Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 07 2009, 00:11

GIANNHS1967 έγραψε:
MILT έγραψε:
GIANNHS1967 έγραψε:


επίσης να σημειώσω οτι με το TDM που είχα πριν ποτέ δεν είχα παρατηρήσει αυτό το φαινόμενο (θα μου πείς είναι άλλη κατηγορία μηχανής street με καλύτερο στήσιμο ανάρτησης κλπ) με μαμα σεταρίσματα και χωρίς καποια ιδιαίτερη βελτίωση (μόνο ελατήρια πηρουνιού είχα αλλάξει)

σόρρυ για το σπαμ

Που να σε ακουσει ο Bretsos! lol!
Μίλτο γνωρίζω τις απόψεις του Χρήστου για το TDM αλλά δεν συμφωνώ. Για τα δικά μου γούστα και στυλ οδήγησης μια χαρά ήταν και πολύ πιο σταθερό στις ταχύτητες άνω των 180 χαω από το vstrom.

Αχ!! ρε ξεροκεφαλε Γιαννη....
Πραγματικα εχω την αισθηση οτι δεν εχεις καταλαβει τι μηχανακι οδηγεις.
Μηπως αν την αφουγκραστεις θα σου μαρτυρησει τα μυστικα τις ολα!!

Ακου εκει...το TDM καλυτερο και πιο σταθερο!!
Ρε θα με τρελανεις εντελως!!!!
Για το TDM καποιος θα ελεγε ”'Η στραβός είναι ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε....
εγώ εχω να σου πώ με επιχειρήματα οτι ο γιαλος εν'τελει ηταν στραβός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIANNHS1967
Member
Member
GIANNHS1967

Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 28/05/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 07 2009, 00:30

Τι να αφουγκραστώ και πράσινα άλογα ρε chris; kolaraki


Εγω μια χαρά ευθεία πήγαινα με το TDM άρα..... ο γιαλός ήταν στραβός drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 07 2009, 00:52

Τελος παντων.
Θα βαλουμε και τα intiminators μολις τα παραλαβει ο Wannabe και τοτε θα ξερουμε ποιο ειναι πιο σοβαρο προϊον.
Υπομονη λιγες μερες.

Χρηστο ετοιμασου. Εχουμε να μουτζουρωθουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 07 2009, 00:56

MILT έγραψε:
Τελος παντων.
Θα βαλουμε και τα intiminators μολις τα παραλαβει ο Wannabe και τοτε θα ξερουμε ποιο ειναι πιο σοβαρο προϊον.
Υπομονη λιγες μερες.

Χρηστο ετοιμασου. Εχουμε να μουτζουρωθουμε.

Μεσα λεμε!!
Ποτε?
που?
Ο εργοδοτης κανει καλο καφε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 07 2009, 00:57

Για καφε δεν ξερω να πω.
Απο μαγειρεμα ομως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 07 2009, 01:05

MILT έγραψε:
Για καφε δεν ξερω να πω.
Απο μαγειρεμα ομως...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! Πονηρουλη τωρα καταλαβα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wannabe
Member
Member
wannabe

Τόπος : Athens
Registration date : 28/06/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 07 2009, 01:12

έχουν έρθει Ελλάδα απο χτες και σήμερα διακόπευσαν στο κέντρο διανομής στο Ρουφ σύμφωνα με το tracking system των ΕΛΤΑ.
να υποθέσω οτι το γλίτωσα το τελωνείο?

Μίλτο δεν νομίζω να παίξει μουτζούρωμα γιατί λέω το πρώτο τεστ να γίνει με τα μαμά λάδια. μπλουμ τα ρίχνουμε μέσα και τεστάρουμε. άμα δεν μας κάνει βάζουμε 5αρι που προτείνει ο κατασκευαστής.
πες μου τη γνώμη σου άμα είναι να πάρω και λάδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 07 2009, 01:18

Λαδακια να παρεις στανταρ και απο κοντα θα δεις το γιατι.

Σημ. Το μουτζουρωμα ειναι συνθηματικο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
wannabe
Member
Member
wannabe

Τόπος : Athens
Registration date : 28/06/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 07 2009, 01:22

να πάρω 5 ή 7,5 τότε? φτάνουν τα 946ml?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bluemax

bluemax

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 05/04/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 07 2009, 16:14

Παιδια παρτε την,η διαφορα ειναι τεραστια σε σχεση με το νορμαλ!! η τοποθετηση θελει λιγο ιστορια, 4 παραπανω τρυπες στο rod αλλα μια χαρα. Και ειναι και ρυθμιζομενο οπως λεει και ο blair
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GiannisPatra

GiannisPatra

Ηλικία : 51
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 26/02/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 07 2009, 17:36

Εγω που τα έβαλα πρώτος έχω να πώ τα καλυτερα.

Το μόνο - είναι ότι το τιμόνι έχει γίνει πολύ ευαίσθητο στις ανωμαλιες του δρόμου. Με λίγα λόγια σου δίνει την αίσθηση ότι κάνει πάνω κάτω συνέχεια σαν να έχει συνέχεια ανωμαλίες ο δρόμος. Ίσως να είναι θέμα ιξώδους λαδιού ίσως θέμα ρύθμισης βαλβίδας. Ίδωμεν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 07 2009, 18:22

wannabe έγραψε:
να πάρω 5 ή 7,5 τότε? φτάνουν τα 946ml?

Απο τη μανα του φοραει 8. Σε πρωτη φαση δεν θα το αλλαζα. Οσο για τη χωρητικοτητα τα 946ml δεν φτανουν. Θελει 1050ml και για τα δυο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 07 2009, 18:45

MILT έγραψε:
wannabe έγραψε:
να πάρω 5 ή 7,5 τότε? φτάνουν τα 946ml?

Απο τη μανα του φοραει 8. Σε πρωτη φαση δεν θα το αλλαζα. Οσο για τη χωρητικοτητα τα 946ml δεν φτανουν. Θελει 1050ml και για τα δυο.


Μιλτο τα ιntiminators θελουν υποχρεωτικα 5αρι λαδι...τουλαχιστον ετσι λεει στο site τους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis
Member
Member
Fanis

Ηλικία : 48
Τόπος : Μαρουσι-Βονιτσα
Registration date : 20/10/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 07 2009, 19:46

MILT έγραψε:
wannabe έγραψε:
να πάρω 5 ή 7,5 τότε? φτάνουν τα 946ml?

Απο τη μανα του φοραει 8. Σε πρωτη φαση δεν θα το αλλαζα. Οσο για τη χωρητικοτητα τα 946ml δεν φτανουν. Θελει 1050ml και για τα δυο.

Μιλτο εγω αν θυμασαι εβαλα 15αρι λαδι και 900ml και στα δυο καλαμια.λες να θελει παραπανω.επισης θελω να σε ρωτησω γιατι ειχες μια μικρη ενσταση για το 15αρι που εβαλα??λες να το κανω 10αρι??για πες τη γνωμη σου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NewFish
gold member
gold member
NewFish

Ηλικία : 47
Τόπος : Όπου γης και πατρίς
Registration date : 13/02/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 08 2009, 17:44

GiannisPatra έγραψε:
Εγω που τα έβαλα πρώτος....

Συγκριτικά με ποιόν δηλαδή φίλε μου; Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 09 2009, 00:09

Loxias έγραψε:
MILT έγραψε:
wannabe έγραψε:
να πάρω 5 ή 7,5 τότε? φτάνουν τα 946ml?

Απο τη μανα του φοραει 8. Σε πρωτη φαση δεν θα το αλλαζα. Οσο για τη χωρητικοτητα τα 946ml δεν φτανουν. Θελει 1050ml και για τα δυο.


Μιλτο τα ιntiminators θελουν υποχρεωτικα 5αρι λαδι...τουλαχιστον ετσι λεει στο site τους!

Ο,τι λεει ο κατασκευαστης σε αυτη την περιπτωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 09 2009, 00:32

Fanis έγραψε:
MILT έγραψε:
wannabe έγραψε:
να πάρω 5 ή 7,5 τότε? φτάνουν τα 946ml?

Απο τη μανα του φοραει 8. Σε πρωτη φαση δεν θα το αλλαζα. Οσο για τη χωρητικοτητα τα 946ml δεν φτανουν. Θελει 1050ml και για τα δυο.

Μιλτο εγω αν θυμασαι εβαλα 15αρι λαδι και 900ml και στα δυο καλαμια.λες να θελει παραπανω.επισης θελω να σε ρωτησω γιατι ειχες μια μικρη ενσταση για το 15αρι που εβαλα??λες να το κανω 10αρι??για πες τη γνωμη σου...

Η χωρητικοτητα των καλαμιων σε λαδι ειναι 524ml εκαστο, αρα 1048 συνολο. Στην περιπτωση σου που μπηκε μικροτερο ελατηριο ισως χρειαζοταν ελαχιστο παραπανω λογω μικροτερου εκτοπισματος. Παντως τα 900ml ειναι λιγα. Μηπως προτεινε κατι τετοιο ο κατασκευαστης των βαλβιδων; Δεν θυμαμαι.

Κατα την προσωπικη μου αποψη το αποτελεσμα της επεμβασης στα καλαμια τα εκανε αρκετα στιβαρα για on off καταστασεις. Ενω ειναι ιδανικα για ασφαλτινη χρηση (χωρις πολλες λακουβες), για τη χρηση που θελω εγω το μηχανακι μου ειναι σκληρα.
Αυτο εν μερει οφειλεται στην αλλαγη ελατηριων και εν μερει στο ιξωδες του λαδιου.
Λογικα 8 SAE λαδι θα εφερνε ενα πιο μεσο αποτελεσμα.

Φυσικα σημασια εχει το ποσο ταιριαζει σε εσενα η αναρτηση και οχι οι ενστασεις μου. Επειδη λοιπον τα ελατηρια ειναι fix, το μονο που μπορεις ειναι να παιξεις με τα λαδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
Fanis
Member
Member
Fanis

Ηλικία : 48
Τόπος : Μαρουσι-Βονιτσα
Registration date : 20/10/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 09 2009, 09:47

MILT έγραψε:

Η χωρητικοτητα των καλαμιων σε λαδι ειναι 524ml εκαστο, αρα 1048 συνολο. Στην περιπτωση σου που μπηκε μικροτερο ελατηριο ισως χρειαζοταν ελαχιστο παραπανω λογω μικροτερου εκτοπισματος. Παντως τα 900ml ειναι λιγα. Μηπως προτεινε κατι τετοιο ο κατασκευαστης των βαλβιδων; Δεν θυμαμαι.

Κατα την προσωπικη μου αποψη το αποτελεσμα της επεμβασης στα καλαμια τα εκανε αρκετα στιβαρα για on off καταστασεις. Ενω ειναι ιδανικα για ασφαλτινη χρηση (χωρις πολλες λακουβες), για τη χρηση που θελω εγω το μηχανακι μου ειναι σκληρα.
Αυτο εν μερει οφειλεται στην αλλαγη ελατηριων και εν μερει στο ιξωδες του λαδιου.
Λογικα 8 SAE λαδι θα εφερνε ενα πιο μεσο αποτελεσμα.

Φυσικα σημασια εχει το ποσο ταιριαζει σε εσενα η αναρτηση και οχι οι ενστασεις μου. Επειδη λοιπον τα ελατηρια ειναι fix, το μονο που μπορεις ειναι να παιξεις με τα λαδια.

Μιλτο τα 900ml τα διαβασα απο το ξενο forum δεν ειδα να γραφει κατι το manual.το μονο που προτεινει το manual ειναι για τα δικα μου κιλα 15αρι λαδι.
πραγματικα με τις βαλβιδες το μπροστινο εχει γινει πολυ πιο στιβαρο σε σχεση με το μαμα,απλα τωρα σκεφτηκα να το αποφορτισω εντελως γυρνωντας τις ταπες στην αρχη(τις εστριψα δυο στροφες) και να βαλω 10αρι λαδι μηπως και γινει λιγο πιο γλυκο γιατι τωρα η αισθηση που σου δινει ειναι απο SS.παντως για 8αρι δεν πιστευω γιατι αν θυμασαι καναμε στη φλογερα 6 τρυπες 8mm.
σιγουρα οπως αναφερεις ειναι καλυτερο για ασφαλτο και οχι τοσο για χωμα.
αυτο φυσικα εχει να κανει και που οδηγει ο καθενας την μηχανη του.εγω προσωπικα δεν παω χωμα οποτε δεν με ενδιαφερει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wannabe
Member
Member
wannabe

Τόπος : Athens
Registration date : 28/06/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 09 2009, 09:57

Μίλτο παρέλαβα.
όποτε έχεις χρόνο μου λες να κανονίσουμε.

Φάνη πόσες γραμμές preload είχες πριν και πόσες έχεις τώρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LARRY
Member
Member
LARRY

Ηλικία : 48
Τόπος : ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Registration date : 15/01/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 09 2009, 10:23

[quote="wannabe"]Μίλτο παρέλαβα.


Άντε αφεντικο! Εσένα περιμένω να δω τι μέλι γενέσθαι και να παραγγείλω...


OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 09 2009, 13:08

wannabe έγραψε:
Μίλτο παρέλαβα.
όποτε έχεις χρόνο μου λες να κανονίσουμε.

Αυριο πρωι εισαι σπιτι μου.

Bretsooooo!!!

Φανη, τις τρυπες τις κανει για να υπαρχει ελευθερη ροη μιας που χρεη βαλβιδας αναλαμβανει πλεον η... βαλβιδα!
Τα 524ml ανα καλαμι τα λεει η SUTZUKI που ξερει ποσο λαδι θελει το καθενα. Μπορει ο ξενος φορουμας να τσιγκουνευτηκε να παρει δευτερο μπουκαλι, να του εκλεισαν τα μαγαζια, η δεν ξερω τι και να εβαλε τοσα "εμενα παιδια μου δουλεψε και με 900!"

Επικροτω τη σκεψη σου να παιξεις με την προφορτιση και το λαδακι για να τα φερεις στα μετρα σου. Αν χρειαστεις βοηθεια ξερεις τι τρωμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 09 2009, 14:05

wannabe έγραψε:
Μίλτο παρέλαβα.
όποτε έχεις χρόνο μου λες να κανονίσουμε.

Αυριο πρωι εισαι σπιτι μου.

Bretsooooo!!!

Π Α Ρ Ο Ν!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 09 2009, 14:13

Αντε να κανουμε καμμια δουλεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
wannabe
Member
Member
wannabe

Τόπος : Athens
Registration date : 28/06/2009

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 09 2009, 14:40

Bretso κινείσαι καθόλου Πειραιά?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την wannabe στις Παρ Οκτ 09 2009, 14:51, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis
Member
Member
Fanis

Ηλικία : 48
Τόπος : Μαρουσι-Βονιτσα
Registration date : 20/10/2008

cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator   cartridge - Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 09 2009, 14:41

Bretsos K2 έγραψε:

Π Α Ρ Ο Ν!!

αυτο το ΠΑΡΟΝ το εχεις μαθει για τα καλα βλεπω κ. Χρηστο............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Intiminators και Race Tech Gold Valve Cartridge Emulator

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Αναρτήσεις-
Μετάβαση σε: