Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Επιθεση απο τσιγγανους

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Αυγ 09 2010, 11:28

Kαλά είμαι κ εγώ αλλά είσαι κ εσύ.. Τώρα γύρισα κ τώρα το είδα. Η αλήθεια είναι ότι επειδή αυτού του είδους τα πλάσματα δεν έχουν κάποιο λόγο ύπαρξης δεν μασάνε στο να τραβήξουν όπλο κ να σκοτώσουν. Το να μαζευτούν άτομα κ να πάνε από κει κτλ κτλ.. μόνο μακελειό θα επιφέρει τ'οποίο θα το πληρώσεις στην τελική πάλι εσύ αφού μένεις εκεί κ οι υπόλοιποι θα σκορπίσουν. Για μένα ξέχασέ το.. δεν αξίζει. Με την αστυνομία άκρη δεν θα βγάλεις γιατί αυτοί ενδιαφέρονται μόνο για τους δικούς τους.. Οπότε ξεπέρασέ το κ σου εύχομαι να μην ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο. Περστικά κ αγύριστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Man With No Name
Member
Member
Man With No Name

Ηλικία : 51
Τόπος : Minara City
Registration date : 17/01/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Αυγ 09 2010, 11:46

V.Stratos έγραψε:
Εγώ έριξα 2 φάπες πρωινιάτικα σε έναν γύφτο - τσιγγάνο..Η μία ήταν από τον Μίλτο !!! Very Happy
Αυτές οι πρωινές έχουν πολύ πλάκα! lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lexis

lexis

Ηλικία : 47
Τόπος : Πύργος
Registration date : 26/10/2009

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 14 2010, 10:33

Μίλτο φίλε στενοχωρήθηκα και μαζί τσαντίστηκα με αυτό που σου έτυχε.

Ελπίζω να το ξεπεράσεις σύντομα.

Από την ώρα που το έμαθα το σκέφτομαι συνέχεια τι άλλο να πώ δεν ξέρω.

Δυστυχώς δεν έχω τίποτα που να κάνει στο μωρό σου, εκτός κι αν θες καμία μαμά ανάρτηση να την φέρεις σε κανένα κεφάλι τσιγγάνου - γύφτου καπέλο.

Ελπίζω να μην σου τίποτα άλλο για όλη σου την αναβατική ζωή.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bluemax

bluemax

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 05/04/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 15 2010, 19:31

φιλε μιλτο αν και δεν σε γνωριζω προσωπικα, αυτο δεν αλλαζει την αγανακτηση που ενιωσα σημερα το πρωι διαβαζοντας
το συμβαν. Επειδη βλεπω οτι πολλοι ειναι αυτοι που αντιδρουν και εχουν απολυτο δικιο να θελουν να σκοτωσουν ολους τους
εγκληματιες που εχουν κατακλυσει την χωρα,γιατι μεταναστες δεν ειναι,τουλαχιστον οχι το 87% απο αυτους. ( το ποσοστο ειναι ανεπισημο στοιχειο,αρα ισχυει).
Κανεις απο αυτους δεν προκειται να φυγει ουτε στο αμμεσο μελλον,ουτε στο αποτερο. Ειναι στα σχεδια του ιδιου του κρατους μας
να φερνει ολοενα και περισσοτερους. Το ιδιο κρατος που οι περισσοτεροι αφελως αλλα ακομα με ελπιδα πιστευουν οτι θα τους προφυλαξει..
περαστικα φιλε και οταν αποφασισουμε οτι ο νομος ειμαστε οι ιδιοι, ισως κατι αλλαξει στη χωρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 15 2010, 23:39

Ειλικρινα ευχομαι να μην ερθει ποτε η στιγμη που οι πολιτες θα γινουν ο νομος.
Με την πολιτεια ανικανη ομως 30m μακρυα απο εκει που καταστρεφεται και ληστευεται η περιουσια τους ενω τρωνε ξυλο φοβαμαι πως συντομα θα δουμε στην εισοδο της πολης επιγραφες τυπου:

Ξενε,
η πολη αυτη εχει
5.739.273 κατοικους
0 εγληματιες
και 655.242 νεκροθαφτες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Αυγ 16 2010, 00:13

διαβαζοντας το τοπικ εχω μεινει αφωνος, αλλα συναμα μου ηρθαν στο μυαλο τα λογια που μου ειχε πεις καποιος, καπου, καποτε
"οτιδηποτε διορθωνεται με λεφτα, ειναι τσαμπα"

Να εισαι καλα και ολα τα υπολοιπα διορθωνονται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Αυγ 16 2010, 13:13

...τι να πω...
Χαίρομαι που βγήκες αλώβητος από αυτή την περιπέτεια φίλε Μίλτο, σωματικά τουλάχιστον...γιατί ψυχικά...άστα να πάνε..
Όσο για τη μηχανή..αφού είσαι γερός εσύ, θα φτιαχτεί κι αυτή.
ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Επιθεση απο τσιγγανους

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: