Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 51
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 19:36

Μεγειά μου!!




http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Revit-Union-Leather-Jacket/SubProducts/Revit-Union-Leather-Jacket-0001 yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 51
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 19:46

Gadalf έγραψε:
Προς άπαντες βάλτε Alpha πάω και γω να με δω πως γράφο στο φακό ....... Exclamation Exclamation Exclamation

Χτες το βράδυ ο Σάουρον σου έσπασε τα παΐδια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 19:48

apk έγραψε:
Μεγειά μου!!




http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Revit-Union-Leather-Jacket/SubProducts/Revit-Union-Leather-Jacket-0001 yeye


ΩΩΩΩΩΩΩΩ.........!!!!!!!!!!


OK bravvoo bravvoo bravvoo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 51
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 19:50

apk έγραψε:
Gadalf έγραψε:
Προς άπαντες βάλτε Alpha πάω και γω να με δω πως γράφο στο φακό ....... Exclamation Exclamation Exclamation

Χτες το βράδυ ο Σάουρον σου έσπασε τα παΐδια!!!!


https://www.youtube.com/watch?v=1yqVD0swvWU&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 19:53

Καλοφορετο και ατσαλακωτο φιλε.Ωραια επιλογη!

Ποσες μερες εκανε να ερθει γιατι περιμενω και εγω κατι ψιψιψινια απο κει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 51
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 19:55

aristrom έγραψε:
Καλοφορετο και ατσαλακωτο φιλε.Ωραια επιλογη!

Ποσες μερες εκανε να ερθει γιατι περιμενω και εγω κατι ψιψιψινια απο κει?

Τώρα το παρήγγειλα. Από προηγούμενες αγορές μου (RevIT πάντα!!) από εκεί, μια βδομαδούλα τη θέλει... Τι περιμένεις εσύ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 19:58

Καλοφορετο φιλε!! Ειναι κοντο ετσι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 20:01

τιποτα σημαντικο!Ενα κρανακι scorpion που ειχε προσφορα,ενα σετ σπρευ καθαρισ. αλυσιδας,αα και μια μπαλακλαβα με 1ευρω! Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 20:01

bravvoo Αγγελή καλοφόρετο φίλε πολύ καλή επιλογή και σε καλή τιμή φαίνεται cyclops cyclops Wink Wink Wink cheers OK

τι πάθατε όλοι με τα revit Very Happy Very Happy
Ευκαιρία να το τεστάρεις και την Κυριακή Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Laughingsmileymalesmile

apk έγραψε:
Gadalf έγραψε:
Προς άπαντες βάλτε Alpha πάω και γω να με δω πως γράφο στο φακό ....... Exclamation Exclamation Exclamation

Χτες το βράδυ ο Σάουρον σου έσπασε τα παΐδια!!!!

Η αλήθεια είναι ότι με δυσκόλεψε αρκετά αλλά θα επανέρθω δριμύτερος .... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil

Γέλασα πολύ με το βιντεάκι ...η αλήθεια είναι ότι σκεφτήκαμε εξαρχής ένα τέτοιο σενάριο μιας και αμέσως το πρότεινε ο Sam
αλλά τα εξαιρετικά δηλητηριώδη αέρια επάνω από τη Gordor θα αποπροσανατόλιζαν αμέσως τον ιπτάμενο αετό με μηδαμινές
πιθανότητες επιτυχίας έτσι η τελική επιλογή ήταν μονόδρομος Basketball Basketball Basketball Basketball bounce bounce bounce
και μας δικαίωσε yeye yeye yeye success success success success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 51
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 20:08

@ v_kostas: Είναι μέχρι τη ζώνη του παντελονιού και λίγο πιο κάτω. Όχι πολύ κοντό.

@ Gadalf: 1. To μπουφανάκι είναι για urban εμφανίσεις, όχι για touring.
2. Αδιάβαστο σε βρίσκω... Αφού οι αετοί saved your asses στο τέλος και δεν έπαθαν τίποτα!
3. Υπάρχουν και μη ιπτάμενοι αετοί? Μου φαίνεται έπαθες και διάσειση χτες...
4. RevIT rules!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 20:10

aristrom έγραψε:
τιποτα σημαντικο!Ενα κρανακι scorpion που ειχε προσφορα,ενα σετ σπρευ καθαρισ. αλυσιδας,αα και μια μπαλακλαβα με 1ευρω! Laughing Laughing

Για τα κρανάκια scorpio έχω ακούσει πολύ καλά λόγια φίλε στην Αμερική είναι από τα καλύτερα
έχει και το σύστημα που φουσκώνει από μέσα έτσι ώστε να προσαρμόζει απόλυτα στο πρόσωπο...
καλή παραλαβή Exclamation Exclamation Exclamation
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 20:19

apk έγραψε:


@ Gadalf: 1. To μπουφανάκι είναι για urban εμφανίσεις, όχι για touring.
2. Αδιάβαστο σε βρίσκω... Αφού οι αετοί saved your asses στο τέλος και δεν έπαθαν τίποτα!
3. Υπάρχουν και μη ιπτάμενοι αετοί? Μου φαίνεται έπαθες και διάσειση χτες...
4. RevIT rules!
Είπα ότι από την ....λα μπορεί να το φόραγες
Φίλε Αγγελή μάλλον δεν κατάλαβες ότι κάτι τέτοιο δε θα ήταν εφικτό αφού το μάτι θα μας έβλεπε από μίλια μακριά
και τότε θα είχαμε σίγουρο dead εδώ βάλαμε 2 μικροκαμωμένα hobit να περπατάνε ανάμεσα στα βράχια
και πάλι έτρεμε η ψυχή μας άλλη απορία XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 20:23

Νικο το κρανος ειναι και πως σου καθεται στο κεφαλι η καθε μαρκα.Δοκιμασα το σοει 1100 και μου ηταν πολυ αβολο για την κεφαλα μου Razz Rolling Eyes
Τα σκορπιον καλα ειναι για τα λεφτα τους και προπαντως αυτο που πηρα 100 ευρουλια.
Βασικα το πηρα για κανα δευτερο οχι μηχανοβιο(α) που ανεβαζω καμια φορα στη μηχανη. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 20:36

Το ίδιο θέμα είχα και γω με το σοει 1100 δεν μου καθόταν με τίποτα ενώ το agv ήρθε και έκατσε ...
πάντως αν είναι και φουσκώνει από μέσα θα είναι πολύ καλό αφού για τη χρήση που το θες
θα προσαρμόζεται εν μέρη σε διαφορετικά κεφάλια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 20:58

aristrom έγραψε:
τιποτα σημαντικο!Ενα κρανακι scorpion που ειχε προσφορα,ενα σετ σπρευ καθαρισ. αλυσιδας,αα και μια μπαλακλαβα με 1ευρω! Laughing Laughing

Αριστειδη καλοφόρετα φίλε!! Μ'αρέσει η επιλογή σου.. ψαγμένη!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 51
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 21:27

http://news.in.gr/world/article/?aid=1231080230

Είχα πάει κι εγώ σε αυτή την ταινία την προηγούμενη Παρασκευή και έτρωγα ποπ κορν! affraid affraid
Ευτυχώς έτρωγα ήσυχα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 21:43

Κωστα ευχαριστω!θα δουμε οταν τα παραλαβω .
Αγγελη εκ παραδρομης και βιασυνης δεν ειπα οτι εγω παραγγειλα απο λουη και οχι FC MOTO.
Επισης ζαχαρωνα και εγω ενα δερματινακι ημουν στο τσακ να το παρω αλλα το αφησα μαλλον για την επομενη .
ειναι αυτο.Μου αρεσει εμφανισιακα και μονο χωρις να ξερω τιποτα αλλο για τη μαρκα αυτη .Τι λετε? να το χτυπησω το μοσχαρακι? Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 22:13

aristrom έγραψε:
Κωστα ευχαριστω!θα δουμε οταν τα παραλαβω .
Αγγελη εκ παραδρομης και βιασυνης δεν ειπα οτι εγω παραγγειλα απο λουη και οχι FC MOTO.
Επισης ζαχαρωνα και εγω ενα δερματινακι ημουν στο τσακ να το παρω αλλα το αφησα μαλλον για την επομενη .
ειναι αυτο.Μου αρεσει εμφανισιακα και μονο χωρις να ξερω τιποτα αλλο για τη μαρκα αυτη .Τι λετε? να το χτυπησω το μοσχαρακι? Laughing Laughing Laughing

Αρίστο αυτό ειναι για Γιώργη(Harlea) ρεεε!!! bounce bounce bounce

Εμένα γενικά δεν με ενθουσιάζει το δέρμα συγχωράτε με.... XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 51
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 22:16

aristrom έγραψε:
Κωστα ευχαριστω!θα δουμε οταν τα παραλαβω .
Αγγελη εκ παραδρομης και βιασυνης δεν ειπα οτι εγω παραγγειλα απο λουη και οχι FC MOTO.
Επισης ζαχαρωνα και εγω ενα δερματινακι ημουν στο τσακ να το παρω αλλα το αφησα μαλλον για την επομενη .
ειναι αυτο.Μου αρεσει εμφανισιακα και μονο χωρις να ξερω τιποτα αλλο για τη μαρκα αυτη .Τι λετε? να το χτυπησω το μοσχαρακι? Laughing Laughing Laughing

Ωραίο είναι. Μπορεί να φορεθεί την άνοιξη και το καλοκαίρι, απ'ότι διαβάζω, οπότε μπορείς να το πάρεις τώρα, θα το φορέσεις. Δεν νομίζω να σε καλύπτει για το χειμώνα. Η μάρκα είναι δημοφιλής στην Ευρώπη, κυρίως ανάμεσα στους κατόχους cafe racers, naked και choppers. Go for it. Αν θέλεις σου δίνω και τον κωδικό της Luis Fun Card που έχω, μήπως και παίξει καμια έκπτωση!
ΥΓ: Όχι μοσχαράκι, buffalo παρακαλώ! Cool!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 22:35

χαχαχχαχχα Laughing Κωστα θα το φοραω μονο με το virago βρε!!
Laughing Laughing
Αγγελη εχεις δικιο αλλο το buffalo αλλο το cow cow Laughing Laughing Laughing
Aν τελικα το παρω θα σου πω για τον κωδικο,ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 51
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 22:45

aristrom έγραψε:

Αγγελη εχεις δικιο αλλο το buffalo αλλο το cow cow Laughing Laughing Laughing

Δεν ξέρω τη διαφορά στα δέρματα, μην παρεξηγηθώ ότι το παίζω έξυπνος! Μου ήρθε απλά στο μυαλό η παλιά διαφήμιση: "Opos Amerikiiii..."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 23:02

apk έγραψε:
aristrom έγραψε:

Αγγελη εχεις δικιο αλλο το buffalo αλλο το cow cow Laughing Laughing Laughing

Δεν ξέρω τη διαφορά στα δέρματα, μην παρεξηγηθώ ότι το παίζω έξυπνος! Μου ήρθε απλά στο μυαλό η παλιά διαφήμιση: "Opos Amerikiiii..."

OK OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22 2011, 14:20

Παιδιά ξέρει κανείς πώς γίνεται το χέρι του γυναικολόγου μετά από
30 χρόνια δουλειάς Question Question mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 51
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22 2011, 15:47

Gandalf έγραψε:
Παιδιά ξέρει κανείς πώς γίνεται το χέρι του γυναικολόγου μετά από
30 χρόνια δουλειάς Question Question mouuuuuu

Όχι, αλλά ξέρω πού μπορείς να κρύψεις ένα πενηντάρικο για να μην το βρει ένας γυναικολόγος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22 2011, 16:39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: