Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GiannisPatra

GiannisPatra

Ηλικία : 51
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 26/02/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΤρι Μάης 19 2009, 22:12

Σκέφτομαι να αγοράσω αυτό:

http://www.amotostuff.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=FEGV-S3801& Category_Code=race_tech

Έχω διαβάσει πολύ θετικά σχόλια σε ξένα fora, απλά δεν υπάρχει κάπου στο Ελλάδα...
Ουσιαστικά βελτιώνει πολύ την συμπεριφορά του μπροστινού.

Έχει κανείς άποψη για το συγκεκριμένο? Μήπως, λέω μήπως το έχει τσιμπήσει κανείς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 45
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΤρι Μάης 19 2009, 22:22

Και τι ειναι αυτο ρε παληκαρι, για εξηγησε και για εμας τους χαζους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
GiannisPatra

GiannisPatra

Ηλικία : 51
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 26/02/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΤρι Μάης 19 2009, 22:27

Ουσιαστικά είναι κάτι σαν βαλβίδα που μπαίνει στα καλάμια και εξομοιώνει κατά κάποιον τρόπο την λειτουργία ανάρτησης τύπου "φυσιγγίου" (cartridge) που έχουν μεταξύ άλλων τα 1000 άρια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NewFish
gold member
gold member
NewFish

Ηλικία : 47
Τόπος : Όπου γης και πατρίς
Registration date : 13/02/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΤετ Μάης 20 2009, 01:48

Τα έχω αγοράσει εγώ φίλε και εντός των ημερών θα τα εγκαταστήσω. Μόλις έχω εντυπώσεις, θα ποστάρω. Υπόψιν ότι ο κωδικός για το DL650 είναι FEGV S4301 και ότι πρέπει να πλαισιωθούν από ελατήρια της Race Tech που αντιστοιχούν στα κιλά σου και λάδι πιρουνιών 15W.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiannisPatra

GiannisPatra

Ηλικία : 51
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 26/02/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΤετ Μάης 20 2009, 15:19

Thanx φίλε μου.
Περιμένω με ανυπομονησία σχόλια και εντυπώσεις.

Για διευκρίνηση το συγκεκριμένο σύμφωνα με ξένα fora είναι η καλύτερη βελτίωση που μπορούμε να κάνουμε στο μπροστινό μας εμείς με τα 650 (αν δεν θέλουμε να μπλέξουμε με πατέντες όπως του φίλου μας ΕΚΕΙΝΟΣ).

OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiannisPatra

GiannisPatra

Ηλικία : 51
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 26/02/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΚυρ Ιουν 14 2009, 16:00

Φίλε Newfish έχουμε κανένα νέο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΚυρ Ιουν 14 2009, 22:45

Δεν ξέρω άν το συγκεκριμένο ανταλακτικό είναι καλό πάντως ξέρω σίγουρα οτι μια cartridge της ohlins κάνει περίπου χιλιάρικο. Εκεί γίνεται όλη η δουλειά στις αναρτήσεις....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Loverboy
Member
Member
Loverboy

Ηλικία : 38
Τόπος : thessaloniki
Registration date : 07/06/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΣαβ Ιουν 27 2009, 22:55

μπορει κανεις να αναφερθει λιγο εκτενεστερα για αυτο το προιον? δεν εχω ακουσει κατι για αυτο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiannisPatra

GiannisPatra

Ηλικία : 51
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 26/02/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 04 2009, 14:34

Ρϊξε μια ματία εδώ :

http://www.racetech.com/HTML_FILES/GVWHYGV.html

και εδώ:
http://www.racetech.com/images/08RT25mm_eprintSportRider43442.pdf
http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=357341

Μπορείς να βρείς πολλές πληροφορίες στο google και από όσο έχω διαβάσει με έχει πείσει.
Ταιριάζει κυρίως στο 650 που έχει απλή ανάρτηση μπροστά και όχι τύπου carrtidge (φυσιγγίου) όπως το 1000. Πόσο πάει στο 1000 και πόσο σκόπιμο είναι να το βάλεις εκεί δεν ξέρω. Με λίγα λόγια εξομοιώνει την λειτουργία του cartridge με θεαματικά αποτελέσματα όπως υποστηρίζουν στα ξένα fora. Μάλιστα είχε δοκιμαστεί σε μηχανάκια όπως το GSX-R 600 και του είχαν δώσει τα παρακάτω:

"The Gold Valve Emulator won the "1997 Innovations in Motorcycle Safety Award" for suspension and handling! -I.W.I. Project Safety Bike 1997

Winner of the prestigious "Rider Magazine 1998 Product Innovation of the Year Award"

Δυστυχώς στην Ελλάδα δεν γνωρίζω κάποιον να το έχει βάλει. Περιμένω εντυπώσεις απο συνφορουμίτη που το έχει παραγγείλει ....



geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiannisPatra

GiannisPatra

Ηλικία : 51
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 26/02/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΣαβ Αυγ 01 2009, 21:17

Λοιπον παίδες τις έβαλα τις βαλβίδες.

Εντυπώσεις? Άριστες !!!
Δεν είναι εύκολο να το περιγράψω αλλά το μπροστινό έχει μεταμορφωθεί. Διαβάζει τον δρόμο άριστα και είναι πλέον στιβαρό σε στροφές επιταχύνσεις κλπ (βοηθάει και η γέφυρα μπροστά βέβαια αλλά η διαφορά είναι μεγάλη). Για μένα είναι η καλύτερη επένδυση που έχω κάνει σε σχέση με τα λεφτά που έχω δώσει (γύρω στα 130 ευρώ).

Έχει λίγο μανούρα να τις βάλεις, αλλά για έναν καλό μάστορα είναι εύκολο.

Μαζί με ανάρτηση WP πίσω και με λάστιχα Road Attack το μηχανάκι πάει τρένο OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΚυρ Αυγ 02 2009, 01:47

καμια φωτο τοποθετιμενο? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiannisPatra

GiannisPatra

Ηλικία : 51
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 26/02/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΚυρ Αυγ 02 2009, 02:32

Δεν υπάρχει φωτό τοποθετημένο. Μπαίνει μέσα στα καλάμια και δεν φαίνετε τίποτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tassos...
Member
Member
tassos...

Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/04/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΤρι Αυγ 04 2009, 20:04

Φίλε μου μήπως μπορείς να μου πεις που έκανες την τοποθέτηση???
Είναι η ώρα μου να αλλάξω αναρτήσεις και το ψάχνω το θέμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiannisPatra

GiannisPatra

Ηλικία : 51
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 26/02/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΤρι Αυγ 04 2009, 20:52

Στον μάστορά μου εδώ στην Πάτρα.

Δεν είναι τόσο δύσκολο να μπούν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΤρι Αυγ 04 2009, 22:08

Παιδια συγνωμη που επεμβαινω στο θεμα.
Μια ερωτηση προς τους 1000ριδες_
το εχει τοποθετηση καποιος σε 1000?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ipser

ipser

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ- ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 04/04/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΤετ Αυγ 05 2009, 01:04

Γνωρίζει κανείς κάποιο συνεργείο που να αναλαμβάνει να κάνει την επέμβαση του κιτ στις αναρτήσεις , εδώ στην Αθήνα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiannisPatra

GiannisPatra

Ηλικία : 51
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 26/02/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΠαρ Αυγ 07 2009, 15:28

Οδγίες εγκατάστασης για το 650:

http://www.vstrom.info/Smf/index.php/topic,7285.0.html

Και για το 1000:

http://www.vstrom.info/Smf/index.php/topic,2494.0.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIANNHS1967
Member
Member
GIANNHS1967

Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 28/05/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΚυρ Οκτ 04 2009, 14:19

Τελικά έχει βάλει κανείς αυτές τις βαλβίδες συνφορουμίτες (εκτός από τους προλαλήσαντες); Σε 650 ή 1000; Μόνος ή σε συνεργείο; Εντυπώσεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΚυρ Οκτ 04 2009, 15:48

Τις τοποθετησαμε με τον Bretso πριν λιγες μερες στο 650 ενος φιλου του.

Εχοντας πλεον δει το εσωτερικο των καλαμιων του 650 θεωρω την τοποθετηση των βαλβιδων ενα απολυτο "πρεπει".
Ενσταση εχω μονο ως προς την αλλαγη των ελατηριων τα οποια θεωρω generic μιας που ειναι προφανες οτι ο κατασκευαστης τα προοριζει για πολλες και διαφορες μοτοσυκλετες δινοντας μαζι εναν αλουμινενιο σωληνα απο τον οποιο πρεπει κανεις να κοψει αποστατες για να ποσαρμοστει το ολο συστημα στο μηκος των καλαμιων.

Τα ελατηρια ειναι κοντυτερα και μη προοδευτικα ενω το τελικο αποτελεσμα συνδιασμενο και με τη χρηση SAE 15 λαδιου καθιστα την μπροστινη αναρτηση σκληρη και κατα την γνωμη μου εντελως ακαταλληλη για εκτος δρομου χρηση.

Η σωστη κατα τη γνωμη μου λυση ειναι να τοποθετησει κανεις μονο τις βαλβιδες, κονταινοντας αντιστοιχα τους μαμα αποστατες οσο το υψος των βαλβιδων και χρησιμοποιοντας τα μαμα ελατηρια που ειναι μακρυτερα και προοδευτικα. Αν καποιος εχει εξαντλησει τα ορια προφορτισης απο τις ταπες μπορει να αφησει τους αποστατες στο αρχικο τους μηκος κερδιζοντας ετσι προφορτιση ανιστοιχημε το υψος των βαλβιδων (περι τα 12-15mm αν θυμαμαι καλα). Στη συνεχεια παιζοντας κανεις με την πυκνοτητα του λαδιου μπορει να φερει την αναρτηση στα μετρα του.

Τι κανει βαλβιδα: Κατα το bound (βυθιση) ανοιγει ενα reed valve επιτρεποντας τη ελευθερη ροη του λαδιου προς τα επανω.
Κατα το rebound η βαλβιδα κλεινει αναγκαζοντας το λαδι να επιστρεψει απο μια ικρη οπη στο σωμα της βαλβιδας δημιουργωντας αυτο που λεμε αποσβεση. Σοβαροτατη ελειψη απο το 650, σιγα το κοστος.

Συμπερασματικα να πω πως ειμαι ετοιμος, ψημενος να τοποθετησω τις βαλβιδες στο δικο μου μολις το οργανωσουμε σε μορφη ομαδικης αγορας.
Ειναι πολυ πιο στοιχειωδες και απο την γεφυρα, ενω θα επιτρεψει την μπροστινη αναρτηση να συνεργαστει με την πισω.
Πληροφοριακα, δοκιμασα να βαλω λιγη αποσβεση στην πισω και μου εσπασαν τα νευρα. Ηταν σαν δυο διαφορετικα μηχανακια μπρος πισω. Απαραδεκτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
Fanis
Member
Member
Fanis

Ηλικία : 48
Τόπος : Μαρουσι-Βονιτσα
Registration date : 20/10/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΚυρ Οκτ 04 2009, 16:10

Το μηχανακι που αναφερει ο Μιλτος παραπανω στο οποιο τοποθετηθηκαν οι βαλβιδες ειναι το δικο μου.πραγματικα η διαφορα σε σχεση με την μαμα αναρτηση ειναι μερα με τη νυχτα.αλλα πλεον νιωθεις οτι δεν συνεργαζεται καλα με το πισω μαμισιο αμορτισερ.θα δω πως θα συνεργαστει οταν βαλω το ohlins.τα ελατηρια η racetech δεν τα βγαζει προοδευτικα αλλα με βαση τα κιλα του αναβατη.
πιστευω οτι ενα ομαδικο PB θα κερδισετε καλυτερη τιμη και θα εχετε σιγουρα πολυ καλυτερη μπροστινη αναρτηση.οσο για την εργασια μπορειτε να την κανετε και μονοι σας αρκει να πιανουν λιγο τα χερια σας.να επισημανω οτι με τον χρηστο δεν βγαλαμε τα καλαμια οπως κανουν οι αμερικανοι στο ξενο φορουμ.απλα με ενα σκληρο καλωδιο το οποιο τοποθετησαμε στην κατω τρυπα του καθε καλαμιου διωξαμε ολο το εσωτερικο προς τα επανω.για τα κιλα μου(100κ) χρησιμοποιησα λαδι 15αρι με βαση τις οδηγιες.για πιο ελαφριους αναβατες νομιζω παει 10αρι και μια μικρη ρυθμιση στο ελατηριακι των βαλβιδων.φυσικα ολα αυτα μπορειτε να τα διαβασετε και στις οδηγιες που συνοδευουν τις βαλβιδες
οτιδηποτε αλλο θελετε εδω ειμαστε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wannabe
Member
Member
wannabe

Τόπος : Athens
Registration date : 28/06/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΚυρ Οκτ 04 2009, 16:19

MILT θα σε βάλω στο speed dial για όταν βάλω στα δικά μου τα intiminators.
το λάδι το στραγγίξατε απο τις κάτω βίδες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΚυρ Οκτ 04 2009, 16:30

Fanis έγραψε:
...η διαφορα σε σχεση με την μαμα αναρτηση ειναι μερα με τη νυχτα.αλλα πλεον νιωθεις οτι δεν συνεργαζεται καλα με το πισω μαμισιο αμορτισερ.θα δω πως θα συνεργαστει οταν βαλω το ohlins.τα ελατηρια η racetech δεν τα βγαζει προοδευτικα αλλα με βαση τα κιλα του αναβατη.

....να επισημανω οτι με τον χρηστο δεν βγαλαμε τα καλαμια οπως κανουν οι αμερικανοι στο ξενο φορουμ.

Σωστα, ξεχασα να αναφερω οτι η διαδικασια ειναι πανευκολη εως γελοια για καποιον που πιανουν τα χερα του και εχει στη διαθεση του βασικα εργαλεια και καλη παρεα.
Η μεθοδος του Χρηστου (Bretsos) με τα καλαμια τοπθετημενα επανω στο μηχανακι λειτουργει ρολοϊ, ενω δεν ανοιγει ασκοπες δουλειες (κεντραρισμα τιμονοπλακας).

Τελος να διευκρινισω οτι εκφραζω τη δικη μου υποκειμενικη αποψη ως προς το αποτελεσμα και παντα εχοντας υποψιν τη χρηση για την οποια προοριζει ο καθενας το μηχανακι του. Ο Χρηστος για παραδειγμα ενθουσιαστηκε με τη στιβαρη συμπεριφορα του μπροστινου του Φανη.

Σε καθε περιπτωση το προτεινω δαγκωτο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
LARRY
Member
Member
LARRY

Ηλικία : 48
Τόπος : ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Registration date : 15/01/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΚυρ Οκτ 04 2009, 17:42

Τελικά emulator ή intiminator, οεο!!??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
al_tzamp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
al_tzamp

Ηλικία : 44
Τόπος : Σέρρες - Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΚυρ Οκτ 04 2009, 20:48

Κάτι άκουσα για PB! Smile
Πώς είπαμε οτι τα ψάχνουμε αυτά? ....Cartridge emulator???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis
Member
Member
Fanis

Ηλικία : 48
Τόπος : Μαρουσι-Βονιτσα
Registration date : 20/10/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator Icon_minitimeΚυρ Οκτ 04 2009, 21:24

LARRY έγραψε:
Τελικά emulator ή intiminator, οεο!!??

Gold Valve Cartridge Emulators
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 12Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Αναρτήσεις-
Μετάβαση σε: