Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Εξατμιση για V-strom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιαν 16 2012, 21:28

nikos147 έγραψε:
bozosd έγραψε:
nikos147 έγραψε:
bozosd έγραψε:
nikos147 έγραψε:
Παιδια υπάρχουν ακομη οι εξατμισεις της προσφορας?? Ποσο κοστισαν?

Ναι υπάρχουν ακόμη.
Δεν ξέρω να σου πω πόσα τεμάχια.
Και σε μας απο Αθήνα Σφακιανάκη ήρθαν στα 400 ευρά, τελικό+σωλήνες.

Εχεις μηπως τηλέφωνο με ποιον μίλησες?? Γιατι εγω που ρωτησα δεν βρηκα τιποτα...

Νίκο,εμείς τις παραγγείλαμε απο Περβεδουράκη Θεσσαλονίκη.
Αυτός με την σειρά του απο Σφά.Πάρε τηλ. Σφακιανάκη και ρώτα για αυτήν την τιμή και μόνον.

Ρωτησα σημερα στον Σφακιανακη στα κεντρικα και με παρεπεμψαν στον Σφακιανακη στο Περιστερι...εκει ενας που σηκωσε το τηλέφωνο με βαρια καρδια μου απαντησε οτι κοστιζει 500ευρω η εξατμιση μαζι με το φιλτρο...οταν ανεφερα οτι εχω φιλτρο και θελω μονο την εξατμιση μου ειπε πως η προσφορα αυτη ειναι και δεν αλλάζει!!


καλα πες του το αλλο με τον τοτο το ξερεις??


εμεις σκετες τις πηραμε στα 400.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιαν 16 2012, 22:21

shadow.gr. έγραψε:
nikos147 έγραψε:
bozosd έγραψε:
nikos147 έγραψε:
bozosd έγραψε:
nikos147 έγραψε:
Παιδια υπάρχουν ακομη οι εξατμισεις της προσφορας?? Ποσο κοστισαν?

Ναι υπάρχουν ακόμη.
Δεν ξέρω να σου πω πόσα τεμάχια.
Και σε μας απο Αθήνα Σφακιανάκη ήρθαν στα 400 ευρά, τελικό+σωλήνες.

Εχεις μηπως τηλέφωνο με ποιον μίλησες?? Γιατι εγω που ρωτησα δεν βρηκα τιποτα...

Νίκο,εμείς τις παραγγείλαμε απο Περβεδουράκη Θεσσαλονίκη.
Αυτός με την σειρά του απο Σφά.Πάρε τηλ. Σφακιανάκη και ρώτα για αυτήν την τιμή και μόνον.

Ρωτησα σημερα στον Σφακιανακη στα κεντρικα και με παρεπεμψαν στον Σφακιανακη στο Περιστερι...εκει ενας που σηκωσε το τηλέφωνο με βαρια καρδια μου απαντησε οτι κοστιζει 500ευρω η εξατμιση μαζι με το φιλτρο...οταν ανεφερα οτι εχω φιλτρο και θελω μονο την εξατμιση μου ειπε πως η προσφορα αυτη ειναι και δεν αλλάζει!!


καλα πες του το αλλο με τον τοτο το ξερεις??


εμεις σκετες τις πηραμε στα 400.


100 ευρω κοστολογουν το φιλτρο What a Face .......................................ειχα ρωτησει για χαβαλε στο μπουρναζι πριν απο 2-3 μηνες και μου πεσαν τα σαγονια affraid .....................απο τα γελια Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kafetzo
Member
Member
kafetzo

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα - Σεπόλια
Registration date : 25/11/2010

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιαν 16 2012, 22:41

Και γω τα ίδια έπαθα Γιάννη. Και στην τελική τους λέω το φίλτρο μόνο του κάνει 70-80Ε και σεις το δίνετε 100Ε? Ό,τι να ναι...

Όσον αφορά τελικά για το στρωματάκι μας ψάχνουμε και αντίστοιχα για gsx-r 600-750? Ήδη έφτιαξε ο θόρυβος του κινητήρα με το pipercross και θα θέλα να τελειοποιήσω το βρουμ βρουμ!!! Χαχαχα!

Επειδή είναι περίοδος εκπτώσεων ισχύουν τίποτα μειώσεις και σε αυτά τα προϊόντα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gati (GIANNIS

gati (GIANNIS

Ηλικία : 45
Τόπος : LARISA - ORESTIADA
Registration date : 27/08/2011

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιαν 17 2012, 14:03

παιδες καντε μια ερωτηση στον Δημητρη motomad στην λαρισα κανει καλες τιμες το τηλ ειναι 6940754395 φερνει τα παντα και η διευθηνση στο ιντερνετ ειναι www.motomad.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 19 2012, 23:17

Σημερα στο συνεργειο ειδα να περνανε άλλη μια ολοκαινουρια yoshimura...κουκλα ειναι η ατιμη και με πολυ ωραιο διακριτικο ηχο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 20 2012, 19:27

nikos147 έγραψε:
Σημερα στο συνεργειο ειδα να περνανε άλλη μια ολοκαινουρια yoshimura...κουκλα ειναι η ατιμη και με πολυ ωραιο διακριτικο ηχο!!!



εσυ κατσε καλα και μην βαζεις φιτιλια, γιατι ακομα μεσα στο κουτι την εχω.... Rolling Eyes


αντε να δουμε ποτε θα κανει καλο καιρο να την τοποθετησουμε... alien



φεταααααααα 👅
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 20:33

τελικα το εξατμισονι περαστικε σημερα παρα τον τρελο αερα που ειχε αλλα και το κρυο.δοκιμη δεν εγινε μεγαλη αλλα απο τα λιγα χλμ που εκανε μου αρεσε γιατι ειχε καλο και μπασο ηχο... καμια σχεση με την μαμα...να δουμε στην πορεια....


αντε να φτιαξει ο καιρος να κανουμε καμια βολτα... What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kafetzo
Member
Member
kafetzo

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα - Σεπόλια
Registration date : 25/11/2010

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 24 2012, 23:50

Λοιπόν παίδες επειδή το πήρα απόφαση και μάζεψα τα λεφτά (αφού φτιάχτηκαν και τα φρένα) πάμε για εξάτμιση.. Ψάχνοντας λοιπόν σε μεταχειρισμένα ή καινούρια τελικά (άντε και ολόσωμη αν βρεθεί καμιά ευκαιρία) από ποιες μηχανές κοιτάμε για να πάρουμε? Πχ gsx-r, tdm, z?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Εξατμιση για V-strom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: