Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Ιαν 04 2011, 20:46

Τα λέμε στις 09:30 + στη γωνία παίδες cheers cheers ..... geia mas kalmi geia mas Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Cheerscheerschampagnewi


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Ιαν 05 2011, 08:44

Θα ειμαι και εγω στη...γωνία Laughing Laughing geia mas geia mas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06 2011, 01:50

Μια εικόνα χίλιες λέξεις Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 HahatlΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 HahatlΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Hahatl


ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 05012011130800x600


ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 05012011129800x600



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06 2011, 07:51

Ολα τα καλα παιδια!!! respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ : Φραπεδια κανεις?   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06 2011, 22:19

Μη μασατε ρε για καφε ημασταν ......

οι μπυρες κ οι μεζεδες ειναι για ξεκαρφωμα Exclamation Exclamation Exclamation



XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ : Φραπεδια κανεις?   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 08 2011, 17:11

Θελω να φευγω μαζι σου καθε Σαββ/ριακο να μαζευω ηλιο κ να ακουω την κορνα σου Exclamation Exclamation Exclamation

Τ Ε Λ Ο Σ
[u]




kalmi kalmi XAXAXAXA XAXAXAXA kalmi kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 08 2011, 17:23

Πάνο έχασες που να βλεπες και τα απίστευτα σλάλομ του Κώστα μετά κορνάροντας μέσα στην Πάτρα Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Laughing Laughing kalmi kalmi rock rock rock respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 08 2011, 20:29

xaxaxaaxaxaxaxxaxaxax!!!!!! Η εχεις κορνα η δεν εχεις!!!! kalmi kalmi kalmi kalmi kalmi kalmi kalmi kalmi kalmi kalmi kalmi kalmi kalmi kalmi kalmi kalmi kalmi kalmi kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ : Φραπεδια κανεις?   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 08 2011, 21:34

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA


Καθε φορα που το σκεφτομαι δεν μπορω να κρατηθω .


Αληθεια που θα βρω κορνα να κανει ετσι https://www.youtube.com/watch?v=3UKprCcR3as
Κορνα-μαγκας ειπαμε !!!!

Παντως Gadalf απο την Τριτη ελεγα πως θα ειναι λαμπαδα ο καιρος ενω λεγανε ολοι απο Πεμπτη βροχες.
Το Αγροτικο-Ελληνικο γονιδιο που μυριζει τον καιρο ή απλα πιανουν οι προσευχες.
Κριμα που δεν μπορεσαν οι υπολοιποι...

Αν παει ετσι ο καιρος μας βλεπω νωρις για Ρακιτα αλλα θα πεσει photoalbum στα παϊδια απο πανω???

Θα το κανονισουμε με Σταθη-Aristrom-Teza και Aris_n να βολευει μερα-ωρα , να μοιραστουμε παρελκομενα
να γινει κ καμια καταχωρηση στις Εκδρομες μιας κ Ναυπακτο τα περασαμε υπεροχα στο καφεδακι κριμα που δεν μπορεσαν οι υπολοιποι:

Για να δουμε για να δουμε !!!!


Λες να κλεισουμε κ για football να καψουμε τα κοψιδια Question Question xaxa

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 34342145142703962910518




Έχει επεξεργασθεί από τον/την jumaru στις Δευ Ιαν 10 2011, 00:40, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 09 2011, 19:24

Ωπααα!!!
Τι εγινε ρε παιδια!!!Εχασα επεισοδια!!!!!! ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 489962
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 09 2011, 19:44

Πάνο δεύτερη φορά που πέφτεις μέσα στον καιρό....τυχαίο δε νομίζω OK OK


Όσο για τη μπάλα καβαντζώνω τη θέση του τερμαντζή μάλλον δε θα 'χω ιδιαίτερο πρόβλημα, για το συγκεκριμένο τέρμα
μιλάμε πάντα..έτσι... ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 JajapΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 JajapΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Jajap

Aris_n ελπίζουμε να είσαι καλά ρε φιλαράκι μέχρι να τα ξαναπούμε Very Happy Very Happy Very Happy

Υ.Γ: Αριστείδη παίχτηκε βολτίτσα το Σαββάτο


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 13 2011, 14:04

Μήπως να έπαιζε κανένας καφές σήμερα;;; Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 13 2011, 16:50

Άρη τι θα'λεγες για ένα καφεδάκι το Σαββάτο καλύτεραExclamation Exclamation Exclamation
kalmi kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 13 2011, 17:06

Νικ πολύ καλή ιδέα αλλά λόγω του ότι έχω γενέθλια το Σάββατο (τα έφτασα τα 30 ρπστ), θα είμαι εκτός Πάτρας σε special event....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 13 2011, 21:12

Ααααα δε σου λέμε από τώρα τα χρόνια πολλά.....καλά να περάσεις Άρη και να το γλεντήσεις όπως αρμόζει.... geia mas geia mas Wink Wink Wink Wink
Από δω το πας από κει το πας όλο λείπεις βρε παιδάκι μου Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Οι υπόλοιποι τι λέτε πάμε για καφεδάκι το Σαββάτο ? θα έχει και λαμπάδα καιρό πάλιExclamation Exclamation Exclamation Exclamation
και αν ψηθούμε πάμε και λίγο παραέξω να γράψουμε και κανα χιλιομετράκι Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 13 2011, 23:11

Μεσα για Σαββατο!!!!!!!!!!!!! kalmi kalmi kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 14 2011, 18:01

Και εγω μαλλον θα μπορω αλλα για απογευμα μετα 5+.θα εχω επισκεψεις απο χωριο και δεν ξερω ποτε θα φυγουν, γι'αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 15 2011, 07:18

Γεια σας, παιδες απο Κρητη

Θα ερθω Πατρα στις 18/1 (Τριτη) για κατι δουλιτσες για μια μερα. Παιζει να πιουμε κανα καφεδακι;
bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 15 2011, 12:43

Καλως να ερθεις Δημητρη!! Γραψε εσυ τι ωρα σε βολευει και θα το κανονισουμε να τα πουμε απο κοντα. wlcm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 15 2011, 15:18

dimitrisv έγραψε:
Γεια σας, παιδες απο Κρητη

Θα ερθω Πατρα στις 18/1 (Τριτη) για κατι δουλιτσες για μια μερα. Παιζει να πιουμε κανα καφεδακι;
bounce bounce

Κωστα παρε τα παιδια και εξαφανιστειτε affraid affraid Ερχεται ο αρχικαγκουρας dead dead
Μακριααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!! rock rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 15 2011, 22:31

dimitrisv έγραψε:
Γεια σας, παιδες απο Κρητη

Θα ερθω Πατρα στις 18/1 (Τριτη) για κατι δουλιτσες για μια μερα. Παιζει να πιουμε κανα καφεδακι;
bounce bounce

Δημήτρη κάνε στάση για καφεδάκι....και "ειδοποία" κατά τι ώρα Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 15 2011, 23:10

NICK414 έγραψε:
dimitrisv έγραψε:
Γεια σας, παιδες απο Κρητη

Θα ερθω Πατρα στις 18/1 (Τριτη) για κατι δουλιτσες για μια μερα. Παιζει να πιουμε κανα καφεδακι;
bounce bounce

Κωστα παρε τα παιδια και εξαφανιστειτε affraid affraid Ερχεται ο αρχικαγκουρας dead dead
Μακριααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!! rock rock rock

Χειρότερος απο εμάς Νίκο????? Με το κάλο να έρθει!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 16 2011, 19:04

Βασικα θα ειμαι με το αυτοκινητο ως συνοδος της συζυγου που εχει κατι δουλειες Πατρα και με την ευκαιρια θα ξαναδω και την πολη που περασα τα φοιτητικα μου χρονια. Εχω ελευθερη ολη την Τριτη απο τις 11-12 το πρωι που θα φτασουμε και θα διανυκτερευσουμε κιολας. Οποτε, οποτε θετε!!!! bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ Ιαν 17 2011, 15:04

Παίδες όποιος άλλος μπορεί αύριο για καφεδάκι με dimitrisv εγώ θα είμαι ελεύθερος μετά τις 20:00....λόγω δουλειάς Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ Ιαν 17 2011, 15:54

Και εγώ είμαι μέσα. Μετά τις 8 με βολεύει και εμένα γιατί μέχρι τις 7 είμαι στη δουλειά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 10 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: