Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Επιθεση απο τσιγγανους

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ganezos
Member
Member
ganezos

Ηλικία : 44
Τόπος : ΧΙΟΣ
Registration date : 05/02/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 00:12

απιστευτο ακουγεται περαστικα ευτυχως που εσυ εισαι καλα ολα τα υπολοιπα φτιαχνονται
υπομονη και κουραγιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anezinis.gr
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 00:14

Περαστικά να είναι όλα και να είσαι γερός και δυνατός
Αλλά γιαυτό το ξεφτιλίκι κάποιοι πρέπει σαυτή την χώρα να πληρώσουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
C/O
Member
Member
C/O

Ηλικία : 54
Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΙΛΙΟΝ
Registration date : 25/11/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 00:48

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΠΡΟΕΔΡΕ
ΜΗΠΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ?
ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 00:53

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Punch1a
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
strombriger
Member
Member
strombriger

Ηλικία : 58
Τόπος : Αχαρναι
Registration date : 07/07/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 00:57

καμια 500αρια μπουγατσες με στο@πι θα ελυναν το προβλημα

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Αστιευωμαι βεβαιως βεβαιως Very Happy Very Happy Very Happy


Αληθια ρε παιδια αν ηταν καποιος απο την ομαδα Δ η Ζ
στην θεση του Μιλτου τι θα ειχε ενδεχωμενως γυνει? Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 01:00

εεεεε οχι ρε γαμω το φελεκι μου ....τι διαβάζω παλι στην "γκαντεμοενότητα" ...τι άλλο θα μας συμβει !!!!

Ρε Συ Μίλτο ....εμεινα Μ@λ@κ@ς ....θα σε τηλ αυριο πρωι Αδέρφι !!!!


υ.γ ...και για να μαλακώσεις λιγάκι ...βλέπω οτι επαθε χοντρη Ζημια κι ο Τεντζερες που φοράς στην άνω κεφαλή ....να σου στειλω κανα "σοβαρο" κρανάκι απ τα ρέστα μου....(joke εεεε)

ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΦΙΛΕ ΜΙΛΤΟ ...και σε σενα και σε κανέναν μας

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 02:24

Μιλτο οταν το ακουσα νομιζα οτι ηταν ραδιο αρβυλα η καποιο αστειο. Τελικα αποδειχτηκε οτι ηταν αληθεια!
Λυπαμε βαθυτατα για αυτο που σου συνεβη και ευχομαι την επομενη φορα να εισαι εσυ αυτος που τους Σπας,με οποιονδηποτε τροπο μπορεις να το κανεις αυτο!
Περαστικα φιλε και ελπιζω το μηχανακι σου να γινει οπως πριν σε χρονο DT!

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MIXAΣ

MIXAΣ

Ηλικία : 47
Τόπος : THIVA
Registration date : 18/07/2009

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 06:09

τι να πεις και τι να σκεφτεις οταν συμβαινουν τετοιες μαλακιες!!!
μονο περαστηκα και γρηγορα να ειναι ρε μιλτο και να εισαι εσυ πανω απο ολα καλα σου στελνω pm με μια λυση!!!koita to!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=1475932544&ref=name
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 08:49

Εγώ έριξα 2 φάπες πρωινιάτικα σε έναν γύφτο - τσιγγάνο..Η μία ήταν από τον Μίλτο !!! Very Happy

_________________
Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex-vstrom
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
alex-vstrom

Ηλικία : 47
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚHΣ
Registration date : 18/01/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 10:25

Περαστικά και αγύριστα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.vstromhellasforum.com/
ntelis

ntelis

Ηλικία : 38
Τόπος : Ερατεινή Φωκιδας
Registration date : 15/01/2010

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 15:42

Μίλτο κατ΄αρχην ευχομαι να είσαι καλά και να ξεπεράσεις το σοκ και η μηχανή σου να γίνει καλύτερη απο πρίν.
Διαβάζοντας τι έγινε τρελάθηκα ΕΙΝΑΙ ΕΞΟΡΓΙΣΤΙΚΟ να δέχεσαι μια τοσο άνανδρη επίθεση , χωρίς να προκαλέσεις κανέναν ενω πηγαίνεις στο σπιτι σου , απο μια ομάδα θρασύδειλων κ ψευτόμαγκων που όταν ειναι μόνοι τους ειναι κότες λυράτες (όπως το αβαταρ του badoura) και στηρίζονται στον όχλο για να φανούν αντρες.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apache
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apache

Ηλικία : 43
Τόπος : Αχαρναί Καρπενήσι
Registration date : 20/06/2009

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 16:07

πρωτα απ ολα θελω και εγω να πω στο μιλτο περαστικα...ξερω οτι θα ειναι για πολυ καιρο χαραγμενο στην μνημη του το περιστατικο...
αλλα το σοει δεν αφησε να χαραχτει και στο κεφαλι του...

2ον εχω και εγω μια ζελατινα της μαμας τη οποιοα και σου χαριζω εαν τη θες αν δεν την θες βγαζω την MRA που εχω και παρτην..

3ον. αν και ειμαι πολυ καλος στη σκοποβολη και διαθετω και καμια 10αρια οπλα ολα νομιμα για το κυνηγι σε καμια μα καμια των περιπτωσεων
δεν σας συμβουλευω να κανετε ντου...μενω μενιδι και ξερω τι σας λεω...

και 4ον...
το κοριτσακι που επεσε θυμα τροχαιου δεν ειναι και παρα πολυ καλα αλλα νομιζω οτι θα τη σκαπουλαρει....
αυτα...

μιλτο αν και σε εχω δει μονο 1 φορα απο κοντα στον καφε...
ειμαι διπλα σου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Edward

Edward

Ηλικία : 56
Τόπος : Χανιά - Κρήτη
Registration date : 10/03/2010

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 16:08

Μίλτο αν και δεν είχα μέχρι στιγμής την τύχη να σε γνωρίσω (ελπίζω στο άμεσο μέλλον)

αυτό που σου έτυχε πραγματικά δεν χωράει στον ανθρώπινο νου.

Υποτίθεται πως 2010 στην πρωτεύουσα ευρωπαϊκού κράτους και γίνονται τέτοια πράγματα!

Πραγματικά μερικές φορές αισθάνομαι πως είμαστε μόνοι μας....και ότι σημαίνει αυτό!

Τέλος πάντων το ότι είσαι σώος οφείλεται αποκλειστικά και μόνο στην προσωπική

σου ικανότητα να πράττεις με γνώμονα την ψυχραιμία. Δυστυχώς αυτό "καλλιεργείται"

μετά από δύσκολες καταστάσεις που προφανώς έχεις περάσει με επιτυχία.

Καλύτερα θα ήταν να μην είχαμε καλιεργήσει τέτοιες "ικανότητες".

Πραγματικά χαίρομαι που είσαι καλά και ελπίζω να ισχύσει για σένα και όλους μας

το γνωστό "ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ". Καλή δύναμη και αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι μην διστάσεις.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 16:16

μήπως να βρούμε κάποια κατασκευή να φτιάξουμε με τις 15 μαμά ζελατίνες που μαζέψαμε...?(προσθέτω 2 κ εγώ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kevin Tas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Kevin Tas

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/05/2009

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 16:41

tazakos έγραψε:
μήπως να βρούμε κάποια κατασκευή να φτιάξουμε με τις 15 μαμά ζελατίνες που μαζέψαμε...?(προσθέτω 2 κ εγώ)

Να κατασκευάσουμε μια πέργκολα στο Πλέριο

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Pergola_2b

λέω και καμμιά λαλακία, τι να πω και εγω με αυτα που βλέπουμε.

XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr
christoska

christoska

Ηλικία : 52
Τόπος : ΕΔΩ και λίγο ΕΚΕΙ...
Registration date : 11/04/2010

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 22:40

Φίλε Μίλτο μόλις διάβασα τα δυσάρεστα και εύχομαι πρώτα απ'όλα να είσαι καλα στην υγεία σου και όλα τα άλλα θα γίνουν. Όπως βλέπεις έχεις κερδίσει πολύ κόσμο με την "μαγκιά" της καλοσύνης σου και του καλού σου χαρακτήρα. Εγώ σε ότι συμφωνήσουν οι παλιότεροι και κυρίως βέβαια εσύ είμαι μέσα. Και μη ξεχνάς " ότι μας πληγώνει μας κάνει πιό δυνατούς!"

Χρήστος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JOHN-ROCK

JOHN-ROCK

Ηλικία : 40
Τόπος : N.FILADELFIA-ALEXANDROUPOLI
Registration date : 29/04/2010

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 06 2010, 23:34

Περαστικα...Τι αλλο να πω...Αδιανοητα πραγματα συμβαινουν σ΄αυτη τη χωρα...Αναιτια επιθεση στη μεση του δρομου...Αυτο που τους χρειαζεται ειναι γαμησι-προστημο-φυλακη.ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΕΙΝΑΙ...Εχω βαρεθει να ακουω για μειονοτητες-ασθενεστερες οικονομικα ομαδες-ασυλα κτλ κτλ.Αν πεις κατι γινεσαι ρατσιστης ΑΥΤΟΜΑΤΑ.Αν ειναι ετσι ναι ειμαι.Με ολους αυτους που ζουν εις βαρος των αλλων μεσα στην παρανομια χωρις να προσφερουν το παραμικρο σ'αυτον τον τοπο.Τα αποτελεσματα τα εζησε με τον χειροτερο τροπο ο ΜΙLT.Πραγματικα πιστευω πως εισουν τυχερος που γλιτωσες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis83
Member
Member
Fanis83

Ηλικία : 40
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 07/04/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 07 2010, 00:43

ΜΙLTάρα έχω μείνει μ@λ@κ@ς με το περιστατικό που σου έτυχε Evil or Very Mad
Περαστικά και τα σίδερα ξαναγίνονται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vwgolf-club.gr/
costas v
gold member
gold member
costas v

Τόπος : ΚΟΖΑΝΗ
Registration date : 09/06/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 07 2010, 11:34

περαστικα ρε φιλος
και αφου εσυ εισαι ενταξει μη χαλιεσαι για το εργαλειο
ολα τα σιδερα φτιαχνονται ο ανθρωπος ομως δεν.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.antoniadis.com.gr
Bill Vr

Bill Vr

Ηλικία : 50
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Registration date : 06/05/2009

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 07 2010, 18:20

Φίλε περαστικά και να ευχαριστείς που δεν δέχτηκες κάποιο χτύπημα στο ήδη ευαίσθητο σημείο από το προηγούμενο ατύχημα.
Μετά το πρώτο σοκ δυστυχώς έρχεται το δεύτερο με την αξιολόγηση των ζημιών της μηχανής, οι οποίες όμως επισκευάζονται, σε αντίθεση με εσένα. Θυμήσου τι πέρασες πέρσι. Αν χτύπαγες τώρα ούτε εκείνοι οι Μ@Λ@ΚΕΣ του ΚΑΤ θα ερχόντουσαν, αλλά και εσένα δεν νομίζω να σε σήκωνε κάποιο από αυτα τα κοπρόσκυλα που ήταν εκεί σε αγέλες....Γιατί δυστυχώς έτσι δουλεύουν. Μόνος δεν παει κανένας και έχουν πάντα την εκδίκηση στο αίμα τους.
Αυτά για κοινωνικό περιθώριο κτλ τα ακούω βερεσέ. Ας γίνουν άνθρωποι όπως όλοι όσοι θέλουν να προκόψουν και θα βγουν από το περιθώριο. Δεν ξερουν τίποτα αλλο εκτός από "εύκολους" τρόπους επιβίωσης και καλοπέρασης.
Ευχομαι να είσαι πάντα καλά, εσύ και όλοι μας, γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι ξημερώνει στο κράτος που ζούμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EKEINOS
gold member
gold member
EKEINOS

Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 17/01/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 07 2010, 19:25

Οτι και να πεις ειναι λιγο,σου ευχομαι και εγω να το ξεπερασεις,γιατι ειναι πολυ δυσκολη εμπειρια. Αυτη η φυλη ειναι η μονη που θα ηθελα να εξαφανιστει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 07 2010, 20:32

Παιδια εχω κυριολεκτικα χασει τη μπαλα με ο,τι διαβαζω. Χιλια ευχαριστω δεν φτανουν για να εκφρασουν αυτο που νιωθω.
Ειμαι αφωνος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
cristos_29

cristos_29

Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 25/05/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 07 2010, 20:51

Στον καθενα μας μπορουσε να συμβει οποτε δεν χρειαζονται ευχαριστιες.
Το μονο που θα μας κανει να χαρουμε ολοι πιστευω ειναι να ξαναδουμε το VSTROM οπος ηταν και πριν.
Αλοστε η ειμαστε μια ωραια παρεα και ο ενας βοηθαει τον αλλο οπος μπορει ο καθενας μας.




Τελικα θα πας αυριο βολτουλα?
Πολυ θα το θελα να ερθω αλλα δουλευω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
laser

laser

Ηλικία : 41
Τόπος : Μαρούσι - Λουτράκι
Registration date : 08/05/2009

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 07 2010, 21:52

Μίλτο ευτυχώς που είσαι εσυ καλά μετά από αυτην την δολοφονική επίθεση εναντίον σου, γιατί μόνο έτσι μπορεί να χαρακτηριστεί μια τετοια πράξη... Είμαστε δίπλα σου φίλε!!!
(έχεις pm)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://jimbitzi_@hotmail.com
leonidas_dl650
gold member
gold member
leonidas_dl650

Ηλικία : 39
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 28/09/2008

Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιθεση απο τσιγγανους   Επιθεση απο τσιγγανους - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 08 2010, 13:50

Μιλτο εχω παθει σοκ φιλε...Shocked
αν και σαν εκφραση την εχω πει πολλες φορες, ηρθε τελικα η ωρα να καταλαβω την διαφορα...

Καλα οσο και να προσπαθω δεν το χωραει ο νους με τιποτα...εχουμε ξεφυγει τελειως
τι αλλο να πω, περαστικα και καλη ψυχικη υγεια φιλτατε...

Εαν χρειαστεις κατι, φωναξε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/2006dl650leontis/07dl650/
 

Επιθεση απο τσιγγανους

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: