Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Εξατμιση για V-strom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 17:02

απολυτα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 17:04

albertstrom έγραψε:
απολυτα!!!

ομορφα Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 21:43

Καλά το ότι να βάλεις εξάτμιση είναι η αρχή όλων των κακών είναι δεδομένο....
Αν δεν το κάνεις με φίλτρο-power commander με χάρτη στο δυναμόμετρο κάνεις χοντρολογείς μια τρύπα στο νερό κ παράλληλα αν μείνεις ξηρός σε μίγμα όπως αναμένεται τότε κινδυνεύεις κ με τις αυξημένες πολύ θερμοκρασίες για "άλλα".

Πρώτη αντιληπτή παρενέργεια πέραν επί των επιδόσεων τρυπών κτλ είναι η αυξημένη κατανάλωση, σε άλλους λίγο σε άλλους πολύ...
Γενικά πάντως δεν είναι υπόθεση πήρα μια εξάτμιση την έβαλα πάνω κ όλα καλά...το αντίθετο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 21:53

tazakos έγραψε:
Γενικά πάντως δεν είναι υπόθεση πήρα μια εξάτμιση την έβαλα πάνω κ όλα καλά...το αντίθετο.



με αυτο το σκεπτικο σημερα πηρα μια yoshimura απο την suzuki. και αυτο γιατι απο την αντιπρωσοπεια ομως ρε γιαννη μου ειπαν οτι δεν θελει ρυθμισμα στα μειγματα....καλα ακομα δεν ξερω τι κανει γιατι ειναι μεσα στο κουτι τις αλλα...??να δουμε..


αν αφησω μαμα φιλτρο,μαμα ρυθμισεις το μοτερ παει σαν μαμα η θα εχει πτωση στην δυναμη....κκαι τι εννοεις οταν λες για τις θερμοκρασιες??τι κανει δλδ στις ζεστες??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 22:15

shadow.gr. έγραψε:

....καλα ακομα δεν ξερω τι κανει γιατι ειναι μεσα στο κουτι τις αλλα...

Καλά,ακόμη στο κουτί την έχεις?
Εγώ την πέρασα με τον φακό! Razz Razz Razz

υ.γ Σκέτη κούκλα......η γιόσι! I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 22:24

bozosd έγραψε:
shadow.gr. έγραψε:

....καλα ακομα δεν ξερω τι κανει γιατι ειναι μεσα στο κουτι τις αλλα...

Καλά,ακόμη στο κουτί την έχεις?
Εγώ την πέρασα με τον φακό! Razz Razz Razz

υ.γ Σκέτη κούκλα......η γιόσι! I love you

ουυυυυυυυυυ να χαθείτε να χάνεστε !!!! miffy miffy

Πήρατε εσείς και δεν είπατε τίποτα !!!

ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΕΣ ΑΔΕΡΦΙΑ !!!! cheers cheers
Αύριο έχετε επισκέψεις !!! yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 22:30

LORDOS έγραψε:

ουυυυυυυυυυ να χαθείτε να χάνεστε !!!! miffy miffy

Πήρατε εσείς και δεν είπατε τίποτα !!!

ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΕΣ ΑΔΕΡΦΙΑ !!!! cheers cheers
Αύριο έχετε επισκέψεις !!! yeye yeye

merci Βάγγο.
Επισκέψεις θέλουμε για οικονομική ενίσχυση.....οπότε μην έρθεις στεγνός... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 23:18

Παιδια υπάρχουν ακομη οι εξατμισεις της προσφορας?? Ποσο κοστισαν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 23:20

shadow.gr. έγραψε:
tazakos έγραψε:
Γενικά πάντως δεν είναι υπόθεση πήρα μια εξάτμιση την έβαλα πάνω κ όλα καλά...το αντίθετο.
με αυτο το σκεπτικο σημερα πηρα μια yoshimura απο την suzuki. και αυτο γιατι απο την αντιπρωσοπεια ομως ρε γιαννη μου ειπαν οτι δεν θελει ρυθμισμα στα μειγματα....καλα ακομα δεν ξερω τι κανει γιατι ειναι μεσα στο κουτι τις αλλα...??να δουμε..

αν αφησω μαμα φιλτρο,μαμα ρυθμισεις το μοτερ παει σαν μαμα η θα εχει πτωση στην δυναμη....κκαι τι εννοεις οταν λες για τις θερμοκρασιες??τι κανει δλδ στις ζεστες??

πέραν του ότι μειώνεις το κικ μπακ πρέσουρ δεν κάνεις πολλά άλλα, αν βάλεις φίλτρο ανεβάζεις κ αέρα άρα στεγνώνεις το μίγμα σου οπότε θέλεις ρύθμιση κτλ κτλ..

Δεν απαντώ ευθέως γιατί δεν είμαι σίγουρος τι γίνεται ΜΟΝΟ με εξάτμιση αν δεν αλλάξεις φίλτρο...αν το δει κάνας λοχίας θα μας εξηγήσει καλύτερα τι κ πως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 23:23

nikos147 έγραψε:
Παιδια υπάρχουν ακομη οι εξατμισεις της προσφορας?? Ποσο κοστισαν?

Ναι υπάρχουν ακόμη.
Δεν ξέρω να σου πω πόσα τεμάχια.
Και σε μας απο Αθήνα Σφακιανάκη ήρθαν στα 400 ευρά, τελικό+σωλήνες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 23:31

bozosd έγραψε:
nikos147 έγραψε:
Παιδια υπάρχουν ακομη οι εξατμισεις της προσφορας?? Ποσο κοστισαν?

Ναι υπάρχουν ακόμη.
Δεν ξέρω να σου πω πόσα τεμάχια.
Και σε μας απο Αθήνα Σφακιανάκη ήρθαν στα 400 ευρά, τελικό+σωλήνες.

Εχεις μηπως τηλέφωνο με ποιον μίλησες?? Γιατι εγω που ρωτησα δεν βρηκα τιποτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kafetzo
Member
Member
kafetzo

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα - Σεπόλια
Registration date : 25/11/2010

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 23:36

Νίκο πάρε τηλέφωνο τον Αργυρίου. Πήγα την Τρίτη και έκανα service στα 24000km (πόνεσε λιγάκι...) και στην κουβέντα για εξάτμιση με ψήνανε όλη την ώρα για τη yoshi. Ο λόγος επειδή είναι τιτανίου που σημαίνει 7 κιλά ελαφρύτερη που σημαίνει καλύτερη ροπή και τελική κατ'αυτούς. Αν ήταν και πιο όμορφη και σε μαύρο χρώμα ίσως να την έπαιρνα. Αν και ο ήχος της δεν μπορώ να πω ότι με συγκινεί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 23:44

όλες είναι πολλά κιλά ελαφρότερες από την μαμά,επίσης είσαι σίγουρος ότι η γιόσι που έχουν προσφορά είναι τιτάνιο? ίνοξ νόμιζα είναι, τιτάνιο=ματ.
Γενικά απορώ γιατί παιρνετε την γιόσι στα 400 όταν παίζουν κ άλλες σε αυτά τα χρήματα όπως η λέιζερ...αν είναι για την εμφάνιση οκ γιατι σαν εξάτμιση δεν κάνει κ πολλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kafetzo
Member
Member
kafetzo

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα - Σεπόλια
Registration date : 25/11/2010

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 23:46

Γιάννη με τη laser είσαι ευχαριστημένος? Γιατί πρόσφατα βρήκα μια προσφορά ολόσωμη στα 470Ε... Μιλάμε για τη duo tech.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 14 2012, 00:08

εξατμισάρα είναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kafetzo
Member
Member
kafetzo

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα - Σεπόλια
Registration date : 25/11/2010

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 14 2012, 00:13

Να υποθέσω όμως με το set-up που ήδη έχεις κάνει και όχι με ένα απλό φίλτρο-yoshi...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 50
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 14 2012, 02:44

φίλος κοίτα και αυτό


https://www.vstromhellasforum.com/t17547-topic

έβαλε προχθές ένας φίλος και είναι πολύ ευχαριστημένος
αυτός έβαλε τελικό και ολόσωμη
πάρε ένα τηλέφωνο δεν χάνεις τίποτα

εγώ με την akrapovic είμαι πολύ ευχαριστημένος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 14 2012, 09:33

nikos147 έγραψε:
bozosd έγραψε:
nikos147 έγραψε:
Παιδια υπάρχουν ακομη οι εξατμισεις της προσφορας?? Ποσο κοστισαν?

Ναι υπάρχουν ακόμη.
Δεν ξέρω να σου πω πόσα τεμάχια.
Και σε μας απο Αθήνα Σφακιανάκη ήρθαν στα 400 ευρά, τελικό+σωλήνες.

Εχεις μηπως τηλέφωνο με ποιον μίλησες?? Γιατι εγω που ρωτησα δεν βρηκα τιποτα...

Νίκο,εμείς τις παραγγείλαμε απο Περβεδουράκη Θεσσαλονίκη.
Αυτός με την σειρά του απο Σφά.Πάρε τηλ. Σφακιανάκη και ρώτα για αυτήν την τιμή και μόνον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
albertstrom
Member
Member
albertstrom

Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 24/09/2011

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 14 2012, 22:46

tazakos έγραψε:
Καλά το ότι να βάλεις εξάτμιση είναι η αρχή όλων των κακών είναι δεδομένο....
Αν δεν το κάνεις με φίλτρο-power commander με χάρτη στο δυναμόμετρο κάνεις χοντρολογείς μια τρύπα στο νερό κ παράλληλα αν μείνεις ξηρός σε μίγμα όπως αναμένεται τότε κινδυνεύεις κ με τις αυξημένες πολύ θερμοκρασίες για "άλλα".

Πρώτη αντιληπτή παρενέργεια πέραν επί των επιδόσεων τρυπών κτλ είναι η αυξημένη κατανάλωση, σε άλλους λίγο σε άλλους πολύ...
Γενικά πάντως δεν είναι υπόθεση πήρα μια εξάτμιση την έβαλα πάνω κ όλα καλά...το αντίθετο.

μετα απο τα νεα δεδομενα που διαβαζω, με βλεπω να παραμενω στην αρχικη μου αποφαση που ειχα μεχρι τωρα: να μεινω με τη μαμα. με τσινισε λιγο η προσφορα της γιοσι και τα καλα λογια που ακουσα για τον παπαγιαννη, αλλα η ζυγαρια γερνει πολυ περισσοτερο προς τη μαμα για μενα... καμια παρεμβαση στο μηχανακι, κανενας κινδυνος ζημιων, χαμηλες καταναλωσεις, καλη μεταπωληση (ουτε καν, απλα αν γινει καμια στραβη και χρειαστουμε λεφτα...), ομορφια (ναι μου αρεσει πολυ η μαμα εξατμιση του v-strom) και να σας πω την αληθεια μου αρεσει ο "original" και μοναδικος ηχος που εχουν τα v-strom, που ουσιαστικα δεν ακουγεται τιποτα!! ακουγεται μονο η αλυσιδα! Laughing μια μερα ειχα ακουσει κατι πολυ δυνατο να ερχεται, και ητανε v-strom! και θυμαμαι οτι ειχα ξενερωσει και ειχα πει ΔΕ ΒΑΖΩ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΠΟΤΕ!! δεν του πηγαινε τετοιος ηχος... βεβαια με περασε απο το αλλο ρευμα και δεν ειδα τι φοραγε, ποιος ξερει? και προφανως δε θα ειχε ταπες...

δε ξερω γιατι το ξανασκεφτηκα να την αλλαξω αλλα τωρα ξαλαφρωσα λιγο!!.... kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gati (GIANNIS

gati (GIANNIS

Ηλικία : 45
Τόπος : LARISA - ORESTIADA
Registration date : 27/08/2011

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 15 2012, 11:16

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Gati2

παλικαρια εγω αυτην φοραω ρεμους οκαμι γαματι και καλο θοριβο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMAKIAS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
VSTROMAKIAS

Ηλικία : 45
Τόπος : AΡΙΔΑΙΑ
Registration date : 31/12/2009

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 15 2012, 11:38

Πολυ καπνα βλεπω ...................δεν πιστευω να ειναι απο την εξατμιση????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://TEOBURNOUT@IN.GR
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 15 2012, 11:47

Στη συγκεκριμένη που βλέπω,αυτό που προσωπικά δε μου αρέσει είναι το ότι είναι αρκετά χαμηλά με μεγάλο κενό από τα πλαστικά Neutral Κατά τα άλλα,όμορφο τελικό Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 15 2012, 12:36

https://www.youtube.com/watch?v=5xeoCtjYEW8
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 16 2012, 21:12

bozosd έγραψε:
nikos147 έγραψε:
bozosd έγραψε:
nikos147 έγραψε:
Παιδια υπάρχουν ακομη οι εξατμισεις της προσφορας?? Ποσο κοστισαν?

Ναι υπάρχουν ακόμη.
Δεν ξέρω να σου πω πόσα τεμάχια.
Και σε μας απο Αθήνα Σφακιανάκη ήρθαν στα 400 ευρά, τελικό+σωλήνες.

Εχεις μηπως τηλέφωνο με ποιον μίλησες?? Γιατι εγω που ρωτησα δεν βρηκα τιποτα...

Νίκο,εμείς τις παραγγείλαμε απο Περβεδουράκη Θεσσαλονίκη.
Αυτός με την σειρά του απο Σφά.Πάρε τηλ. Σφακιανάκη και ρώτα για αυτήν την τιμή και μόνον.

Ρωτησα σημερα στον Σφακιανακη στα κεντρικα και με παρεπεμψαν στον Σφακιανακη στο Περιστερι...εκει ενας που σηκωσε το τηλέφωνο με βαρια καρδια μου απαντησε οτι κοστιζει 500ευρω η εξατμιση μαζι με το φιλτρο...οταν ανεφερα οτι εχω φιλτρο και θελω μονο την εξατμιση μου ειπε πως η προσφορα αυτη ειναι και δεν αλλάζει!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
invman
Member
Member
invman

Ηλικία : 35
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 02/12/2011

Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση για V-strom   Εξατμιση για V-strom - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 16 2012, 21:25

απο την πρωτη μερα που πηρα την μηχανη ειχε πανω την racetech.

φοβερη εξατμιση μου αρεσει παρα πολυ ο ηχος της τωρα οσον αφορα διαφορα ροπης-δυναμης με την μαμα δεν ξερω γιατι οπως ειπα

απο την πρωτη μερα την ειχε πανω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Εξατμιση για V-strom

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: