Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Μεταλλικές Βαλίτσες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Morniac
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Morniac

Ηλικία : 81
Τόπος : Οχι εδω παντως
Registration date : 28/04/2010

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Μάης 09 2014, 21:32

Καλες αλλα ψαξε και για ελληνικης κατασκευης στα 20 ευρω....ονοματα δεν λεμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=XoMngonBiO8
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Μάης 09 2014, 21:44

Morniac έγραψε:
Καλες αλλα ψαξε και για ελληνικης κατασκευης στα 20 ευρω....ονοματα δεν λεμε

δεν τις έχω δει τις explorer οπότε δεν μπορώ να έχω άποψη.
αυτές που πήρα είναι δοκιμασμένες από πολλούς από γειτονικά φόρουμ και η αλήθεια είναι ότι είναι καλύτερες από ότι τις περίμενα. Very Happy 

και βαλίτσες πάντως νομίζω υπάρχουν φτηνότερες από τις δικές σου Επί την ευκαιρία να τις χιλιοταξιδέψεις!  Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
LARRY
Member
Member
LARRY

Ηλικία : 48
Τόπος : ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Registration date : 15/01/2009

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Μάης 09 2014, 22:07

Δώσε πληροφορίες στο λαό!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Μάης 09 2014, 22:12

LARRY έγραψε:
Δώσε πληροφορίες στο λαό!!!!

σε μένα απευθύνεσαι ή στο φίλο Morniac?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
LARRY
Member
Member
LARRY

Ηλικία : 48
Τόπος : ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Registration date : 15/01/2009

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μάης 10 2014, 09:54

Σε εσένα δία, για φθηνότερες βαλίτσες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μάης 10 2014, 11:42

LARRY έγραψε:
Σε εσένα δία, για φθηνότερες βαλίτσες.

Είναι λίγο πιο φτηνές αλλά για την ποιότητά τους να μιλήσουν οι φωτο από ταξίδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
Morniac
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Morniac

Ηλικία : 81
Τόπος : Οχι εδω παντως
Registration date : 28/04/2010

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μάης 10 2014, 12:08

δίας έγραψε:
Επί την ευκαιρία να τις χιλιοταξιδέψεις!  Very Happy

Σε ευχαριστω φιλε μου .Επισης και παντα ορθιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=XoMngonBiO8
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Απρ 15 2015, 18:32

οι καινούριες μου βαλίτσες....

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 10394623_10153276029487700_5138810742019638333_n

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 11157537_10153276041082700_8852635208731155431_o
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νικος@92

Νικος@92

Ηλικία : 31
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Registration date : 29/08/2014

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Απρ 15 2015, 19:11

Ωστε δικο σου ειναι το Vstrom που φιγουραρει στο Facebook στη σελιδα του ATLA???? Razz Razz Razz Razz  
Oντως πολυ καλες....το γεναρη που μας περασε ημουν ετοιμος να τις παραγγειλω και εγω αλλα τελικα κατεληξα σε αυτες -> Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 11146248_10200349736182221_2156534740714482469_n
Ειναι οι sw motech trax 45L δεξια-αριστερα και 38 τοπ!!
Καλοταξιδες να ειναι και σενα και μενα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pantelos
Member
Member
pantelos

Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 31/08/2009

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Απρ 15 2015, 19:23

Ωραίες βαλίτσες Νίκο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Απρ 15 2015, 20:49

Νίκο πολύ ωραίες και οι δικές σου!!! καλοτάξιδες να είναι και να τις γεμίσουμε με ωραίες αναμνήσεις και πολλά αυτοκόλλητα (μιας και έχω ένα "κολληματάκι" μ' αυτά!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νικος@92

Νικος@92

Ηλικία : 31
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Registration date : 29/08/2014

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Απρ 16 2015, 01:40

pantelos έγραψε:
Ωραίες βαλίτσες Νίκο!

Ευχαριστω pantelos !!!

οσο για τα αυτοκολλητα μ'αρεσουν πολυ,παρα πολυ αλλα δεν θελω να τις γεμισω οπως και στην μηχανη δεν εχει μπει κανενα extra αυτοκολλητο...Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Απρ 16 2015, 07:15

Θωδωρή πάνω σε ποια κάγκελα προσαρμόστηκαν οι ATLAS;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Απρ 16 2015, 17:07

τα κλασικά της GIVI έχω, τα ίσια...δεν ξέρω τον τύπο τους....

άλλα έτσι κι αλλιώς (για ίσια κάγκελα) το που θα μπούνε οι πιάστρες για να στηριχθεί η βαλίτσα το κάνει επιτόπου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Απρ 16 2015, 18:26

Μπορείς να μου βγάλεις μια φωτογραφία από το σύστημα ανάρτησης στα κάγκελα;
Ψάχνω έναν τρόπο να προσαρμόσω τις Trax μου σε κάγκελα Touratech.
Τώρα τις έχω σε Givi σαν τα δικά σου με αντάπτορες της SW-Motech,
όπως θα δεις εδώ:
https://www.vstromhellasforum.com/t30969-topic#592098
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νικος@92

Νικος@92

Ηλικία : 31
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Registration date : 29/08/2014

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Απρ 16 2015, 21:29

apk έγραψε:
Μπορείς να μου βγάλεις μια φωτογραφία από το σύστημα ανάρτησης στα κάγκελα;
Ψάχνω έναν τρόπο να προσαρμόσω τις Trax μου σε κάγκελα Touratech.
Τώρα τις έχω σε Givi σαν τα δικά σου με αντάπτορες της SW-Motech,
όπως θα δεις εδώ:
https://www.vstromhellasforum.com/t30969-topic#592098

Eγω εχω βαλει τις Trax σε givi καγκελα χωρις ανταπτορα αλλα με μια μικρη πατεντα...
Η μεσα μερια της trax ειναι ολο πιρτσινια οποτε αν τα βγαλεις για να φτιαξεις αλλη βαση λογικα πρεπει να βαλεις και κομματι λαμαρινας να κλεισουν οι τρυπες και να γινει πιο στιβαρο να πιασουν οι καινουργιες βασεις και μετα παει αλλου η δουλεια και δεν θα ξερεις ποσο στιβαρο θα ειναι...θα σου φυγουν καμποσα λεφτα παραπανο χωρις λογο, γνωμη μου βεβαια... αν χρειαστεις καπου βοηθεια στειλε μου και ευχαριστως να βοηθησω Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Απρ 16 2015, 22:26

θα χρησιμοποιήσω τις φωτογραφίες που έχει ανεβάσει στο fb ο Atlas ...

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 11154772_672334779560455_7272675326200428086_o

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 11096407_672335669560366_1374996425389844901_o


η κάτω πιάστρα της βαλίτσας πιάνει με ένα λαμάκι σταθερό στην κάτω πλευρά από το κάγκελο

αν δεν σε βοήθησαν οι φωτογραφίες, υπόμονη από Δευτέρα να βάλω την μια πάνω στην μηχανή να βγάλω φωτογραφίες να δεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Απρ 16 2015, 22:55

Εντάξει, κατάλαβα. Δε χρειάζεται άλλη φωτό. Είναι μια παραλλαγή του συστήματος των Zega Mundo/Zega pro.
Νίκος@92, έχεις δίκιο για την επέμβαση στα πριτσίνια των Trax, δυστυχώς. Αλήθεια, τι πατέντα έχεις κάνει; Γιατί οι αντάπτορες της SW-Motech νομίζω ότι
Είναι μια ασφαλής και αξιόπιστη λύση, που δε με έχει προδώσει για χιλιάδες χιλιόμετρα, κυρίως άσφαλτο αλλά και χώμα.
Είμαι περίεργος να δω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νικος@92

Νικος@92

Ηλικία : 31
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Registration date : 29/08/2014

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Απρ 17 2015, 01:47

apk έγραψε:
Εντάξει, κατάλαβα. Δε χρειάζεται άλλη φωτό. Είναι μια παραλλαγή του συστήματος των Zega Mundo/Zega pro.
Νίκος@92, έχεις δίκιο για την επέμβαση στα πριτσίνια των Trax, δυστυχώς. Αλήθεια, τι πατέντα έχεις κάνει; Γιατί οι αντάπτορες της SW-Motech νομίζω ότι
Είναι μια ασφαλής και αξιόπιστη λύση, που δε με έχει προδώσει για χιλιάδες χιλιόμετρα, κυρίως άσφαλτο αλλά και χώμα.
Είμαι περίεργος να δω.

Τωρα ειμαι απο το κινητό και δεν εχω φωτό ούτε μπορω να γράψω πολλά, ζορίζομαι :p
Αυριο οτι θέλετε απο μεναWink
Καληνύχτα media stromers...Έεε λαθος, v stromers ηθελα να πω.. :p :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νικος@92

Νικος@92

Ηλικία : 31
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Registration date : 29/08/2014

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Απρ 18 2015, 00:09

apk έγραψε:
Εντάξει, κατάλαβα. Δε χρειάζεται άλλη φωτό. Είναι μια παραλλαγή του συστήματος των Zega Mundo/Zega pro.
Νίκος@92, έχεις δίκιο για την επέμβαση στα πριτσίνια των Trax, δυστυχώς. Αλήθεια, τι πατέντα έχεις κάνει; Γιατί οι αντάπτορες της SW-Motech νομίζω ότι
Είναι μια ασφαλής και αξιόπιστη λύση, που δε με έχει προδώσει για χιλιάδες χιλιόμετρα, κυρίως άσφαλτο αλλά και χώμα.
Είμαι περίεργος να δω.

Αν εχεις αλλαξει ηδη καγκελα και εχεις βαλει touratech στειλε μου φωτο με τα καγκελα απο διάφορες πλευρες αν θες,κι αν μου ρθει καμια ιδεα για το πιασιμο σου λεω Wink

Εγω εβγαλα το πιπιρολι που μπαινει μεσα στην πλαστικη βαλιτσα για να ασφαλιζει και μενουν οι δυο τρυπες που ηταν ανοιχτες και σε αυτο το σημειο της βαλιτσας εκανα δυο τρυπες,περασα βιδες και απο μεσα δυο πεταλουδες ασφαλειας και ειμαι ετοιμος....οι κατω βασεις ειναι ακριβως ιδιες και παταει εκει...το τεστ θα γινει την επομενη βδομαδα..ελπιζω να μην με προδωσει γιατι θα ειμαι μακρια απο τον τοπο μου !! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Απρ 18 2015, 00:22

Χμμμμμμ!

Μπράβο για τη σκέψη και την εκτέλεση, ΑΛΛΑ:

Επισφαλές μου φαίνεται το κόλπο.

Αν πέσει η μηχανή (από στάση, έστω) πάνω στη βαλίτσα, θα αντέξει η πατέντα;

Και για να βγάλεις τη βαλίτσα από πάνω από τη μηχανή πιάνεις εργαλεία; Όχι πολύ πρακτικό σε ταξίδι.

Βάλε αυτό για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο....

http://shop.sw-motech.com/cgi-bin/cosmoshop/lshop.cgi?action=showdetail&wkid=14293053242479&ls=en&nc=1429305379-3127&rubnum=products.1252674507.1256046195.adapterkits_andere_marken&artnum=KFT.00.152.10700/B&id=2&gesamt_zeilen=Tshowrub--products.1252674507.1256046195.adapterkits_andere_marken&typid=173664407

Όσο για μένα, δεν έχω βάλει ακόμη τα κάγκελα της Touratech, αλλά το σχεδιάζω και το μελετάω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νικος@92

Νικος@92

Ηλικία : 31
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Registration date : 29/08/2014

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Απρ 18 2015, 00:47

Το εχω δει αυτο απλα στο ματι δεν μου αρεσει γι αυτο δεν το εβαλα και για να γλυτωσω το 70αρι και να το δωσω αλλου..και δευτερον και κυριοτερο δεν εμπιστευομαι καθολου μα καθολου τις κλειδαριες οπως επισης εχω ανοιξει τρυπα και στην κεντρικη βαλιτσα και εχω περασει βιδα και βγαινει κατω απο τη σχαρα και αυτη με πεταλουδα για ασφαλεια....
με ενα απλο κατσαβιδι και μια απλη κινηση το παραβιαζουν και την εξαφανιζουν οπως ειναι αυτην και το περιεχομενο της πιστευω και σε λιγοτερο απο 5δευτερολεπτα και μακαρι να βγω ψευτης σε αυτο οσον αφορα ολους οσους εχουν trax...:/

Οσο για την εφαρμογη επιτηδες περασα 2 βιδες απο την καθε μερια με πεταλουδες...βαλε-βγαλε με το χερι και μονο,χωρις εργαλεια
30 δευτερολεπτα θελω  να βγαλω τη καθε βαλιτσα απο τη μηχανη αλλα δεν με πολυ απασχολει γιατι εχω τις εσωτερικες τσαντες οποτε δεν χρειαζεται να τις βγαζω Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Μάης 18 2015, 22:01

μετά από βόλτα το Σαβ/κο στην Εύβοια που περιελάμβανε και 3-4 χλμ χώμα (με κάτι κροκάλες νααααα με το συμπάθιο) δοκίμασα τις βαλίτσες και ιδού τα αποτελέσματα

(σχετικά επιφανειακό)
Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 F0U9UlTHj
Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 F09BLyl8j

(αρκετά βαθύ βούλιαγμα, παραλίγο να την σκίσει...παραλίγο όμως)
Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 IdnFQ2yTj
Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 ExPtrsEvj



αυτά παθαίνεις όταν σε απότομη κλειστή ανηφορική δεξιά στροφή δεν την παίρνεις ανοιχτά και με γκάζι καισου σβήνει πάνω στη στροφή...
α, γδάρθηκε και η δεξιά χούφτα, αλλά κατά τ' άλλα όλα καλά!!!

πάντως αν είχα πλαστικές θα είχαν σπάσει 100 % και αν δεν είχα τίποτα θα είχε χτυπήσει το πίσω μέρος της μηχανής αρκετά άσχημα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νικος@92

Νικος@92

Ηλικία : 31
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Registration date : 29/08/2014

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Μάης 18 2015, 23:28

Πωωωωωωωωωω ρε φιλεεεεεεεε!! κριμα!!! αν ειναι μονο αυτο ενταξει...παει και ερχεται,αλλα και παλι κριμα!! με επιασε ταχυπαλμια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταλλικές Βαλίτσες    Μεταλλικές Βαλίτσες  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Μάης 19 2015, 17:30

εν στάση έγινε η φάση, απλά ήμουν σε ανηφόρα και σύρθηκε ελάχιστα η μηχανή προς τα κάτω (π@@@@ανα βαρύτητα), αλλά "ευτυχώς" έφαγε την κοτρώνα στην κάτω πλευρά και βρήκε αντίσταση, σαν φρένο και σταμάτησε

τώρα το παίζω και μούρη ότι είμαι μάχιμος Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μεταλλικές Βαλίτσες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 7 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: