Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 17:41

Λοιπόν... Για να απαντήσω και εγώ λίγο, γιατί πολύ άναψαν τα αίματα...

Πριν βάλω τα φώτα το έψαξα αρκετά. Έστειλα mail στις 3 εταιρείες που ανέφερα σε προηγούμενο post μου, πήγα σε δύο καταστήματα εδώ στη Σάμο, μίλησα με το Στάθη και με το KORMI για το θέμα αυτό, έψαξα και σε forum και γενικά στο internet και τελικά κατέληξα στο Στάθη για τους X λόγους. Για το ότι μένω λόγω σπουδών στη Σάμο δεν κατηγόρησα ούτε το KORMI, ούτε το Στάθη, ούτε τον Τομ, ούτε κανέναν. Σκέψου ότι και για το service των 1000 ανέβηκα Αθήνα. Μπορούσα να πάω στη Suzuki στο Βαθύ στη Σάμο, αλλά πείστηκα από τα λεγόμενα στο forum ότι είναι ο καλύτερος ο Στάθης, και πήγα εκεί. Ήθελα να ανέβω να κάνω το service εκεί, και ανέβηκα. Και αν δεις και το post μου σε εκείνο το thread έγραψα τα καλύτερα. Δεν είχα κανένα παράπονο για την εξυπηρέτηση τους. Και μαζί με το service έβαλα και ποδιά και διπλό stand και φιμέ ζελατίνα και φώτα. Όλα εκεί. Ούτε είπα ποτέ ότι μου αρνήθηκε την εγγύηση. Ήμουν ενήμερος από την αρχή και όταν είδα το πρόβλημα τους πήρα τηλ και μίλησα με τον Τομ. Μου είπε να το γυρίσω να κουμπώσει. Το ότι κατηγόρησα όπως λες τον Τομ, το θεωρώ φυσιολογικό. Αν τα έβαζα εγώ, θα έλεγα ότι εγώ παίζει να έκανα μλκ. Αν μου τα έβαζε κάποιος άλλος, πχ ο LordJohn, θα έλεγα ότι παίζει αυτός να έκανε την μλκ στην τοποθέτηση. Αυτό δε το θεωρώ κατηγορία. Ούτε λέω ότι το έκανε επίτηδες. Μπορεί να ξέχασε να τις κουμπώσει, μπορεί να μην τις κούμπωσε εντελώς και σιγά σιγά ξεβιδώθηκαν. Το θέμα είναι ότι και οι δύο οι λάμπες μπαινόβγαιναν, καιγόταν το πλαστικό, είδες στις photo πως έγιναν τα κάτοπτρα και οι βάσεις τους. Αν ήμουν Αθήνα θα πήγαινα κατευθείαν, όπως και θα κάνω τώρα που θα ανέβω για τις διακοπές του Πάσχα. Αυτό όμως δε σήμαινε πως δε θα έκανα τπτ μέχρι να ανέβω. Δεν είχα σκοπό να κόψω τα λάστιχα, αλλά να δω τι ακριβώς φταίει. Έβγαλα τα λάστιχα, τις λάμπες και τις βάσεις και έιδα ότι δεν μπορούσε η αριστερή να κουμπώσει γιατί είχαν καεί τα αυτάκια που κουμπώνει η λάμπα. Η δεξία έχει κουμπώσει, δε μου έχει ξαναβγεί, ενώ η αριστερή όχι. Οδηγάω και συνεχώς κοιτάω στο τιμόνι μην τυχόν έχει βγει η λάμπα. Και όποτε τη βλέπω να αρχίσει να βγαίνει, βάζω το χέρι μου και την πατάω μέσα. Μόνο αυτό μπορώ να κάνω, μέχρι να πάω στο Στάθη. Δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο που θίχτηκες και έγραψες με αυτό το ύφος.

Ευχαριστώ πολύ
Δημήτρης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
salouthos
Member
Member
salouthos

Ηλικία : 50
Τόπος : Κορυδαλλός, Πάρος, Κρέστενα
Registration date : 17/01/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 17:57

Ρε Δημητρη δεν γινετε να βγαλεις την αριστερη; να μην σου παραμορφωσει η θερμοκρασια και το υπολοιπο πλαστικο σε περιπτωση που δεν την παρεις χαμπαρι, οτι εχει τραβηχτει πιο εξω; θα υπαρχει λειτουργικο προβλημα; Και οταν με το καλο ανεβεις βρισκεις λυση!λεω εγω τωρα!
Μια σκεψη κανω, τι θα εκανα εγω! scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 18:32

Επάνω την έχω τώρα, και προσέχω μη βγει... Και αν βγει την ξαναβάζω... Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 21:26

Μητσο, και απο δω αν θες καμμια βοηθεια τηλ εχεις.
ΑΛΛΑ τοποθετησεις δεν κανω.... geek Razz bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 23:34

Lordjohn έγραψε:
Μητσο, και απο δω αν θες καμμια βοηθεια τηλ εχεις.
ΑΛΛΑ τοποθετησεις δεν κανω.... geek Razz bliax

OK OK

Θα σε έχω στα υπόψην... lol! lol! lol! lol!



Κάτι άλλο τώρα... Πριν λίγο γύρισα από μια βολτίτσα, γύρω στα 90 χλμ έκανα και σε επαρχιακό δρόμο, και η αριστερή λάμπα δεν βγήκε καθόλου. Ίσως το μεσημέρι, που μου είχε ξαναβγεί, την πίεσα τόσο πολύ από την ξενέρα μου και τα νεύρα μου, που δεν βγήκε μετά. Όμως, προφανώς από το μεσημεριανό, στην επαναφορά-αλλαγή από μεγάλη σκάλα στη μεσαία, και στο σινιάλο και στο διακόπτη, η αριστερή λάμπα άλλαζε με καθυστέρηση ενός-δύο κλικ. Το έβλεπες στο δρόμο ότι αργούσε να επιστρέψει στη μεσαία σκάλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dr.Sammy



Registration date : 28/03/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Απρ 13 2008, 15:20

Kalispera,na kano mia erotisi re paidia epeidi den gnorizo.
Osoi exete kai stis dio skales xenon exete kai sinialo taftoxrona?
Giati kati akousa oti den exei sinialo otan mpoun ta xenon(megali skala).
Mporei na nai kai mlks afta pou leo alla epeidi endiaferomai n agoraso
tha thela ti gnomi sas.sta posa K einai to idaniko fos gia ta xenon?4500 einai kala?
Sorry an sas kourasa me tis appories mou apla epeidi prosfatos apektisa
V strom 650 tha thela na tou valo kapoia pragmatoudia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frankxgr
Member
Member
frankxgr

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 14/01/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Απρ 13 2008, 22:30

Dr.Sammy όταν ψάξεις για xenon να κοιτάξεις ΜΟΝΟ για bi-xenon Hi/Lo ώστε να έχεις και στις δύο σκάλες xenon και σινιάλο.
Τώρα για τη θερμοκρασία του χρώματος της λάμπας μέχρι τους 6000Κ έχεις λευκό φώς. Από εκεί και πάνω μπλεδίζει μέχρι που γίνεται και μώβ σε πολύ υψηλούς βαθμούς.
Η επιλογή δική σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KORMI
Member
Member
KORMI

Ηλικία : 45
Τόπος : ΟΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ....
Registration date : 17/01/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Απρ 14 2008, 01:11

kalamaria έγραψε:
ρε παιδια δεν μαλονουμε συζηταμαι και λεμε γνωμες τιποτε αλλο

αυτό ξαναπεστο φίλε
απλά ίσως να φταίει και λιιιιιγο ο τρόπος μου ίσως που και γραπτός λόγος είναι λιιιιγο μ@λ@κια
τεσπα παντων+10000000000000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KORMI
Member
Member
KORMI

Ηλικία : 45
Τόπος : ΟΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ....
Registration date : 17/01/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Απρ 14 2008, 01:16

Dr.Sammy έγραψε:
Kalispera,na kano mia erotisi re paidia epeidi den gnorizo.
Osoi exete kai stis dio skales xenon exete kai sinialo taftoxrona?
Giati kati akousa oti den exei sinialo otan mpoun ta xenon(megali skala).
Mporei na nai kai mlks afta pou leo alla epeidi endiaferomai n agoraso
tha thela ti gnomi sas.sta posa K einai to idaniko fos gia ta xenon?4500 einai kala?
Sorry an sas kourasa me tis appories mou apla epeidi prosfatos apektisa
V strom 650 tha thela na tou valo kapoia pragmatoudia


όπως τα είπε ο
φρανκυ το σινιάλο δουλεύει άψογα στα νέα μοντέλα στα παλαιότερα υπήρχε ένα μικρο delay...........
8000 νομίζω πάντα κατά την ταπεινή μου γνώμη είναι άψογα αν θες έλα την τετάρτη να
δεις τα δικά μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Απρ 16 2008, 16:35

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 292402 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 292402

Και φυσικά το πρόβλημα συνεχίζεται... Ήταν μάλλον παρένθεση το ότι δεν βγήκε σε μια-δυο βόλτες...


gmt gmt gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Απρ 16 2008, 16:54

gmt....δεν ξερω και πως μπορουμε να βοηθήσουμε....μακαρι να βρεις την λύση σύντομα...

_________________
ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Απρ 16 2008, 17:28

Υπομονή λίγες μέρες ακόμη και βουρ στο Στάθη... Τόσες έκανα... Θα το ανεχτώ λίγο ακόμη....


geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Απρ 16 2008, 22:31

να μας πεις τη ακριβως εφτεγε να ξερουμε geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Απρ 21 2008, 20:08

Λοιπόν,

Πήγα το πρωϊ στο Στάθη και έφτιαξα τα φώτα. Μου τα άλλαξε και τα ρύθμισε. Δεν ξέρω αν ήταν ελαττωματικά ή είχε γίνει καμία μλκ στην πρώτη εγκατάσταση. Το θέμα είναι ότι ο Τομ καθάρισε και τα τζάμια και τα κάτοπτρα, που είχαν μαυρίσει από τους καπνούς όταν καιγόταν το πλαστικό. Αλλάξε και τις βάσεις και τις λάμπες. Τα βίδωσε και καλά, και σήμερα όλη μέρα δεν βγήκε καμία από τις δύο. Βέβαια μου έχει μείνει ψυχολογικό και κοιτάω συνεχώς στο τιμόνι μην τυχόν και βγει καμία. Αλλά προφανώς θα μου περάσει...


cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Απρ 21 2008, 20:31

Άντε μπράβο OK γιατί ψήνομαι κι εγώ να τα βάλω,έχω χαλαστεί με τα μαμά. Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Απρ 21 2008, 20:47

Βάλ' τα ανεπιφύλακτα... Αλλά πρόσεχε στο βίδωμα-κλείδωμα... Wink Wink Wink


rock rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dr.Sammy



Registration date : 28/03/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 08 2008, 14:50

Kai paidia gia na exoume kalo erotima,
poso kostizoun ta Bi Xenon?Mipos kserete apo pou mporo na ta promithefto?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
corleone
Member
Member
corleone

Ηλικία : 45
Τόπος : 'Ανω Βριλήσσια
Registration date : 02/05/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουν 10 2008, 01:28

Καλησπερα παιδια...
Εβαλα τις λάμπες της philips 5000 k και ειδα διαφορα με τα μαμισια..δεν συγκρινονται βεβαια με xenon...

Ξερει κανεις που να βρω τα ledakia με ασπρο φως και το κοστος?

ty
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frankxgr
Member
Member
frankxgr

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 14/01/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουν 10 2008, 10:35

corleone έγραψε:
Καλησπερα παιδια...
Εβαλα τις λάμπες της philips 5000 k και ειδα διαφορα με τα μαμισια..δεν συγκρινονται βεβαια με xenon...

Ξερει κανεις που να βρω τα ledakia με ασπρο φως και το κοστος?

ty

3-5 ευρώ κάνουν το ζευγάρι τα led ανάλογα με το πόσα ledakia εχουν επάνω.
Θα τα βρείς σε όλα τα καταστήματα που πουλάνε αξεσουάρ και ανταλλακτικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
corleone
Member
Member
corleone

Ηλικία : 45
Τόπος : 'Ανω Βριλήσσια
Registration date : 02/05/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουν 10 2008, 13:28

frankxgr έγραψε:
corleone έγραψε:
Καλησπερα παιδια...
Εβαλα τις λάμπες της philips 5000 k και ειδα διαφορα με τα μαμισια..δεν συγκρινονται βεβαια με xenon...

Ξερει κανεις που να βρω τα ledakia με ασπρο φως και το κοστος?

ty

3-5 ευρώ κάνουν το ζευγάρι τα led ανάλογα με το πόσα ledakia εχουν επάνω.
Θα τα βρείς σε όλα τα καταστήματα που πουλάνε αξεσουάρ και ανταλλακτικά.

Ρε θα μας τρελανουν?Περναγα σημερα τυχαια απο μια suzuki και μπαινω μεσα να ρωτησω για τα ledakia και μου απανταει...

Μαλιστα τα εχω...30 ευρω!!!!!!

Οπου σε πιασουνε..... NO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frankxgr
Member
Member
frankxgr

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 14/01/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουν 10 2008, 13:34

30 ευρώ ???????? ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 434624 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 434624

Ωραίος ο Σφακ.
Δεν είναι ανάγκη να είναι suzuki τα led οπότε χέτσους και πάρτα από αλλού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουν 10 2008, 17:28

Σόρυ,αλλά για ποια λεντάκια λέτε; XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
corleone
Member
Member
corleone

Ηλικία : 45
Τόπος : 'Ανω Βριλήσσια
Registration date : 02/05/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιουν 10 2008, 18:30

Στα μπροστινα φωτα εχει 2 λαμπες και αλλα 2 μικρα που τα βλεπεις να φωτιζουν μονα τους οταν γυρισεις τερμα αριστερα το κλειδι...Αφου εχει κλειδωσει το τιμονι...

Απατεωνες ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε bamm bamm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Ιουν 11 2008, 17:56

Για φωτα bi-xenon εχει ο ΑΡΓΥΡΙΟΥ (στους αγιους Αναργυρους ) προσφορα 160-170 ευρεους τοποθετημενα 8000κερια αν θελεται στειλτε πμ για τηλ. και λεπτομεριες
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Snakeye
Member
Member
Snakeye

Ηλικία : 51
Τόπος : Πατήσια, ΑΘΗΝΑ
Registration date : 19/01/2008

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Ιουν 11 2008, 18:29

mageiras έγραψε:
Για φωτα bi-xenon εχει ο ΑΡΓΥΡΙΟΥ (στους αγιους Αναργυρους ) προσφορα 160-170 ευρεους τοποθετημενα 8000κερια αν θελεται στειλτε πμ για τηλ. και λεπτομεριες
OK

Μας είχε υποσχεθεί μια καλή προσφορά για τα μέλη της λέσχης στην έκθεση μοτοσυκλέτας και ακόμα περιμένουμε.

Μιας και είμαι κοντά να πεταχτώ από το μαγαζί να το συζητήσουμε ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 32Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: