Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jealous guy



Registration date : 08/01/2012

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Οκτ 22 2013, 16:42

Η αστυνόμευση δεν έχει να κάνει με κάποιον που θα σου φυλάξει τη μηχανη. Ειναι εμφανές ότι υπάρχουν κυκλώματα που διαχειρίζονται τα κλεμμένα που δεν θα ασχοληθεί ποτε κανένας. Εδω του ανθρώπου του έφαγαν κάτι εξεζητημενο αλλα σε μένα και πολλούς άλλους τρώνε ότι βρουν. Και ενω ξέρουν που τα πουλάνε, δεν υπάρχει κανένα ενδιαφέρον να τους τσακωσουν. Και αλλα πολλα που δυστυχώς δεν μπορούν να λυθούν με δουλεια απο το γραφείο ή το σπίτι του επιχειρηματία που φυλάνε.


Μόλις διαβάζω σε άλλο φόρουμ:

"Καλημέρα σας κύριοι και κυρίες,
ήταν 06:30 το πρωί όταν μου χτύπησε ο διαχειριστής της πολυκατοικίας μου το κουδούνι.
Γιώργο έλα λιγάκι έξω διότι η μοτοσυκλέτα σου κείτεται πεσμένη και τρέχουν λάδια και υγρά μπαταρίας.
Βγαίνω έντρομος και διαπιστώνω τα παραπάνω.
Η μπαγκαζιέρα μου σπασμένη και η βάση στραβωμένη(σιδερένια βάση που πατά η μπαγκαζιέρα) από την πτώση.Κάγκελα χτυπημένα και το ένα πλαστικό προστασίας του μοτέρ σπασμένο.
Οι τύποι προφανώς προσπαθούσαν επιμόνος ή να σπασουν την μπαγκαζιέρα ή προσπαθούσαν να σπάσουν το τιμόνι και έπεσαν.
Ευτηχώς για καλή μου τύχη ο τρόπος που την παρκάρω και ο τόπος δυσκολεύει πολύ για να την κλέψουν.

Η μοτοσυκλέτα βρίσκεται ήδη στο συνεργείο και η ψυχή μου στη θέση της.

Να καταλήξω λοιπόν:
Αν μπαίνανε στο σπίτι μου για να κλέψουν φαγητό (συνέβει σε φίλο) πράγματι δεν θα με πείραζε καθόλου - ζούμε σε δύσκολες εποχές και όταν ο άλλος δεν έχει να φάει το σέβομαι και το συγχωρώ και πράγματι νιώθω και ενοχές.
Αλλά όταν πάνε να μου κλέψουν κάτι που μετά από πολύ κόπο και θυσίες απέκτησα και έζησα μαζί του κάποιες από τις πιο όμορφες στιγμές της ζωής μου θα του @#%@$%#@% ότι έχει και δεν έχει.
Φτάνει πια.
Δεν μπορέις να λειτουργήσεις με ψυχραιμία και δεν ξέρω αν πρέπει και στο κάτω κάτω.
Ενημερωτικά να σας πω μόνον τούτο :
Στα είκοσι μέτρα υπάρχουν αστυνομικοί όπου προστατεύουν το σπίτι πρώην υπουργού που να μην του @@%$@%#^& ότι έχει και δεν έχει κι αυτουνού εδώ που τα λέμε.
Ενημερωτικά πριν δυο χρόνια μου αδειάσανε και το σπίτι με τους αστυνομικούς που προστατεύουν τον εν λόγω κύριο να σφυρίζουν αδιάφορα.

Εμάς ποιός μας προστατεύει ήθελα να ξερα;;;; "
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 25 2013, 11:54

Κρίμα ρε Χρήστο, μακάρι να βρεθεί το καθίκι που τις βούτηξε. Τι να πω, Τα πράγματα στην Αθήνα έχουν ξεφύγει...κάθε μέρα ακούω και κάτι παρόμοιο από φίλους, τουλάχιστον εδώ στο νησί έχω βρει την ησυχία μου....


Και πάλι εύχομαι να βρεθούν σύντομα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 08 2013, 20:58

Το ****ι που τον πεταγε τον πουστη και καθε τετοιο παλιοπουστα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: