Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 06 2009, 19:46

gambit έγραψε:
ok παιδες ευκαιρια να σας γνωρισω και εγω!9 με 9.15 στο roof garden σωστα?

Kατα τις 9-9:15 στην εισοδο και ανεβαινουμε ολοι μαζι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 08 2009, 12:49

Στον πρόσφατο καφέ της Δευτέρας πέσανε κάποιες ιδέες στο τραπέζι.
Η πρώτη αφορά στο να έχουμε ενα cafe σαν μέρος συνάντησης όπου θα ξέρουμε π.χ οτι κάθε "Τετάρτη" στις "21:00" θα βρισκόμαστε εκεί. Απλά για να μην χρειάζεται να κανονίζουμε κάθε φορά, θα έχουμε την στάνταρ ώρα και μέρα και όποιος μπορεί και θέλει θα περνάει απο εκεί. Η μέρα και η ώρα δεν είναι οριστικές γι' αυτό και είναι σε εισαγωγικά. Ρίξτε προτάσεις για ωρα και μέρα.

Και η δεύτερη ιδέα αφορά σε μια εκδρομή προς τη λίμνη τσιβλού κοντά στα Καλάβρυτα για το επόμενο Σ/Κ 18 ή 19/7. Ρίξτε και γι' αυτή την ιδέα προτάσεις όσον αφορά τον προορισμό και την ημερομηνία.

merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 08 2009, 21:50

Ετσι, να αρχισουμε να οργανωνόμαστε σιγα σιγα.Για τον καφε,οτι μερα να ναι παιδια και λεω να προτεινω Κυριακη βραδακι, μιας και θα εχουμε γυρισει απο οπου εχουμε παει. Για την εκδρομη εγω ειμαι μεσα για Σαββατο 18/7 γιατι την Κυριακη εχω μια βαπτιση.Αυτα λοιπον, τα ξαναλεμε... geia mas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 09 2009, 17:15

Οποτε Κυριακη 12/7/09 στις 21:00 (προτεινεται μαγαζι)GRAFO

1.V_KOSTAS
2. ;;
3.;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
miketzif

miketzif

Ηλικία : 47
Τόπος : Πύργος Ηλείας,Πάτρα
Registration date : 17/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 09 2009, 22:27

κρίμα ρε μαγκες, υποχρεωσεις με κρατάνε Πύργο αυτό το σκ, θα γουσταρα πολυ να πιουμε καφε,μπυρες ή οτιδήποτε αλλο. Να κονονίσουμε καμιά εκδρομή. Να περασετε καλά

και επειδή ζηλευω kolaraki


χαχαχαχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 10 2009, 00:50

1.V_KOSTAS
2. aris_n (Εφόσον έχω προλάβει να γυρίσω απο Αθήνα. Όσο για το μαγαζι λέω να δούμε αυτό που έλεγες Κώστα στα ψηλαλώνια)
3.;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 10 2009, 01:59

Αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα!!! Παιδες το ξερω ειναι δυσκολη εποχη.. ZESTI ZESTI Μιχαλη αντε ρε φιλε να κανονισουμε καμια σουζα!! sharky Αρη προλαβαινεις.. ti!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V

V

Ηλικία : 40
Τόπος : πατρα
Registration date : 27/05/2009

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 11 2009, 09:51

παιδες εμενα η δουλεια θα κε κρατησει τελικα μεχρι αργα την Κυριακη...Ειμαι μεσα σε περιπτωση δευτερου καφε μεσα στην εβδομαδα..Anyway εαν κανονιστει στεκι σε φαση συγκεκριμενη ημερα και ωρα ειμαι μεσα.το βλεπω καλη ιδεα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matador

matador

Ηλικία : 47
Registration date : 27/08/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 12 2009, 20:23

μολις γυρισα πατρα,απο τριημερο στα υδατα στυγος(σακατευτικα,χωρις το μηχανακι).θελω να ρθω και γω .που θα σας βρω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 13 2009, 14:16

Ριξτε ιδεες μεσα στην εβδομαδα μετα τις 21:00 ειμαι μεσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V

V

Ηλικία : 40
Τόπος : πατρα
Registration date : 27/05/2009

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 14 2009, 21:46

καλησπερα!εγω για Παρασκευη ειμαι μεσα..τελικα ισχυει η εκδρομουλα τοΣαββατο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 15 2009, 10:40

V_KOSTAS έγραψε:
Ριξτε ιδεες μεσα στην εβδομαδα μετα τις 21:00 ειμαι μεσα.

Επειδή και εγώ μέχρι την Πέμπτη είμαι πνιγμένος, θα πρότεινα συνάντηση την Παρασκευή ή την Κυριακή μιας και το Σάββατο ελπίζω να γίνει η εκδρομή!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 15 2009, 12:33

Παιδια και εγω για Παρασκευή ή Κυριακή είμαι μέσα για καφεδακι.Τα λεμε... OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 22 2009, 12:02

Τι έγινε ρε παίδες;;Μας έπιασε η καλοκαιρινή ραστώνη;Ξέρω οτι ίσως κάποιοι είστε διακοπές και εύχομαι καλά μπάνια και καλή επάνοδο!
Δώστε το στίγμα σας και εδώ για να ξαναβρεθούμε!!!
geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 23 2009, 00:50

Λοιπόν μάγκες! Έρχομαι στα μέρη σας την Κυριακή! Έχω μιλήσει ήδη με τον Άρη αλλά δεν θα μπορεί να παραβρεθεί λόγω δουλειάς... Σκάσω μύτη Κυριακή πρωί στον Πειραιά και θα ανέβω προς Δελφούς και Ναύπακτο (γιατί έχω συμπαθήσει τρεεεεελαααα τον Κορίνθου - Πατρών) όπου πιστεύω να φτάσω κατά τις 13.00-14.00 χαλαρά χαλαρά και το βαπόρι για Ιταλία φεύγει στις 18.00.

Μένει μπόλικος χρόνος για καφεδάκι στο Καστέλο στη Ναύπακτο αν σας βολεύει, αλλιώς όπου αλλού πείτε εσείς. Θα χαρώ να τα πούμε από κοντά! geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 23 2009, 20:02

mikios καλως να ερθεις!! αν επικεινωνισεις με τον Αρη παρε το τηλ μου και παρε με οταν ερχεσαι να πιουμε καφεδακι. geia mas ZESTI
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 03 2009, 20:21

Καλά περάσαμε προχθές στο καφεδάκι παιδιά,ετσι? Να ετοιμαζόμαστε για Δευτέρα ή Τρίτη για κανα κοψίδι για Ψαθόπυργο ή οπου αλλού θέλετε,τι λέτε? peinao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 03 2009, 21:11

Όπως πάντα οι μαζώξεις μας έχουν επιτυχία!Ειδικά η ευγένεια της γκαρσόνας εμένα με σκλάβωσε.... Very Happy
Παιδιά εγώ είμαι μέσα για Ψαθό!Ψηφίζω Τρίτη γιατί η Δευτέρα είναι λίγο δύσκολη μέρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 04 2009, 00:13

Τα καλυτερα ερχονται κυριοι.. peinao peinao peinao μεσα για ψαθο!!!!! geia mas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 04 2009, 20:25

Να πουμε τελικα για Τριτη? Το κλεινουμε?Δηλωνουμε συμμετοχες:
1.tezas
2.V_kostas
3.aris_n
4....
peinao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 07 2009, 15:04

Παίδες πάμε για Τρίτη καφεδάκι;Αν ο καιρος είναι άσχημος ή δεν μαζευτούμε για Ψαθό τι λέτε για καφέ στα ΤΕΙ;Έχει και εξεταστική τώρα οπότε το οφθαλμόλουτρο είναι εγγυημένο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 07 2009, 15:06

Μεσα για οπου θελετε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 07 2009, 15:13

Μ' αρέσεις γιατί οι αντιδράσεις σου είναι ακαριαίες!!!Readiness 5 minutes....για να μιλήσω την γλώσσα σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matador

matador

Ηλικία : 47
Registration date : 27/08/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 07 2009, 16:01

κατα πασα πιθανοτητα μεσα και εγω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiannisPatra

GiannisPatra

Ηλικία : 51
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 26/02/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 07 2009, 16:34

Και εγώ μέσα εκτός απροόπτου ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: