Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 30 2012, 13:43

dis έγραψε:
Καλημερα στο Forum. Ενδιαφερομαι για xenon κ υστερα απο πολυ διαβασμα για ενημερωση , κατελειξα οτι χρειαζομαι ενα kit B-Xenon HID H4 Hi/Low 6000k ή 8000k. Μπηκα σε πολλα site ελληνικα κ μη κ ολα τα kit που εχουν ειναι για αυτοκινητα. Για moto δειχνουν μονο 1 ballance και μια λαμπα αντιστοιχα. Οι αποριες που εχω ειναι οι εξης : Κανουν τα kit για αυτοκινητα στης moto μας?
Και αν ναι (που αυτο πιστευω) τα καλωδια για την μπαταρια ειναι πιο κοντα(kit auto) νομιζω απ οτι της moto. Τι γινεται σε αυτη την περιπτωση? Επισεις θα κουμπωση η λαμπα στην βαση του V Strom? Αν καποιος μπορει να βοηθησει ....



Καλησπέρα φίλε μου....

Εγώ προσωπικά είχα πάρει πριν 3 χρόνια για το αμάξι απο αυτόν ξέννον και ακόμα δεν άλλαξα λάμπες...

Και τώρα πήρα για την μηχανή πριν 5 μήνες ξέννον και είμαι πάλι καταευχαριστημένος.....


ο εν λόγο κύριος είναι
αυτός εδω..... όσο για την τιμή ο καθένας επιλέγει πάντα οτι θέλει....

και οτι απορία έχεις μπορεί να στην λύση...

Φιλικά πάντα Δημήτρης....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 30 2012, 14:19

kit B-Xenon HID H4 Hi/Low 6000k Κανουν τα kit για αυτοκινητα στης moto μας?

η 5000k
ναι

Οι αποριες που εχω ειναι οι εξης : Κανουν τα kit για αυτοκινητα στης moto μας?

ναι


Επισεις θα κουμπωση η λαμπα στην βαση του V Strom? .

ναι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dis

dis

Ηλικία : 46
Τόπος : Κερκυρα
Registration date : 26/06/2012

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 30 2012, 15:31

Με καλυψατε αρκετα μπορω να πω . Οσο για την καλωδιωση που χρειαζεται προς την μπαταρια? ειναι διαφορετικη για moto απο ayto?
μηπως ειναι πιο κοντη κ δεν φτανει? Γιατι σε ενα site γραφει οτι η Bi - Xenon HID Conversion kit H4 Hi / Lo 6000K & 8000K κανει μονο για ayto.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 30 2012, 16:02

[quote="dis"]Με καλυψατε αρκετα μπορω να πω . Οσο για την καλωδιωση που χρειαζεται προς την μπαταρια? ειναι διαφορετικη για moto απο ayto?

οχι


μηπως ειναι πιο κοντη κ δεν φτανει? Γιατι σε ενα site γραφει οτι η Bi - Xenon HID Conversion kit H4 Hi / Lo 6000K & 8000K κανει μονο για ayto.


φτανει


Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 30 2012, 16:10

[quote="bandit"]
dis έγραψε:
Με καλυψατε αρκετα μπορω να πω . Οσο για την καλωδιωση που χρειαζεται προς την μπαταρια? ειναι διαφορετικη για moto απο ayto?

οχι


μηπως ειναι πιο κοντη κ δεν φτανει? Γιατι σε ενα site γραφει οτι η Bi - Xenon HID Conversion kit H4 Hi / Lo 6000K & 8000K κανει μονο για ayto.


φτανει


Very Happy Very Happy



spam on

""""οχι .... ναι ..... φτανει .....""""" ομιλιτικοτατος Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


spam off

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dis

dis

Ηλικία : 46
Τόπος : Κερκυρα
Registration date : 26/06/2012

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 30 2012, 17:49

Ξερω οτι κανω πολλες ερωτησεις ........Για να μην παραγγειλω κατι λαθος Very Happy
Λεφτα για ξοδεμα υπηρχαν!!!!
Ευχαριστω κ παλι!!

What a Face What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 30 2012, 17:57

dis έγραψε:
Ξερω οτι κανω πολλες ερωτησεις ........Για να μην παραγγειλω κατι λαθος Very Happy
Λεφτα για ξοδεμα υπηρχαν!!!!
Ευχαριστω κ παλι!!

What a Face What a Face


που να δεις εγω οταν πρωτομπηκα εδω μεσα τη ερωτησεις εκανα............ δεν υπαρχω σου λεω...αχχαχαχα

ομορφη η κερκυρα παντως!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dis

dis

Ηλικία : 46
Τόπος : Κερκυρα
Registration date : 26/06/2012

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 30 2012, 18:23

Πανεμορφη!!! Ειδικα καλοκαιρι! Γιαυτο εφυγα απο Αθηνα κ εχω βρει την υγεια μου εδω!!
Εστειλα mail στο site που μου ειπες κ περιμενω απαντηση για κοστος κλπ.
Εσενα ποσο σου κοστισε η αγορα xenon για τη μοτο σου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 30 2012, 18:41

dis έγραψε:
Πανεμορφη!!! Ειδικα καλοκαιρι! Γιαυτο εφυγα απο Αθηνα κ εχω βρει την υγεια μου εδω!!
Εστειλα mail στο site που μου ειπες κ περιμενω απαντηση για κοστος κλπ.
Εσενα ποσο σου κοστισε η αγορα xenon για τη μοτο σου?

εγω τα ειχα παρει 180 ευρω μαζι με μεταφορικα

+ 20? ενα φιλαρακι μου , που μου τα περασε

και πηρα τα 6000Κ γιατι ειναι πολυ λαμπερο φως....

τα 8000Κ ειναι πολυ μπλε.....και για τα δικα μου γουστα καθολου φωτεινο.....


Και αν πιανουν τα χερια σου λιγο μπορεις να τα περασεις μονος σου...και εχουν κ εγγυηση δυο χρονια αν θυμαμε

καλα και σου δινει κ φυλλαδιο με της οδηγιες εγκαταστασεις....εγω δεν τα εβαλα μονος μου γιατι τοτε ημουν

ακομα νεος!!!!
Very Happy


Υ/Γ : το ξερω οτι ειναι πανερμορφη και την εχω στα υποψην μου για διακοπες....και ενταξει οπως το ειπες...οντως βρησκεις την υγειά σου μακρια απο την Αθηνα.... πολυ βαβουρα!!! Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dis

dis

Ηλικία : 46
Τόπος : Κερκυρα
Registration date : 26/06/2012

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 30 2012, 18:53

Νομιζω οτι θα καταφερω να τα περασω . κατι πιανουν τα χερια μου. Δεν ξερω αν τα πηρες ακριβα η φθηνα.
Εχω δει διαφορες τιμες να παιζουν. Εχω βρει ενα κιτ απο ebay 70E δεν μπορω να βαλω το link να στο δειξω Crying or Very sad






Υ.Γ Αμα ειναι να ερθεις διακοπες κ θες βοηθεια στο οτιδηποτε ....εδω ειμαι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 30 2012, 19:45

dis έγραψε:
Νομιζω οτι θα καταφερω να τα περασω . κατι πιανουν τα χερια μου. Δεν ξερω αν τα πηρες ακριβα η φθηνα.
Εχω δει διαφορες τιμες να παιζουν. Εχω βρει ενα κιτ απο ebay 70E δεν μπορω να βαλω το link να στο δειξω Crying or Very sad






Υ.Γ Αμα ειναι να ερθεις διακοπες κ θες βοηθεια στο οτιδηποτε ....εδω ειμαι!!


δεν αντιλεγω οτι στο ebay ειναι πιο φτηνα....αλλα εγω ειμαι παντα καχυπτοτως και το θεμα ειναι αν γινει κατι θα πελαγοσω ευκολα...και αντε να συννενοηθεις με το εξωτερικη....

εννοειται πως θα σε σκεφτω οταν ερθω!!!! :-) ευχαριστω πολυ κιολας φιλε μου...

Φιλικα παντα Δημητρης!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dis

dis

Ηλικία : 46
Τόπος : Κερκυρα
Registration date : 26/06/2012

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 30 2012, 20:19

Καταλαβες τωρα γιατι κανω τοσες ερωτησεις. εχω δει ενα κιτ Bi - Xenon HID με 70Ε απο ebay κ δεν ξερω αν κανει.
Συμφωνα με την βοηθεια σας κανει. Αυτος ομως λεει οτι ειναι μονο για auto. Επειδη ειμαι κ εγω καχυποπτος το ψαχνω.
Κ αν ειναι να δωσω τα μισα λεφτα τοτε με συμφερει. καταραμενη κριση. Η μονη διαφορα που εχω δει απο foto ειναι στα καλωδια
της μπαταριας (νομιζω). θα περιμενω mail απο το site που μου εδωσες κ ειδωμεν!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manostaz

manostaz

Ηλικία : 39
Τόπος : βοιωτια
Registration date : 05/04/2009

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: φωτα χενον   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 30 2012, 23:07

φιλε μου εγω τα εβαλα στην αθηνα 75ευρο με τα περαστικα μαζι...εμενα τα χερια μου δεν πιανουν καθολου...δεν θα ελεγα οτι ειναι ιδιαιτερα δυσκολο αλλα ο λογος που τα εβαλα ειναι οτι μου εδωσε 2χρονια γραπτη εγγυηση..μπορει να στα στειλει αμα θες δεν ξερω με ποια τιμη.αν θες μπορω να σου δωσω το τηλ του.τα εχω 2 μηνες κ δεν εχω κανενα προβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 30 2012, 23:43

[quote="crome
εγω τα ειχα παρει 180 ευρω μαζι με μεταφορικα



[/quote]

μαλον στον kolaraki πατησανε

YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 01 2012, 09:35

cromellarisa έγραψε:
dis έγραψε:
Νομιζω οτι θα καταφερω να τα περασω . κατι πιανουν τα χερια μου. Δεν ξερω αν τα πηρες ακριβα η φθηνα.
Εχω δει διαφορες τιμες να παιζουν. Εχω βρει ενα κιτ απο ebay 70E δεν μπορω να βαλω το link να στο δειξω Crying or Very sad






Υ.Γ Αμα ειναι να ερθεις διακοπες κ θες βοηθεια στο οτιδηποτε ....εδω ειμαι!!


δεν αντιλεγω οτι στο ebay ειναι πιο φτηνα....αλλα εγω ειμαι παντα καχυπτοτως και το θεμα ειναι αν γινει κατι θα πελαγοσω ευκολα...και αντε να συννενοηθεις με το εξωτερικη....

εννοειται πως θα σε σκεφτω οταν ερθω!!!! :-) ευχαριστω πολυ κιολας φιλε μου...

Φιλικα παντα Δημητρης!!!

Δεν αξίζει να φέρεις Xenon απο Ebay. Στην Λ.Ηρακλείου στο Ηράκλειο, τα δίνουν τοποθετημένα 55ευρώ με 1 χρόνο εγγύηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 01 2012, 10:51

bandit έγραψε:
[quote="crome
εγω τα ειχα παρει 180 ευρω μαζι με μεταφορικα





μαλον στον ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 845820 πατησανε

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 326502 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 326502
Tα δικα μου τουλαχιστον ειναι '' εγγυηση '' τα ξενον...... ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 986249 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 986249 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 986249
δεν ειναι ουτε μουφα ουτε τιποτα αλλο..... και στην τελικη εχω μεγαλη ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 845820αρα και μου αρεσει να μου τον πιανουν....τι εγινε ζηλευουμε ???? ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 319904 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 319904 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 319904 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 319904 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 319904 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 319904

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 326502 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 326502 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 326502 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 326502 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 326502 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 326502 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 326502 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 326502 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 326502
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dis

dis

Ηλικία : 46
Τόπος : Κερκυρα
Registration date : 26/06/2012

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 01 2012, 11:06

Καλημερα κ καλο μηνα!! Θα προτιμουσα να δωσω τα ευρο μου σε ελληνες κ οχι στο ebay αλλα μεγαλη διαφορα 180 απο 70 ή 55
και δεν μας περισσευουν σε κανεναν θα ελεγα. Καποιο μαγαζι με σχετικα οικονομικα εχει να προτινει κανενας?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostolis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
apostolis

Ηλικία : 43
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 08/11/2011

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 01 2012, 11:17

dis έγραψε:
Καλημερα κ καλο μηνα!! Θα προτιμουσα να δωσω τα ευρο μου σε ελληνες κ οχι στο ebay αλλα μεγαλη διαφορα 180 απο 70 ή 55
και δεν μας περισσευουν σε κανεναν θα ελεγα. Καποιο μαγαζι με σχετικα οικονομικα εχει να προτινει κανενας?



αδερφέ για κοίτα εδώ και πες μας


http://www.soundstreet.gr/products/motoh4_2skales.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 01 2012, 11:23

dis έγραψε:
Καλημερα κ καλο μηνα!! Θα προτιμουσα να δωσω τα ευρο μου σε ελληνες κ οχι στο ebay αλλα μεγαλη διαφορα 180 απο 70 ή 55
και δεν μας περισσευουν σε κανεναν θα ελεγα. Καποιο μαγαζι με σχετικα οικονομικα εχει να προτινει κανενας?

Πόσο πιο οικονομικά απο το "55ευρώ τοποθετημένα", θέλεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dis

dis

Ηλικία : 46
Τόπος : Κερκυρα
Registration date : 26/06/2012

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 01 2012, 11:28

ειπαμε οικονομικα !!! κατω απο 55ε δεν ειναι οικονομικα ειναι απο παζαρι Very Happy Very Happy . Μια χαρα τιμες ειναι απο Ν.Ηρακλειο.
Αλλο 180 κ αλλο 55-80. thanks για τα φωτα σας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostolis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
apostolis

Ηλικία : 43
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 08/11/2011

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 01 2012, 11:29

dis έγραψε:
ειπαμε οικονομικα !!! κατω απο 55ε δεν ειναι οικονομικα ειναι απο παζαρι Very Happy Very Happy . Μια χαρα τιμες ειναι απο Ν.Ηρακλειο.
Αλλο 180 κ αλλο 55-80. thanks για τα φωτα σας!!!


merci merci merci merci merci merci και τα 65 καλά είναι πιστεύω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dis

dis

Ηλικία : 46
Τόπος : Κερκυρα
Registration date : 26/06/2012

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 01 2012, 11:39

Να φανταστω τα Philips που εχει ειναι πιο αξιοπιστα?
Τι διαφορα εχει το Bi-Xenon με το Xenon ? (μη μου πειτε το Βι) Very Happy Very Happy Very Happy
Αν ειναι να δωσω 20ε παραπανω για κατι καλυτερο δεν το συζηταμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis79
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vassilis79

Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 26/11/2009

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 01 2012, 12:11

dis έγραψε:
Να φανταστω τα Philips που εχει ειναι πιο αξιοπιστα?

H Philips ΔΕΝ βγαζει κανενα κιτ Xenon .
Αυτα ειναι μαιμου οπως και οτηδηποτε γραφει Bosch .

Καμια απο τις 2 εταιριες δεν παραγει πουθενα στον κοσμο κιτ Xenon .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 01 2012, 13:03

vassilis79 έγραψε:
dis έγραψε:
Να φανταστω τα Philips που εχει ειναι πιο αξιοπιστα?

H Philips ΔΕΝ βγαζει κανενα κιτ Xenon .
Αυτα ειναι μαιμου οπως και οτηδηποτε γραφει Bosch .

Καμια απο τις 2 εταιριες δεν παραγει πουθενα στον κοσμο κιτ Xenon .

Για τα Bosch, θα συμφωνήσω.
Για τα philips, είμαι 90% σίγουρος ότι έχω δει και το link απο το επίσημο site της philips.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis79
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vassilis79

Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 26/11/2009

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 32 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 01 2012, 13:10

Δεν μπορω να θυμηθω που... αλλα ειχα δει μια επισημη ανακοινωση της εταιρειας Philips γι΄αυτο και το ανεφερα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 32 από 32Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: