Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28 2010, 20:36

koymentakos έγραψε:
Nickolaos έγραψε:
Εγω παιδες εχω ιντιμινεϊτορς με λαδακι σπεκτρο 450μλ ανα καλαμι και ελατηρια Hyperpro(αν δεν κανω λαθος στην
γραφη) και ειμαι οκ!!!!
Απολυτα ευχαριστημενος και δεν εχω αντιμετωπισει κανενα θεμα!!

εσυ δεν πας με 160 οποτε δεν πιανεσαι Very Happy Wink

Και ομως αγορινα σημερα στις 05:45 στην Αττικη οδο εσπασα το φραγμα των 150χλμ!!!
Αναγκαστικα για να καψει τα λαδια που ειχαν μαζευτει στην εξατμιση!!!
Εξακολουθω και ειμαι χεσμενος βεβαια και εννοειται οτι δεν θα εχει επαναληψη το ολο σκηνικο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28 2010, 20:40

Nickolaos έγραψε:
koymentakos έγραψε:
Nickolaos έγραψε:
Εγω παιδες εχω ιντιμινεϊτορς με λαδακι σπεκτρο 450μλ ανα καλαμι και ελατηρια Hyperpro(αν δεν κανω λαθος στην
γραφη) και ειμαι οκ!!!!
Απολυτα ευχαριστημενος και δεν εχω αντιμετωπισει κανενα θεμα!!

εσυ δεν πας με 160 οποτε δεν πιανεσαι Very Happy Wink

Και ομως αγορινα σημερα στις 05:45 στην Αττικη οδο εσπασα το φραγμα των 150χλμ!!!
Αναγκαστικα για να καψει τα λαδια που ειχαν μαζευτει στην εξατμιση!!!
Εξακολουθω και ειμαι χεσμενος βεβαια και εννοειται οτι δεν θα εχει επαναληψη το ολο σκηνικο

NO μη το επαναλαβεις γιατι θα την κακομαθεις και θα σου κανει μουτρα μετα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28 2010, 20:41

koymentakos έγραψε:
Nickolaos έγραψε:
koymentakos έγραψε:
Nickolaos έγραψε:
Εγω παιδες εχω ιντιμινεϊτορς με λαδακι σπεκτρο 450μλ ανα καλαμι και ελατηρια Hyperpro(αν δεν κανω λαθος στην
γραφη) και ειμαι οκ!!!!
Απολυτα ευχαριστημενος και δεν εχω αντιμετωπισει κανενα θεμα!!

εσυ δεν πας με 160 οποτε δεν πιανεσαι Very Happy Wink

Και ομως αγορινα σημερα στις 05:45 στην Αττικη οδο εσπασα το φραγμα των 150χλμ!!!
Αναγκαστικα για να καψει τα λαδια που ειχαν μαζευτει στην εξατμιση!!!
Εξακολουθω και ειμαι χεσμενος βεβαια και εννοειται οτι δεν θα εχει επαναληψη το ολο σκηνικο

NO μη το επαναλαβεις γιατι θα την κακομαθεις και θα σου κανει μουτρα μετα.

lol! lol! lol! lol!
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apopsi21
Member
Member
apopsi21

Ηλικία : 50
Τόπος : Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 07/01/2010

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28 2010, 21:03

Nickolaos έγραψε:
Εγω παιδες εχω ιντιμινεϊτορς με λαδακι σπεκτρο 450μλ ανα καλαμι και ελατηρια Hyperpro(αν δεν κανω λαθος στην
γραφη) και ειμαι οκ!!!!
Απολυτα ευχαριστημενος και δεν εχω αντιμετωπισει κανενα θεμα!!


ποτε εσπασες το φραγμα των 100χλμ???
Γι αυτο στην αττικη οδο μαζευτηκαν ολα τα περιπολικα??? για σενα ηταν???

Αντε βρε και 200χλμ!!!!!!!

lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28 2010, 21:09

Νικόλαε δώστην μου μια μέρα να σου την ξεπατουριάσω.. Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28 2010, 21:11

apopsi21 έγραψε:
Nickolaos έγραψε:
Εγω παιδες εχω ιντιμινεϊτορς με λαδακι σπεκτρο 450μλ ανα καλαμι και ελατηρια Hyperpro(αν δεν κανω λαθος στην
γραφη) και ειμαι οκ!!!!
Απολυτα ευχαριστημενος και δεν εχω αντιμετωπισει κανενα θεμα!!


ποτε εσπασες το φραγμα των 100χλμ???
Γι αυτο στην αττικη οδο μαζευτηκαν ολα τα περιπολικα??? για σενα ηταν???

Αντε βρε και 200χλμ!!!!!!!

lol! lol! lol!

Αντωνη ειπαμε λογω αναγκης εγινε βρε αδερφε και δεν το ματακανω!!! lol! lol!
Αλλα θα μας μαμησουν με το spam που εχει προκληθει!!!
Συγνωμη παληκαρια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28 2010, 21:13

tazakos έγραψε:
Νικόλαε δώστην μου μια μέρα να σου την ξεπατουριάσω.. Twisted Evil
Ας ειναι απο φιλο και δεν τρεχει μια!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@lex_73
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
@lex_73

Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28 2010, 21:16

Nickolaos έγραψε:
tazakos έγραψε:
Νικόλαε δώστην μου μια μέρα να σου την ξεπατουριάσω.. Twisted Evil
Ας ειναι απο φιλο και δεν τρεχει μια!!! Wink

Μη δούνε παρθένα εδώ μέσα, αφηνιάζουν. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28 2010, 21:24

@lex_73 έγραψε:
Nickolaos έγραψε:
tazakos έγραψε:
Νικόλαε δώστην μου μια μέρα να σου την ξεπατουριάσω.. Twisted Evil
Ας ειναι απο φιλο και δεν τρεχει μια!!! Wink

Μη δούνε παρθένα εδώ μέσα, αφηνιάζουν. lol!

Αλητες μηχανοβιοι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kevin Tas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Kevin Tas

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/05/2009

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 14:24

TomK8ww έγραψε:
Kevin Tas έγραψε:
Αλλά έχω μια απορία πόσες μηχανές στα 160 φρενάρουν σωστά ?

...........η δικιά μου.
Αν και δεν την δίνω σε άλλους,μπορείς............................... moto







άμα δε,δεις πως στρίβει...... xapia
κι ας είναι τα λάστιχα για τον π@ύτσο!!!!!!!!!!


Εσένα μα πως ??????????? αφού δεν πας πάνω απο 80 kolaraki bliax bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr
Snakeye
Member
Member
Snakeye

Ηλικία : 51
Τόπος : Πατήσια, ΑΘΗΝΑ
Registration date : 19/01/2008

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 15:49

Σήμερα και ενόψη μόντας στα ιντιμίνια είπα να μετρήσω την διαδρομή του μπροστινού.

Φοράω μπροστά hyperpro προοδευτικά ελατήρια και έχω μαμά ιντιμινατορ με 0,066 sims και λάδι amsoil 5w 520ml/καλάμι. Ζυγίζω περίπου 115kg και το μπροστά sag μου είναι 50mm δλδ το ιδανικό με προφόρτιση 2 γραμμών.

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 29092010345
Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 29092010347

Η παραπάνω διαδρομή αφορά απόσταση 1 χλμ με ταχύτητα max 70m/h

Στην συνέχεια μετά το αρχικό ΣΟΚ αποφάσισα να μετρήσω την διαδρομή αφού πήγαινα την γυναίκα μου στην δουλειά. Απόσταση Πατήσια-ΙΚΕΑ μέσω Κηφησού με max ταχύτητα 100km/h.

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 29092010348
Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 29092010349

Η διαδρομή έφτασε περίπου τα 100mm δηλαδή αρχίζω να φλερτάρω με το hydro lock.

Δεν ξέρω αν έχετε μετρήσει την δικιά σας διαδρομή οσοι χρησιμοποιούν λάδι 400-450ml αλλά υποψιάζομαι ότι ο θόρυβος που ακούτε είναι το hydro lock.

Τελικά έχει δίκιο ο Θωμάς με πολλά χλμ η τιμονόπλακα φτάνει στην δισκόπλακες.

respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 16:11

Tον ιδιο θορυβο ακουγα με 520ml ,τον ιδιο ακουω και με 450...λαδι 5αρι Bel Ray!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kevin Tas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Kevin Tas

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/05/2009

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 16:21

Δημήτρη ότι λάδι, όσο ποσότητα και να βάλουμε ο θόρυβος δεν εξαφανίζετε.
Ίσως το ιδανικό θα ήταν μόντα + 500ml + after market ελατήριο. Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 16:34

Kevin Tas έγραψε:
Δημήτρη ότι λάδι, όσο ποσότητα και να βάλουμε ο θόρυβος δεν εξαφανίζετε.
Ίσως το ιδανικό θα ήταν μόντα + 500ml + after market ελατήριο. Suspect



Tα ελατηρια τα εχω ,το λαδι το εχω...μου λειπουν 40ml super dynamic και το κουραγιο να
καθησω να ξαναλυσω τα καλαμια μονος μου για να κανω την μοντα.
Θα αρχισω τα red bull μου φαινεται! Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kevin Tas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Kevin Tas

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/05/2009

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 16:55

loxias έγραψε:
Kevin Tas έγραψε:
Δημήτρη ότι λάδι, όσο ποσότητα και να βάλουμε ο θόρυβος δεν εξαφανίζετε.
Ίσως το ιδανικό θα ήταν μόντα + 500ml + after market ελατήριο. Suspect



Tα ελατηρια τα εχω ,το λαδι το εχω...μου λειπουν 40ml super dynamic και το κουραγιο να
καθησω να ξαναλυσω τα καλαμια μονος μου για να κανω την μοντα.
Θα αρχισω τα red bull μου φαινεται! Evil or Very Mad

Δώσε τα φώτα σου στον λαό.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr
Snakeye
Member
Member
Snakeye

Ηλικία : 51
Τόπος : Πατήσια, ΑΘΗΝΑ
Registration date : 19/01/2008

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 17:08

Συγγνώμη παιδιά αλλά εγώ θόρυβο δεν ακούω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 17:43

Ούτε εγώ ακούω

..........ούτε άκουγα πρίν


τυχαίο?-δεν νομίζω !! xaxa











Καρατούμπανε...........................πάλι φωτιές βάζεις εσύ
(κάτσε να βάλουν κι άλλοι τα ντα-ι-ράπ στα καλάμια με 0.062 και μόντα......................να δεις κλάμα) bamm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kevin Tas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Kevin Tas

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/05/2009

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 17:50

Θωμά μου εσύ και ο Κώστας δεν έχετε μαμά ελατήρια με 500-524 και ιντιμιντια αλλά αφτερ μαρκετ γιαυτό δεν έχει θόρυβο.
Ξαναλέω επειδή το κάναμε ότι με όποια ποσότητα και οποιοδήποτε λάδι με ΜΑΜΑ ελατήρια ο θόρυβος πολύ - λίγο υπάρχει.
Ψάχνουμε να βρούμε την καλύτερη λύση για τα μαμά + ιντι. Αν είναι να δώσω άλλα 140 ? είναι άλλο θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 17:52

Kevin Tas έγραψε:

Ίσως το ιδανικό θα ήταν μόντα + 500ml + after market ελατήριο. Suspect
Ψάχνουμε να βρούμε την καλύτερη λύση για τα μαμά + ιντι.





NO ....................................εσένα σου έχω κρατήσει,ένα σουστόφυλλο απ την .........................νταλίκα !!!






υ.γ......για βάλε 1 ντα'i'ράπ όπως ο Καρατούπανος,πήγαινε μία ποτάμι,και μετά βγάλε μας μία φώτο να δούμε και μείς YOU!


τώρα που τα λάδια είναι καινούργια,γιατί μετά από κάνα τρίμηνο..................
XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA


Έχει επεξεργασθεί από τον/την TomK8ww στις Τετ Σεπ 29 2010, 17:54, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 17:53

popcorn popcorn popcorn
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 18:00

οκ

Θωμά και τι λύση δίνεις με μαμα και ιντι ?










Κάτσε να μπω να δώ GRAFO





Δεν θυμάμαι τι έχω κάνει ο μ@λάκας,πάει καιρός......... eee


Έχει επεξεργασθεί από τον/την TomK8ww στις Τετ Σεπ 29 2010, 18:08, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kevin Tas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Kevin Tas

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/05/2009

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 18:04

οκ

Θωμά και τι λύση δίνεις με μαμα και ιντι ?















υ.γ.το έσβησα κατα λάθος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 18:28

Kevin Tas έγραψε:
Θωμά μου εσύ και ο Κώστας δεν έχετε μαμά ελατήρια με 500-524 και ιντιμιντια αλλά αφτερ μαρκετ γιαυτό δεν έχει θόρυβο.
Ξαναλέω επειδή το κάναμε ότι με όποια ποσότητα και οποιοδήποτε λάδι με ΜΑΜΑ ελατήρια ο θόρυβος πολύ - λίγο υπάρχει.
Ψάχνουμε να βρούμε την καλύτερη λύση για τα μαμά + ιντι. Αν είναι να δώσω άλλα 140 ? είναι άλλο θέμα.


Τασο σα να τα εχεις μπερδεψει λιγο.
Εγω φοραω αφτερμαρκετ ελατηρια και ο θορυβος υπηρχε με 520ml και συνεχιζει και υπαρχει με 450.
Τα ιντι που φοραω ειναι απο τα πρωτα πρωτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 18:33

Λοιπόν,γι αυτούς που κάνουν την μόντα,προτείνω
..........Ανεπιφύλακτα .........




........................................Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 2Q==
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup   Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29 2010, 19:04

inti και wp ελατηρια κανουμε τιποτα??ποσο λαδι σε αυτη την περιπτωση??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Η λυση για τον θορυβο που κανουν τα Intiminators και το ιδανικο setup

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Αναρτήσεις-
Μετάβαση σε: