Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 23 2011, 03:38

k0k0$ έγραψε:
Εχουν ενα μεγαλο + , το πολυ μικρο τους βαρος. Αλλα εχω δει μπαταρια LiPo να παιρνει φωτια στα καλα καθουμενα ενω τη φορτιζα.

Εχω ακουσει κατι σκηνικα για γρηγορη αποφορτιση λογω πχ συναγερμων κτλ. Μπορει να ειναι και αρβυλα.

Μιας και η δικια μου ειναι στα τελειωματα, λεω να παρω μια "φτηνη" BS απο το OilsAutoMoto που μας κανει και προσφορα...

όπως γράφτηκε και παραπάνω, διαφορετικές μπαταρίες θέλουν διαφορετική αντιμετώπιση..για τις LiPo που χρησιμοποιούν σε θερμικά και εκεί οι οδηγίες είναι να τις χειριζόμαστε με πάρα πολύ προσοχή..γιατί είναι επιρρεπείς στο...μπαμ..!!

το βάρος δεν θα με απασχολούσε τόσο..ωστόσο θα περίμενα για να δικαιολογηθεί η τιμή ίσως μεγαλύτερη εγγύηση..γιατί μετά τους 6 μίνες αν κατάλαβα καλά, απλά σε "δένει" να αγοράσεις την ίδια με έκπτωση..
αν πάντως την χρησιμοποιήσει κάποιος, ας μας κρατά ενήμερους για την "συμβίωση" μαζί της..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 13:01

Επειδη σημερα -μετα απο 2,5 μερες ακινησιας- πηρε μπροστα με την 3η προσπαθεια (δυσκολευοταν αρκετα το τελευταιο 2μηνο) θα αλλαξω μπαταρια τις επομενες μερες...

Λεω να βαλω την ΥTZ-12S που ειναι 100% κλειστου τυπου και τζελ... αν και διαφορετικη απο αυτη που βαζει ο κατασκευαστης ... ΤΧ12-BS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 18:35

Hypersonic έγραψε:
Επειδη σημερα -μετα απο 2,5 μερες ακινησιας- πηρε μπροστα με την 3η προσπαθεια (δυσκολευοταν αρκετα το τελευταιο 2μηνο) θα αλλαξω μπαταρια τις επομενες μερες...

Λεω να βαλω την ΥTZ-12S που ειναι 100% κλειστου τυπου και τζελ... αν και διαφορετικη απο αυτη που βαζει ο κατασκευαστης ... ΤΧ12-BS

Πόσα χρόνια την είχες..??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 19:08

κ εμένα έτοιμη είναι μετά από 3,5χρόνια πάνω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 19:17

tazakos έγραψε:
κ εμένα έτοιμη είναι μετά από 3,5χρόνια πάνω...

πείτε τα αυτά στον hristos13gr που με κράζει που έχω και εγώ προβληματάκια στα 3 χρόνια περίπου.. bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 19:23

nikolasr200 έγραψε:
tazakos έγραψε:
κ εμένα έτοιμη είναι μετά από 3,5χρόνια πάνω...

πείτε τα αυτά στον hristos13gr που με κράζει που έχω και εγώ προβληματάκια στα 3 χρόνια περίπου.. bliax

Και εγω στα 3 χρονια ειμαι και δεν με βλεπω καλα. Σημερα εδειχνε το βολτομετρο 12,4 με σβηστη, λεω να την παω στο μαστορι για φωρτηση αυριο να του πω και τα χρονια πολλα, θα παρει λετε η παω για καινουργια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tenten
Member
Member
tenten

Ηλικία : 41
Τόπος : Αλεξανδρούπολη
Registration date : 04/04/2011

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 19:26

Μια απ τα ιδια σημερα το πρωι μεχρι και ταμα της εκανα για να παρει μπροστα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-evros.gr
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 19:28

krisberis έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
tazakos έγραψε:
κ εμένα έτοιμη είναι μετά από 3,5χρόνια πάνω...

πείτε τα αυτά στον hristos13gr που με κράζει που έχω και εγώ προβληματάκια στα 3 χρόνια περίπου.. bliax

Και εγω στα 3 χρονια ειμαι και δεν με βλεπω καλα. Σημερα εδειχνε το βολτομετρο 12,4 με σβηστη, λεω να την παω στο μαστορι για φωρτηση αυριο να του πω και τα χρονια πολλα, θα παρει λετε η παω για καινουργια?

πιστεύω ότι θα πάρει τα πάνω της..για να σε βγάλει λίγο ακόμα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 19:30

Μηπως να κάναμε κανα pb για μπαταριά???? μιας κ εμένα μου κάνει νούμερα κ είναι στα τελευταία της....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kyriakos II
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kyriakos II

Ηλικία : 45
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2011

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 20:25

κι εγω μια απο τα ιδια....
αν την αφησω 2-3 μερρες χωρις να την κουνησω κανω την προσευχη μου πρωτα και μετα παταω τη μιζα....
τον απριλιο κλεινει τα 4...δε νομιζω να με βγαλει μεχρι τοτε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 20:27

5 χρονακια παρα ενα μηνα με εβγαλε η μαμα (αγορασμενο 02/07) και την αλλαξα τωρα για προληπτικους λογους. Βασικα ενω κραταει μια χαρα ταση για τις θερμοκρασιες (12.45ν με τοσο κρυο ειναι αρκετα καλα), δεν παρεχει αρκετα CCA και αν την αφησω εστω και 2 λεπτα με ανοιχτο διακοπτη δεν μπορει να γυρισει τη μιζα. Επισης ο φορτιστης ενω παλιοτερα την φορτιζε πληρως, τωρα δεν ολοκληρωνει ποτε τη φορτιση. Μαλλον καποιο στοιχειο την εχει ακουσει. Τεσπα, 5 χρονια ειναι το οριο ζωης που δινει και ο κατασκευαστης τους.

Η καινουρια ειναι μια ωραιοτατη και φθηνη φθηνη BS GEL, ΒGX12-5, η οποια και αυτη στον ψοφο δειχνει 12.45 σβηστη, αλλα δεν μασαει...

(Στους 5-6C η μπαταρια αποδιδει μονο το 75% της τασης της, και επισης με τοσο κρυο το μοτερ ειναι πιο δυσκολο να γυρισει, καθως και το λαδι ειναι πολυ παχυρευστο, οποτε οσοι δεν εχετε θεμα χοντρο με την μπαταρια μην σκατε, μολις ανεβει λιγο η θερμοκρασια θα στρωσει)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 20:36

k0k0$ έγραψε:
5 χρονακια παρα ενα μηνα με εβγαλε η μαμα (αγορασμενο 02/07) και την αλλαξα τωρα για προληπτικους λογους. Βασικα ενω κραταει μια χαρα ταση για τις θερμοκρασιες (12.45ν με τοσο κρυο ειναι αρκετα καλα), δεν παρεχει αρκετα CCA και αν την αφησω εστω και 2 λεπτα με ανοιχτο διακοπτη δεν μπορει να γυρισει τη μιζα. Επισης ο φορτιστης ενω παλιοτερα την φορτιζε πληρως, τωρα δεν ολοκληρωνει ποτε τη φορτιση. Μαλλον καποιο στοιχειο την εχει ακουσει. Τεσπα, 5 χρονια ειναι το οριο ζωης που δινει και ο κατασκευαστης τους.

Η καινουρια ειναι μια ωραιοτατη και φθηνη φθηνη BS GEL, ΒGX12-5, η οποια και αυτη στον ψοφο δειχνει 12.45 σβηστη, αλλα δεν μασαει...

(Στους 5-6C η μπαταρια αποδιδει μονο το 75% της τασης της, και επισης με τοσο κρυο το μοτερ ειναι πιο δυσκολο να γυρισει, καθως και το λαδι ειναι πολυ παχυρευστο, οποτε οσοι δεν εχετε θεμα χοντρο με την μπαταρια μην σκατε, μολις ανεβει λιγο η θερμοκρασια θα στρωσει)

Τετοια πες μας!!! Τετοια πες μας ομορφαντρα μου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george kastoria
Member
Member
george kastoria

Ηλικία : 51
Τόπος : KASTORIA
Registration date : 14/10/2009

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 20:44

8-2007 4.5χρονια με θερμοκρασιες αρκετα κατω απο το μηδεν και με 2μηνες σε ακηνησια βγαζω τους πολους και πριν τη βαλω ενα φορτισμα στον ηλεκτρολογο και ειμαι ενταξει
Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 002vur


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 21:55

στο ψαξιμο κ εγω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
O PERLAS

O PERLAS

Ηλικία : 34
Τόπος : ATHENS - PATRAS - RHODOS
Registration date : 26/08/2011

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 21:59

matsos13 έγραψε:
Μηπως να κάναμε κανα pb για μπαταριά???? μιας κ εμένα μου κάνει νούμερα κ είναι στα τελευταία της....

Σωστός ο "matsos13" αν κάναμε ένα pb θα μα ερχόταν μια χαρά νομίζω...!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 22:08

δεν ξέρω πότε θα τα φτύσει εντελώς, αλλά αν πετυχαίναμε καλή τιμή σε κάποια δεν θα με πείραζε να την αγόραζα νωρίτερα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 22:44

Η δικη μου μπαταρια ζει τον 7 χειμωνα της(12/2006-Κ7) και με το που αρχισαν τα κρυα αρχισε να τραβαει ζορια...
την φορτισα μια φορα και εχει παρει τα πανω της. Μολις δω οτι αρχιζει παλι να ζοριζεται θα την φορτισω παλι και βλεπουμε. Θαρρω πως αν περασουν τα βαρβατα κρυα θα την παλεψει και φετος.
Για του χρονου το βλεπουμε, αν και το pb δεν ειναι καθολου κακη ιδεα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 00:01

Αγορια καλησπερα.

δοξα τον κυριο μετα απο 3,5 χρονια η μπαταρια μου προς το παρον ειναι σπαθι (φτου-φτου-φτου).
ερωτηση μιας και δεν το κατεχω καθολου το κομματι μπαταριες.
η btx12-bs που εχουμε προσφορα απο το oilsmotoauto στα 35 και κατι ευρω δεν θεωρειται καλη μπαταρια?
να ξερω τι θα ψαξω αν μου χτυπησει και μενα την πορτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 02:03

Γιαννη εγω πηρα την αντιστοιχη της BS με τη μονη διαφορα οτι ειναι GEL. Και καλα θα κρατησει λιγο παραπανω, θεωρητικα παντα. Γνωμη μου, μετα απο προσωπικη εμπειρια, ειναι οτι πλεον οι μπαταριες, ακομη και οι φτηνες κινεζικες, εχουν την ιδια αποδοση με τις ακριβες αμερικανο-ιαπωνεζικες. Και σε θεμα αντοχης, πλεον ολοι δινουν μια εγγυηση καλης λειτουργιας. Και προσωπικα, η διαφορα στην τιμη τους δεν δικαιολογειται... Μια γνησια YUASA κοστιζει ακριβως τα διπλασια, και αμφιβαλλω οτι θα διαρκεσει ακριβως το διπλασιο χρονο.

Το καταστημα που την αγορασα παρεπιπτοντως, εδινε την απλη BTX12-BS στα ιδια λεφτα με την προσφορα του oilsmotoauto.

mavras έγραψε:
Η δικη μου μπαταρια ζει τον 7 χειμωνα της(12/2006-Κ7) ...

Για check your math, γιατι εχουμε μονο 2 μηνες διαφορα στη χρονολογια αγορας αλλα 2 χρονια στους χειμωνες! Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 11:15

Και στο θεμα μπαταριας κακα τα ψεματα ισχυει ο κανονας του οτι δινεις παιρνεις!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 11:28

Για το 1000 ο τύπος είναι YTX14-BS,σωστά?Έχουμε βρεί μπαταρία που φοράμε από ''μαμά'' (ναί,ναί,αυτή την απίστευτη)?Ή τουλάχιστον κάποια στα ίδια επίπεδα?Και σε ποιές τιμές ''παίζουν''?Δυστυχώς μετά τη ζημιά με το βολάν,η μπαταρία μου αντικαταστάθηκε από το μπαστουνόβλαχο με κινεζιά την οποία πλήρωσα 90? στο νησί pale Twisted Evil angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 11:32

Τελικα τι να βαλουμε?
Μετα απο 6 χρονια σημερα για πρωτη φορα ζοριστηκε λιγο να ξεκινησει, ειχε βεβαια και χαμηλη θερμοκρασια το πρωι, αλλα παει για αλλαγμα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 11:37

απο το 2006 δεν έχω αλλάξει και εγώ μπαταρία.....είχα να την βάλω μπροστά 2 βδομάδες με -8+


χτες έκανα μια βόλτα και πήρα αμέσως....νωμίζω όμως ότι με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο...και λέω εγώ τώρα.....


αφού η μαμά κρατάει τόσο πολύ,γιατί να μην ψάξουμε να βρούμε προσφορά για την συγκεκριμένη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 12:09

paitos έγραψε:
Τελικα τι να βαλουμε?
Μετα απο 6 χρονια σημερα για πρωτη φορα ζοριστηκε λιγο να ξεκινησει, ειχε βεβαια και χαμηλη θερμοκρασια το πρωι, αλλα παει για αλλαγμα....

ρε κουζουλέ, στην Αθήνα την πήρες, δεν την έβαλες τελικά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.   Ballistic Performance EVO2 μπαταρία. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 12:12

Οχι... και μαλλον ειναι αχρηστη γιατι την ειχα ανοιξει τοτε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ballistic Performance EVO2 μπαταρία.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: