Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Ιουν 08, 2011 2:06 pm

Αύριο το πρωί θα στείλω τα χρήματα Αγγελή ..... εν συνεχεία δεν ξέρω αν τα έχουν έτοιμα τα παιδιά από Αθήνα να μας τα στείλουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 09, 2011 11:40 am

merci merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 17, 2011 12:26 pm

Πορεία δικυκλιστών στην Πάτρα

"Σήμερα ραντεβού στις 7 το απογευμα στην πλατεια Γεωργιου με δίκυκλα για να κανουμε πορεία στις συνοικίες της Πατρας με ντουντουκες και κρουστα μήπως και αφυπνισουμε τους Πατρινους!!!!" αναφέρει η σχετική πρόσκληση μέσω facebook, ενώ συνεχίζονται οι συγκεντρώσεις στην πλατεία Γεωργίου. Επίσης, γίνεται συντονιαμός μέσω της σελίδας Patras Greek Revolution για όλους όσοι επιθυμούν και μπορούν να βρεθούν στην Αθήνα, την ημέρα ψήφισης του Μεσοπρόθεσμου προγράμματος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 19, 2011 2:37 pm

ποιος συναδελφος με χαιρετισε σημερα το μεσημερακι ενω εκανα βολτουλα προς καστριτσι μερια???? VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 19, 2011 3:41 pm

Την Παρασκευη το απογευμα εντοπιστηκε γνωστο μπλε vstrom στη Ζακυνθο να εκτελει χρεη αγροτικου καθως μετεφερε ενα χορτοκοπτικο. Του κορναρα αλλα δεν με καταλαβε, αφου ειχε και το νου του να συγκρατει το μηχανημα... pappous
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Ιουν 20, 2011 7:21 am

Χαχαχαχα καλά το ότι ήματσαν μαχήμια το ήξερα .... αλλά σε κάποιον αξίζουν πολλά μπράβο YOU! YOU!

tezas έγραψε:
Την Παρασκευη το απογευμα εντοπιστηκε γνωστο μπλε vstrom στη Ζακυνθο να εκτελει χρεη αγροτικου καθως μετεφερε ενα χορτοκοπτικο.

Μαγκάιβερ
Πέντε μήνες προσπαθούσε ένας να πείσει τη γκόμενά του να κάνουν σεξ και δεν τα κατάφερνε. Επιτέλους μια νύχτα, εκείνη δέχτηκε, με τον όρο όμως να χρησιμοποιήσουν προφυλακτικό. Βάζει λοιπόν ένα προφυλακτικό και πάει να της τον χώσει. Εκείνη όμως τον σταματά:
- Στάσου! Κι αν τρυπήσει το προφυλακτικό και μείνω έγκυος, τι θα κάνουμε; Βάλε κι άλλο!
Τι να κάνει, βάζει και δεύτερο προφυλακτικό, πάει να τη γα***ει, αλλά τον σταματά ξανά:
- Στάσου! Κι αν τρυπήσει και το δεύτερο και μείνω έγκυος, τι θα γίνει; Βάλε κι άλλο!
Βάζει όλο το κουτ� � (!) και πάει να της τον βάλει, αλλά πάλι ΣΤΟΠ!
- Κι αν τρυπήσουν όλα τα προφυλακτικά και κάνω παιδί, τι θα γίνει;
- Καλά, της λέει, πάρε και αντισυλληπτικά!
Παίρνει 5-6 χάπια, οπότε πάνε να αρχίσουν... Και πάλι όμως σταματούν:
- Στάσου! Κι αν δεν ενεργήσουν τα χάπια και μείνω έγκυος και γεννηθεί το παιδί, πες μου πώς θα το ονομάσουμε;
Κι εκείνος της απαντά:
- ΜΑΓΚΑΙΒΕΡ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xplast
Member
Member
xplast

Ηλικία : 38
Τόπος : Ζάκυνθος
Registration date : 08/11/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Ιουν 20, 2011 3:36 pm

tezas έγραψε:
Την Παρασκευη το απογευμα εντοπιστηκε γνωστο μπλε vstrom στη Ζακυνθο να εκτελει χρεη αγροτικου καθως μετεφερε ενα χορτοκοπτικο. Του κορναρα αλλα δεν με καταλαβε, αφου ειχε και το νου του να συγκρατει το μηχανημα... pappous

Ωχ, μας την έπεσαν οι πρωτευουσιάνοι;

Ακούω προσφορές για να τον δώσω στεγνά!

Υ.Γ.: Το δικό μου είναι κόκκινο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Ιουν 20, 2011 3:42 pm

xplast έγραψε:
tezas έγραψε:
Την Παρασκευη το απογευμα εντοπιστηκε γνωστο μπλε vstrom στη Ζακυνθο να εκτελει χρεη αγροτικου καθως μετεφερε ενα χορτοκοπτικο. Του κορναρα αλλα δεν με καταλαβε, αφου ειχε και το νου του να συγκρατει το μηχανημα... pappous

Ωχ, μας την έπεσαν οι πρωτευουσιάνοι;

Ακούω προσφορές για να τον δώσω στεγνά!

Υ.Γ.: Το δικό μου είναι κόκκινο!!

Όχι τίποτα πολλά με μια φωτογραφία έχεις κερασμένους καφέδες μπύρες παγωτά γλυκά και ένα εισιτήριο μετ επιστροφής για Βρυξέλες ..... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Ιουν 21, 2011 7:32 am

Τα μπλουζακια και τα αυτοκολητα ουρας του forum θα τα παραλαβουμε το 2011 η το 2012. felix
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Ιουν 21, 2011 9:06 am

Ilias-Patra έγραψε:
Τα μπλουζακια και τα αυτοκολητα ουρας του forum θα τα παραλαβουμε το 2011 η το 2012. felix

Ηλια ριξε μια ματια εδω http://vstromhellas.forumgreek.com/t14208p30-topic
καλοφορετα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Ιουν 21, 2011 4:49 pm

Ωραιος ο Σακης λεμε παντα ενημερωμενος respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Ιουν 21, 2011 6:57 pm

Ilias-Patra έγραψε:
Τα μπλουζακια και τα αυτοκολητα ουρας του forum θα τα παραλαβουμε το 2011 η το 2012. felix
Ηλία τετοια ανυπομονησία ,ουτε για λεφτά να ήτανε!!! Και φαντάσου οτι εμείς στην επαρχία παραλαμβάνουμε πρώτοι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Ιουν 21, 2011 9:17 pm

Κωστακη τι κανεις εχουμε καιρο να τα πουμε.Ρωταω για τα μπλουζακια γιατι μου αρεσουν πολυ.
Οσο για τα λεφτα ποιος τα γ@μ@ει.Καλη ζωη σκατα διαθηκη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22, 2011 11:11 pm

Gandalf έγραψε:
Χαχαχαχα καλά το ότι ήματσαν μαχήμια το ήξερα .... αλλά σε κάποιον αξίζουν πολλά μπράβο YOU! YOU!

tezas έγραψε:
Την Παρασκευη το απογευμα εντοπιστηκε γνωστο μπλε vstrom στη Ζακυνθο να εκτελει χρεη αγροτικου καθως μετεφερε ενα χορτοκοπτικο.

Μαγκάιβερ
Πέντε μήνες προσπαθούσε ένας να πείσει τη γκόμενά του να κάνουν σεξ και δεν τα κατάφερνε. Επιτέλους μια νύχτα, εκείνη δέχτηκε, με τον όρο όμως να χρησιμοποιήσουν προφυλακτικό. Βάζει λοιπόν ένα προφυλακτικό και πάει να της τον χώσει. Εκείνη όμως τον σταματά:
- Στάσου! Κι αν τρυπήσει το προφυλακτικό και μείνω έγκυος, τι θα κάνουμε; Βάλε κι άλλο!
Τι να κάνει, βάζει και δεύτερο προφυλακτικό, πάει να τη γα***ει, αλλά τον σταματά ξανά:
- Στάσου! Κι αν τρυπήσει και το δεύτερο και μείνω έγκυος, τι θα γίνει; Βάλε κι άλλο!
Βάζει όλο το κουτ� � (!) και πάει να της τον βάλει, αλλά πάλι ΣΤΟΠ!
- Κι αν τρυπήσουν όλα τα προφυλακτικά και κάνω παιδί, τι θα γίνει;
- Καλά, της λέει, πάρε και αντισυλληπτικά!
Παίρνει 5-6 χάπια, οπότε πάνε να αρχίσουν... Και πάλι όμως σταματούν:
- Στάσου! Κι αν δεν ενεργήσουν τα χάπια και μείνω έγκυος και γεννηθεί το παιδί, πες μου πώς θα το ονομάσουμε;
Κι εκείνος της απαντά:
- ΜΑΓΚΑΙΒΕΡ!

ευχαριστω δεν ηταν αναγκη..... kalmi kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22, 2011 11:13 pm

xplast έγραψε:
tezas έγραψε:
Την Παρασκευη το απογευμα εντοπιστηκε γνωστο μπλε vstrom στη Ζακυνθο να εκτελει χρεη αγροτικου καθως μετεφερε ενα χορτοκοπτικο. Του κορναρα αλλα δεν με καταλαβε, αφου ειχε και το νου του να συγκρατει το μηχανημα... pappous

Ωχ, μας την έπεσαν οι πρωτευουσιάνοι;

Ακούω προσφορές για να τον δώσω στεγνά!

Υ.Γ.: Το δικό μου είναι κόκκινο!!
σιγα ρε χαλαρωσε λιγο εχω κανει και χειροτερα πραγματα στο μηχανακι μου επανω...αλλα που να ξερεις απο αυτα...... YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22, 2011 11:19 pm

xplast έγραψε:
tezas έγραψε:
Την Παρασκευη το απογευμα εντοπιστηκε γνωστο μπλε vstrom στη Ζακυνθο να εκτελει χρεη αγροτικου καθως μετεφερε ενα χορτοκοπτικο. Του κορναρα αλλα δεν με καταλαβε, αφου ειχε και το νου του να συγκρατει το μηχανημα... pappous

Ωχ, μας την έπεσαν οι πρωτευουσιάνοι;

Ακούω προσφορές για να τον δώσω στεγνά!

Υ.Γ.: Το δικό μου είναι κόκκινο!!
κοιτα να εμφανιστεισ σε κανα καφε εσυ και αστο το να με δωσεις στεγνα......να εδω ειμαι............. dead
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 13, 2011 12:04 pm

Καλησπερα μαγκες μου.....

Προσφατα απο την εταιρεια που εργαζομαι αναβαθμιστηκαν τα εταιρικα laptop.
Το παλιο HP 6910 θα μπορεσω Νοεμβριο να το αγορασω για 40ε κι αν τελικα δεν ενδιαφερθει
φιλος θα σας πω....

Εχω κι ενα HP Mini που το ειχα παρει δωρο με μια συνδεση κ δεν το χρησιμοποιω μιας κι απο προγραμματα δεν εχει τπτ....
Κι απο το να το βλεπω να καθεται προτιμω να το χαρισω σε καποιον που δεν εχει.
Για το μεγεθος του μπορει ανετα να σας βολεψει στις διακοπες.
Αν υπαρχει καποιος που πραγματικα το χρειαζεται για τον "ιδιο" ας επικοινωνησει μαζι μου,
διαφορετικα το βλεπω να κληρωνεται στην πανελληνια !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 13, 2011 12:40 pm

Jumaru έγραψε:
Καλησπερα μαγκες μου.....

Προσφατα απο την εταιρεια που εργαζομαι αναβαθμιστηκαν τα εταιρικα laptop.
Το παλιο HP 6910 θα μπορεσω Νοεμβριο να το αγορασω για 40ε κι αν τελικα δεν ενδιαφερθει
φιλος θα σας πω....

Εχω κι ενα HP Mini που το ειχα παρει δωρο με μια συνδεση κ δεν το χρησιμοποιω μιας κι απο προγραμματα δεν εχει τπτ....
Κι απο το να το βλεπω να καθεται προτιμω να το χαρισω σε καποιον που δεν εχει.
Για το μεγεθος του μπορει ανετα να σας βολεψει στις διακοπες.
Αν υπαρχει καποιος που πραγματικα το χρειαζεται για τον "ιδιο" ας επικοινωνησει μαζι μου,
διαφορετικα το βλεπω να κληρωνεται στην πανελληνια !!!!
Ωραιος ο Πανος!!! bravvoo bravvoo bravvoo bravvoo Τσιμπα και +1 αγοριναμ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 15, 2011 12:11 pm

Το HP Mini καβαντζωθηκε απο φιλο κ θα παραδωθει να'μαστε καλα στον επομενο καφε με το κουτι κ τα συναφη.....
(θα προτιμουσα ανταλλαγη με την εξατμιση του αλλα......τεσπα)

Καλο Σ/Κ σε ολους....καλα να περασετε.

Σε 1 ωρα αναχωρω κ το κορμι μου θα μου...λιαζεται στην αμμο της Κουρουτας μεχρι την Κυριακη...!!!!! Laughing


Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 4812392161f891604a5

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 15, 2011 12:44 pm

Jumaru έγραψε:
Σε 1 ωρα αναχωρω κ το κορμι μου θα μου...λιαζεται στην αμμο της Κουρουτας μεχρι την Κυριακη...!!!!! Laughing[/color]

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 4812392161f891604a5


respect

Όποιος δεν έχει πάει Κουρούτα δεν ξέρει τι θα πει θάλασσα παραλία γκόμενες κτλ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 15, 2011 12:56 pm

massai έγραψε:
respect Όποιος δεν έχει πάει Κουρούτα δεν ξέρει τι θα πει θάλασσα παραλία γκόμενες κτλ

Πρίτς!


kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 15, 2011 12:57 pm

Καλά ρε, λέμε και καμιά μλκ να περάσει η ώρα miffy geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 15, 2011 1:15 pm

Jumaru έγραψε:

Σε 1 ωρα αναχωρω κ το κορμι μου θα μου...λιαζεται στην αμμο της Κουρουτας μεχρι την Κυριακη...!!!!! Laughing
Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 4812392161f891604a5
rock rock rock rock rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NASOS_p
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NASOS_p

Ηλικία : 43
Τόπος : Πυργος Ηλειας
Registration date : 07/05/2011

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 8:30 pm

Γεια χαρα παιδια.Πυργος εδω αλλα ερχομαι συχνα Πατρα.Καποια στιγμη ελπιζω να τα πουμε κ απο κοντα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 8:52 pm

leonady2 έγραψε:
Βιντεοσκοπουσε να λες , παρελθόν.... Γιατί τώρα πλέον χωρίς βάση δεν νομίζω να τα καταφέρει.....! Το μεσημέρι μου έμεινε στα χέρια και ίσως χρειαστεί να παραγειλουμε άπο ebay καμία δεκαριά Very Happy Κρίμα γιατί ήθελα να τραβηξω μια διαδρομουλα
σήμερα ....!
Σε λίγο με τα λάδια που έβαλα θα φτάσω σε σημείο να βάζω πιο συχνά λάδια άπο ότι βενζινη OK
Καλές βουτιές σε όλους, λιωνω στην παραλία.....!
.
Τι αλήτες μηχανοβιοι που είστε!!!!!!
Εσείς βολταρετε και εγώ....λιωνω !!!!!!
(στα bar της κουρουτας!)
drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 25 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: