετε παίδες δεν ήρθε κανείς, μόνο εγώ έσκασα μύτη αλλά επειδή δεν είδα κανένα απο τα γνωστά μοτόρια έκατσα κανά τέταρτο και την έκανα για σπίτι.
Άντε κανονίστε τίποτα να τα πούμε για κανένα καφεδάκι. Εγώ θα λείπω απο Παρασκευή μέχρι Δευτέρα λόγω εκλογών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V

V

Ηλικία : 40
Τόπος : πατρα
Registration date : 27/05/2009

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: μας εφαγαν οι δουλειες και οι γυναικες!!!   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 08 2009, 09:46

Παίδες καλημέρα!ελειπα αθηνα για σεμιναρια και χαθηκα εντελως απο το φορουμ!!βλεπω λιακαδες αυτες τις ημερες(μην το ματιασω)οπότε να βάλουμε εμπρός για καμια συνάντηση!φιλιά σε όλους!!! drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 08 2009, 09:51

Αντρεα ποτε θα ερθεις να κανονισουμε κανα καφε? Αυριο ειναι μια καλη μερα και με αυτον τον καιρο κριμα ειναι να το αφησουμε.Για να πεσουν συμμετοχες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 08 2009, 10:52

Παίδες εγώ λέω να παίξει σήμερα ένας καφές ότι ώρα θέλετε αλλά μετά τις 7 γιατί πρέπει να παρευρίσκομαι σε μία παρουσίαση μεταπτυχιακού στο Πανεπιστήμιο και επίσης διότι έχω διήμερο συνέδριο Παρασκευή και Σάββατο στην Κυλλήνη.
Έχω να προτείνω εκδρομή για Κυριακή, ο προορισμός είναι έκπληξη. Άν κανονίσουμε σήμερα καφέ να το συζητήσουμε το θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 08 2009, 10:54

Συμμετοχές για καφέ σήμερα 8/10/09 στις 8.(Για το μέρος πείτε προτάσεις. Επίσης αν δεν σας κάνει η ώρα, προτείνετε και ώρα που βολεύει και εσάς)

1. aris_n
2.
3.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 08 2009, 14:23

aris_n έγραψε:
Συμμετοχές για καφέ σήμερα 8/10/09 στις 8.(Για το μέρος πείτε προτάσεις. Επίσης αν δεν σας κάνει η ώρα, προτείνετε και ώρα που βολεύει και εσάς)

1. aris_n
2.V_KOSTAS
3.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 08 2009, 16:17

Παίδες για να μην προκαταβάλλω κανένα, πείτε μέρα και ώρα που βολεύει τους περισσότερους ασχέτως αν μπορώ εγώ να παρευρίσκομαι ή όχι. Επειδή φέυγω τώρα απο το γραφείο και δεν θα βλέπω τα πόστ το τηλ μου το έχετε, αν κανονίσετε κάτι για σήμερα στείλτε μου μέρος και ώρα.Θενξ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Roberto

Roberto

Ηλικία : 41
Τόπος : Πατρα
Registration date : 26/08/2009

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 09 2009, 03:01

γειας παιδες και απο μενα...
στην επομενη συγκεντρωση και γω μεσα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Οκτ 12 2009, 11:03

Τελικά τι έγινε ρε παίδες?βρεθήκατε; θα βρεθείτε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Οκτ 12 2009, 15:13

Γεια σας παιδια!!
Θα ηθελα μια χαρη για οποιον του ειναι πιο ευκολο.
Ψαχνω εδω και καιρο Αθηνα αυτα:.http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=1405αλλα δυστυχως οπου και να εχω παει δεν μπορω να τα βρω στις διαστασεις 6mm & 8mm.
Για οποιον των βγαζει ο δρομος προς Αθηνα και μπορει να μου τα παρει θα του ειμαι υποχρεως!!

Ευχαριστω πολυ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Οκτ 12 2009, 18:10

Bretsos K2 έγραψε:
Γεια σας παιδια!!
Θα ηθελα μια χαρη για οποιον του ειναι πιο ευκολο.
Ψαχνω εδω και καιρο Αθηνα αυτα:.http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=1405αλλα δυστυχως οπου και να εχω παει δεν μπορω να τα βρω στις διαστασεις 6mm & 8mm.
Για οποιον των βγαζει ο δρομος προς Αθηνα και μπορει να μου τα παρει θα του ειμαι υποχρεως!!

Ευχαριστω πολυ!!
Xρήστο καλησπέρα!Με μεγάλη μου χαρά να σε βοηθήσω εγώ γιατί απο τους Πατρινους μάλλον εγώ ανεβαίνω πιο συχνά στην Αθήνα, μιας και είμαι απο εκεί. Τώρα αυτό που δεν μπορώ να σου υποσχεθώ είναι το πότε θα ανέβω στην Αθήνα, γιατί το μόνο μεταφορικό μου μέσο είναι η μηχανή και ο καιρός αρχίζει και μας τα χαλάει...Σήμερα βρέχει στην Πάτρα όσο δεν έβρεξε ένα χρόνο...
Όταν κάτσει και ξανανέβω Αθήνα θα πάω απο τον Γιάννη που έχει το μοτορέιντ που είναι και φίλος μου και θα στα κρατάω. Η αμοιβή μου θα είναι ένας περιποιημένος καφές να γνωριστούμε κιόλας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Οκτ 12 2009, 19:21

aris_n έγραψε:
Bretsos K2 έγραψε:
Γεια σας παιδια!!
Θα ηθελα μια χαρη για οποιον του ειναι πιο ευκολο.
Ψαχνω εδω και καιρο Αθηνα αυτα:.http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=1405αλλα δυστυχως οπου και να εχω παει δεν μπορω να τα βρω στις διαστασεις 6mm & 8mm.
Για οποιον των βγαζει ο δρομος προς Αθηνα και μπορει να μου τα παρει θα του ειμαι υποχρεως!!

Ευχαριστω πολυ!!
Xρήστο καλησπέρα!Με μεγάλη μου χαρά να σε βοηθήσω εγώ γιατί απο τους Πατρινους μάλλον εγώ ανεβαίνω πιο συχνά στην Αθήνα, μιας και είμαι απο εκεί. Τώρα αυτό που δεν μπορώ να σου υποσχεθώ είναι το πότε θα ανέβω στην Αθήνα, γιατί το μόνο μεταφορικό μου μέσο είναι η μηχανή και ο καιρός αρχίζει και μας τα χαλάει...Σήμερα βρέχει στην Πάτρα όσο δεν έβρεξε ένα χρόνο...
Όταν κάτσει και ξανανέβω Αθήνα θα πάω απο τον Γιάννη που έχει το μοτορέιντ που είναι και φίλος μου και θα στα κρατάω. Η αμοιβή μου θα είναι ένας περιποιημένος καφές να γνωριστούμε κιόλας.

Αρη μιλησα με τον sakk και κανονισαμε
σε ευχαριστω πολυ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Οκτ 12 2009, 19:55

Bretsos K2 έγραψε:


Αρη μιλησα με τον sakk και κανονισαμε
σε ευχαριστω πολυ!!

Πάει ο καφές μου.... gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Οκτ 12 2009, 20:23

aris_n έγραψε:
Bretsos K2 έγραψε:


Αρη μιλησα με τον sakk και κανονισαμε
σε ευχαριστω πολυ!!

Πάει ο καφές μου.... gmt

Οχι ρε χαζε μην μου στεναχωριεσαι οπως και να'χει ο καφες ισχυη!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Οκτ 12 2009, 21:06

OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Οκτ 12 2009, 21:51

sorry που δεν ποσταρα απλα δεν ηθελα να spamaro...με αναγκασατε ομως! lol! aris_n εχω μιλησει ηδη με τον χρηστο και την παρασκευη θα ανεβω αθηνα,αυριο θα παω να κοιταξω να τα βρω!!!
οποιος ακομα θελει εννοειται πως μπορει να δηλωσει ενδιαφερον!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geodi

geodi

Τόπος : patra
Registration date : 09/09/2009

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Δεκ 14 2009, 23:08

που ειστε ρεεεε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Δεκ 15 2009, 00:04

geodi έγραψε:
που ειστε ρεεεε?

Έχουμε πέσει σε χειμερία νάρκη....Εδώ είμαστε αλλά βλέπεις οι μαζώξεις αραιώσανε πιά λόγω δουλειάς και περιοριζόμαστε σε καφέδες με κινητά. εδώ είμαστε όλοι πάντως....παρακολουθείται το τόπικ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 08 2010, 17:52

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους!!! Τι θα γίνει ρε παιδιά, θα πιούμε κάνα καφέ? Χρόνια και ζαμάνια πέρασαν! Για βάλτε μπρος τα εργαλεία σιγά σιγά... geia mas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 09 2010, 19:55

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά και σε σένα Θανάση και σε όλα τα παιδιά!Εδώ είμαστε, ρίχτε τηλ για καφεδάκι και έρχομαι πετώντας....τώρα που έβαλα και το γεφύρι... ποιος με πιάνει!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matador

matador

Ηλικία : 47
Registration date : 27/08/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 09 2010, 20:04

καλη χρονια κυριοι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 09 2010, 20:22

Καλαματα ορεεε!!!Πλακα κανω παιδια καμια παρεξηγηση αγαπαμε Πατρα, να ειστε καλα και καλη χρονια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 6 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: