Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 18:23

terino έγραψε:
Επιτέλους έχω και τις δαγκάνες στα χέρια μου... σε απίστευτη κατάσταση, πολύ καλύτερη απ'ότι φαινόταν στις φωτο!!

Γιάννη με την πρώτη ευκαιρία στείλε μου τις φωτό να αρχίσω να συντάσω το χεστήρι του Blair!
βαλε φοτο φιλε μου να γουσταρουμε....... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 18:39

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 04022011053Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 04022011054


Είναι σε άριστη κατάσταση, οι φωτό τις αδικούν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 18:51

τοκικο τετραπιστονες!!!!καλη επιλογη.καλοφορετες φιλε terino.... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 18:54

ioarma έγραψε:
τοκικο τετραπιστονες!!!!καλη επιλογη.καλοφορετες φιλε terino.... Very Happy


Ευχαριστώ αδερφε!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 19:08

Γιάννη (tazakos),σου έστειλα ΠΜ για το τί μου είπε ο Μιχάλης αλλά τα νέα του Λευτέρη δεν είναι και τα πλέον καλά.Όποτε γουστάρεις πές μου τί και πώς! Wink


Υ.Γ.:Τους ίδιους αποστάτες έχω με το Λευτέρη? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 20:30

groi1000 έγραψε:
Γιάννη (tazakos),σου έστειλα ΠΜ για το τί μου είπε ο Μιχάλης αλλά τα νέα του Λευτέρη δεν είναι και τα πλέον καλά.Όποτε γουστάρεις πές μου τί και πώς! Wink


Υ.Γ.:Τους ίδιους αποστάτες έχω με το Λευτέρη? Rolling Eyes

εσύ είσαι από τούς σπάνια τυχερούς..............μη μιλάς καθόλου !!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 21:01

dimnik83 έγραψε:
Πώπω... Η χαρά του παππού! Τώρα Θωμά, μπορείς να γκαρίξεις, να φωνάξεις, να ουρλιάξεις (Κασσανδρόγερε)...

αυτά τα έκανα 1,5 χρόνο πρίν,τώρα............... popcorn
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 21:09

TomK8ww έγραψε:
groi1000 έγραψε:
Γιάννη (tazakos),σου έστειλα ΠΜ για το τί μου είπε ο Μιχάλης αλλά τα νέα του Λευτέρη δεν είναι και τα πλέον καλά.Όποτε γουστάρεις πές μου τί και πώς! Wink


Υ.Γ.:Τους ίδιους αποστάτες έχω με το Λευτέρη? Rolling Eyes

εσύ είσαι από τούς σπάνια τυχερούς..............μη μιλάς καθόλου !!! Very Happy
Λές,ε? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 21:18

groi1000 έγραψε:
TomK8ww έγραψε:
εσύ είσαι από τούς σπάνια τυχερούς..............μη μιλάς καθόλου !!! Very Happy
Λές,ε? scratch

Άκου που σου λέω Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
captain george

captain george

Ηλικία : 58
Registration date : 13/05/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 22:39

terino έγραψε:
Επιτέλους έχω και τις δαγκάνες στα χέρια μου... σε απίστευτη κατάσταση, πολύ καλύτερη απ'ότι φαινόταν στις φωτο!!

Γιάννη με την πρώτη ευκαιρία στείλε μου τις φωτό να αρχίσω να συντάσω το χεστήρι του Blair!

Οι δαγκάνες είναι ειλικρινά σε άριστη κατάσταση, μεγειά!!!! Θα αλλάξεις και την τρόμπα του φρένου? Πόσο σου στοιχησε η αγορά?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 23:40

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 03022011053b


Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 03022011054b


Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 03022011046


Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 03022011052



Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 03022011043
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 23:51

captain george έγραψε:
terino έγραψε:
Επιτέλους έχω και τις δαγκάνες στα χέρια μου... σε απίστευτη κατάσταση, πολύ καλύτερη απ'ότι φαινόταν στις φωτο!!

Γιάννη με την πρώτη ευκαιρία στείλε μου τις φωτό να αρχίσω να συντάσω το χεστήρι του Blair!

Οι δαγκάνες είναι ειλικρινά σε άριστη κατάσταση, μεγειά!!!! Θα αλλάξεις και την τρόμπα του φρένου? Πόσο σου στοιχησε η αγορά?


64.75 dollars συν τα μεταφορικά... νορμάλ μου φαίνεται η τιμούλα, ειδικά για την κατάσταση τους. Τρόμπα δεν σκοπεύω να αλλάξω προς το παρόν, Κ5 είναι το μηχανάκι μου και κατά πάσα πιθανότητα δεν θα χρειαστεί... κάτσε όμως πρώτα να τα μοντάρω όλα και μετά μια δοκιμή θα μας πείσει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 23:52

η τρόμπα σου είναι αρκετή. άντε με το καλό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 05 2011, 14:09

tazakos έγραψε:
η τρόμπα σου είναι αρκετή. άντε με το καλό.

Το ξέρω Γιάννη... όμως ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 05 2011, 14:11

Ακολουθεί το email που έστειλα τώρα μόλις στον Blair μετά από τις μετρήσεις που κάναμε με τον Ταζάκο.
Ελπίζω να μην περιμένετε να σας το μεταφράσω, βαριέμαι απίστευτα!!!! Very Happy Very Happy


Εν αναμονή της απάντησης του λοιπόν....



Κώδικας:
Goodmorning Blair,

As I promised, I'm sending this partly to inform you that two days ago I received the brackets you sent me and to thank you.

But...

The brackets you sent me are not exactly as you said them to be. You have repaired the problem which the caliper was staying very up and the pad was not touching the disc completely, but the spacing thing we talked about when I ordered them is not repaired.

After I received the brackets, I talked to John Papadopoulos, (nickname : tazakos) with whom I think you have talked several times. He is the guy that handles all the purchases from overseas when there are a lot of interest for the item we want. He has in his hands a set of brackets which he received about a month ago and if you were right it should be the same with mine. But it's not, you'll see the pictures which prove that. Since you are saying that for over a year now you have been sending the correct brackets, I think mine and Johns should be identical.

In picture 1 we measure the total thickness of both calipers you sent to me, result : 24mm
In picture 2 we measure the total thickness of both calipers you sent John a month ago : 24mm

This wouldn't be a problem but John has already tried them and they do not center well, they need washers between to correct the centering, a problem you assured me was fixed and obviously it is not.

In pictures 3 and 4 it is seen very clearly the correction you did orientation wise for the caliper, that's a correction that had to be done and I'm glad you did, but you said to John that he had received the correct ones, which he didn't!!

I didn't get a chance to install my calipers yet, but I'm pretty sure I'll need washers, which I'm gonna buy today just in case.

The result of all this talk is that you are becoming dangerously unreliable, people from Greece have bought many things from you and left you good money. Your latest actions show that you do not respect that, and that you started acting like a typical store owner that all he wants is to sell. Selling is good but respecting the client and his needs is, in my book, number one priority.

All of our measurements and our findings are already posted in the forum of the Greek V-Strom Club, and very soon will be posted in the forum of the International V-Strom Club in which we have also found many complaints for you. It is my belief that you need to understand you are not a monopoly, and all you did was to save us the trouble of going to a CNC shop to make it on our own.

I would love to hear what you have to say about this, and forward it to the community I speak on behalf of right now.

Thank you very much,

Lefteris Theodorakis.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 05 2011, 21:14

ωραίος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06 2011, 00:38

Και μου στέλνει λοιπόν ο παγκόσμιος.....

Κώδικας:
Hi,  Did you get the brackets for the Nissin or the Tokico Calipers?

Thanks,

Blair

Και του απαντώ τις Tokico...


Και μου ξαναστέλνει ο παγκοσμιότερος...

Κώδικας:
Hi Take a good clear photo of the side of the brake caliper brackets so that I can see the markings where they are stamped scrap.
 
Thanks,
Blair


Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι θέλει να πει ο ποιητής?

Είμαι τόσο κουτός εγώ και δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς θέλει να του στείλω φωτογραφημένο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06 2011, 00:44

μπορεί να βγούμε μαλάκες.
Ο μπλερ βγάζει δύο είδη αποστάτες, το ένα για νισσίν, το άλλο για τοκίκο. Οι αποστάτες είναι διαφορετικοί...θα φανεί χαζό αλλά ναι, συγκρίναμε διαφορετικούς αντάπτορες.

pale

Τερ, αν θες τηλ μου να σου εξηγήσω καλύτερα. confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06 2011, 01:42

καντε μια προσπαθεια να τους βαλετε στην μηχανη. Χωρις σωληνακια κλπ. Απλα τοποθετηση και σφιξιμο. Μιση ωρα δουλεια ειναι το βαλε βγαλε. Βγαλε και φωτο και δωστε τους να τις φαει ο μπαγλαμας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06 2011, 01:52

mavras έγραψε:
καντε μια προσπαθεια να τους βαλετε στην μηχανη. Χωρις σωληνακια κλπ. Απλα τοποθετηση και σφιξιμο. Μιση ωρα δουλεια ειναι το βαλε βγαλε. Βγαλε και φωτο και δωστε τους να τις φαει ο μπαγλαμας!

Μόλις ξυπνήσω το πρωί (μεσημέρι δηλαδή) είναι το πρώτο πράγμα που σκοπεύω να κάνω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06 2011, 01:59

terino έγραψε:
Κώδικας:
Hi Take a good clear photo of the side of the brake caliper brackets so that I can see the markings where they are stamped scrap.
 
Thanks,
Blair


Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι θέλει να πει ο ποιητής?

Είμαι τόσο κουτός εγώ και δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς θέλει να του στείλω φωτογραφημένο?




Προφανως εχει σταμπαρει τους αποστατες που ειναι ελλατωματικοι και σου ζηταει να βγαλεις μια κοντινη φωτο απο
το πλαϊ τους για να δει εαν σου εστειλες αυτους(προφανως καταλαθος). Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06 2011, 02:07

Δυστυχώς όχι... μακάρι να ήταν έτσι...

Εγώ με τον ταζάκο έχουμε κάνει μαλακία! Θα λυθούν όλες οι απορίες την Τρίτη όμως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06 2011, 03:14

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 03022011050
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
captain george

captain george

Ηλικία : 58
Registration date : 13/05/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06 2011, 08:10

Έβγαλα μια φωτογραφία από τις δικές μου δαγκάνες. Δεν είναι πολύ καθαρή και δεν ξέρω αν θα βοηθήσει την όλη συζήτηση αλλά νομίζω ότι φαίνεται ότι είναι κεντραρισμένη.


Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 0013to
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06 2011, 10:27

ΚΑΡΑΚΕΝΤΡΑΡΙΣΜΕΝΗ........θα έλεγα bravvoo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 31Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: