Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 13:28

Αρη, Κωστα σας θυμιζει κατι αυτο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 20:11

tezas έγραψε:
Αρη, Κωστα σας θυμιζει κατι αυτο?


YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! Αν μου θυμίζει λεει????? XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to koraki



Registration date : 21/05/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 20:50

Ν


Έχει επεξεργασθεί από τον/την to koraki στις Τετ Ιουν 01 2011, 16:37, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 21:05

aris_n έγραψε:
Ρε πόσοι θα trimάρουμε τελικά;;;

1. aris_n
2. v_kostas
3. koraki
4.

Eλα οι επόμενοι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 21:15

ρε παιδια θα με βοηθουσε λιγο αν μου λεγατε τι ειναι αυτη η μ@λ@κια???
μπορει να θελω να τριμαρω και εγω, αλλα αν στο τελος ερθει σπιτι μου κανενας διμετρος μαυρος και μου πει''με λενε trim με παραγγειλατε???''' afro kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 21:27

Σάκη ρίξε μια ματιά λίγο πιο πίσω σελίδα 19 ..... κάτι γράφει ο Kωστάκης για προβολάκια ....... και λοιπά μιτζιρι σίτζιρι από το κατάστημα της trim.....

και για να σε βοηθήσω λιγάκι Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
v_kostas έγραψε:
Gandalf έγραψε:
Κώστα ..... για ετοίμασε και κανα μίνι "power buy" για τα προβολάκια - τοποθέτηση που μας έλεγες χθες να δούμε πόσοι ενδιαφερόμαστε και έπειτα πάμε και παίρνουμε προσφορά Wink Wink Exclamation Exclamation Exclamation

Νίκο το έχω υποψιν μου, απλά πρέπει να πάω απο εκεί να συνενοηθώ με το μαγαζί για να πω σε όλους περί τινος πρόκειται..
Ομως μια και το ανέφερες να ξέρουν όλοι οτι μιλάμε για τα προβολάκια Hella που έχουν βάλει ο VSTROMIMIS.
Η τιμή που τα έβαλε ο Δημήτρης είναι 80 ευρώ με τοποθέτηση,δηλάδη προβολάκια-καλώδια-διακόπτης.

Καλό θα είναι όποιος το διαβάζει να δηλώνει και επιθυμία να ξέρουμε πάνω κάτω πόσοι θα βάλουμε. GRAFO


Για trimαρισμα !!!!!

1. aris_n
2. v_kostas
3. koraki
4. Gandalf
5.
6.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 21:34

Να προσθέσω οτι η updated τιμή που μας είπε ο vstomimis στον προηγούμενο καφέ, ήταν 70 ευρώ κομπλέ. Αν μαζευτούμε ίσως την παζαρέψουμε και για λίιιιγο παρακάτω, κανα 60άρι ας πούμε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 51
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 21:53

sakk έγραψε:
ρε παιδια θα με βοηθουσε λιγο αν μου λεγατε τι ειναι αυτη η μ@λ@κια???
μπορει να θελω να τριμαρω και εγω, αλλα αν στο τελος ερθει σπιτι μου κανενας διμετρος μαυρος και μου πει''με λενε trim με παραγγειλατε???''' afro kolaraki

XAXAXAXA

Yo bro! WhasUp? My name is Trim. Dick Trim!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 22:25

v_kostas έγραψε:
tezas έγραψε:
Αρη, Κωστα σας θυμιζει κατι αυτο?


YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! Αν μου θυμίζει λεει????? XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

Ρε παιδιά τι είναι αυτή η μακακία ..... Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Stickmen

mouuuuuu mouuuuuu mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 23:00

Gandalf έγραψε:


Ρε παιδιά τι είναι αυτή η μακακία .....

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Checkered-flag-waving-black-and-white-in-the-wind-221199

Για σκέψου λίγο.......... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 23:40



Για trimαρισμα !!!!!

1. aris_n
2. v_kostas
3. koraki
4. Gandalf
5.aristrom
6
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25 2011, 02:12

ευχαριστω πολυ μαγε,ουφ!!!!ειπα κ εγω!!! felix
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25 2011, 02:18

Σάκη σε καταλαβαίνω δεν είναι να παίζεις με τέτοιες εκπλήξεις όπως το έθεσες ..... Suspect ti! xaxa xaxa

Συνέχεια λίστας

Για trimαρισμα !!!!!

1. aris_n
2. v_kostas
3. koraki
4. Gandalf
5.aristrom
6.
7.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CHRIS POWER

CHRIS POWER

Ηλικία : 48
Τόπος : Ναυπακτο.
Registration date : 08/10/2009

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25 2011, 08:14



Για trimαρισμα !!!!!

1. aris_n
2. v_kostas
3. koraki
4. Gandalf
5.aristrom
6. chris power
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25 2011, 11:33

sakk έγραψε:
ρε παιδια θα με βοηθουσε λιγο αν μου λεγατε τι ειναι αυτη η μ@λ@κια???
μπορει να θελω να τριμαρω και εγω, αλλα αν στο τελος ερθει σπιτι μου κανενας διμετρος μαυρος και μου πει''με λενε trim με παραγγειλατε???''' afro kolaraki


XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

Τρεχεις τρεχεις σε κυνηγω

αν σε πιασω σε Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 501340

καμπανακια κι αλλες μλκς κομμενες......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25 2011, 11:43

Αγγελή γιορτάζεις σήμερα ..... scratch scratch Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 8117 Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25 2011, 20:30

Για trimαρισμα !!!!!

1. aris_n
2. v_kostas
3. koraki
4. Gandalf
5.aristrom
6. chris power
7.
8.
9.

Παίδες επειδή βλέπω οτι μαζευτήκαμε 6 άτομα (αριθμός ικανοποιητικός) λέω να μείνει το παρόν νήμα μέχρι Κυριακή βράδυ π.χ 12:00 και απο Δευτέρα να κάνουμε κινήσεις με το μαγαζί για τοποθέτηση (και αν μπορούμε να πετύχουμε καλύτερη τιμή), γιατί δε νομίζω να μπορούμε να σκάσουμε όλοι μαζί και να μας τα βάλει μονοκοπανιά....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25 2011, 20:40

Αρη ας μείνει η λίστα γιατι δεν υπάρχει πρόβλημα χρόνου.Οποιοςδήποτε θελήσει μπορεί να πάει αργότερα και τα βάζει αφου με τον τύπο θα υπάρχει το δεδικασμένο!!!
Τώρα απο δευτέρα οι πρώτοι ας ξεκινήσουμε να βάζουμε.Η τιμη μέχρι στιγμής είναι 70 ευρώ.Εγώ τρίτη θα πάω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25 2011, 20:46

Μέσα για Τρίτη Κώστα όχι τόσο για να κάνω τοποθέτηση .... αλλά περισσότερο να ρωτήσω και για κάτι άλλα μπλιμπλίκια που θέλω να βάλω ..... και ανάλογα πόσοι έχουμε μαζευτεί μέχρι να πάμε γίνεται και το παζάρεμα στην τιμή ..... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25 2011, 20:50

Gandalf έγραψε:
Μέσα για Τρίτη Κώστα όχι τόσο για να κάνω τοποθέτηση .... αλλά περισσότερο να ρωτήσω και για κάτι άλλα μπλιμπλίκια που θέλω να βάλω ..... και ανάλογα πόσοι έχουμε μαζευτεί μέχρι να πάμε γίνεται και το παζάρεμα στην τιμή ..... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Ωραία έλα κι εσύ Αρη να παμε όλοι μαζί να μιλήσουμε με τον τριμ.Εννοειται κι οποιος αλλος θέλει ερχεται..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25 2011, 22:44

Μέσα για Τρίτη! Τι ώρα να πούμε;;; 6.30 είναι καλά; (Θα έχει αλλάξει και η ώρα και θα είναι ο ήλιος ντάλα και μαρέσειιιιι)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 41
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 26 2011, 02:44

ναι φιλε αρη οταν ειστε ετοιμοι πειτε μου να παω να κανονισω να ειατε ολοι κομπλε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 41
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 26 2011, 02:49

παιδια παρτε με τηλ να βρεθουμε οσοι θελετε να πομε για να δει με ποιον εχει να κανει NO οσο αφορα τις τιμες.............περιμενω πμ την κυριακη για να μου πειτε την ωρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 26 2011, 10:43

Την Τρίτη λοιπόν τσι 18:15 .... δίνουμε σημείο συνάντησης κάπου .... π.χ Αγία Σοφία ...... για να παμι ούλοι μαζί όσοι μπορουμ .....
λεπτομέρειες γράφουμι και πλησιάζοντας ....... Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 14 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 26 2011, 13:12

Gandalf έγραψε:
Την Τρίτη λοιπόν τσι 18:15 .... δίνουμε σημείο συνάντησης κάπου .... π.χ Αγία Σοφία ...... για να παμι ούλοι μαζί όσοι μπορουμ .....
λεπτομέρειες γράφουμι και πλησιάζοντας ....... Wink Wink Wink

Εγκρίνω και επαυξάνω! yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 14 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: