Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21 2011, 16:06

Εγω εχω να πω οτι ο καθενας κρινεται στην στραβη και οχι
οταν ολα πανε καλα.
Ο μπλερ ΠΡΕΠΕΙ να αντικαταστησει ολους τους ελατωματικους αποστατες
αμεσα ,οπως κανει ο καθε σωστος επαγγελματιας!
Ο mavras εχει εμπειρια στο τι σημαινει αντικατασταση προϊοντος(FORGE πχ)
λογω σφαλματος και σωστα λεει οσα λεει!

Και κατι αλλο..ουδεις αναντικαταστατος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22 2011, 16:00

I am sorry to say that what i understand is that you have been giving me the old adapters for the calipers while in the same period other friends of mine ordered by themselves and got corrected sets. This is i am telling you heart breaking for me, i love helping friends of mine installing good brakes and now i am on the verge of not speaking with a few....

This matter is known since February.

sorry 4 the bitterness

John


Hi John, Everyone is being shipped exactly the same Brake Caliper Adapter Brackets, There have not been any old adapters shipped to anyone,
The only versions are one for the Nissin Calipers and one for the Tokico Calipers, I have sent you the same as I send to all customers,

Best regards,
Blair


τώρσ αυτό είναι καλό, κακό? δεν ξερω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22 2011, 16:28

Κλαϊν μαϊν!!
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ! Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22 2011, 16:31

loxias έγραψε:
Κλαϊν μαϊν!!
......πουτς !!!....................................... YOU!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22 2011, 19:36

ωραία λοιπόν, οι αποστάτες του μπλερ έχουν μετρηθεί κ διορθωθεί στο παρελθόν (προσθήκη πάχους ροδέλας) από τον μπίνζι, ωστόσο αυτός δεν ασχολείται...

ψάξτε στις επαφές σας, να βρούμε να κόβουμε εδώ Ελλάδα αποστάτες από αεροπορικό αλουμίνιο Τ6 ή κ πάνω κ να γλυτώνουμε κ την αναμονή.

Λευτέρη περιμένω τηλ σου όταν έρθουν οι αποστάτες, έχω ένα σετ 2010 κ ένα 2008, φέρε κ συ το 2011 να τα βάλουμε κατω κ να δούμε τι θα δούμε.

Ερώτηση: αν , λέω ΑΝ , τα σετ είναι ίδια εκείνων που λένε ότι έκατσε η δισκόπλακα κέντρο κ εκείνων που έκατσε 2χιλιοστά οφ, σε τι συμπέρασμα οδηγούμαστε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22 2011, 19:46

Ότι είναι ΣΤΡΑΒΙΑ η δαγκάνα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22 2011, 19:48

gmavrid έγραψε:
Ότι είναι ΣΤΡΑΒΙΑ η δαγκάνα!!!

Μάλλον στραβός είναι ο γυαλός!!



......




ή μήπως αρμενίζουμε εμείς στραβά??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22 2011, 19:49

tazakos έγραψε:
ωραία λοιπόν, οι αποστάτες του μπλερ έχουν μετρηθεί κ διορθωθεί στο παρελθόν (προσθήκη πάχους ροδέλας) από τον μπίνζι, ωστόσο αυτός δεν ασχολείται...

ψάξτε στις επαφές σας, να βρούμε να κόβουμε εδώ Ελλάδα αποστάτες από αεροπορικό αλουμίνιο Τ6 ή κ πάνω κ να γλυτώνουμε κ την αναμονή.

Λευτέρη περιμένω τηλ σου όταν έρθουν οι αποστάτες, έχω ένα σετ 2010 κ ένα 2008, φέρε κ συ το 2011 να τα βάλουμε κατω κ να δούμε τι θα δούμε.

Ερώτηση: αν , λέω ΑΝ , τα σετ είναι ίδια εκείνων που λένε ότι έκατσε η δισκόπλακα κέντρο κ εκείνων που έκατσε 2χιλιοστά οφ, σε τι συμπέρασμα οδηγούμαστε?


Επαφές για τέτοιου είδους κατασκεύες δυστυχώς δεν έχω, θα έχω βέβαια τον νου μου μήπως βρεθεί κάτι αλλά μη ποντάρετε και πολύ σε εμένα, τώρα όσον αφορά τους αποστάτες, Γιάννη τα είπαμε, είσαι ο πρώτος που θα το μάθει μόλις τους έχω στα χέρια μου, και από εκεί και πέρα βλέπουμε πως πορευόμαστε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22 2011, 20:34

http://www.herculesparts.gr/shop/index.php

Εχει ολα τα μηχανηματα και CNC.Εχει φτιαξει για τη μιση Αθηνα
αποστατες φρενων για αμαξια.
Αμα του πατε δειγμα το αντιγραφει χωρις προβλημα.Ειναι
λιγο τσιμπημενος στις τιμες του ,αλλα αναλογα με την ζητηση
θα παιξει και αναλογα.
Δυστυχως δεν εχω επαφη μαζι του ,μιας και τσακωθηκαμε αρκετο
καιρο πριν! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22 2011, 21:25

Όποιος ασχοληθεί να φτιάξει ΣΩΣΤΟΥΣ αποστάτες εδώ Ελλάδα(πράγμα που έπρεπε να έχουμε κάνει 1+ χρόνο πριν),να μην ξεχάσει......ΚΑΛΟ μέτρημα στις τρύπες(η 2η μαλακία του κ.μπλερ),διότι σε μερικά μοτό τα τακάκια περνάνε λίγο πάνω απ το δίσκο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
captain george

captain george

Ηλικία : 58
Registration date : 13/05/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22 2011, 21:49

Έχω μεγάλη περιέργια να έρθουν οι αποστάτες του terino. Δεν είναι δυνατόν να έχουν πέσει σωστα μόνο σε μένα. Έχω κατέβει 3 φορές στο γκαράζ να τσεκάρω την απόσταση των εμβόλων από τις δαγκάνες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 22 2011, 23:06

captain george έγραψε:
Έχω μεγάλη περιέργια να έρθουν οι αποστάτες του terino. Δεν είναι δυνατόν να έχουν πέσει σωστα μόνο σε μένα. Έχω κατέβει 3 φορές στο γκαράζ να τσεκάρω την απόσταση των εμβόλων από τις δαγκάνες.

Εμένα να δεις πως με έχουν ζώσει τα φίδια με τόσα που έχω ακούσει!!! Ένα είναι σίγουρο, αν δεν είναι σωστοί οι αποστάτες ο Blair έχει να ακούσει πολλά από την πάρτη μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 23 2011, 11:17

captain george έγραψε:
Έχω μεγάλη περιέργια να έρθουν οι αποστάτες του terino. Δεν είναι δυνατόν να έχουν πέσει σωστα μόνο σε μένα. Έχω κατέβει 3 φορές στο γκαράζ να τσεκάρω την απόσταση των εμβόλων από τις δαγκάνες.



το σωστό μέτρημα το κάνεις ΧΩΡΙΣ τα τακάκια πάνω Idea
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
moystakias
Member
Member
moystakias

Ηλικία : 49
Τόπος : Ρέθυμνο
Registration date : 28/12/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 23 2011, 11:43

Πολύ καλή λύση για πίσω που πρόσφατα έβαλα είναι και αυτά :

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Brake%20pads

Φοβερά τακάκια !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
captain george

captain george

Ηλικία : 58
Registration date : 13/05/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 27 2011, 15:59

TomK8ww έγραψε:
captain george έγραψε:
Έχω μεγάλη περιέργια να έρθουν οι αποστάτες του terino. Δεν είναι δυνατόν να έχουν πέσει σωστα μόνο σε μένα. Έχω κατέβει 3 φορές στο γκαράζ να τσεκάρω την απόσταση των εμβόλων από τις δαγκάνες.



το σωστό μέτρημα το κάνεις ΧΩΡΙΣ τα τακάκια πάνω Idea

Σίγουρα, αλλά σε μένα δεν φαίνεται οπτικά η διαφορά στα έμβολα που φαίνεται στις φωτό που ανεβασαν τα άλλα παιδια που είχαν το πρόβλημα κεντραρίσματος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 02 2011, 17:28

Ήρθαν οι αποστάτες, τα τακάκια ΚΑΙ οι δαγκάνες!!! Συννενοημένοι είναι οι Αμερικάνοι ρε πούστη μου??? Very Happy Very Happy


Γιάννη ταζάκε περιμένω να μου πεις που και πως να βρεθούμε το συντομότερο να μετρήσουμε γιατί έχω σκοπό μέχρι το ΣΚ να κάνω την τοποθέτηση! It's up to you!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
sergio
Member
Member
sergio

Ηλικία : 41
Τόπος : ΡΟΔΟΣ DL650 K7
Registration date : 10/11/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 02 2011, 18:17

moystakias έγραψε:
Πολύ καλή λύση για πίσω που πρόσφατα έβαλα είναι και αυτά :

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Brake%20pads

Φοβερά τακάκια !!!!!

Έχω βάλει και εγώ τα συγκεκριμένα, με μόνο μειονέκτημα μέχρι στιγμής τη μικρή διάρκεια ζωής τους μιας και είναι αρκετά μαλακά τουλάχιστον φαντάζομαι δεν φθείρεται ο δίσκος. Να σε ρωτήσω κάτι ασχετο. Κατά τη τοποθέτηση τους κάτι σιδεράκια και κάτι <<σαν πανάκια>> που υπήρχαν έξω απο τα μαμά τακάκια δεν τα τοποθέτησες στα καινούργια τακάκια έτσι??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 18:55

Πριν λίγο επέστρεψα από τον Ταζάκο όπου και μετρήσαμε τους αποστάτες!


Ένα έχω να πω, ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΙ!!!!!!!


Περισσότερες λεπτομέρειες όταν επιστρέψει ο ταζάκος, όπου για του λόγου το αληθές έχουμε τραβήξει φωτογραφίες με το κινητό του, πρώτον για να δείτε με τα ματάκια σας και δεύτερον για να έχω ντοκουμέντα για το email που θα στείλω στον Blair για να τον χέσω!!!!


Τα υπόλοιπα από τον Ταζάκο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 19:52

terino έγραψε:
Ένα έχω να πω, ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΙ!!!!!!!


Tι ακριβως εννοεις? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 19:54

Κάνε λίγο υπομονή να μπει ο γιάννης να ανεβάσει φωτό και θα δεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 03 2011, 22:08

Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 09:45

Πώπω... Η χαρά του παππού! Τώρα Θωμά, μπορείς να γκαρίξεις, να φωνάξεις, να ουρλιάξεις (Κασσανδρόγερε)...

Αναμένουμε τις φωτογραφίες παιδιά να ξέρουμε τι μας γίνεται (και οι μελλοντικοί αγοραστές)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 10:01

sergio έγραψε:
Κατά τη τοποθέτηση τους κάτι σιδεράκια και κάτι <<σαν πανάκια>> που υπήρχαν έξω απο τα μαμά τακάκια δεν τα τοποθέτησες στα καινούργια τακάκια έτσι??

Αν εννοείς τα λεπτά σιδεράκια που βρίσκονται στην εξωτερική πλευρά απο τα τακάκια και ακουμπάνε πάνω σε αυτά τα έμβολα, ΝΑΙ πρέπει να τα τοποθετήσεις στα καινούρια τακάκια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 10:45

δεν πρόλαβα χθες είχα κόσμο μέχρι αργά.

Οι αποστάτες είναι ίδιοι ως προς το κεντράρισμα των ροδελών (πάχος τους) αλλά έχει γίνει μικρή διόρθωση χιλιοστού στο που θα κάτσει η δαγκάνα πάνω στον δίσκο ώστε να πατήσει το τακάκι όλο 100% αντί για 95% κ να μην φτιάχνει δόντι.Το βράδυ περισσότερα. Ο μπλερ τελικά μας βγήκε μαλάκας, μέσα στα μούτρα ψέμματα μου είπε προχθές, τυπικός έμπορος.θα λάβει σχετικό μέιλ μόλις πάρω ανάσα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 17:44

Επιτέλους έχω και τις δαγκάνες στα χέρια μου... σε απίστευτη κατάσταση, πολύ καλύτερη απ'ότι φαινόταν στις φωτο!!

Γιάννη με την πρώτη ευκαιρία στείλε μου τις φωτό να αρχίσω να συντάσω το χεστήρι του Blair!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
 

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 31Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: