Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
spithas
Member
Member
spithas

Ηλικία : 44
Τόπος : Πλέον.... Ίλιον
Registration date : 02/09/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 09 2008, 15:23

cantona έγραψε:
Αύριο θα περάσω να μάθω τι παίζει,θα τον ρωτήσω και γι'αυτό.

Mάθαμε τιποτα Question
Μήπως να πάμε για power buy?
Αν το ρίξουμε στα 120 είναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ τιμη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 09 2008, 18:25

Δυστυχώς η τιμή είναι αυτή 150 ευρά.
Πήγα από κει το πρωί,μίλησα με το παλικάρι και μου είπε πως ο Παναγιώτης (μάλλον το αφεντικό) λείπει εξωτερικό και θα γυρίσει στις 20 του μήνα.Όμως θα μιλούσε μαζί του το απόγευμα,για να τον ρωτήσει αν παίζει κάτι καλύτερο για μαζική παραγγελία-τοποθέτηση,αλλά τελικά δεν παίζει.
Τέσπα,εγώ έκλεισα ραντεβού να τα βάλω την Τρίτη γιατί η τιμή είναι καλή.Από Θεσσαλονίκη που είχε πει ο Βεζούβιος η τιμή για μας ήταν 130,αλλά ακόμα δεν τα έχουν φέρει γιατί δε με έχουν πάρει τηλέφωνο ακόμη.
Στον Αργυρίου τα είδα και ζωντανά σε ένα στρώμα από ένα παιδί που έτυχε να ήταν εκεί και τα είχε βάλει,πολύ ευχαριστημένος μου δήλωσε,η μεγάλη σκάλα δε,είναι θάνατος!
Λοιπόν στα 150,περιλαμβάνεται,η τοποθέτηση βέβαια,24 μήνες εγγύηση σε όλα,καλωδίωση λάμπες μπάλαστ και στα συν,ότι είναι εξουσιοδοτημένος σουζούκι,οπότε μαζί με έναν φίλο μου βουρ kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 11 2008, 15:32

εγω εβαλα στον Αργυριου πολυ καιρο πριν και δουλευουν τελεια ...ο ανθρωπος εινα ιεππαγγελματιας σε ολα του ...πραγματι λειπει εξωτερικο αυτες τις μερες γιατι ημουνεκει για σερβις τις προηγουμενες μερες.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 11 2008, 15:33

mageiras έγραψε:
εγω εβαλα στον Αργυριου πολυ καιρο πριν και δουλευουν τελεια ...ο ανθρωπος εινα ιεππαγγελματιας σε ολα του ...πραγματι λειπει εξωτερικο αυτες τις μερες γιατι ημουνεκει για σερβις τις προηγουμενες μερες.......
Ρε αλητη, ανεβηκες και δεν ειπες τιποτα???
Ουτε ενα τηλ για καφεδακι??? Ντροπη σου! geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 11 2008, 15:41

φιλε δεν προλαβα για καφε με κανεναν ..και απο την λεσχη περασα την τεταρτη που εφευγα κα ιειδα για λιγο τα παιδια ....την επομενη φορα που θα ανεβω για βολτα θα τα πουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pulsar
Member
Member
pulsar

Ηλικία : 58
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 30/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 12 2008, 23:51

τελικα μετα απο πολυ διαβασμα και σκεψη GRAFO εκανα την κινηση γι'αυτο http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300265698719 τωρα ειμαι στην υπομονη μεχρι να τα παρω στα χερια μου, ειναι δυο με τιμη κτησης 70 ευρωπουλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Οκτ 13 2008, 10:53

Φιλε πολυ καλα φαινονται...
Αν σου ερθουν και τα βαλεις, να τα πουμε στη Λεσχη
γιατι με ενδιαφερουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 46
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Οκτ 13 2008, 13:13

inpulsar έγραψε:
τελικα μετα απο πολυ διαβασμα και σκεψη GRAFO εκανα την κινηση γι'αυτο http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300265698719 τωρα ειμαι στην υπομονη μεχρι να τα παρω στα χερια μου, ειναι δυο με τιμη κτησης 70 ευρωπουλα

Και εγώ αυτα έχω πάρει σε έκδοση βέβαια για αμάξι (η μόνη διαφορά που έχουν είναι ότι είναι ζευγάρι, ότι χρειαζ.ομαστε δηλαδη για το στρόμα) μου κόστισαν 62 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά (εάν έρθουν βέβαια)!!!
Η εγκατάσταση ρε παιδιά είναι παιχνίδι, δεν μπορώ να καταλλάβω γιατί μας προβληματίζει τόσο πολύ. Το μόνο δύσκολο είναι να στερεώσουμε κάπου τα balasts αν και από ότι έχω δει ο στρόμας έχει πάρα μα πάρα πολυ χώρο εσωτερικά των πλαστικών (εκείνων που γράφουν VSTROM).
Αυτά που πήρα θα τα βάλω στο αμάξι, αν μου αρέσει η όλη δουλειά θα πάρω και για το στρόμα, αλλά θα διαλέξω μια άλλη ποιότητα που απλά έχει πιο μικρά σε όγκο Balasts (και καλά αυτά είναι για μηχανές).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
pulsar
Member
Member
pulsar

Ηλικία : 58
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 30/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Οκτ 13 2008, 17:13

hargoul με μπερδεψες λιγο τελικα παρελαβες η οχι τα xenon
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 46
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Οκτ 13 2008, 17:57

inpulsar έγραψε:
hargoul με μπερδεψες λιγο τελικα παρελαβες η οχι τα xenon

Οχι δεν τα έχω παραλλάβει. Υποτίθεται ότι πρέπει να έρθουν μέσα στην επόμενη εβδομάδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
thirio

thirio

Ηλικία : 42
Τόπος : PERAMA PIREUS
Registration date : 01/07/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Οκτ 14 2008, 00:42

ΚΥΡΙΟΙ ΕΒΑΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΦΩΤΑ ΞΕΝΟΝ ΒΙ ΞΕΝΟΝ
ΚΑΙ Μ@Μ@ΝΕ!!!!
ΕΙΝΑΙ 6ΟΟΟΚ
ΟΧΙ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ
ΤΑ ΠΗΡΑ ΤΟΠΟ8ΕΤΗΜΕΝΑ 180 ΕΥΡΟ

ΤΟ ΣΤΡΟΜΑΤΑΚΙ ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ!!!!!!!!



ΜΙΑ ΧΑΡΑΑΑΑ!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.lostouristas.gr
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Οκτ 14 2008, 01:07

Όχι κινέζικα και 180 ευρώ; XYLO
Πουουυυ;Να ακυρώσω το αυριανό ραντεβού τότε... xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 846930
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thirio

thirio

Ηλικία : 42
Τόπος : PERAMA PIREUS
Registration date : 01/07/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Οκτ 14 2008, 01:20

ΚΙ ΟΜΩΣ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.lostouristas.gr
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Οκτ 14 2008, 01:26

Ε θα μας πεις ή είναι μυστικό; lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Snakeye
Member
Member
Snakeye

Ηλικία : 51
Τόπος : Πατήσια, ΑΘΗΝΑ
Registration date : 19/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Οκτ 14 2008, 09:40

Αμα ακούσω ότι είναι bosch θα λυθώ στα γέλια.

Υ.Γ. Ολα κινέζικα είναι, οι ετικέτες αλλάζουν μόνο.
xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 46
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Οκτ 14 2008, 09:42

Snakeye έγραψε:
Αμα ακούσω ότι είναι bosch θα λυθώ στα γέλια.

Υ.Γ. Ολα κινέζικα είναι, οι ετικέτες αλλάζουν μόνο.
xaxa

Ακόμα και τα Φερράρι στην κίνα φτιάχνονται πλέον (που λέει ο λόγος) !!!
Πολλά είναι τα 180, εγώ δεν τα έδινα την στιγμή που μπορώ να δώσω μόνο 60-70 ?

Εγώ θέλω να δω την μηχανή ενός φίλου μας που να έχει βάλει Xenon (πχ Θηρίο), να δω πως και που του εχουν στηρίξει τα Ballasts...και μετά βάζουμε παρέα όσα φώτα θέλετε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Οκτ 14 2008, 11:05

thirio έγραψε:
ΤΟ ΣΤΡΟΜΑΤΑΚΙ ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ!!!!!!!!
Τουμπανιασε το boy! Mε γειες.... OK
Παω και εγω σε λιγο καιρο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pulsar
Member
Member
pulsar

Ηλικία : 58
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 30/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Οκτ 14 2008, 14:54

παιδια καλημερα σημερα αγορασα διακοπτη για τα φωτα ξερω οτι μπορει να ποσταρω σε λαθος τοπικ ομως πιστευω οτι αφορα πολλα παιδια με xenon το κοστος κτησης 8 ευρω το καταστημα ειναι Ερμου και Αγ.Φιλιππου 3 Μοναστηρακι τηλεφωνο 210 3214005 εχει κρυσταλα λευκα με λαμπες πορτοκαλι με 12 ευρω δεν κανω διαφημηση και δεν εχω καμια σχεση με το καταστημα,απλα σημερα δεν ειχα δουλεια και λεω δεν ψαχνω για διακοπτη φωτο εδω https://servimg.com/view/12962646/4 το μπουκαλι διπλα ειναι για στεγανοποιηση και πλαστικοποιηση για τα μπαλαστ μιας και διαβασα οτι ενας φιλος ειχε προβλημα με τα νερα xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 425741


Έχει επεξεργασθεί από τον/την inpulsar στις Τρι Οκτ 14 2008, 16:45, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Οκτ 14 2008, 15:00

πεστε μου και εμενα γιατι βαζετε διακοπτη? xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pulsar
Member
Member
pulsar

Ηλικία : 58
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 30/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Οκτ 14 2008, 15:16

kalamaria έγραψε:
πεστε μου και εμενα γιατι βαζετε διακοπτη? xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 8117
φιλε Μπαμπη φυσικα για τα φωτα, Very Happy βαζεις μπροστα και πατας τον διακοπτη και εχεις φωτα,σταματας σβηνεις,αν θελεις να κανεις μια εργασια με ανοιχτο διακοπτη η μπαταρια θα τα παιξει και ειδικα με ξενον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Οκτ 14 2008, 15:27

geia OK xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 425741
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pulsar
Member
Member
pulsar

Ηλικία : 58
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 30/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Οκτ 14 2008, 16:41

hargoul έγραψε:
Snakeye έγραψε:
Αμα ακούσω ότι είναι bosch θα λυθώ στα γέλια.

Υ.Γ. Ολα κινέζικα είναι, οι ετικέτες αλλάζουν μόνο.
xaxa

Ακόμα και τα Φερράρι στην κίνα φτιάχνονται πλέον (που λέει ο λόγος) !!!
Πολλά είναι τα 180, εγώ δεν τα έδινα την στιγμή που μπορώ να δώσω μόνο 60-70 ?

Εγώ θέλω να δω την μηχανή ενός φίλου μας που να έχει βάλει Xenon (πχ Θηρίο), να δω πως και που του εχουν στηρίξει τα Ballasts...και μετά βάζουμε παρέα όσα φώτα θέλετε!!!
ο Τακης DL μπορει να σου πει εχει και φωτο 4-5 σελιδες πιο πισω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Οκτ 14 2008, 18:14

Οεο που είναι τα ballasts?
xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 89hfobg9503qxeilxx06
xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Zugkhtvvtz27a0zysgja
Εγώ παιδιά σήμερα τα έβαλα όπως είχα γράψει και ποιο πάνω,και έμεινα ευχαριστημένος από την δουλειά του μάστορη!Τώρα από φώτα ακόμα μέρα είναι YOU!
Και ναι είναι κινέζικα όπως όλα σε αυτές τις τιμές,τουλάχιστον έχουν 2 χρόνια εγγύηση από εξουσιοδοτημένο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 46
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Οκτ 14 2008, 18:34

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 My.php?image=zugkhtvvtz27a0zysgjabr3

Εκεί έχει στριμώξει τα Ballasts. Αλλά εμένα δεν μου πολυαρέσει η ιδέα του να λύσω όλο το ταμπλώ και να τα στριμώξω έτσι (δεν έχω την μηχανή ούτε μήνα, δεν γουστάρω να λυθεί τίποτα). Πιστεύω πως με μια καλή αδιαβροχοποίηση μπορούν να μπούνε σε ένα πιο εμφανές σημείο άμεσα προσβάσιμο χωρίς να λυθεί τίποτα και κυρίως με καλύτερη ψύξη (πχ https://www.youtube.com/watch?v=cwA2lqV9HNk&feature=related)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Οκτ 14 2008, 19:20

Με ρώτησε αν ήθελα να ήταν εμφανή όπως στο βίντεο,αλλά δεν θέλαμε να είναι εκτεθειμένα γι'αυτό τα βάλαμε εκεί,τα περισσότερα πάντως εκεί τα βάζει για να μη φαίνεται τίποτα.Όσο για το λύσιμο μην σε τρομάζει κι εμένα 6 μηνών είναι το μωρό,αλλά δεν είναι τίποτα μερικές βίδες μόνο.Έστω αν δεν λύσεις δε ξέρω κιόλας αν γίνεται να δουλέψεις για να τα βάλεις.
Για το θέμα της ψύξης δεν γνωρίζω κάτι αλλά δε νομίζω να κάνει μεγάλη διαφορά. xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 9 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 9 από 32Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: