Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Επιθεση απο τσιγγανους

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 04 2010, 23:45

Μακαρι συντομα να φτιαξεις την μηχανη σου οπως ηταν πριν και να χαιρεσαι
που εισαι καλα και υγιης.
Θα σου ελεγα να μαζευτουμε να παμε μια καλη ομαδα, αλλα δεν ειναι σοφη
κινηση για σενα. Εμεις οτι και να γινει θα φυγουμε, εσυ εισαι εκει ομως....
Αυτα τα πουστακια δεν εχουν μπεσα και θα στην ξανακανουν δυστυχως.
Αυτο ειναι το κακο. Δεν ειμαι απο αυτους που δεν αντιδρανε αλλα
στην συγκεκριμενη φαση θα προτιμουσα να σου πω να πας απλα
στην αστυνομια και να το καταγγηλεις. Δεν μπορεις να κανεις κατι
αλλο... Δυστυχως αυτη ειναι η αλήθεια. Εδω η αστυνομια και
αποφευγει να μπει στον χωρο τους...
Κανε λοιπον οτι ειναι νομιμως δυνατο και αν χρειαστεις οποιαδηποτε
βοηθεια... εδω ειμαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 04 2010, 23:50

ΟΝΤΩΣ παραξενα δυσαρεστα!!!! Sad
Ευχομαι να την ξαναφιαξεις εσυ οπως θελεις
και υπομονη .....................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 00:08

Μίλτο, συμμερίζομαι κάθε συναίσθημα και σκέψη αρνητική που μπορεί να έχεις αυτήν τη στιγμή.
Για να είσαι εδώ και να γράφεις, σημαίνει πως αντέδρασες ψύχραιμα κι άφησες συνειδητώς το πράγμα να εκτονωθεί.
Ελπίζω κι εύχομαι να το ξεχάσεις γρήγορα.
Από εδώ που είμαι δε μπορώ να βοηθήσω, αλλά έχεις την σμέριστη συμπαράστασή μου.
Και δεν είναι θέμα ρατσισμόύ: όταν μου κατεβάζουν κσδρόνια στο κεφάλι έχω δικαίωμα να είσαι ό,τι θέλω.
Και μην αρχίσιε κανείς να λέει για ανθρώπους του περιθωρίου και τις συμπεριφορές στις οποίες αυτό οδηγεί. Κι ο παππούς μου πέρασε πολύ άσχημα χρόνια, αλλά δεν άνοιξε οποτέ το κεφάλι κανενός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tzou
Member
Member
tzou

Ηλικία : 42
Τόπος : Πετρούπολη
Registration date : 18/02/2009

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 00:30

affraid affraid affraid Μιλτο περαστικα και ποτε ξανα.ελπιζω να μην υπαρχουν σωματικες βλαβες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMAKIAS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
VSTROMAKIAS

Ηλικία : 45
Τόπος : AΡΙΔΑΙΑ
Registration date : 31/12/2009

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 00:37

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΙΛΤΟ.Τι να πω ρε γαμωτο δεν ξερω....
Τα παλιοπουστρακια του κερατα.Φτανει που απεφυγες τα
χειροτερα,οσο για την μοτο αυτο το σημειο ποναει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://TEOBURNOUT@IN.GR
strombriger
Member
Member
strombriger

Ηλικία : 58
Τόπος : Αχαρναι
Registration date : 07/07/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 00:48

Μιλτο ζουμε στιγμες απηρου καλους .Κοσμοιστορικα γεγονωτα ,
αφησαν τις πατατες και τα καρπουζια και πουλανε fixακια.
Με την ανωχη των αρχων που φοβουντε.
Ποτε οι φιλες τους δεν ειχαν ξωκοιλει τοσο οσο τα τελευταια χρονια.
Εχουν ενυσχηθει και με ρουμανογυφτους ( βλεπε Αττικη Οδο καταβλησμο )
Περναω και γω συχνα απο τις περιοχες τους ( Μενιδι μενω )
και δυστηχως κινδηνευω.
Λεω να το κοψω και να πηγενω απ αλλου .
Μιας γνωστης ενας μεθησμενος γυφτος επεσε με το σαραβαλο φορτιγακι του
στις 4:00 η ωρα την νυχτα πανω στο παρκαρισμενο 4αρων χρονων ιχ της , το κατεστρεψε
ειναι ανασφαληστος και τρεχει στα δικαστηρια να δικαιωθει ,χωρια τις απηλες
που δεχεται ( θα σε καψουμε ...και πολλα αλλα )
Δειξε δυναμη στην δυσκολη στιγμη που περνας . Σιγα σιγα θα την ξαναφτιαξεις.
Προσεχε λιγο να φηγει ο κακος καιρος
Οι καλυτερες ευχες μου για να ξεπεραστει αυτο το ασχημο γεγωνος .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 01:01

ότι και να πω λίγο θα είναι .


αφού δεν έπαθες τίποτα εσύ πάλη καλά γιατί θα μπορούσε να ήταν και χειρότερο .
έχεις πμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 01:06

Φίλε περαστικά, πάλι καλά που δεν έπαθες τίποτα χειρότερο με τους μ@λακες... όλοι οι κολογυφτοι εκεί επάνω οπλοφορούν κιόλας.
Δεν μπορώ ακόμα να πιστέψω ότι επιτέθηκαν έτσι άνανδρα και με τόσο μίσος. Πραγματικά δεν θα ήξερα πως να αντιδράσω μετά από ένα τέτοιο σοκ.

Φίλε μην μασάς και μην το αφήσεις έτσι. Ψαχτο το νομικά θέμα και αν θυμάσαι φάτσες, χωστους μέσα να σαπισουνε τα καθίκια. angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 01:08

Φίλε Μίλτο ,ο πόνος της ψυχής σου και ο πόνος της καλής σου ας γιατρευτούν το συντομότερο δυνατό.
Περαστικά να είναι φίλε μου, και δύναμη και κουράγιο να ξεπεράσεις ψύχραιμα το ατυχές συμβάν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 01:29

Παιδια θελω να σας ευχαριστησω ολους απο καρδιας για τα συγκινητικα μηνυματα συμπαραστασης που λαμβανω απο το απογευμα, καθως και για τις εμπρακτες κινησεις. Ειναι η ζωντανη αποδειξη οτι στο παρεακι μας βρισκει κανεις αληθινους φιλους που ξεχωριζουν σε καθε δυσκολη.

aris_n έγραψε:

Το να σε χτυπάνε με μαδέρια στο κεφάλι, ακόμα και αν φοράς κράνος, είναι ικανό να σε αφήσει παράλυτο αν οχι νεκρό, διότι απο την βιαιότητα της κρούσης μια μεγαλύτερη κίνηση του κεφαλιού αρκεί για να συμβούν τα παραπάνω.

Σημερα το πρωι σκεφτομουν ακριβως αυτο. Με τον αυχενα χειρουργημενο μολις πριν εναν χρονο ειναι πραγματικα θαυμα πως δεν εγινε καποια ζημια απο τα δυνατα χτυπηματα, η πως δεν εφυγε κανενα πιο χαμηλα κατα λαθος. Εδω που τα λεμε αν ηξεραν οτι εχω λαμα στον αυχενα ηταν ικανοι να μου την κλεψουν. Very Happy

Με δυο λογια το story εχει ως εξης:

Επιστρεφοντας απο Μαραθωνα χθες αργα περασα απο το σημειο που περναω εδω κι 14 χρονια.
Επειδη λοιπον εκει ειχε γινει προσφατα ενα τροχαιο με θυμα δυο τσιγγανοπουλα ειχα συνηθισει τη συγκεντρωση πληθους και μαλιστα ειχα μιλησει και μαζι τους.
Αυτη τη φορα ομως ειχαν συγκεντρωθει με σκοπο να εκδικηθουν για ενα τροχαιο με θυμα ενα κοριτσι που ειχε προκαλεσει ενας αστυνομικος.

Τη στιγμη λοιπον που περνουσα ειχε φτασει η λανθασμενη πληροφορια στον οχλο οτι το κοριτσακι πεθανε. Ετσι λοιπον ξεκινησαν να σπανε και να καταστρεφουν ο,τι εκανε το λαθος να περασει απο εκει.

Φτανοντας λοιπον και αφου εξηγησα οτι δεν ημουν αστυνομικος και οτι εμενα εκει κοντα μου επετρεψαν τη διελευση. Τη στιγμη δε που ξεκινουσα δεχτηκα απο πισω δυο φορες δυνατα χτυπηματα που με εριξαν κατω μαζι με το μηχανακι.
Εκμεταλευομενοι την ταραχη καποιοι με μαδερια καταφεραν αρκετα χτυπηματα στο μηχανακι αλλα και ακομη περισσοτερα πισωπλατα στο κεφαλι μου.
Ειναι αξιοθαυμαστη η δουλεια που εκανε το SHOEI.

Επισης καποιοι καταφεραν να αρπαξουν το σακιδιο μου απο την σπασμενη βαλιτσα και να κλεψουν απο μεσα χρησιμα μου πραγματα, αλλα και ενα τσαντακι ωμου που περιειχε ενα κινητο τηλεφωνο, ενα GPS, το PDA μου, φορτιστες, ενα πανακριβο Bluetooth και αλλα.

Αφου καταφερα να απομακρυνω το μηχανακι απο τους κανιβαλους, επεστρεψα και διεσωσα τις αδειες του αυτοκινητου και της μηχανης.
Σε κατι τετοιες περιπτωσεις δεν μπορεις να μην λειτουργησεις ψυχραιμα κοιτωντας τι θα περισωσεις.

Παρα τα αλεπαλληλα και δυνατα χτυπηματα (ολα στο κεφαλι) βγηκα χωρις την παραμικρη γρατζουνια.
Οσο για τις υλικες ζημιες, το κοστος ειναι απροσμενα υψηλο, αλλα και η ζωη συνεχιζεται.


Θελω να ευχαριστησω ιδιαιτερα τον Χρηστο (Bretso) που με ετρεχε σημερα σε ασφαλειες, Σφακιανακηδες κλπ.
Καποιο απογευμα περισυ, σε μια χαζοσυναντηση για καφε μεσω του φορουμ απεκτησα εναν πραγματικο φιλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
wannabe
Member
Member
wannabe

Τόπος : Athens
Registration date : 28/06/2009

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 04:52

life size pinata με λίγα λόγια.
Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Boypinata


γνώμη μου είναι να μην το κυνηγήσεις νομικά ενεντίον τους γιατί δεν θα καταφέρεις τίποτα ουσιαστικό και υπάρχει περίπτωση να μετατραπείς σε εύκολο στόχο με ονοματεπώνυμο όποια στιγμή δεν τους πάει καλά κάτι.

φυσικά και έκανες λάθος να περάσεις σε κατάσταση αναβρασμού. δεν είναι τύποι να έχεις ούτε 1% εμπιστοσύνη.
"Ο λύκος στην αναμπουμπούλα χαίρεται", αυτό σαν σύνοψη του γιατί "αντιδρούν" τόσο έντονα σε διάφορα γεγονότα.

σχετικά με τις ζημιές μήπως να τσεκάρεις την ασφάλειά σου? πχ για αυτοκίνητο, σίγουρα θα κοιτούσα μήπως με μια δήλωση και καταγραφή του συμβάντος στην αστυνομία, περνούσα στην κατηγόρια της ασφάλισης απο κακόβουλες ενέργειες.
η μηχανή φαίνεται οτι έχει δεχθεί επίθεση και δεν είναι απο πτώση. οπότε νομίζω αξίζει να το κοιτάξεις αν η ασφάλειά σου περιλαμβάνει κάλυψη για κακόβουλες ενέργειες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 07:08

ουφφφφφφφφφφφ.
με ψυχοπλακωσες πρωι πρωι παναθεμα σε.
τι να πω απιστευτο περιστατικο που το μονο θετικο που αφηνει ειναι το οτι εισαι καλα.
υπομονη θετικες σκεψεις και αποφασεις με καθαρο μυαλο μιας και μιλαμε για κολοφαρα που δυσκολα τα βαζεις και βγαζεις ακρη μαζι τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 07:22

Μίλτο σου εύχομε δύναμη και κουράγιο...
Τα λόγια είναι περιττά και πολλες φορες σε τέτοιες περιπτώσεις θα σε πουν και ρατσιστή...
Δυστυχώς η Μοίρα πάντα πειράζει "Θαυμαστούς" ανθρώπους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 07:25

Kαλημέρα στην παρέα και καλήμέρα σου φιλε Μίλτο.
Εκφράζω και εγω με τη σειρα μου τον αποτροπιασμό μου για το ΔΟΛΟΦΟΝΙΚΟ χτύπημα που δεχτηκες και ευχομαι να επουλωθουν γρηγορα οι πληγές που σου άφησε ολο αυτό το συμβάν.
Δεν μπορω παρα να συμφωνήσω σε όλα οσα εχουν γραφτει στα παραπάνω ποστ.
Ευτυχως βγηκες ΖΩΝΤΑΝΟΣ απο όλο αυτό.Με δυσκολία και υπομονή θα τα φτιάξεις όλα ρε φίλε.
Το συζητήσαμε χθες στον καφέ και να ξέρεις πως έχεις την αμεριστη συμπαρασταση όλων των φίλων.
Αν χρειαστεις οτιδηποτε μη δυστασεις.











Γερός και δυνατός να είσαι ρε κοπέλι.











Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 08:30

Tι γινετε ρε γμτ?
Αφου εισαι καλα.... ολα τα αλλα θα φτιαξουνε.
Μηπως να ανεβουμε "εξοπλισμενοι" στο Σ/Κ που λεμε και να κανουμε σβουρες στο Μενιδι το βραδυ?



ΥΓ Ρε Χρηστο δεν ειπες τπτ χθες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 08:51

τώρα το διάβασα Shocked Shocked Shocked
Πραγματικά τραγικό το τί έγινε... Σκατά, τί να πει κανείς....Εύχομαι την καλύτερη δυνατή λύση και γρήγορα να επουλωθούν όλα τα τραύματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 09:14

οτι και να πω ειναι λιγο!αφου εισαι καλα φιλε, αυτο ειναι που μετραει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gabadoo

gabadoo

Registration date : 08/04/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 09:25

MILT έγραψε:


aris_n έγραψε:

Το να σε χτυπάνε με μαδέρια στο κεφάλι, ακόμα και αν φοράς κράνος, είναι ικανό να σε αφήσει παράλυτο αν οχι νεκρό, διότι απο την βιαιότητα της κρούσης μια μεγαλύτερη κίνηση του κεφαλιού αρκεί για να συμβούν τα παραπάνω.

Σημερα το πρωι σκεφτομουν ακριβως αυτο. Με τον αυχενα χειρουργημενο μολις πριν εναν χρονο ειναι πραγματικα θαυμα πως δεν εγινε καποια ζημια απο τα δυνατα χτυπηματα, η πως δεν εφυγε κανενα πιο χαμηλα κατα λαθος. Εδω που τα λεμε αν ηξεραν οτι εχω λαμα στον αυχενα ηταν ικανοι να μου την κλεψουν. Very Happy


[u]


Κουφαθηκα....

Μιλταρα περαστικα σου ρε Τυπε και αφου εισαι εσυ καλα,μην μασας-ευκολα ή δυσκολα ολα θα φτιαξουν...
Τουλαχιστον δεν χτυπησες σοβαρα και εχεις ακομα εκεινη την τιτανενια λαμιτσα στον αυχενα,κατι ειναι και αυτο Very Happy


Για το περιστατικο τι να πω......κακια ωρα,μπαντ ταιμινγκ που λενε....
Οσοι ονειρευονται αντεκδικησεις και μανουρα και τσαμπουκαδες ειναι παπαρολογοι και καλο θα ειναι να προσεχονται
τετοιες κουβεντες.Απο λογια τα εχουμε ολα ευκολα,και ειναι ευκολο να μαζευτουμε 100 μηχανακια για διαδηλωση στο Μενιδι

Να τους πουμε τι;
Οι ανθρωποι αυτοι χασανε ενα κοριτσακι τους επισης απο κακια ωρα,ο Μιλτος περναγε απο εκει ασχετος με την φαση,τον
περασαν για αστυνομικο,του την επεσαν.....

Η θλιψη μεταμορφωνει τους ανθρωπους,και δυστυχως Μιλταρα το διαπιστωσες απο πρωτο χερι....

Περαστικα Μιλτο,και οχι πια αλλες ατυχιες στον δρομο σου,παντα γερος και ορθιος

Απο οτι ειδα,δυστυχως δεν εχω καποια πραματα απο αυατα που σου χρειαζονται...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghostrider
Member
Member
ghostrider

Ηλικία : 53
Τόπος : Πειραιας-Μεγαρα
Registration date : 27/09/2009

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 09:33

Μιλτο περαστικα και καλο κουραγιο...το μονο θετικο σε αυτες τις
περιπτωσεις ειναι οτι εισαι ορθιος διπλα στους ανθρωπους σου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 09:38

Μόλις έμαθα ότι οι γύφτοι το ίδιο βράδυ σκοτώσαν τον αστυνομικό.
Το έμαθα απο κάτοικο του Κοκκινου Μυλου, που έχει φίλο αστυνομικό στην περιοχή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 09:38

Παιδια χιλια ευχαριστω για τα λογια σας και παλι.

Να διευκρινησω πως το κοριτσακι που τραυματιστηκε στο τροχαιο ειναι καλα.
Ευτυχως επεσα θυμα της παραπληροφορησης τους οτι ειχε πεθανει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 09:41

andreasp έγραψε:
Μόλις έμαθα ότι οι γύφτοι το ίδιο βράδυ σκοτώσαν τον αστυνομικό.
Το έμαθα απο κάτοικο του Κοκκινου Μυλου, που έχει φίλο αστυνομικό στην περιοχή.

affraid affraid affraid

Αν αληθευει αυτο τι να πω...
Ισως αποτελεσει ευκαιρια να αποφασισουν αυτοι οι αχρηστοι που λεγονται κρατος να βαλουν λιγη ταξη σε αυτον τον σκατοτοπο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
white angel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
white angel

Ηλικία : 45
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 22/04/2010

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 09:45

καλημερα Μιλτο περαστικα και καλο κουραγιο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sartzegian
Member
Member
sartzegian

Ηλικία : 52
Τόπος : ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 22/01/2010

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 09:54

Φιλε Μιλτο, στην ατυχια σου ησουν τυχερος!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΤΣ
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
ΜΙΤΣ

Ηλικία : 47
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 20/04/2010

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 05 2010, 10:00

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Affraid Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Affraid Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Affraid ωχ τι έγινε ρε Μίλτο!!!!! Τώρα το διαβαζω και έχω μείνει. Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Affraid Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Affraid Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 2 Affraid
Τι ειναι αυτό που σου συνεβει στα καλά καθούμενα. Οτι και να πω τα λόγια ειναι λίγα.....
Περαστικά και άλλο κακό να μην σε βρεί και σε κανένα από εμάς...
Οσο για την κούκλα θα ξαναφτιαχτεί οπως πριν και καλύτερη !!!!!!!!!!
(Ενα μεγαλο μπράβο στα παιδιά που μαζεύουν ανταλλακτικά απο τα δικά τους μηχανάκια που τους περισσεύουν,
δείχνοντας έμπρακτα πως η αγάπη μας για την μηχανή έχει δημιουργήσει ισχυρές φιλίες και συνοχή των μελών)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Επιθεση απο τσιγγανους

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: