Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 12 2013, 14:33

toumpanos έγραψε:
Xρήστο θα χω και γω τον νού μου. Σ'εκλιπαρώ αν βρείς κάτι μίλα μου να έρθω κ γώ.
+1000

ολη μερα στο δρομο ειμαι Χρηστο , οτι vstrom βλεπω θα τσεκαρω δαγκανες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 12 2013, 14:52

Τι κακο ειναι αυτο ρε γαμωτο ?
Που εχουμε καταντησει ?
Ευχομα να συνειδητοποιησει τι εκανε και να το μετανοιωσει ο κλεφτης, και να ερθει και να της αφησει πανω στην μηχανη σου.
Αυτη η απληστια, μας εχει ξεφτιλισει σαν λαο.
Χρηστο , ευχομαι να ειναι το τελευταιο κρουσμα που ακουω ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 12 2013, 15:08

boss έγραψε:
THEOD έγραψε:
Shocked Shocked ί (αν και μάλλον για "παραγγελιά" μου φαίνεται)...
ναι αλλα σε χρυσα τα ειπα τα μ@λ@κισμεναSurprised

Χρησταρα τι να πω ..σκατα να φανε τα κολωπαιδα
Τι θα γινει με σενα ρε παιδι; Μια τα προβολια μου, τωρα τος δαγκανες;;;

Περα απο την πλακα, εμεινα μ@λ@κας που το διαβασα!
Μα καλα, τα φρενα; Τι να πω ρε γμτ...

Χρησταρα στειλε με διευθυνση και Δευτερα πρωι σε στελνω τα δικα μου τα μαμα δωρο!
Μην στεναχωριεσαι, οπως ειπαν τα παιδια ροδα ειναι και γυριζει και αυτος που το εκανε θα το βρει απο αλλου και θα ειναι και χειροτερο! Εσυ να εισαι καλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 12 2013, 15:39

Δεν νοείτε μοτοσυκλετισής να κλεβει μοτοσυκετιστή... ή να φορά οτιδήποτε κλεμένο στη μηχανή του.. Υπάρχει το κάρμα παίδες!! Χρησταρα μου μην σκάς θα βρεθεί λύση.Εσυ να σαι καλα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 12 2013, 18:43

Παίδες ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια.
Πιστέψτε με δεν σκάω πλέον για κανένα υλικό αγαθό. Σίδερα είναι & να πάνε να γαμηθούν. Αλλά με πείραξε γιατί κάνει μπαμ ότι (κατά 99%) είναι από v-stroma (έμμεσα ή άμμεσα)
Πολλά respect σε όσα παιδιά από εδώ μέσα είναι πρόθυμα ανά πάσα στιγμή, να δώσουν κάτι δικό τους για να βοηθήσουν έναν συμφορουμίτη.
Τις μαμά δαγκάνες τις έχω & εγώ καβάτζα. Από Δευτέρα θα ξαναμπούν ακτινικές (τις είχα καβάτζα) στην μηχανή μου, με τους αποστάτες που μου δάνεισε ο billaros19. Ευχαριστώ πολύ Βασίλη.
Τελικά το φόρουμ είναι γεμάτα από καλά παιδιά που βοηθάνε ανά πάσα στιγμή!!!

υγ. Οι δαγκάνες αλλά & οι αποστάτες έχουν κάποια σημάδια τα οποία μπορώ ανά πάσα στιγμή να αναγνωρίσω... Οπότε, το καλό που του θέλω του τσογλαναρά που έκανε την μαλακία, είναι να μην τον πετύχω!!!!mapes mapes mapes 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorgos-Patra
moderator
moderator
Giorgos-Patra

Ηλικία : 54
Τόπος : Πατρα
Registration date : 14/01/2011

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 12 2013, 19:41

Ρε που καταντησαμε !! Χρησταρα μακαρι να τον βρεις τον παλιομ@λ@κα και να μαζευτουμε ολοι μαζι να τον σαπισουμε στο στο ξυλο .

_________________
Γιώργος - DL 650 K8

Ζήσε το σήμερα ........αύριο ποιος ξέρει...

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 IMG_20160604_205151Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 IMG_20160607_110417Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 IMG_20160606_153929Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 IMG_20170715_102923Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 IMG_20170714_155559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 12 2013, 19:52

Όποιος και αν τις έχει πάρει, για το καλό του, θα τον συμβούλευα να τις εξαφανίσει και να μην τις βάλει... θα έχει μεγάλο θέμα αν βρεθούν τοποθετημένες και ειδικά σε v strom που αναγνωρίζονται εύκολα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 12 2013, 20:02

Κοίτα να δεις σύμπτωση που ΣΗΜΕΡΑ έπεσαν στα χέρια μου ένα ζευγάρι ακτινικές και σκεφτόμουν να τις βάλω!Suspect What a Face Laughing 

Χρηστάρα πέρα από τον χαβαλέ, είναι όντως μαλακία αυτό που έγινε και ειδικά αν έγινε από "δικό μας" αγόρι.

Και όπως προείπαν και αρκετοί, karma is a bitch!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 12 2013, 20:19

Οχι ρε φίλε.
Ελπίζω να μην ειναι κανενας απο εδώ μέσα.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 33ncnm10Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 33e6ee10Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 63u2ip10Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Amzm8k10Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to nou sou
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
to nou sou

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/09/2011

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 12 2013, 20:38

μιλαμε για πολυ θρασσος....
αν το βρειτε και χρειαστηκε βοηθεια βαλτε μου φωνη..
θα εχω και εγω το νου μου χρηστο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://WWW.OGAME.GR
ΠΑΝΟΣ16

ΠΑΝΟΣ16

Ηλικία : 47
Τόπος : ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
Registration date : 13/02/2011

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 12 2013, 21:36

Ενα μεγάλο ΚΡΙΜΑ ρε συ φίλε σε
όποιον το έκανε!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagman
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vagman

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 30/07/2010

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 12 2013, 22:01

Τουλάχιστον Χρήστο απέναντι από το μπαλκόνι συνέχιζες να βλέπεις όπως είπες την μηχανή...
Ευτυχώς που όποιος ήταν δεν είχε μεγαλύτερες ορέξεις...
Σίγουρα όπως και να έχει μιλάμε και για πολύ θράσος αλλά και για "δουλεμένο" χέρι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vagman1@yahoo.gr
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 12 2013, 22:14

χρήστο φίλε όπως είπες σίδερα είναι....
μακάρι να βρεθούν φίλε μου.
πάντως υπάρχει και η άλλη λύση, να δώσουμε κάνα ευρώπουλο όλοι και να αγοράσεις άλλες με το καλό!
εγώ πάντως δηλώνω παρών σε κάτι τέτοιο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 12 2013, 22:21

Χρησταρα τι να πω ρε φιλε... Ψυχραιμια και υπομονη. Μπουρδελο εχουμε γινει αλλα αυτο παει πολυ. Θα μου πεις, εδω μου ειχε φαει ο διπλα παρκαρισμενος βεστρομας "αδελφου" φορουμ με το adventuroποιημενο του στρομ λαστιχακια απο καγκελα και μασπιε... στις ακτινικες θα κολλουσαν?

Βεβαια, το οτι φαγανε ΚΑΙ αποστατες μαζι ισως δειχνει πιο εντονα σε γνωστη v-strom... Γενικοτερα εχετε το νου σας σε V-strom, Versys , GSR 750 και ΕR6... Φορανε τις ιδιες δαγκανες/αποστατες. Αν και κατι μου λεει οτι θα παιξει πωληση σε κανα ebay ή/και ηλεκτροστατικη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos_arta
Member
Member
nikos_arta

Ηλικία : 52
Τόπος : Arta
Registration date : 01/02/2012

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 12 2013, 22:44

hristos13gr έγραψε:

Τις μαμά δαγκάνες τις έχω & εγώ καβάτζα. Από Δευτέρα θα ξαναμπούν ακτινικές 
Χρησταρα.... πες μου που θα εχεις την μηχανη με της καινουριες δαγκανες να περασω να της παρω....
τουλαχιστων εγω στο λεω οτι θα της παρω....
Razz Razz Razz 
πλακα κανω και ελπειζω να μη σου παρουν και της καινουριες και τα βαλετε για εμενα...
Χωρις πλακα τωρα περαστικα να ειναι και ολα οκ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 12 2013, 22:59

θλιβομαι ειλικρινα οταν βλεπω-διαβαζω να εχουν κλεψει οτιδηποτε απο καποιον
που το εχει αποκτησει με τον ιδρωτα του και ισως με πολλη στερηση..
Χρηστο μου δε θα σου πω μη σκας,καθοτι εγω θα ημουνα τουρμπο με 450hp τουλαχιστον.....
θα σου πω ομως να το παραβλεψεις και οτι δυστυχως και απο οτι φαινεται απο τα λεγομενα και των υπολοιπων παιδιων οτι η δουλεια εγινε απο ψιλογνωστη...
αρα ειμαστε εκτεθειμενοι εδω μεσα δυστυχως....ειμαι σιγουρος οτι καταλαβες τι λεω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 12 2013, 23:41

πουλαω δαγκανες brembo ασημενιες μαζι με τους αποστατες
ειναι απο φιλαρακι που μενει ν σμυρνη..τις απεκτησε αυτη την εβδομαδα.....δεν ξερω πως ομως!!!!
ευκαρια...........Twisted Evil 
popcorn bananen
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 13 2013, 00:10

δίας έγραψε:

πάντως υπάρχει και η άλλη λύση, να δώσουμε κάνα ευρώπουλο όλοι και να αγοράσεις άλλες με το καλό!
εγώ πάντως δηλώνω παρών σε κάτι τέτοιο!
Μεσα και εγω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 13 2013, 01:03

δεν θα πω πολλά...
το συναίσθημα όλοι θα το έχουμε φανταστεί πως θα είναι αν συμβεί να σου βουτήξουν κάτι, απλά εσύ πέρασες στο κλαμπ αυτών που το 'χουν νιώσει από πρώτο χέρι.

καρκίνος στα χέρια αυτού που το κανε, εύχομαι ότι ξένο πιάνει να γίνεται χρυσό, ότι δικό του πιάνει να γίνεται σκατό...

δεν είναι πάντως δύσκολο να σταμπαριστούν οι δαγκάνες, και επίσης είναι πολύ εύκολο να βγουν.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 13 2013, 10:33

που να τους κάνουν κολονοσκόπηση με τσιμεντόλιθους!!!!
Λυπάμαι πολύ ρε Χρηστάκο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 13 2013, 16:58

ΡΕ ΧΡΗΣΤΑΡΑ!!! μιλάμε δεν μπορώ να το χωνέψω ρε......ΔΕΝ ΚΑΤΑΠΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!

δε θέλω να βάζω σενάρια του τύπου ''inside job'' απο άτομο που έρχεται σε επαφή κατ'οποιονδήποτε τρόπο με το φόρουμ αλλά απο την άλλη δε μπορώ και να μη το σκέφτομαι σαν ισχυρό ενδεχόμενο!!!

υ.γ.........ΑΛΙ ΚΑΙ 3ΑΛΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣΕΙ ΕΝΤΟΣ.......ΓΑΛΑΞΙΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Guskafetzo
Member
Member
Guskafetzo

Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.....ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!!!
Registration date : 27/03/2010

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 13 2013, 17:08

Τι λες τώρα ????!!!!!

Γαμω το σπιτ@@@ του, του παλιομακακα !!!!!
Βρε που να του κοπεί η ψ@@η και τα χέρια !!!!
Ήμαρτον ρε πουστη !!!!! Ο άλλος για να τα αποκτήσει του έχει
βγει ο κωλος και εσύ απλά τις κλέβεις ?!!!!!!

Εύχομαι να της βρεις μέσα από την καρδιά μου αλλά και τον άλλον
και να πάρει το μάθημα του !!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AkisKs

AkisKs

Τόπος : Athens - Serres
Registration date : 27/06/2013

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 13 2013, 17:59

φιλαρακι αν μπορεις γραψε σε ποια περιοχη εγινε και ποτε ακριβως...και αν μπορεις να καταλαβεις αν ηταν ερασιτεχνες (αν σου αφησαν δηλαδη σημαδια σε βιδες η οτιδηποτε αλλο μερος προσπαθόντας να τις βγαλουν,σε λαθος βιδες κτλ.)


ισως μπορεσω να σε βοηθησω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 13 2013, 22:19

AkisKs έγραψε:
φιλαρακι αν μπορεις γραψε σε ποια περιοχη εγινε και ποτε ακριβως...και αν μπορεις να καταλαβεις αν ηταν ερασιτεχνες (αν σου αφησαν δηλαδη σημαδια σε βιδες η οτιδηποτε αλλο μερος προσπαθόντας να τις βγαλουν,σε λαθος βιδες κτλ.)


ισως μπορεσω να σε βοηθησω

Τα παιδιά ήταν σωστοί στην δουλειά τους. Ούτε να κόψουν τίποτα ούτε να χαλάσουν/χαράξουν τίποτα. Καθαρές δουλειές. Ξεβιδώσανε τις 2 βίδες που συγκρατούν τον κάθε αποστάτη, ξεβιδώσανε & το σωληνάκι & τέλος..Shocked Shocked 
Μόνο που δεν βάλανε κανα πανί για να μην μου τρέξουν τα υγρά στην ζάντα!!!Laughing Laughing 


Η δουλειά έγινε στην Νέα Σμύρνη κοντά στην κεντρική πλατεία της Νεας Σμύρνης!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 13 2013, 22:21

ρε χρησταρα τι να πω;;;οτι και αν πω θα ειναι λιγο...δεν περιγραφεται η στεναχωρια οταν σου παιρνουν ετσι ευκολα κατι για το οποιο εσυ παλεψες....θα εχω το νου μου και αν τις δω πουθενα φορεμενες, θα σου στειλω...μακαρι να βρεθουν συντομα και ο τυπος που τις πηρε να το πληρωσει ακριβα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: