Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
trelanera

trelanera

Ηλικία : 42
Τόπος : chalkida
Registration date : 30/06/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 01:57

Οτι και να γραψω ειναι λιγο...οτι και να πω δεν θα σου απαλυνει τον πονο
Κουραγιο και Συλληπητηρια και απο εμενα σου ευχομαι να σταθεις δυνατος






Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 08:35

Τα θερμά μου συλληπητήρια φιλε μου....
πραγματικα σου ευχομαι καθε δυναμη και κουραγιο για να μεγαλωσεις τον μπεμπη με αγαπη και στοργη.....

οτι και να γραψει καποιος τετοιες ωρες ειναι λιγο.......κουραγιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓιαννηςΚ9
Member
Member
ΓιαννηςΚ9

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 12/11/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 10:07

Τα λογια ειναι φτωχα..Δεν μπορουμε να πουμε και πολλα. Σε κατι τετοιες στιγμες μονο αυτος που ποναει ξερει τι περναει. Κουραγιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
batsbill25

batsbill25

Ηλικία : 43
Τόπος : Κορυδαλλός
Registration date : 19/04/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κουραγιο...   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 10:18

συλληπητηρια φιλε μου..ευχομαι οτι καλυτερο για σενα και τον γιο σου..ο αγγελος σου θα ειναι πραγματικα υπερηφανη και θα ναι σιγουρα διπλα σας..υπομονη και κουραγιο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
C/O
Member
Member
C/O

Ηλικία : 54
Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΙΛΙΟΝ
Registration date : 25/11/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 10:41

OTAN TO EΙΠΕ Ο ΘΩΜΑΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΑΥΘΟΡΜΗΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ 1 ΜΕ 2 ΛΕΠΤΑ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΣΥΧΙΑ ΣΤΟ ΠΛΕΡΙΟ

ΦΙΛΕ ΜΕΤΕΤΡΕΨΕ ΤΗΝ ΛΥΠΗ ΣΕ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΤΟΥ ΣΤΟΡΓΗ Χ2

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΛΕΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christoska

christoska

Ηλικία : 52
Τόπος : ΕΔΩ και λίγο ΕΚΕΙ...
Registration date : 11/04/2010

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 15:53

.........Σου εύχομαι δύναμη και σε σένα και στο γιο σου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lefterisp

lefterisp

Ηλικία : 55
Τόπος : Γλυφάδα
Registration date : 09/05/2010

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 17:04

Φίλε spigi αν και δεν σας γνώριζα διαβάζοντας την ιστορία σου βούρκωσα.
Τι να πω. Κουράγιο και να σταθείς γρήγορα στα πόδια σου για το παιδί σου.
Θα έχεις τουλάχιστον τον γιό σου να σου τη θυμίζει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PITS

PITS

Ηλικία : 44
Τόπος : BΟΛΟΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 17/04/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 18:21

Τι να πεις.... gmt

Πραγματικα σε τετοιες περιπτωσεις τι να πεις... gmt

Κουραγιο και δυναμη φιλε spigi....

Ελενακι, καλο ταξιδι...να προσεχεις τους αντρες σου απο εκει ψηλα.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kakto

kakto

Ηλικία : 58
Τόπος : Θεσ/νίκη
Registration date : 27/06/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 05 2010, 19:28

Τα θερμά μου συλλυπητήρια και κουράγιο παλικάρι μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george83
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
george83

Ηλικία : 40
Τόπος : Κυψέλη
Registration date : 06/12/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 00:00

Συλλυπητήρια, φίλε μου.

Πραγματικά σχεδόν δεν άντεξα να το διαβάσω όλο. Καθώς το διάβαζα με κάποιο τρόπο μπήκα στη θέση σου και κοκκάλωσα.
Όταν προσπάθησα να σκεφτώ πως επουλώνεται μια τέτοια πληγή, ο μόνος τρόπος που βρήκα ήταν με τα παιδιά. Ειλικρινέστατα σου μιλάω.

Ο Θεός σου πήρε κάτι εξαιρετικά πολύτιμο για σένα, όμως σου έδωσε και κάτι εξίσου πολύτιμο το οποίο πρέπει να στηρίξεις και να στηριχτείς σε αυτό και είμαι σίγουρος πως θα το κάνεις.
Μακάρι σε πολλές περιπτώσεις να μπορούσαμε να ελέγξουμε τη ροή των πραγμάτων, όμως δε γίνεται. Έτσι είναι η π.....άνα η ζωή.

Μπορεί αυτή τη στιγμή να μη συμμερίζεσαι τα λόγια μου και να λες "δεν ξέρει πως είναι", αλλά είμαι σίγουρος πως αν είχα κι εγώ το ίδιο πρόβλημα περίπου τα ίδια θα μου έλεγες.

Κουράγιο και δύναμη σου εύχομαι για να μεγαλώσεις ένα σωστό άντρα.

Καλό ταξίδι Έλενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
karolosjohn

karolosjohn

Ηλικία : 48
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 25/10/2010

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 01:23

Γιάννη κουράγιο!!!!Και το κορίτσι σου θα σε βλέπει και θα σε καμαρώνει κάθε μέρα και πάντα θα είναι κοντά σου για μια ζωή

ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ





ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΕΛΕΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sergio
Member
Member
sergio

Ηλικία : 41
Τόπος : ΡΟΔΟΣ DL650 K7
Registration date : 10/11/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 10:37

Τα συλληπητηρια μου και απο εμένα φίλε μου. Να είσαι πάντα καλά να θυμάσαι την Έλενα σου, δεν ξέρω τι άλλο να πω. Ορισμένες φορές τα λόγια είναι πολύ φτωχά... Καλή δύναμη σου εύχομαι μέσα απο τη καρδιά μου. gmt gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-kougi
Member
Member
v-kougi

Ηλικία : 44
Τόπος : ροδος - ξανθη
Registration date : 25/04/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 10:52

φιλε γιαννη ελπιζω τα δακρυα που κυλισανε στα ματια ολων μας να μπορεσουννα σου δωσουν εστω και λιγη δυναμη παραπανω για να μπορεσεις να αντεξεις το βαρος αυτο,αρκετοι απο μας οπως και εγω δεν σε γνωριζουμε και ομως σε νοιωθουμε δικο μας ανθρωπο..η σκεψη μας ειναι μαζι σου και ευχομαι να μεγαλωσεισ τον γιο σας οπως θα ηθελε και η ελενα και σιγουρα θα χαιρετε βλεπωντα σας απο ψηλα... κουραγιο σε σενα φιλε μου και καλο ταξιδι ελενα gmt gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakism
Member
Member
lakism

Ηλικία : 58
Τόπος : Λάρισα
Registration date : 24/11/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 12:03

καλό ταξίδι στην ΕΛΕΝΑ ΣΟΥ Γιάννη, να σας βλέπει από κει ψηλά, εσένα και τον γιό σου
και να χαμογελά

για λιγάκι σε ένα καφεδάκι που καθίσαμε μετά την επιστροφή από την πανελλήνια στην Πάργα, σας γνώρισα,
όντως η ΕΛΕΝΑ ΣΟΥ ξεχώρησε με το λαμπερό χαμόγελο της!!!!!!!!!

καλό ταξίδι ΕΛΕΝΑ να χαμογελάς στον Γιάννη σου και στον γιό σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 12:32

καλή δύναμη και κουράγιο εύχομαι για σένα και το παιδάκι σας να σου ζήσει να τη μνημονεύετε... εύχομαι να είναι μακάρια εκεί που βρίσκεται... θυμήσου: σύμφωνα με τη θρησκεία μας απλά κοιμήθηκε. κάποια μέρα θα ξανασυναντηθείτε...
καλή δύναμη ως τότε για τα επίγεια....
τα θερμά μου συλλυπητήρια... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 14:58

Τώρα που ηρέμησα λίγο μπορώ να γράψω και δημόσια.....

Γιάννη τα θερμά συλλυπητήρια μου, δεν σε γνωρίζω προσωπικά αλλά σε είχα δεί με την Έλενα στην Λευκάδα και είπαμε ένα γεια, πραγματικά είμαι συγκλονισμένος και εγώ και η Ελένη η γυναίκα μου.

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΛΕΝΑ


και είμαι σίγουρος ότι από εκεί ψηλά θα βλέπεις το γιόκα σου να μεγαλώνει στα άξια χέρια του Γιάννη σου.

Νώντας - Ελένη.




Το έχουν πει και τα άλλα παιδιά, για ότι χρειαστείς να ξέρεις είμαστε δίπλα σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 15:43

Πραγματικα φιλε δεν ξερω τι να γραψω.....................................Οσο κι αν δεν σας ξερει προσωπικα καποιος,τετοιες στιγμες ειναι που νομιζεις οτι σε ΝΟΙΩΘΟΥΜΕ ολοι....... Συλληπητηρια θερμα και δωσε τον καλυτερο ΠΑΤΕΡΑ στον λεβεντακο που σου αφησε η γυναικαρα σου ως αναμνηση για να του πεις μια μερα πόσο υπεροχη μανα ειχε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 15:49

Οι ήρωες είναι αυτοί που μένουν πίσω.

Μην αφήσεις αυτόν τον χαμό να σε πάρει από κάτω. Έχεις πολλά να κάνεις και να προσφέρεις, σε έναν άγγελο επί της γης.
Ένα είναι βέβαιο, ότι αυτό το παιδάκι θα μεγαλώσει με πολλή αγάπη, όπως του αξίζει, και θα ενσωματώσει όλη τη δύναμη και την προσωπικότητα της γυναίκας σου.


Θερμά συλλυπητήρια...
























.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Periklas

Periklas

Ηλικία : 36
Τόπος : Agrinio
Registration date : 25/09/2010

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 17:13

gmt τα λόγια δεν χωράνε στην συγκίνηση σου και στα ερωτήματα σου φιλε μου μπράβο για το κουράγιο σου και πάνω από ολα για το θάρρος να μοιραστεις μαζί μα κάτι το οποίο δεν χωράει ο νους.συλληπητηρια και πάλι και κουράγιο όσο μπορείς παλικάρι μου.σου εύχομαι ολα να σου πανε καλά στην ζωή σου.τώρα έχεις την φατσουλα σου να σε κάνει πιο δυνατό.ελαφρύ το χώμα που σε σκπέπασε κούκλα μου.κουράγιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spigi
Member
Member
spigi

Ηλικία : 50
Τόπος : ΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Registration date : 18/08/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 20:38

Θα ήθελα να πώ ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στο Μίλτο τη Γιώτα τον Αντώνη τον Βαγγέλη το Θωμά το Χρήστο και το Δημήτρη που ταξίδεψαν σήμερα από Αθήνα και Λάρισα μέχρι το Βόλο για να με δούνε....Παιδιά ειλικρινά κάτι τέτοιες στιγμές είναι που ενώνουν τους ανθρώπους και μη ξεχνάτε αυτό που σας είπα, δεν χρειάζεται να τσακωνόμαστε για μικροπράγματα, εύχομαι να έχετε όλοι ΥΓΕΙΑ πάνω απ΄ όλα, Δημήτρη Morfea ειδικά για σένα το λέω περισσότερο και για μένα φυσικά που από εδώ και πέρα θα πρέπει να σκέφτομαι διαφορετικά....

Η πόρτα του σπιτιού μου θα είναι για πάντα ανοιχτή για όλους εδώ μέσα στο Forum...Όποιος περάσει από Βόλο ποτέ, να ξέρει πως εγώ και ο γιος μου θα είμαστε εδώ για όλους...Και πιστέψτε με, όπως εγώ έχω την ηθική ανάγκη όλων αυτή τη στιγμή έτσι και αυτό το παιδί που γεννήθηκε με το τρόπο που γεννήθηκε και καβάλησε και αυτός V-STROM μέσα από τη κοιλιά της μαμάς του, που πήγε τη πρώτη του Πανελλήνια με όλους εσάς, σας έχει και αυτός ανάγκη.....



ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ ΚΑΙ ΥΓΙΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 21:01

Γιαννη νομιζω καποια πραγματα ειναι περιττο να αναφερονται.
Ολοι μας σε στιγμες ανθρωπινες συνειδητοποιουμε ποιοι πραγματικα ειμαστε.
Η αληθινη δυναμη που εχει αυτο το παρεακι ειναι η αγαπη και η φιλια και πιστεψε με εχει πολυ βαθιες ριζες, οσο κι αν προσπαθουμε καθημερινα παρασυρομενοι να δειξουμε το αντιθετο.

Περιμενω τηλεφωνο σου μολις κατεβεις στην Αθηνα. Εισαι ευπροσδεκτος να ανοιξεις οποια πορτα θες.
Να εισαι παντα καλα φιλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Νοε 06 2010, 21:18

πρίν από λίγο επέστρεψα, τα συναισθήματα ανάμεικτα.... :-(

κουράγιο φίλο ,κουράγιο και δύναμη....θα τα ξαναπούμε σύντομα ,θα ρθούμε να δούμε και τον βεστρομάκια γιόκα σου!

_________________
Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
fygas



Registration date : 06/08/2010

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Νοε 07 2010, 00:04

Δεν έχω λόγια να περιγράψω αυτά που ένιωσα διαβάζοντας το post, ξέρω όμως ότι δεν θα ήθελα να το νιώσει ούτε φίλος, ούτε εχθρός.

Τα συλλυπητήρια μου για τη γυναίκα σου.
Τις πιο ζεστές μου αγκαλιές για το παιδί ΣΑΣ.

Να είστε πάντα καλά να τη θυμάστε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STRO MAN
Member
Member
STRO MAN

Ηλικία : 45
Τόπος : βολος
Registration date : 23/08/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Νοε 07 2010, 08:16

μεγαλο το χτυπημα που δεχτηκες , πρεπει να φανεις δυνατος ομως για σενα και το γιο σου, κουραγιο φιλε spigi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wannabe
Member
Member
wannabe

Τόπος : Athens
Registration date : 28/06/2009

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!   Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Νοε 07 2010, 13:22

συλλυπητήρια
κοίτα μόνο μπροστά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Καλό Ταξίδι Μωρό μου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: