Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 17 2011, 00:04

aristrom έγραψε:
leonady2 έγραψε:
Βιντεοσκοπουσε να λες , παρελθόν.... Γιατί τώρα πλέον χωρίς βάση δεν νομίζω να τα καταφέρει.....! Το μεσημέρι μου έμεινε στα χέρια και ίσως χρειαστεί να παραγειλουμε άπο ebay καμία δεκαριά Very Happy Κρίμα γιατί ήθελα να τραβηξω μια διαδρομουλα
σήμερα ....!
Σε λίγο με τα λάδια που έβαλα θα φτάσω σε σημείο να βάζω πιο συχνά λάδια άπο ότι βενζινη OK
Καλές βουτιές σε όλους, λιωνω στην παραλία.....!
.
Τι αλήτες μηχανοβιοι που είστε!!!!!!
Εσείς βολταρετε και εγώ....λιωνω !!!!!!
(στα bar της κουρουτας!)
drink
Τι έγινε ρε ολοι Κουρούτα?? Καλές βουτιές ρεεεεε!!!!!! ZESTI ZESTI
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 17 2011, 00:07

nasos_p έγραψε:
Γεια χαρα παιδια.Πυργος εδω αλλα ερχομαι συχνα Πατρα.Καποια στιγμη ελπιζω να τα πουμε κ απο κοντα.

Γειά σου Νάσο καλώς ήρθες!!!Μια πηδηξιά δρόμο είμαστε να τα πούμε κι απο κοντά!!! wlcm wlcm Είναι και ο Mike απο Πύργο τον γνωρίζεις?

ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΣΤ ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΟΥΝ ΛΟΓΩ ''ΕΚΔΡΟΜΩΝ''
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 17 2011, 18:28

Να μεταφερθουν.....αλητες που σπαμαρετε οπου ναναι....👅

leonady2 έγραψε:
Βιντεοσκοπουσε να λες , παρελθόν.... Γιατί τώρα πλέον χωρίς βάση δεν νομίζω να τα καταφέρει.....! Το μεσημέρι μου έμεινε στα χέρια και ίσως χρειαστεί να παραγειλουμε άπο ebay καμία δεκαριά Very Happy Κρίμα γιατί ήθελα να τραβηξω μια διαδρομουλα σήμερα ....!

Σφιξε σφιξε της τα εβγαλες τα αντερακια της βασης !!!!!
Αληθεια ποσες φορες της αλλαξες θεση για να καταλαβω ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 17 2011, 20:01

Μάλλον θέλει ειδική κατασκευή... Θα φτιάξω μια βάση άπο ατσάλι για να μπορει μα αντέχει στις αλλαγές θέσεων που θα κάνω...! YOU!
Αύριο που θα πάω στο Mororaid θα ρωτήσω αν υπάρχει και ατσαλενια κάμερα για παν ενδεχόμενο!
Με πήραν τηλέφωνο τώρα και μου είπαν πως είδαν στο δρο στην περιοψει του ελαιωνα αιγιου καμία 15 Vstrom! Μήπως ξέρει κανείς απου που ήταν;
moto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 17 2011, 22:08

Ενημερώνω πως τα φώτα που έβαλα απλά δεν υπάρχουν... Πλέον θα οδηγώ μόνο βράδυ ! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 41
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 18 2011, 11:45

πιστευω οτι σας εκανα καλο deal οποιος θελει να παραγγειλουμε την τεταρτη στον καφε μας τα λεμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Εκδρομή   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 18 2011, 12:19

VSTROMIMHS έγραψε:
πιστευω οτι σας εκανα καλο deal οποιος θελει να παραγγειλουμε την τεταρτη στον καφε μας τα λεμε
ο

εχω χασει επεισοδια;;;;;; για λεγε για λεηε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 18 2011, 13:23

VSTROMIMHS έγραψε:
πιστευω οτι σας εκανα καλο deal οποιος θελει να παραγγειλουμε την τεταρτη στον καφε μας τα λεμε
goood goood goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 41
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 18 2011, 14:59

ευχαριστω μαγε αλλως με παρεσυρε και εγραψα σε λαθος ενοτητα οι παλιοχαρακτηρες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 22 2011, 15:41

Παιζει σημερα βραδυ για καφε η μπυρα????? Προταση για Ακτη Δυμαιων....
Αντε ρεμαλια για δω προσελευση λεμε........................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 22 2011, 21:31

Εγώ θα είμαι εκεί κατά τις 9...να πέσει και η ζέστη.... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 23 2011, 16:19

aris_n έγραψε:
Εγώ θα είμαι εκεί κατά τις 9...να πέσει και η ζέστη.... Laughing Laughing Laughing
Αρη μετα λενε για μενα που γραφω "μεσαα" σε καθε καφε τους.. YOU! YOU! YOU! rock rock rock
Τι λεει η California??Θα κανεις κανα California school?? XYLO XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 23 2011, 18:23

Γειά σου Νίκο παραπονιάρη!!! Laughing Laughing Πότε θα σε δούμε ρεμάλι??

Άρη εγκληματίστηκες μωρέ η ακόμα?? California dreaming..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 23 2011, 23:52

Αγορίνες όλα καλά εδώ στην California είναι λες και δεν έφυγα ποτέ. Με περίμεναν φίλοι και γνωστοί και το καινούριο σπίτι είναι όνειρο. μαρμάρινα τζάκια, 5 δωμάτια, 3 μπάνια, 2 όροφοι, αλλά στερείται πισίνας σε αντίθεση με το προηγούμενο που είχα...
Λοιπόν το επόμενο μεγάλο στοίχημα είναι αυτό:
Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 CA-Highway1Sign-XL

California Pacific Coast Highway

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 122-1105-21-o+california-pacific-coast-highway+.JPG

Μόλις καταφέρω και νοικιάσω θα κάνω την μισή διαδρομή απο San Francisco ως το Monterey Bay.

Ζηλεύτε και εσείς λίγο...όχι μόνο εγώ που σας βλέπω και βολτάρετε και λιώνω.... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CHRIS POWER

CHRIS POWER

Ηλικία : 48
Τόπος : Ναυπακτο.
Registration date : 08/10/2009

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 24 2011, 10:45

Καλημερα απο ελλαδα φιλε μου αρη,πραγματικα λειπεις σε ολη την παρεα,σε περιμενουμε με πολλες εμπειριες φορτωμενο. cheers cheers

Λοιπον τρελο VSTROM παρεα το επομενο Σ/Κ εκδρομη στο φιλο μας αρη,να του παμε και το μωρο του για να εξασκηθουμε σε αυτα που μαθαμε και ελπιζω να μην τα ξεχασε
και ο αρης. rock rock


Εγω παντως ζηλευω...... Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 747395 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 747395


καλα να περνας φιλε μου goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 24 2011, 12:56

geia mas πιε μια ρακή και για μας! :drunken:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 00:43

aris_n έγραψε:

Ζηλεύτε και εσείς λίγο...όχι μόνο εγώ που σας βλέπω και βολτάρετε και λιώνω.... Laughing Laughing Laughing
εγω ζηλευω που εχεις in & out burger και εμεις οχι.
τραβα μια φωτο απο ενα 4x4 για να θυμηθω τα παλια...!

καλα να περνας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 00:58

mavras έγραψε:
aris_n έγραψε:

Ζηλεύτε και εσείς λίγο...όχι μόνο εγώ που σας βλέπω και βολτάρετε και λιώνω.... Laughing Laughing Laughing
εγω ζηλευω που εχεις in & out burger και εμεις οχι.
τραβα μια φωτο απο ενα 4x4 για να θυμηθω τα παλια...!

καλα να περνας!

Χμμμμ για να ξέρεις τα in&out πρέπει στάνταρ κάποτε να ήσουν και εσύ Καλιφορνέζος...Είναι όντως φανταστικά...σε γυρίζουν πίσω στην δεκαετία του 60...η διακόσμηση, τα ρούχα που φοράνε...
Φωτό θα βάλω το βράδυ γιατί το bluetooth μου τα έχει ψιλοπαίξει...έχω δυο καλά εργαλεία να μοστράρω.... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 01:08

aris_n έγραψε:
mavras έγραψε:
aris_n έγραψε:

Ζηλεύτε και εσείς λίγο...όχι μόνο εγώ που σας βλέπω και βολτάρετε και λιώνω.... Laughing Laughing Laughing
εγω ζηλευω που εχεις in & out burger και εμεις οχι.
τραβα μια φωτο απο ενα 4x4 για να θυμηθω τα παλια...!

καλα να περνας!

Χμμμμ για να ξέρεις τα in&out πρέπει στάνταρ κάποτε να ήσουν και εσύ Καλιφορνέζος...Είναι όντως φανταστικά...σε γυρίζουν πίσω στην δεκαετία του 60...η διακόσμηση, τα ρούχα που φοράνε...
Φωτό θα βάλω το βράδυ γιατί το bluetooth μου τα έχει ψιλοπαίξει...έχω δυο καλά εργαλεία να μοστράρω.... Laughing Laughing Laughing

Californεζος οχι, ημουν φοιτητης στο UGA και μελος της ομαδας στιβου του, οποτε ταξιδευα καμποσες φορες τον χρονο στο Cali για αγωνες (Mt.Sac etc). Παντα η πρωτη σταση ηταν στα In & out για burger.

good times...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 01:12

mavras έγραψε:

Παντα η πρωτη σταση ηταν στα In & out για burger.

good times...

Good call....Έχω και μπλουζάκι απο τα in&out...κλασικό Καλιφορνέζικο tshirt.... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 01:15

aris_n έγραψε:
mavras έγραψε:

Παντα η πρωτη σταση ηταν στα In & out για burger.

good times...

Good call....Έχω και μπλουζάκι απο τα in&out...κλασικό Καλιφορνέζικο tshirt.... Very Happy
δεν ξερεις ποσο εχω μετανοιωσει που στην τελευταια μου επισκεψη το 2003 δεν πηρα tshirt.
τοτε ειχα σκεφτει "αστο, θα ξαναρθεις καποτε..."
λες?? Laughing Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 01:17

Αντικειμενικά αν το δει κανείς, τώρα που πιάνουν οι μεγάλες ζέστες, ενα μπανάκι δεν είναι κακό.... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 01:19

mavras έγραψε:
aris_n έγραψε:
mavras έγραψε:

Παντα η πρωτη σταση ηταν στα In & out για burger.

good times...

Good call....Έχω και μπλουζάκι απο τα in&out...κλασικό Καλιφορνέζικο tshirt.... Very Happy
δεν ξερεις ποσο εχω μετανοιωσει που στην τελευταια μου επισκεψη το 2003 δεν πηρα tshirt.
τοτε ειχα σκεφτει "αστο, θα ξαναρθεις καποτε..."
λες?? Laughing Wink

Αν θες σου φέρνω εγώ ενα τον Οκτώβρη που γυρνάω Ελλάδα. Αλλιώς, μπορείς να το χρησιμοποιήσεις σαν δικαιολογία για να ξανάρθεις Cal. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 01:24

aris_n έγραψε:
mavras έγραψε:
aris_n έγραψε:
mavras έγραψε:

Παντα η πρωτη σταση ηταν στα In & out για burger.

good times...

Good call....Έχω και μπλουζάκι απο τα in&out...κλασικό Καλιφορνέζικο tshirt.... Very Happy
δεν ξερεις ποσο εχω μετανοιωσει που στην τελευταια μου επισκεψη το 2003 δεν πηρα tshirt.
τοτε ειχα σκεφτει "αστο, θα ξαναρθεις καποτε..."
λες?? Laughing Wink

Αν θες σου φέρνω εγώ ενα τον Οκτώβρη που γυρνάω Ελλάδα. Αλλιώς, μπορείς να το χρησιμοποιήσεις σαν δικαιολογία για να ξανάρθεις Cal. Laughing
Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 30 2011, 00:14

Λοιπόν....για ζηλεύτε λιγάκι....

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 26 Wlrqdz

Το ξέρω είναι μεγάλη...μην βαράτε.... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 26 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: