Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
fanartzis
Member
Member
fanartzis

Ηλικία : 43
Τόπος : athens
Registration date : 18/05/2010

φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS   φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Icon_minitimeΤετ Οκτ 01 2014, 21:07

θα ηθελα οποιος τα εχει δοκιμασει τη διαφορα αναμεσα τους,και πιο αξιζει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.fanovafes-karistinos.gr
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS   φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Icon_minitimeΤετ Οκτ 01 2014, 21:37

μήπως γίνεσαι υπερβολικος τωρα? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IKARUS
Member
Member
IKARUS

Ηλικία : 53
Τόπος : Καπου ψιλα με θεα
Registration date : 26/01/2012

φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS   φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Icon_minitimeΤετ Οκτ 01 2014, 21:51

Εχω και τα δυο και παιζω εναλλαξ.
Μια χαρα είναι και δυο,απλα το KN είναι λιγο πιο ελευθερο.
Για μενα πιο καλο είναι το Pipercross,και με τα μισα λεφτα! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS   φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Icon_minitimeΤετ Οκτ 01 2014, 22:09

Να ρωτήσω κάτι άλλο;το ότι το pipercross είναι ένα απλό σφουγγάρι που με τον καιρό αλλοιώνεται θέλουμε δεν θέλουμε μπορεί να συγκριθεί με το Kn που είναι σαν κέντημα ομοιόμορφο και άφθαρτο;Άλλο να έχεις πλέξη και άλλο ένα σφουγγάρι.Προσωπική μ άποψη,απλά τη μοιράζομαι μαζί σας και μην αρχήσετε τα Α και ΟΥ σαν τις Κατίνες .Άλλωστε αυτή τη συζήτηση IKARUS την έχουμε ξανακάνει οι δυο μας εάν θυμάσαι

Παραθέτω και δυο φωτό για σύγκριση

φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS A3ysrs φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS 25ev98w

Εγώ Αντώνη με τη σειρά μ δεν θα σ προτείνω κάτι απο τα δύο γτ εσύ ξέρεις τι σηκώνει η τσέπη σου,θα σου πω απλά ¨ότι πληρώνεις παίρνεις¨!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS   φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Icon_minitimeΔευ Νοε 03 2014, 23:20

Το BMC που ειναι ίδιο οπτικά τουλάχιστον με το ΚΝ γιατί δεν το προτείνει κανείς, παρά μόνο η suzuki:?:

Y.Γ. Ο Αντώνης πήρε τελικά ΚΝ το γνωρίζω , απλώς ρωτάω εδω για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS 33ncnm10φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS 33e6ee10φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS 63u2ip10φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Amzm8k10φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akistrevor

akistrevor

Ηλικία : 36
Τόπος : πατρα
Registration date : 03/08/2013

φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS   φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Icon_minitimeΤρι Νοε 04 2014, 14:47

επισης υπαρχουν και τα dna για τα οποια εχω ακουσει πολυ καλα λογια και ειναι και ελληνικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS   φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Icon_minitimeΤετ Νοε 05 2014, 21:14

TA DNA EINAI ΝΟΜΙΖΩ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS   φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Icon_minitimeΤετ Νοε 05 2014, 21:16

loverdos11 έγραψε:
Το BMC που ειναι ίδιο οπτικά τουλάχιστον με το ΚΝ γιατί δεν το προτείνει κανείς, παρά μόνο η suzuki:?:

Y.Γ. Ο Αντώνης πήρε τελικά ΚΝ το γνωρίζω , απλώς ρωτάω εδω για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα.

Γνωρίζει κανείς να απαντήσεις Question
ευχαριστώ

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS 33ncnm10φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS 33e6ee10φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS 63u2ip10φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Amzm8k10φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS   φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Icon_minitimeΤετ Νοε 05 2014, 21:35

το προτεινω εγω....στο 1000 εχω δοκιμασει και τα δυο και με το bmc δουλευει καλυτερα.
ο λογος ειναι γιατι εχει λιγο πιο μικρη η επιφανεια ενω το K&N ειναι πιο ελευθερο και απευθυνεται κυριως σε βελτιωμενα μοτερ.
το αναπνεον υλικο και στις 2 περιπτωσεις ειναι το ιδιο με το k&n να κερδιζει σε ποιοτητα κατασκευης σαν συνολο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS   φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Icon_minitimeΤετ Νοε 05 2014, 21:45

Ευχαριστώ bretso.
και εγω αυτό φοράω 3 χρόνια τώρα, αλλά είχα αρχίσει να προβληματίζομαι μιας και κανείς δεν το επιλέγει και όλοι θέλουν k&n και piper

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS 33ncnm10φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS 33e6ee10φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS 63u2ip10φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS Amzm8k10φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

φιλτρο αερα KN vs PIPERCROSS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Υγρά....& φίλτρα-
Μετάβαση σε: