Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 13 2013, 23:05

Bretsos έγραψε:
μαζι με τον τουμπανο θα φωναξεις και εμενα, δεν το συζητω.
.....
ναι καλά ..κι εγω απ την απ όξω ...αμ δε ...

ας βρεθει ο γαμωτοσπιτιτουοπαλιόπουστας κι ας μην ειμαι εκει ...


που θα μαι δηλαδή mapes slapping mapes slapping

JEFFakhs έγραψε:

υ.γ.........ΑΛΙ ΚΑΙ 3ΑΛΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣΕΙ ΕΝΤΟΣ.......ΓΑΛΑΞΙΑ!!!
μ@λ@κ@ Τζεφ μονο που το διάβασα μ ηρθε ...ίλιγγος
μη το δουμε κι αυτο
NO NO NO 

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
DiverStrom
Member
Member
DiverStrom

Ηλικία : 42
Τόπος : Σέρρες - Ασπροβάλτα
Registration date : 02/04/2011

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 14 2013, 00:10

Ψυχραιμία πάνω απ' όλα, γιατί όσα φέρνει η στιγμή δεν φέρνει ο χρόνος όλος.

Ψυχραιμία γιατί αν τον αντιληφθείς τι γίνεται μετά ???

Να πάει να G@mithei ο αληταράς..

Εσύ να είσαι καλά και όλα τα φιλαράκια εδώ μέσα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 14 2013, 09:16

Κρίμα ……. υπομονή φίλε μου……….Exclamation 
Θα έχω και το νου μου εδώ γύρω…………..Exclamation 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 14 2013, 09:37

Χρήστο, δεν μπορώ να πω πολλά.
Κρίμα.
Είμαι σίγουρος όμως ότι θα βρεθούν και ας είναι σε ένα χρόνο.

Αρχίζω ήδη να λυπάμαι τον "αγοραστή"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 14 2013, 09:48

ο κόσμος έχει ξεφύγει πλέον

τι να πει κανείς;


εγω πήγα μια μέρα να πάρω την μηχανή και έλειπαν 2 βίδες από τα καβαλέτα που κρατάνε το τιμόνι!!!!!

πάλι καλά που το είδα δηλαδή και δεν μου έμεινε το τιμόνι στα χέρια σε καμιά σούζα, λέω τώρα εγώ...


βλέπω σε λίγω να ξεβιδώνουν τις δαγκάνες, να παίρνουν τα τακάκια και να τις ξαναβάζουν στην θέση τους.

κύριοι....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 14 2013, 10:22

Tι είπες τώρα ρε Χρηστάρα??? Πραγαμτικά εύχομαι με το που τις βάλλει επάνω, να μην πιασουν τα φρένα και να φάει τα μουτρα του ο μ@λ@κ@ς!!!! Δεν λες πάλι καλά που έχεις τη μαμα 16αρα τρόμπα και δεν κάνεις μπαμ να "κλαις" και αυτή τώρα... Κάνε και μια αναζήτηση στο car.gr μήπως είναι τόσοι χαζοί και τις ανέβασαν και θα έχω και εγώ το νου μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 14 2013, 10:28

Τι είπες τωρα ρε φιλε?
Το οτι είναι από μέσα η δουλειά βρομάει πολύ.....

Τέλοσπάντων αν χρειαστείς και κανα κομπιουτεράκι για να υπολογίσεις το κόστος της ζημιάς, πες το. Very Happy 

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pisherman
Member
Member
pisherman

Ηλικία : 48
Τόπος : ΓΙΩΡΓΟΣ - Αθήνα, Ηράκλειο - Κρήτης
Registration date : 24/10/2011

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 14 2013, 10:31

Ααα καλά ....έχουμε ξεφύγει εντελώς, το άκουσα εχθές στην εκδρομήimarton imarton 

Εσένα βρήκανε ρε παιδάκι μου για να στις βουτήξουνε.  Πάνε καλά?  Κανονικά με το βλέπανε ότι είναι δικό σου εργαλείο έπρεπε να την κάνουνε με ελαφρά!!!  Μακάρι να επιστραφούν. Έχουν πολλά παιδιά από δω μέσα το νου τους σε αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 14 2013, 13:56

Έλα ρε φίλε... είναι δυνατόν;;;;;
Χρήστο αν μπορώ να βοηθήσω με οποιονδήποτε τρόπο, είμαι στη διάθεσή σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sifounas
Administrator
Administrator
Sifounas

Ηλικία : 58
Τόπος : ΜΕΛΙΣΣΙΑ
Registration date : 25/02/2011

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 14 2013, 14:20

εχθες το εμαθα και εγω Χρηστο,πραγματικα η κατασταση εχει ξεφυγει τελειως!!!!!!!!!!!!!!!




_________________
Οι μεγάλοι είναι μεγάλοι μόνο επειδή εμείς είμαστε γονατιστοί.
Pierre-Joseph Proudhon, 1809-1865, Γάλλος αναρχικός
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jealous guy



Registration date : 08/01/2012

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 14 2013, 19:57


Μου έκλεψαν κι εμένα πράγματα από τη μηχανή και στα καινούργια που πήρα τα σημάδεψα. Είναι υπερβολικό, αλλά το έκανα. Με κολλητηρι στα πλαστικά μέρη, με πόντα στα μεταλλικά και ΑΝ πετύχεις τον κλεπταποδόχο του ξηγιέσαι ανάλογα.

Περαστικά Χρήστο, έχει παραγίνει το κακό, οι μπάτσοι μόνο τους πολίτες δεν προστατεύουν. Κατ εμέ, οι χειρότεροι δημόσιοι υπάλληλοι. Οι μισοί χοντροί σε γραφεία βάζουν σφραγίδες και οι άλλοι μισοί προστατεύοντας (=κάνοντς ψώνια στην κυρία) βουλευτές, επιχειρηματίες και δημοσιογράφους. Και εν τω μεταξύ κλοπές παντού, παραβάσεις του ΚΟΚ που σκοτώνουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iliastrom
Member
Member
iliastrom

Ηλικία : 62
Τόπος : Νίκαια...Πειραιάς
Registration date : 17/08/2010

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 14 2013, 21:15

Καλύτερα που δεν πέτυχες το δράστη φίλε......μπορεί να ξεπερνουσες τα ορια σου.....
Θα ευχηθώ με τη σειρά μου να τις βρείς ...αλλά ας ειμαστε ρεαλιστές.......Sad 
Θα το κάνεις καλύτερο το εργαλείο ειμαι σίγουρος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pantazisparts.gr
DAEKRIS



Registration date : 22/01/2013

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 14 2013, 21:45

περαστικα φιλε,και κατι που δεν ρωτησε κανεις,συναγερμο ειχες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 14 2013, 23:16

Ντροπη.
Μονο αυτο εχω να πω.
Κολοπαιδια του κερατα.
Να εχουμε ολοι τον νου μας γιατι μπορει να πουληθουν σε αλλη πολη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
djkostas
Member
Member
djkostas

Ηλικία : 43
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 11/05/2013

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 14 2013, 23:37

Εγώ μένω σε μονοκατοικία και το δωμάτιό μου είναι στην ταράτσα.
Την μηχανή την παρκάρω από κάτω ακριβώς, έχω 6 κουλούρες και λουκέτα, συναγερμό, κουκούλα και έναν τσιμεντόλιθο ακριβώς από πάνω.
Άμα πάρω χαμπάρι κανέναν να πειράζει την μηχανή μου, ειλικρινά, θα φάει τον τσιμεντόλιθο στο κεφαλι, θα τον διπλώσω σε μπλε σακούλα και θα τον πετάξω στην θάλασσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gavros.gr
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 15 2013, 01:45

Κρίμα ρε Χρηστάρα για το συμβάν.
Φιλαράκο εσύ να είσαι καλά και ποτέ ξανά.
Μακάρι με κάποιον τρόπο να επιστρέψουν στα χέρια σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endurasx
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
endurasx

Ηλικία : 43
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 28/11/2012

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 15 2013, 04:04

Χρησταρα κριμα ρε φιλε παντως και εγω πιστευω οτι θα βρεθουν και μιας και εχουν μαζευτει διαφορα περιστατικα ελπιζω και ευχωμαι να μην ειναι δουλεια εκ των εσω.........!!
Κατα τα αλλα αν αντιληφθεις τιποτα φερνω χειροπεδες εσυ βαζεις το λυπαντικο ο τουμπανος τα red bull και ο ammoylianiotiw την ορεξη (λογο ταξιδιου) και τον εξαφανιζουμε................!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMAKIAS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
VSTROMAKIAS

Ηλικία : 45
Τόπος : AΡΙΔΑΙΑ
Registration date : 31/12/2009

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 16 2013, 21:37

ΓΑΜ@ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ Μ@ΥΝΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥΣ
ΤΑ ΤΣΟΓΛΑΝΙΑ ΜΕΣΑmad! 

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...............ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ.

ΑΡΕ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΚΑΚΟ.

ΤΣΑΚΩΣΕ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΦΕΡΤΩΝ ΚΛΟΤΣΙΔΩΝ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ.....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΜΕΙΝΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://TEOBURNOUT@IN.GR
panosvstrom577

panosvstrom577

Ηλικία : 48
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 30/07/2013

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 16 2013, 21:49

οτι και να πω κ εγω ειναι λιγο...εγω παρακαλαω να τους εβλεπες αλλα να ειμασταν εκει κοντα ολοι...με ενα τηλ θα ειμασταν καμια 50 μηχανες σε δευτερολεπτα και θα σου ελεγα εγω ποσα γαμησια θα ετρωγε κ αυτος κ ολο του το σοι...αστο διαολο πια το εχουν ξεφτυλισει τα τσογλανια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 16 2013, 22:11

απιστευτα πραγματα,να μην δεις οτι λειπουν και να στουκαρεις πουθενα ....

τι να πω ρε φιλε ευχομαι να τις βρεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Delta.S
gold member
gold member
Delta.S

Ηλικία : 55
Τόπος : Υμηττος
Registration date : 09/10/2009

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 17 2013, 16:17

affraiddox  affraidοχι ρε , εναν π@υστη δεν θα πιασουμε mapes mapes , έ θα πληρωσει για όλους τουςmapes mapes  ,χρησταρα κρατα γερα ,την καταδικη τους μεσαmapes mapes mapes mapes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 17 2013, 16:58

hristos13gr έγραψε:
AkisKs έγραψε:
φιλαρακι αν μπορεις γραψε σε ποια περιοχη εγινε και ποτε ακριβως...και αν μπορεις να καταλαβεις αν ηταν ερασιτεχνες (αν σου αφησαν δηλαδη σημαδια σε βιδες η οτιδηποτε αλλο μερος προσπαθόντας να τις βγαλουν,σε λαθος βιδες κτλ.)


ισως μπορεσω να σε βοηθησω
Τα παιδιά ήταν σωστοί στην δουλειά τους. Ούτε να κόψουν τίποτα ούτε να χαλάσουν/χαράξουν τίποτα. Καθαρές δουλειές. Ξεβιδώσανε τις 2 βίδες που συγκρατούν τον κάθε αποστάτη, ξεβιδώσανε & το σωληνάκι & τέλος..Shocked Shocked 
Μόνο που δεν βάλανε κανα πανί για να μην μου τρέξουν τα υγρά στην ζάντα!!!Laughing Laughing 


Η δουλειά έγινε στην Νέα Σμύρνη κοντά στην κεντρική πλατεία της Νεας Σμύρνης!!!
Ορίστε..νοικοκύρηδες άνθρωποι και εσείς όλο τους κακολογείτε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓιαννηςΚ9
Member
Member
ΓιαννηςΚ9

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 12/11/2009

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 18 2013, 20:05

Χρηστο μην χαλιεσαι.Σιδερα ειναι και θα τα ξαναπαρεις..Ειναι ομως μεγαλη μαλακια, εσυ που εχεις βοηθησει τοσους στο συγκεκριμενο θεμα (φανταζομαι και σε αλλα) να ερχονται τωρα και να στα κλεβουν..Τι να πω, η κατασταση εχει ξεφυγει για τα καλα στην Ελλαδα απο οτι φαινεται. Υπομονη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fousekis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
fousekis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΜΟΥΖΑΚΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/01/2009

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 20 2013, 17:24

εϊχα ποσες μερες να μπω λόγω απουσία μου και μπαινώ και βλέπω......... τι να πω τι ευχή να δωσω ελεος δηλαδη!!!!!!!!!!! Που να του ξερεθούν τα κουλά του ρε. Χρήστο θα βρεθούν γιατι πολύ απλα κάνουν μπαμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AkisKs

AkisKs

Τόπος : Athens - Serres
Registration date : 27/06/2013

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.   Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 20 2013, 18:38

jealous guy έγραψε:

Μου έκλεψαν κι εμένα πράγματα από τη μηχανή και στα καινούργια που πήρα τα σημάδεψα. Είναι υπερβολικό, αλλά το έκανα. Με κολλητηρι στα πλαστικά μέρη, με πόντα στα μεταλλικά και ΑΝ πετύχεις τον κλεπταποδόχο του ξηγιέσαι ανάλογα.

Περαστικά Χρήστο, έχει παραγίνει το κακό, οι μπάτσοι μόνο τους πολίτες δεν προστατεύουν. Κατ εμέ, οι χειρότεροι δημόσιοι υπάλληλοι. Οι μισοί χοντροί σε γραφεία βάζουν σφραγίδες και οι άλλοι μισοί προστατεύοντας (=κάνοντς ψώνια στην κυρία) βουλευτές, επιχειρηματίες και δημοσιογράφους. Και εν τω μεταξύ κλοπές παντού, παραβάσεις του ΚΟΚ που σκοτώνουν.  
Συμφωνώ απόλυτα φίλε.. πρεπει ο Δένδιας να βαλει απο εναν μπατσο σε καθε εναν απο εμας να του φυλάει την μηχανη...αλλωστε δεν ειναι κ πολλες οι μηχανες στην αθηνα!


Χρίστο σου εύχομαι να βρεθούν φίλε γρήγορα!!
Μ@νοπανα θα έρθει κ η ώρα σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μου κλέψανε τα φρένα BREMBO.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: