Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
fotislarissa
Member
Member
fotislarissa

Ηλικία : 49
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 17/05/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 00:28

να σου δώσει ο Θεός δύναμη να μεγαλώσεις τον γιοκα σού όπως ονειρευόσασταν

εξ ιδίων γνωρίζω ότι τα λόγια είναι πολύ λίγα σε αυτές τις στιγμές

από εδώ και πέρα να ζήσετε μόνο καλές στιγμές

να είστε πάντα χαρούμενοι, όπως θα ήθελε να είστε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 00:36

Γιάννη θερμά συλλυπητήρια,από εκεί ψηλά είμαι βέβαιος πως η Έλενα σου θα προσέχει το αγγελούδι σας κι εσένα για πάντα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 00:42

Φιλε Γιαννη το νεο ηρθε για πολλους στην λεσχη και ηταν τετοιο το σοκ που για αρκετη ωρα δεν ακουστηκε λεξη.
Να ξερεις οτι η σκεψη ολων μας ειναι μαζι σου, να ξερεις οτι ειμαστε ολοι διπλα σου.
Η Ελενα φευγοντας σου αφησε το θειο δωρο της ζωης. Κοιτα μπροστα.
Καλο κουραγιο φιλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 00:46

Οτι και να γραψω ειναι λιγο...οτι και να πω δεν θα σου απαλυνει τον πονο.
Κουραγιο φιλε μου...να εισαι καλα να θυμιζεις καθε λεπτο στον γιοκα σου
την μητερα του.
Καλο παραδεισο Ελενα και να θαυμαζεις τα αγορια σου που σε ζητανε εδω
κατω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 00:51

δεν υπαρχουν λογια να αποτυπωσουν τα συναισθηματα αυτες τις δυσκολες ωρες..
Γιαννη να εισαι δυνατος και η ελενη σου δεν εφυγε θα ειναι διπλα σου καθε στιγμη,
αφησε πισω της ενα κομματι της το γιο σας.

Λενε πως καθε φορα που φευγει μια ψυχη μια καινουρια γεννιεται.

καθε φορα που κοιτας το γιο σου θα ειναι εκει,να εισαι δυνατος και γερος φιλε μου.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@lex_73
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
@lex_73

Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 01:07

Φίλε Γιάννη, χωρίς να έχουμε γνωριστεί σε νοιώθω δικό μου άνθρωπο, όπως και πολλά από τα παιδιά εδώ μέσα κι επειδή μοιράστηκες τον ανείπωτο πόνο σου μαζί μας, ένα κομμάτι του θα πάρουμε κι εμείς να σου ελαφρύνουμε το φορτίο.
Βίωσες με τον πιο σκληρό τρόπο τον ερχομό μιας ψυχούλας. Ελπίζω από τα βάθη της καρδιάς μου αυτή η ψυχούλα να σου δώσει και να της δώσεις αγάπη επί δύο! Οι θετικές σκέψεις όλων μας μαζί σας στο δύσκολο δρόμο σας. Κάθε χαμόγελο του γιου σου ν' απαλύνει τον πόνο σου και κάθε κλάμα του να σ' εμψυχώνει στο κάθε σου βήμα να προχωρήσεις μπροστά. Η θύμηση της αγαπημένης σου ΕΛΕΝΑΣ κάθε φορά να σου δίνει δύναμη για ζωή κι ελπίδα!!
Και να είσαι σίγουρος ότι από κει ψηλά θα βλέπει τ' αγόρια της και θα είναι περήφανη για την παρακαταθήκη της!!
Κάθε μας ευχή να σου δίνει δύναμη και κουράγιο...
Καλό σου ταξίδι ΕΛΕΝΑ κ η ψυχούλα σου να μείνει άφθαρτη στο χρόνο και στις σκέψεις των δικών σου ανθρώπων...

keep on dreaming...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 01:08

Η είδηση έπεσε σήμερα σαν κεραυνός!
Μου έφυγε το τηλέφωνο απ τα χέρια.
Η μεταφορά της είδησης στην Λέσχη,πάγωσε τον κόσμο.
Δεν υπάρχουν λόγια............ΤΕΛΟΣ !!!

Γιάννη,απλά κουράγιο !!!
Καλό ταξίδι Έλενα

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Vynrew
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 01:08

δεν ηξερα ουτε την ελενα ουτε τον φιλο spigi...προσωπικα ομως εδω και 5 λεπτα ειμαι μπροστα στην οθονη και δεν ξερω τι να γραψω!βρισκομαι με τη γυναικα μου στη διαδικασια να εχουμε ενα παιδακι μετα απο 2,5 χρονια αλλα πριν απο 3 μηνες ζησαμε τη δικη μας σφαλιαρα οταν εμεινε εγκυος και επειδη το μωρο ηταν πολυ χαμηλα αναγκαστηκαμε να το ριξουμε!!!ομως ειλικρινα σημερα καταλαβα οτι ολα αυτα δεν ειναι τιποτα οταν εχουμε να κανουμε με μια τοσο αδικη απωλεια ενος ανθρωπου!!!!φιλε ευχομαι να εχεις κουραγιο στη ζωη σου, η ελενα σου να σε φροντιζει εστω και απο εκει ψηλα και σενα και το παιδακι σας και να φροντισεις να του μαθεις ποσο μαχητης ηταν η μαμα του!!!!κουραγιο!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frankxgr
Member
Member
frankxgr

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 14/01/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 01:16

Γιάννη εύχομαι καλή δύναμη στο δύσκολο δρόμο που ανοίγεται μπροστά σου.
Πιστεύω ότι αυτή τη δύναμη θα στη δώσει ο γιος σου.
Η αγαπημένη σου ΕΛΕΝΑ φεύγοντας σου άφησε την μεγαλύτερη πηγή κουράγιου και αντοχής.
Καλό της ταξίδι και σίγουρα θα σας προσέχει και θα σας χαίρεται από εκεί που θα είναι.
Καλό κουράγιο φίλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jamescook
Member
Member
jamescook

Ηλικία : 46
Registration date : 20/05/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 02:00

πολλες φορες λογια που θελουμε να πουμε κατιδιαν σε καποιον δεν βγαινουν αλλα σε ενα δημοσιο φορουμ μπορουμε και τα λεμε.ΠΑΡΑΞΕΝΟ Ε???

το ποσο μας στοιχισε σε ολους ο χαμος της Ελενας το γνωριζει ο καθενας για τον εαυτο του καλυτερα.σε μενα και στη γυναικα μου,Νικη,παρα πολυ!!!!!

το τελευταιο που θυμαμομαστε απο εκεινη ειναι μια πολυ ωραια βραδια που περασαμε εδω στο σπιτι μας με τη γνωστη παρεα,για αυτους που το λεω καταλαβαινουν,το γελιο που ριξαμε με το πειραγμα που εριχνε η Ελενα στο γιαννη!!!!καποια στιγμη εκεινη τη βραδια σκεφτηκα πως ενα τοσο σκληρο βλεμμα,γιαννη για σενα το λεω,ξαφνικα γινοταν παιδικο αφελες.ακριβως οπως ενος μικρου παιδιου!!!!αντε λεω απο μεσα μου τον βρηκες και εσυ τον "καταλυτη" σου!!!!!

και μετα απο λιγο καιρο ενα μεγαλο μπαμ για σενα ρε γιανναρα,αλλα πιστεψε με,και για ολους μας το ιδιο!!!!
κουραγιο να πω θα ειναι λιγο.απλα σαν τελευταια αναμνηση θα εχουμε αυτη την ωραια βραδια που περασαμε μαζι!!!!!!

ΕΛΕΝΑ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ!!!ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΑΝ ΑΛΛΑ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΗΣΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΨΥΧΗ!!!!!
ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙΣ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ!!!!!

Δημητρης-Νικη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nigoutsi (Nikos)
Member
Member
Nigoutsi (Nikos)

Ηλικία : 39
Τόπος : Volos-Alex/poli
Registration date : 03/08/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 02:19

Δεν υπάρχουν λόγια.
Τα βαθιά μου συλλυπητήρια Γιάννη.
Κουράγιο.

Αντίο Έλενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://magnisiavstrom.forumgreek.com/
Psyxologos
Member
Member
Psyxologos

Ηλικία : 39
Τόπος : Άνω Γλυφάδα - Αμφίκλεια Παρνασσος
Registration date : 17/12/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 02:35

Συγγνώμη που δεν ξέρω τι να γράψω, ντρέπομαι για όλες τις στιγμές που είπα "δεν μπορώ", "δεν θέλω", "δεν το αντέχω". Είναι προφανές ότι είμαι πολύ κακομαθημένος.

Πραγματικά όμως στην δεδομένη περίπτωση "δεν μπορώ" να φανταστώ την διαδικασία από την οποία περάσατε, "δεν θέλω" να το μάθω ποτέ, "δεν το αντέχω" να το μάθω.

Δείξε δύναμη, είμαστε όλοι εδώ, ο καθένας με τον δικό του τρόπο για σένα και τον πανέμορφο γιό σου, για να μοιραστείς το βάρος των δύσκολων στιγμών που θα έρθουν και να γελάσεις μαζί με φίλους για τις όμορφες στιγμές που θα στολίσουν την ζωή σας. Μην διστάσεις να μοιραστείς ξανά και ξανά και ξανά το φορτίο σου.

Καλή καινούρια αρχή φίλε μου και ας μην σε ξέρω προσωπικά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 03:12

Φιλε μου κουραγιο.Ειναι απο τις στιγμες που κανενας μας δεν ξερει τι να γραψει και ειναι λογικο,Τον πονο σου κανεις δεν θα καταλαβει!Ειναι οι φορες που αναρωτιεμαι εαν οντως υπαρχει θεος,,,,,,,,


Γιαννη τα θερμα μου συλλυπητηρια!

Ελενα καλο σου ταξιδι και ευχομαι να προσεχεις απο εκει πανω τον γιο σου και τον αντρα σου που σε λατρευουν!

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 07:30


gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
white angel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
white angel

Ηλικία : 45
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 22/04/2010

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 08:27

gmt gmt
Φιλε μου κουραγιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 08:36

Γιάννη θα σε βρεί εκείνη η δύναμη που θα παίξεις και τους δύο ρόλους, νάσαι σίγουρος και θα γίνει σωστά,
η Ελενα σου φίλε θα ειναι δίπλα και θα σας προσέχει ...και εσένα και το παιδί σας

καλό σου ταξίδι Ελένα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 08:41

Φιλε Κουραγιο.......
Να ζησετε να τη θυμαστε και ειμαι σιγουρος οτι θα την κανετε υπερηφανη απο κει ψηλα που θα σας βλεπει. gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 08:54

Τα θερμά μου συλλυπητήρια Γιάννη, ότι και να πούμε σ'αυτή την περίπτωση είναι πραγματικά λίγο.

Κουράγιο και δύναμη εύχομαι......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
al_tzamp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
al_tzamp

Ηλικία : 44
Τόπος : Σέρρες - Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 08:55

Neutral ........

Κουράγιο φίλε μου, δεν εχω λόγια να σου πώ, καλή δύναμη σε εσένα κ το μικρό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeepBlue
Member
Member
DeepBlue

Ηλικία : 56
Τόπος : Αργυρούπολη - Αθήνα
Registration date : 27/08/2010

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 09:00

Τι μπορει να πει κανείς για μια τέτοια κατάσταση ??
Υπομονή και δύναμη.


gmt gmt


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://gr.linkedin.com/in/tzanlissotirios
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 09:17

είναι μερικές φόρες που σηκώνεις το κεφάλι προς τα πάνω και φωνάζεις ΓΙΑΤΙ? απάντηση όμως καμία.....δεν ξέρω τι να πω,έχω πελαγώσει φίλε!

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ
gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyrosk58
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
spyrosk58

Ηλικία : 65
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 17/04/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 09:18

Οτιδήποτε κι αν πει κανείς νομίζω δεν είναι δυνατόν να απαλύνει τέτοιο πόνο.

Εύχομαι ο Θεός να σου δίνει πάντα τη δύναμη και τη φώτιση για να έχεις το κουράγιο να συνεχίσεις το δύσκολο δρόμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voliotis
Member
Member
voliotis

Τόπος : volos
Registration date : 27/04/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 09:23

η ελενα ητα ανθρωπος με ολη την σημασια της λεξης...
οταν εκανες την μαλακια και το μαθενε ηξερες οτι η "σφαλιαρα" θα σου ερθει αεροπλανικη.
μας εβαζε οχι απλος "φρενο" στις μαλαικιες μας αλλα καταφερνε και μας εκανε παιδακια που τα μαλονει η "μαμα" τους.
ενα απο τα σχεδια τς ελενας?????
να ερθει με το καλο στον βολο και τα παιδια μας να μεγαλοσουν παρεα.........να παμε την ιταλια ολοι μαζι και τα μικρα να ειναι στο safety car....
μακαρι εκι που εισαι να εχεις βρει το τελιο ταξιδη και να το κανεις καβαλα σε ενα v strom....
ελενα καλο σου ταξιδι και καλη σου ξεκουραση.......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 09:30

Δέν Ξερω τί να πώ.....Κουράγιο φίλε Γιάννη....κουράγιο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04 2010, 09:31

Kαλή δύναμη..... γιατί θέλει πολύ δύναμη. Στάσου στο ύψος σου αδερφέ για το παιδί σου... Τα συλληπητήρια μου κ τις καλύτερες ευχές μου για τον γιόκα σου κ σένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: