Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 13:21

Γιαννη κουραγιο φιλε!!!!
gmt gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 14:15

πραγματικά είναι στιγμές που οτι και να πείς/γράψεις είναι πολύυυυυυυυυ λίγο.

κουράγιο Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 14:36

τι να πω ?
Ειλικρινα δεν εχω λογια.
Απλα, κανε κουραγιο
gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΝΑΞ

ΑΝΑΞ

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 05/05/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 14:59

Τα θερμα μου συλληπητηρια,να ζησεις και να την θυμασαι, και μεσα απο τα ματια του παιδιου σας να παιρνεις δυναμη και κουραγιο.
gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 16:00

gmt εχω συγκλονιστει!!!!...............................................................
καλη δυναμη φιλε μου!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Translatoras
Member
Member
Translatoras

Ηλικία : 51
Τόπος : τα Βράχια της Πειραϊκής
Registration date : 21/11/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 16:09

........................................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VagelisSTROM
Member
Member
VagelisSTROM

Ηλικία : 38
Τόπος : Εξαρχεια-Αιγαλεω
Registration date : 27/05/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 16:39

gmt .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 16:53

Δε σε γνωρίζω προσωπικά φίλε αλλά διαβάζοντας την ιστορία σου το ελάχιστο που νοιώθω την ανάγκη να κάνω είναι να εκφράσω και γω τη βαθιά μου λύπη για ένα τόσο άσχημο γεγονός....
Καλή δύναμη σου εύχομαι φίλε "γιατί έτσι σε νοιώθω" για σένα και κυρίως για το παιδάκι σας...
gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 17:04

Φιλε μου ουτε εγω σε γνωριζω προσωπικα αλλα επετρεψε μου να σου εκφρασω την βαθυτατη λυπη μου...Πραγματικα εχω σοκαριστει...
Το γεγονος οτι αυτες τις στιγμες βρηκες το κουραγιο να γραψεις αυτες τις γραμμες εμενα μου λεει πολλα για την δυναμη της ψυχης σου!

Να εισαι καλα να θυμασαι τον ανθρωπο σου και ο Θεος να σε εχει καλα για να μπορεις να σταθεις διπλα στο γιο σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 17:09

πολλές φορές η ζωή μας γίνεται ανηφόρα δύσκολη, χωρίς κανείς να ξέρει γιατί. Καμιά φορά μας φαίνεται και άδικη, χωρίς κανείς να ξέρει γιατί. Καμιά φορά μας παίρνει ανθρώπους που αγαπάμε πρόωρα, χωρίς κανείς να ξέρει γιατί. Καμια φορά η ζωή, στερεί την ζωή από άτομα που πραγματικά την αξίζουν... χωρίς κανείς να ξέρει γιατί.
Φίλε Γιάννη, η ζωή σου μοίρασε Γολγοθά, αλλά είμαι σίγουρος από τα λίγα που κατάλαβα από αυτά που γράφουν όσοι σε ξέρουν, ότι θα θα βρείς τη δύναμη να ανέβεις στην κορυφή. Δεν θα είναι εύκολος ο δρόμος, αλλά θα τα καταφέρεις γιατί θα σε βοηθάει η Έλενά σου και γιατί θα ανέβετε μαζί, όσο κ αν δεν την βλέπεις δίπλα σου...

Πάρε μια αγκαλίτσα τον γιόκα σας και δώστου μια φιλούρα από όλους εμάς. Οι σκέψεις μας είναι μαζί σας. Μην διαστάσεις να ζητήσεις ότι χρειαστείς, ότι περνάει από το χέρι μας θα το κάνουμε!

Καλό κουράγιο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 17:11

Κουραγιο!! gmt gmt gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tzou
Member
Member
tzou

Ηλικία : 42
Τόπος : Πετρούπολη
Registration date : 18/02/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 17:54

Συλληπητηρια φιλε μου κουραγιο
gmt gmt gmt gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
plumberfx
Member
Member
plumberfx

Ηλικία : 47
Τόπος : Aθηνα - Νεα Σμυρνη
Registration date : 21/10/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 17:57

κουραγιο και καλη δυναμη φιλε Γιαννη, το αγγελουδι σας σε χρειαζεται δυνατο διπλα του......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tha
Member
Member
tha

Ηλικία : 46
Τόπος : Βόλος
Registration date : 04/08/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 18:24

Φίλε Γιάννη, αν και δεν έχουμε γνωριστεί, παρά μόνο μία φορά μέσα από το κράνος, δεν έχω λόγια να σε παρηγορήσω.

Σίγουρα είναι το πιο θλιβερό πράγμα που έχω ακούσει τώρα τελευταία και πραγματικά με έχει συγκινήσει πάρα πολύ.

Τι να πω, ο Θεός να σου δώσει δύναμη να συνεχίσεις.... Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panos
gold member
gold member
panos

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Αγ.Ανάργυροι
Registration date : 01/02/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 18:36

Τα συλλυπητήρια μου μέσα από την καρδιά μου,ελπίζω το μωράκι σου και ο χρόνος να απαλύνει τον πόνο σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 18:40

Δεν έχει ο χάρος συγγενή και το 'χει αποδειγμένο
και το Χριστό, Θεού παιδί στον Άδη έχει σταλμένο.

Ένα απο τα άστρα του ουρανού ας ήτανε η ψυχή σου,
κάθε βραδιά να το θωρώ να ξενυχτώ μαζί σου.



Πόνος και αγάπη μαζί,πρέπει να ενωθούνε.

Τα συλληπητήρια μας φίλε Γιάννη.
Μιχάλης-Παρθένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 18:43

Φιλε Γιάννη ... οσα λογια κι αν λεχθούν οσα χερια κι αν σ αγκαλιάσουν ο πονος ειναι μεγάλος Αδελφέ μου....

αισθάνομαι ομως την ανάγκη να εκφράσω κι εγώ την θλίψη μου και τα συλλυπητηρια μου για τον τοσο πρόωρο και άδικο χαμό της Ελενας σου

Της Ελενας ...της μάνας του Παιδιού σας ....

....της "Μάνας" που δεν υπάρχει άνθρωπος στον κόσμο που να μη λάτρεψε αυτη την μοναδική αξία της Ανθρώπινης φύση μας....

κι αν η μοιρα "σ' επέλεξε" Αδελφέ μου να ζήσεις ανάμεσα σε "δύο Αγγέλους " εγω σου εύχομαι να σαι γερός να καμαρώνεις τον Γιό σας και να θυμάσαι πάντα την Ελενα σου ....για πάρα πολλά χρονια ακόμη!!!!!

Οι άνθρωποι πεθαίνουν όταν όλοι τους ξεχνάμε. Γι'αυτό η Ελενα θα ζεί για πάντα μέσα μας...

Μείνε σ αυτό .....Αδελφέ μου !!!!

καλό σου Ταξίδι Ελενα

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την niksalonik στις Πεμ Νοε 04 2010, 19:53, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
spigi
Member
Member
spigi

Ηλικία : 50
Τόπος : ΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Registration date : 18/08/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 19:20

Σας Ευχαριστώ όλους μέσα από τη καρδιά μου, πιστεύω ότι η Ελενά μου στέκεται δίπλα μου και διαβάζει όλα αυτά που μου γράφεται και αισθάνεται η ψυχούλα της πραγματικά περήφανη...Της έδωσα μια υπόσχεση λίγο πριν μου φύγει και όσοι με ξέρουν θα γνωρίζουν ότι κρατώ τις υποσχέσεις μου..Θα αφιερώσω τη ζωή μου από εδώ και πέρα σε αυτό το αγοράκι, όσο και να μη γνωριζόμαστε ακόμα, πιστεύω θα γνωριστούμε καλά και θα γίνουμε τα καλύτερα φιλαράκια..Είπε ένας σωστό ο Δεσπότης στη κηδεία της τη Τρίτη, ότι από εδώ και πέρα αυτό το μωρό θα έχει ΜΑΝΑ τη Παναγία και η Ελενά μου σαν Άγγελος από εκεί ψηλά θα το προστατεύει από τις δικές μου χαζομάρες που κάνω κατά καιρούς......




Έχει επεξεργασθεί από τον/την spigi στις Πεμ Νοε 04 2010, 21:00, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 19:53

Τα συλλυπητήρια και από μένα φίλε………… κουράγιο…………



gmt gmt gmt

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 23:01

Ένας λόγος αποφάσισα να σου γράφω σήμερα και μέσα στο φόρουμ είναι γιατί όσο και να ήθελα ρε Γιάννη να σου πώ δυο λόγια την ημέρα της κηδείας δυστυχώς μου ήταν πολύ δύσκολο...... Sad

Η Ειρήνη ήθελε να σου μεταβιβάσω την θλίψη της αλλά δυστυχώς το στόμα μου δεν άνοιγε.

Εγώ ήθελα να σου πώ......αλλά δεν έβρισκα λέξεις.Κουράγιο ή πολύ λυπάμαι είμαι σίγουρο ότι δεν θα σε βοηθούσαν καθόλου. Crying or Very sad

Γνωρίζω πολύ καλά πως τέτοιες στιγμές ένας είναι ο γιατρός και λέγεται ΧΡΟΝΟΣ.....Τίποτα άλλο δεν θα σε βοηθήσει παρά μόνο το πέρασμα του χρόνου.

Ποτέ δεν θα την ξεχάσεις ποτέ δεν θα την ξεχάσουμε.Πως είναι δυνατόν άλλωστε όταν στα χέρια σου θα έχεις ένα δικό της κομμάτι......ένα δικό σας κομμάτι.

Άν και είμαι ο τελευταίος αμαρτωλός άνθρωπος που έχω το δικαίωμα να προσεύχομαι και να ζητάω πράγματα από τον Θεό να είσαι σίγουρος πως στην καθημερινή προσευχή που κάνω για τον αδερφό μου θα προσεύχομαι και για την Έλενα να είναι καλά εκεί που είναι και να σας προσέχει.

Ξέρω πως είμαι ίσως από τα τελευταία άτομα που θα ζητήσεις βοήθεια ,να ξέρεις όμως πως ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ χρειαστείς είτε για σένα είτε για τον μπέμπη εγώ και η οικογένεια μου θα είμαστε εδώ για να σε βοηθήσουμε. Cool

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 20z4llc

ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΕΛΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ !!!

ΘΑΝΑΣΗΣ + ΕΙΡΗΝΗ + ΕΡΗ + ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsosn



Ηλικία : 52
Τόπος : Ξανθη
Registration date : 21/04/2010

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 23:11

Τα συλλυπητήρια και από μένα φίλε...... Ο θεος να σου δωσει δυναμη να μεγαλωσεις το μωρακι σας .......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 23:28

......φίλε & αδερφέ Γιάννη.........μόλις το διάβασα κι έχω σοκαριστεί...........έχω ζήσει πολλά συναισθηματα μεσα σε αυτο το φόρουμ αλλά δεν περίμενα ποτέ πως θα δακρύσω τόσο αυθόρμητα........αυτή τη στιγμή δεν μου έρχεται να πω κάτι άλλο πέρα απο κουράγιο αδερφέ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 00:16

... Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 130231 Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 130231 συλλυπητηρια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
laser

laser

Ηλικία : 41
Τόπος : Μαρούσι - Λουτράκι
Registration date : 08/05/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 00:29

Τα θερμά μου συλληπητήρια Γιάννη... gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://jimbitzi_@hotmail.com
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 00:55

Συλληπητηρια και απο εμενα φιλε μου και σου ευχομαι να σταθεις δυνατος, οπως αρμοζει στην περισταση, οπως θα ηθελε και η γυναικα σου, για σενα και για το παιδι σας. "Αυτος ειναι ο τροπος που τελειωνει ο κοσμος, οχι μ'ενα παταγο αλλα με ενα λυγμο". Και παλι συλληπητηρια.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: