Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 03 2013, 12:33

n.l έγραψε:
Σε τηλεφωνικη επικοινωνια σημερα με το καταστημα Σπηλιωτη η τιμη για το φορουμ ειναι στα 39 ευρω(εκπτωση 15%).Τα εξοδα αποστολης βαρυνουν τον αγοραστη κ αν ειναι κουριερ γυρω στα 10ευρω ή απλο ταχυδρομειο,που προτιμησα εγω,λιγο φθηνοτερα.

Πήγε προχθές ο ανηψιός από εκεί, άγνωστος μεταξύ αγνώστων και το πήρε 39.
Δε νομίζω λοιπόν οτι πρόκειται για κάποια έκπτωση για το φόρουμ, αλλά ''γενικότερη'' έκπτωση στα pipercross.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
n.l
Member
Member
n.l

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Ηγουμενίτσα
Registration date : 18/04/2012

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 03 2013, 12:43

Πιθανον...Εγω με το που πηρα τηλ κ ρωτησα για το φιλτρο χωρις να πω τιποτα αλλο μου λενε:Απο το κλαμπ εισαι;39 ευρω απο 47 που εχει στο site.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
n.l
Member
Member
n.l

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Ηγουμενίτσα
Registration date : 18/04/2012

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 18 2013, 18:49

To φίλτρο λαδώνεται πριν τοποθετηθεί καινούριο?Επείγον!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 18 2013, 19:20

n.l έγραψε:
To φίλτρο λαδώνεται πριν τοποθετηθεί καινούριο?Επείγον!!!

οχι ειναι κομπλε απο εταιρεια.
στο επομενο καθαρισμα ψεκασμα με λαδακι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
n.l
Member
Member
n.l

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Ηγουμενίτσα
Registration date : 18/04/2012

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 18 2013, 19:26

Μπραβο φιλος!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
THS



Ηλικία : 40
Τόπος : Αλεξ/πόλη
Registration date : 12/02/2013

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 23 2013, 14:11

Ασχετο κι σχετικό. Παρήγγειλα το pipercross απο spiliotis.gr με έκτωση λόγω forum στα 39 ευρά απο 44. Τελικά βγήκε 44,60 με την αντικαταβολή. Παρέλαβα, άνοιξα το κουτί και είχε λάθος φίλτρο. Λοιπόν κάπου εδώ θέλω να δώσω τα εύσημά μου για την ΑΨΟΓΗ εξυπηρέτηση που είχα αφότου ενημέρωσα για το λάθος. Με την χρέωση των μεταφορικών όλη δική τους έκαναν την αντικατάσταση και το μόνο που είχα να κάνω εγώ ήταν να παραδώσω το λάθος φίλτρο στην courier. Οχι δεν παίρνω ποσοστά απο τον Spilioti αλλα τα καλά πράγματα πρέπει να αναφέρονται. Και μιας και το post το ορίζει να πω πως το pipercross θέλει απλά εγκατάσταση και τίποτε άλλο. 22000km στο στρόμα του brother με εγκατάσταση και μόνο, χωρίς κάποια άλλη ρύθμιση και το στρόμα έγινε πιο αναπαυτικό. Αυτά τα ολίγα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 02 2013, 12:36

Σήμερα πήρα τηλέφωνο για φίλτρο στον Σπηλιώτη.
Επ ευκαιρίας , είπα να τσεκάρω αν οι εκπτώσεις που μας κάνει, είναι πραγματικές.
Αρχική τιμή 45,70 με το ΦΠΑ.
Οταν του ειπα για εκπτωση Forum , η τιμή έγινε 38,89ευρω με το ΦΠΑ.
Συνεπώς... ok! ειναι και πραγματική η έκπτωση.
Μου κράτησε ένα στην άκρη, και θα πάω ή σημερα το απόγευμα ή αύριο να το πάρω.
Χρειάζεται να πάρουμε και κανένα καθαριστικό και λαδάκι για το φίλτρο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pisherman
Member
Member
pisherman

Ηλικία : 48
Τόπος : ΓΙΩΡΓΟΣ - Αθήνα, Ηράκλειο - Κρήτης
Registration date : 24/10/2011

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 02 2013, 13:31

andreasp έγραψε:
Χρειάζεται να πάρουμε και κανένα καθαριστικό και λαδάκι για το φίλτρο?

Όχι είναι έτοιμο για χρήση.

Λαδάκι ή καθαριστικό θα χρειαστείς στο επόμενο service...εάν φυσικά δεν το κάνεις με σαπουνάδα η χρησιμοποιήσεις κάποιο άλλο λαδάκι.

Πάντως πρέπει να πω και εγώ για τον Σπηλιώτη.  Πήγα Σάββατο μεσημέρι να πάρω το φίλτρο από Θηθών. Δεν το είχε στο συγκεκριμένο κατάστημα.   Μου βρήκε από το  άλλο κατάστημα, ραντεβού μεσημεράκι στο Αιγάλεω, χέρι με χέρι παράδοση και χαρτί παρακαλώ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 02 2013, 17:32

pisherman έγραψε:
andreasp έγραψε:
Χρειάζεται να πάρουμε και κανένα καθαριστικό και λαδάκι για το φίλτρο?

Όχι είναι έτοιμο για χρήση.

Λαδάκι ή καθαριστικό θα χρειαστείς στο επόμενο service...εάν φυσικά δεν το κάνεις με σαπουνάδα η χρησιμοποιήσεις κάποιο άλλο λαδάκι.

Πάντως πρέπει να πω και εγώ για τον Σπηλιώτη.  Πήγα Σάββατο μεσημέρι να πάρω το φίλτρο από Θηθών. Δεν το είχε στο συγκεκριμένο κατάστημα.   Μου βρήκε από το  άλλο κατάστημα, ραντεβού μεσημεράκι στο Αιγάλεω, χέρι με χέρι παράδοση και χαρτί παρακαλώ!!!!!

Τι λαδάκι άλλο μπορώ να χρησιμοποιήσω? WD40 μπας και κάνει και για εδώ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 03 2013, 09:03

φιλε andreasp καλυτερα να αγορασεις το δικο του καθαριστικο

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 451272 
https://www.vstromhellasforum.com/t3588p75-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pisherman
Member
Member
pisherman

Ηλικία : 48
Τόπος : ΓΙΩΡΓΟΣ - Αθήνα, Ηράκλειο - Κρήτης
Registration date : 24/10/2011

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 03 2013, 12:54

andreasp έγραψε:
Τι λαδάκι άλλο μπορώ να χρησιμοποιήσω? WD40 μπας και κάνει και για εδώ?

Το piper το έχω πάνω κάνα 1000 χιλιόμετρα και δεν έχω μπει στην διαδικασία του καθαρισμού για να σου πω ακριβώς. Από αυτά που είχα διαβάσει και άν δεν κάνω λάθος το WD40 δεν κάνει. Νομίζω ότι κάπου έλεγε για κάποιο ψιλό λάδι σπρέι σαν αυτά που έχουμε για την αλυσίδα (και με πάσα επιφύλαξη), αλλά δεν θυμάμαι.

Πάντως το κόστος για το κιτ καθαρισμού από οτι είδα είναι περίπου 11ευρώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 04 2013, 13:33

Προσοχή στο λάδωμα του Pipercross, έχω διαπιστώσει πως αρκετοί έχουν την τάση να το πνίγουν στο λάδι...
Είναι και σε συσκευασία spray το original και δεν πολυκαταλαβαίνεις πόσο πέφτει..
Χαλλλλλλαρά λοιπόν, φσιτ φσιτ και άπλωμα με μασαζάκι με το χέρι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 04 2013, 14:50

pisherman έγραψε:
andreasp έγραψε:
Τι λαδάκι άλλο μπορώ να χρησιμοποιήσω? WD40 μπας και κάνει και για εδώ?

Το piper το έχω πάνω κάνα 1000 χιλιόμετρα και δεν έχω μπει στην διαδικασία του καθαρισμού για να σου πω ακριβώς.  Από αυτά που είχα διαβάσει και άν δεν κάνω λάθος το WD40 δεν κάνει.  Νομίζω ότι κάπου έλεγε για κάποιο ψιλό λάδι σπρέι σαν αυτά που έχουμε για την αλυσίδα (και με πάσα επιφύλαξη), αλλά δεν θυμάμαι.

Πάντως το κόστος για το κιτ καθαρισμού από οτι είδα είναι περίπου 11ευρώ.

9,5euro πήρα και το σετάκι καθαρισμού και λαδώματος του φίλτρου.
Περιμένω και ένα φίλτρο βενζίνης, υγρά φρένων, και παραφλού, μαζί με τα φουσκάκια για τις δαγκάνες, και ξεκινάω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IL SICILIANO
Member
Member
IL SICILIANO

Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 09/04/2013

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 14 2013, 11:06



9,5euro πήρα και το σετάκι καθαρισμού και λαδώματος του φίλτρου.
Περιμένω και ένα φίλτρο βενζίνης, υγρά φρένων, και παραφλού, μαζί με τα φουσκάκια για τις δαγκάνες, και ξεκινάω.Αγόρασα από το Σπηλιώτη το φίλτρο της pipercross και το κιτ καθαρισμού και λαδώματος όμως παρατήρησα ότι το μπουκαλάκι λαδιού αν και γράφει τα ίδια ml είναι ελαφρύτερο από εκείνο του καθαρισμού,συν ότι ήταν λερωμένο το εσωτερικό(λευκό) καπάκι.Επικοινώνησα με το κατάστημα και πολύ ευγενικά μου απάντησαν να περάσω με το προιόν για να το ελέγξουν.Έχει παρατηρήσει κανένας φίλος κάτι παρόμοιο?felix 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IL SICILIANO
Member
Member
IL SICILIANO

Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 09/04/2013

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 14 2013, 11:07

IL SICILIANO έγραψε:


.Αγόρασα από το Σπηλιώτη το φίλτρο της pipercross και το κιτ καθαρισμού και λαδώματος όμως παρατήρησα ότι το μπουκαλάκι λαδιού αν και γράφει τα ίδια ml είναι ελαφρύτερο από εκείνο του καθαρισμού,συν ότι ήταν λερωμένο το εσωτερικό(λευκό) καπάκι.Επικοινώνησα με το κατάστημα και πολύ ευγενικά μου απάντησαν να περάσω με το προιόν για να το ελέγξουν.Έχει παρατηρήσει κανένας φίλος κάτι παρόμοιο?felix 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 14 2013, 11:08

IL SICILIANO έγραψε:

Αγόρασα από το Σπηλιώτη το φίλτρο της pipercross και το κιτ καθαρισμού και λαδώματος όμως παρατήρησα ότι το μπουκαλάκι λαδιού αν και γράφει τα ίδια ml είναι ελαφρύτερο από εκείνο του καθαρισμού,συν ότι ήταν λερωμένο το εσωτερικό(λευκό) καπάκι.Επικοινώνησα με το κατάστημα και πολύ ευγενικά μου απάντησαν να περάσω με το προιόν για να το ελέγξουν.Έχει παρατηρήσει κανένας φίλος κάτι παρόμοιο?felix 

Τι ακριβώς να παρατηρήσει?
Απλά κάποιος το είχε ανοίξει και το χρησιμοποιήσε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IL SICILIANO
Member
Member
IL SICILIANO

Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 09/04/2013

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 14 2013, 11:12

andreasp έγραψε:
IL SICILIANO έγραψε:

Αγόρασα από το Σπηλιώτη το φίλτρο της pipercross και το κιτ καθαρισμού και λαδώματος όμως παρατήρησα ότι το μπουκαλάκι λαδιού αν και γράφει τα ίδια ml είναι ελαφρύτερο από εκείνο του καθαρισμού,συν ότι ήταν λερωμένο το εσωτερικό(λευκό) καπάκι.Επικοινώνησα με το κατάστημα και πολύ ευγενικά μου απάντησαν να περάσω με το προιόν για να το ελέγξουν.Έχει παρατηρήσει κανένας φίλος κάτι παρόμοιο?felix 
Τι ακριβώς να παρατηρήσει?
Απλά κάποιος το είχε ανοίξει και το χρησιμοποιήσε.
Από το Σπηλιώτη μου απάντησαν ότι του λαδιού είναι πιο ελαφρύ, πράγμα που μου φάνηκε παράξενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex-vstrom
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
alex-vstrom

Ηλικία : 47
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚHΣ
Registration date : 18/01/2008

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 14 2013, 11:44

δηλ. εάν είναι όλα μαμά και βάλεις pipecross θέλεις ρύθμιση βενζίνης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.vstromhellasforum.com/
IL SICILIANO
Member
Member
IL SICILIANO

Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 09/04/2013

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 14 2013, 16:39

alex-vstrom έγραψε:
δηλ. εάν είναι όλα μαμά και βάλεις pipecross θέλεις ρύθμιση βενζίνης
Με το συγκεκριμένο φίλτρο και όλα μαμά δεν ρυθμίζεις τίποτα,συνεχίζεις κανονικά όπως ήταν ρυθμισμένο από το εργοστάσιο(μου το επιβεβαίωσε ο Σπηλιώτης και ο μηχανικός μουVSTROM ).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex-vstrom
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
alex-vstrom

Ηλικία : 47
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚHΣ
Registration date : 18/01/2008

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 14 2013, 17:20

IL SICILIANO έγραψε:
alex-vstrom έγραψε:
δηλ. εάν είναι όλα μαμά και βάλεις pipecross θέλεις ρύθμιση βενζίνης
Με το συγκεκριμένο φίλτρο και όλα μαμά δεν ρυθμίζεις τίποτα,συνεχίζεις κανονικά όπως ήταν ρυθμισμένο από το εργοστάσιο(μου το επιβεβαίωσε ο Σπηλιώτης και ο μηχανικός μουVSTROM ).  
οκ γιατι μου επεσαν τα αυτια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.vstromhellasforum.com/
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Νοε 22 2013, 13:59

Κύριοι πήγα κ εγώ χθές κ παρέλαβα pipercross φιλτράκι από Σπηλιώτη για Bandit 1250. 50€ & όταν του ανέφερα για λέσχη κτλ.. 42€, άρα ισχύει η έκπτωση. Αύριο θα γίνει η τοποθέτηση μαζί με εξάτμιση:

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Scorpion-Exhaust-ESI96-Suzuki-GSF1250Bandit-Bike-2

που παραγγείλαμε από το ebay (Αποστόλη σ'ευχαριστώ που ανέλαβες όλη την διαδικασία & την πληρωμή What a Face ) να σαι καλά για το δώρο σου.. yeye 

435.00€ τιμή Ελλάδος ..

290.00€ με τα μεταφορικά από Ισπανία..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Νοε 22 2013, 20:15

Παναγιώτη καλορίζικο το κανονάκι λέμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 28 2014, 10:25

Παιδια αυτη την φλατζουλα που εχει το μαμα φιλτρο, επρεπε να την βαλω στο pipercross?
Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 2ed73pi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metallidhs
Member
Member
metallidhs

Ηλικία : 41
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 26/06/2011

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 28 2014, 10:44

οχι .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;   Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 28 2014, 12:05

Γιατι οχι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Γνώμες για Pipercross φίλτρο αέρος;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Υγρά....& φίλτρα-
Μετάβαση σε: