Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 26 2011, 01:39

α μπραβο!
αυτους ειχα βρει κ εγω απλως επειδη δεν ημανε σιγουρος δεν το ποσταρα μην ελεγα καμια πατατα .
πολλα θενξ αρχηξε !
υποχρεομενος .
xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 26 2011, 21:29

εννοειται πως θα ποσταρω και updates και photoz οταν με το καλο τα χωσω πανω στο εργαλειο .
και μετα θα μπορω να δινω κ εγω βοηθεια στον επομενο .
alien alien alien alien
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 26 2011, 21:50

Υπάρχει άλλη μια επιλογή για φοβερά φρένα... μπορείς να βάλεις & ακτινικές δαγκάνες brembo...
Δες εδώ
http://vstromhellas.forumgreek.com/t11794-topic?highlight=%E1%EA%F4%E9%ED%E9%EA%DC

Είναι λίγο πιο τσιμπιμένο το κόστος για όλη αυτήν την μετατροπή, αλλά λογικά μετά θα κάνεις έντο...
mouuuuuu mouuuuuu mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 26 2011, 21:57

nai !!!
το εχω σκεφτει , αλλα το θεωρω too much μονο τα σουπερ σπορτ εχουν τετοια .
αλλα ειναι πολυ ομορφα .
ποτε δεν ξερεις βεβαια τι ορεξεις μπορει να αποκτησω .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bougaris73



Ηλικία : 51
Τόπος : Βόλος
Registration date : 03/03/2011

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05 2011, 12:54

Παιδες χρειαζομαι δισκοπλακες για 650 με ABS του 07 .Διαβαζω κανα 2 μερες τωρα αφου ειμαι καινουριος και νομιζω οτι διαβαζω εξετασεις για πρωτη δεσμη ενω ειμαι στην τριτη.Αμα θελει καποιος μπορει να προτεινει κατι σε μαργαριτα αν εχω καταλαβει καλα απο το πιο φτηνο εως το πιο ακριβο αν και δεν παιζει χρημα αρκει βεβαια να αξιζουν . Ευχαριστω προκαταβολικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 18 2011, 02:35

λοιπον . εχω νεοτερα .
παραγγειλα brembo και ανταπτορες .
ακομα δεν εχουν φυγει απο τους πωλητες . οποτε εχουμε καιρο μπορστα μας .
τωρα ψαχνω τι θα κανω με την τρομπα .
παλι κουλουβαχατα γινονται με την τρομπα , αλλος λεει πως αρκει η μαμα , αλλος λεει 5/8 αλλος λεει 16 , πανηγυρι .

αν δεν βαριοσαστε πειτε τπτ .
τα διαβασα ολα απο την αρχη μπας και βγαλω ακρη αλλα οι πολλες αποψεις μπερδευουν .
τωρα που εχετε τοσο καιρο τα φρενα εχετε και περισσοτερο ολοκληρωμενες αποψεις οποτε μπορειται να πειτε πιο σωστα πραγματα .
οποιος εχει την καλοσυνη ας ριξει 2 γραμμες .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προσοχή στην τοποθέτηση των τετραπίστωνων   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 18 2011, 15:03

Πριν 2-3 εβδομάδες τοποθέτησα την τρόμπα από το 1000 & σε συνδιασμό με τις Brembo περίμενα να κάνω εντο... ΑΜ δε σφάξανε...
Το φρενάρισμα αρχισε να γίνεται όλο & πιο αδύναμο μέχρι που είχα ξενερώσει...
1η σκέψη: Φταίει το ότι δεν είχα κανει service στην τρόμπα πριν την τοποθετήσω. ήμουν έτοιμος να πάρω το κιτ επισκευής της τρόμπας (& θα το πάρω κάποια στιγμή) αλλά πρώτα έλεγξα την
2η σκέψη: πριν κανά διήμερο έλεγξα στην αριστερή δαγκάνα & βλέπω ότι ήθελα τακάκια. Κοιτάω την δεξιά δαγκάνα & βλέπω αυτό:
Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 170320111666




Shocked Shocked angry angry

κατά την τοποθέτηση λοιπόν την πρώτη φωρά στις δαγκάνες δεν είχα προσέξει πως ακριβώς είχε κάτσει η δαγκάνα & απλώς την έσφηξα. Αποτέλεσμα αυτό:
Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 170320111667



Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 170320111668



Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 170320111669



τα τακάκια φαγωθήκανε στο κάτω μέρος τους αλλά στο επάνω μέρος είχαν δημιουργησει δόντι & έβρισκε το ένα το άλλο με αποτέλεσμα να εμποδίζει την δαγκάνα αυτή να αποδόσει το μέγιστο.

Εχθές λοιπόν καθάρισα τις δαγκάνες μέσα-έξω, έβγαλα τα πιστόνια τους & τα καθάρισα, έβαλα & τα τακάκια της EBC double H & ιδού το αποτέλεσμα:
Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 180320111670



Βέβαια τώρα ως μαθών & παθών, έσπρωξα την δαγκάνα στο κάτω μέρος της μέχρι η δισκόπλακα να βγει ελάχιστα πάνω από το "ψωμί" που έχουν τα τακάκια.
Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 180320111672



Το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό από τα πρώτα κιόλας χιλιόμετρα, χωρίς να έχουν προλάβει τα τακάκια να πατήσουν καλά καλά...

Συμπέρασμα: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

υγ. Από αυτά που έχω διαβάσει, το θέμα αυτό παίζει & με τις άλλες τετραπίστωνες που μπορούν να μπουν στο μωρό μας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 18 2011, 15:55

hque έγραψε:
λοιπον . εχω νεοτερα .
παραγγειλα brembo και ανταπτορες .
ακομα δεν εχουν φυγει απο τους πωλητες . οποτε εχουμε καιρο μπορστα μας .
τωρα ψαχνω τι θα κανω με την τρομπα .
παλι κουλουβαχατα γινονται με την τρομπα , αλλος λεει πως αρκει η μαμα , αλλος λεει 5/8 αλλος λεει 16 , πανηγυρι .

αν δεν βαριοσαστε πειτε τπτ .
τα διαβασα ολα απο την αρχη μπας και βγαλω ακρη αλλα οι πολλες αποψεις μπερδευουν .
τωρα που εχετε τοσο καιρο τα φρενα εχετε και περισσοτερο ολοκληρωμενες αποψεις οποτε μπορειται να πειτε πιο σωστα πραγματα .
οποιος εχει την καλοσυνη ας ριξει 2 γραμμες .


Με το που θα βάλεις τις Brembo θα αποκτήσεις πολύ καλά φρένα ακόμη & με την μαμά 14άρα τρόμπα. Από εκεί & πέρα εσύ αν θέλεις μπορείς να αυξήσεις ακόμη πιο πολύ την δύναμη του φρεναρίσματος αλλά & ψαχτείς για την αίσθηση που θες να έχεις βάζοντας άλλη τρόμπα & μανέτες μέχρι να έχεις το αποτέλεσμα που πραγματικά θα σε κ@βλώνει!!!

Πάντως Συγχαρητήρια για την επιλογή σου & πρόσεχε κατά την τοποθέτησή τους αυτό που γράφω στο προηγούμενο ποστ μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 18 2011, 22:06

ακου να δεις τωρα εσυ χριστο και λοιποι συμφορουμιτες τι εγινε .
ενω εχω παραγγειλει και τις brembo και τους αντιστοιχους ανταπτορες , και ειμαι σε αναζητηση τρομπας παω και ρωταω σε ενα φρενα εμπειρο . ολοι τον ξερετε ομως ονομα δεν θα πω για ευνοητους λογους . οποιος θελει του λεω μεσω πμ .

οταν του ειπα πως ξεκιναω την μετατροπη με σκοπο τα δυνατοτερα φρενα μου ειπε πως ξεκινησα τελειως λαθος .
μου προτεινε 1ον να βαλω τα σωληνακια υψηλης μετα να αλλαξω δισκους και τακακια , υστερα τρομπα και μετα δαγκανες .

εχω απογοητευτει λοιπον γιατι αν ειναι ετσι η σωστη σειρα τοτε εχω κανει την λαθος επιλογη και λαθος ξεκινησα .
εχετε να σχολιασετε κατι επι τουτου ?

γιατι αν ειναι ετσι οπως τα ειπε ο κυριος ( ο οποιος ητανε αψογοτατος στην εξυπηρετηση του ) τοτε πρεπει να αφησω τις δαγκανες για λιγο στην ακρη και να παω για υψηλης και δισκους πρωτα .


και μια ερωτηση . οσοι εχετε την μαμα τρομπα ( και εσυ χρηστο) βυθιζετε πολυ την μανετα για να πιασουν τα φρενα η ειναι οπως πριν η αισθηση ?

αυτο με ανησηχει αρκετα γιατι δεν εχει γινει πολυ συγκεκριμενο το τι γινετε με την τρομπα στο νιμα αυτο και παρα πολλα παιδια εχουν κανει διαφορετικα πραγματα .
εγω θελω να ειναι η αισθηση στο θυθισμα της μανετας οπως ειναι μαμα . ΟΧΙ αποτομη , μα προοδευτικη .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 01:43

φίλε μου εγώ τα φοράω όλα κ θα σου πω με ποσοστά τι δίνει στο στρομ (έκδοση abs) το κάθε τι κ θα στο πω με το χέρι στην καρδιά.


κλίμακα : 0% = μαμά φρένο , 100%= το δικό μου τώρα

αναφέρω με την σειρά που έβαλα το καθετί κ έτσι μπορείς να δεις κ τι αλλαγή είδα.

δαγκάνες : 55%
σωληνάκια : 5%-15%(τα σωληνάκια δείχνουν τι αξίζουν μόνο σε πολύ στριφτερό κ γρήγορο κατηφορικό κομάτι)
τρομπα : 15%
μανέτες : 5%
μαργαρίτες : 10%
τακάκι ebc : 5%

Ο επαγγελματίας που μίλησες, έχει μια θεωρία που την στηρίζει κ με επιχειρήματα, τυχαίνει να είναι συνεργάτης κ σχεδόν φίλος κ την κουβέντα την έχουμε κάνει κ μαζί 3-4 φορές. Θα σου πω απλά ότι αυτός έχει θεωρία εμείς εδω έχουμε βρει την πράξη κ την ουσία κ το λέω με παρρησία. Η σειρά που σου προτείνει μένει μόνο στην θεωρία κ αυτό είναι στανταράκι.
Εχεις κάνει την καλύτερη αρχή προς πολύ πολύ καλό φρένο...φόρα τις δαγκάνες, βάλε καλό τακάκι ebc θα σου πω από που να το παραγγείλεις με πμ αν θες, κ μην υποτιμάς την τρόμπα, χρειάζεται για να επέλθει προοδευτικότητα στο αποτέλεσμά σου, τα σωληνάκια άστα περιττεύουν το ίδιο κ οι μαργαρίτες μέχρι να έχεις καμιά 60ρα χιλιάδες οποτε χρειάζονται.
Τρόμπα δεν θα έβαζα πάνω από την 16ρα του χίλια ή του 650 προ abs, πολλοί θα σου πούνε για μεγαλύτερη κ δεν έχουν λάθος απαραίτητα, απλά θεωρώ μετά λίγο πιο ακραίο το φρένο, μπορεί να είναι λίγο καλύτερα όταν μαζευεις από 200 αλλά χάνεις σε όλα τα άλλα φρεναρίσματα σε έλεγχο πιστεύω. Επισης καλό είναι μετά κ ανάλογα με τις ανάγκες σου να σφίξεις είτε με ελατήριο είτε με λάδι το μπροστινό σου λίγο γιατί με τέτοιο φρένο θα τερματίζει εύκολα. Γέφυρα αν δεν φοράς, φόρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 01:57

γεια σου ρε ταζακο !
πες μου σε παρακαλω ποσο κανουν τα τακακια σου και πια ειναι ακριβως για να τα βαλω στο πλανο για αγορα ( το απο που θα στο ρωτησω αλλη στιγμη με πμ) και πες μου και τι τρομπα εβαλες μιας και αυτη μου μενει μονο .
επισης υπαρχει ενα θεμα με τον καθρεπτη κ την τοποθετηση του καθρεπτη γιατι στο στρομα ειναι μονοκοματο το μαραφετι , ελπιζω να σε κατατοπισα . τι εκανες με αυτο το θεμα ? που στιρηξες τον καθρεπτη ?
μου αρεσε πολυ η περιγραφη σου .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 02:10

hque έγραψε:
γεια σου ρε ταζακο !
πες μου σε παρακαλω ποσο κανουν τα τακακια σου και πια ειναι ακριβως για να τα βαλω στο πλανο για αγορα ( το απο που θα στο ρωτησω αλλη στιγμη με πμ) και πες μου και τι τρομπα εβαλες μιας και αυτη μου μενει μονο .
επισης υπαρχει ενα θεμα με τον καθρεπτη κ την τοποθετηση του καθρεπτη γιατι στο στρομα ειναι μονοκοματο το μαραφετι , ελπιζω να σε κατατοπισα . τι εκανες με αυτο το θεμα ? που στιρηξες τον καθρεπτη ?
μου αρεσε πολυ η περιγραφη σου .

τακάκι για brembo = ebc fa95hh τιμή Ελλάδα 90 τα 2 ζεύγη, αμερική 58.

η τρόμπα που σου προτείνω είναι του βεστρομ 1000 ή του 650 μέχρι 2006 μοντέλο που ήταν 16. Είναι εξωτερικά ολόιδια με την δική σου απλά στην μπροστά μεριά του πιστονιού της δεν γράφει 14 αλλά 5/8 που σημαίνει 16ρα. ΑΝ επιλέξεις αυτήν δεν παίζει θέμα κ με τον καθρέφτη αν πας για άλλη θες ξεχωριστή βάση για τον καθρέφτη από το εμπόριο.

Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 08:48

tazakos έγραψε:
αν πας για άλλη θες ξεχωριστή βάση για τον καθρέφτη από το εμπόριο. Wink


Οχι απαραιτητα.Με του 954 δεν χρειαζεται αλλη βαση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 10:19

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Γιάννη (ακα tazakos) & αυτά που λέει, τουλάχιστον για τις αλλαγές που έχω κάνει & εγώ (δαγκάνες, τακάκια, τρόμπα, μανέτες). Θα προσθέσω επίσης ότι & σε αναλογία τιμής/ απόδοσης η δαγκάνες είναι πρώτες & η τρόμπα δεύτερη. Το μοντέλο με ABS έχει ήδη σωληνάκια υψηλής στα σημεία όπου χρειάζεται πιο πολύ. Γι'αυτό & δεν αξίζει να σκάσεις περίπου 200? για σωληνάκια για να δεις βελτίωση 5-10% όταν με τα ίδια & λιγότερα λεφτά παίρνεις δαγκάνες & αποστάτες & ΑΠΟΚΤΑΣ ΦΡΕΝΑ!!!!

Όσο για τακάκια εγώ θα πρότεινα αυτόν
http://www.shop-coolness.co.uk/index.asp?function=CART&ECD=2222&productid=
όπου με 52,5? σου έρχονται σπίτι

& ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 10Percent ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΚΠΤΩΣΗ 10% ΣΤΗΝ ΠΡΟ ΦΟΡΩΝ ΑΞΙΑ ΤΩΝ ΤΑΚΑΚΙΩΝ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 10:29

Ο κωδικος εκπτωσης δεν βλεπω να δουλευει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 10:33

Τελευταία φορά δεν δούλεψε ούτε για εμένα & τον πλήρωσα. Του έστειλα email & μου επέστρεψε την διαφορά που αντιστοιχεί στο 10% . Wink Wink Wink Wink Εσύ στείλε του το email πριν αγοράσεις να δούμε τι θα σου πει... Πάντως έχω πάρει πολλές φορές τακάκια από αυτόν & είναι Κύριος!!!
ιδού & το μαιλ που μου είχε στείλει μαζί με το δικό μου:


Hi Hristos

I do not know why the discount code didn't work. I have sent you a
refund through PayPal for the 10% discount.

Regards

Sean


>Hi
>I've ordered a few times from your ebay store & the last time I
>received a discount coupon. When I placed this order I tried to insert
>this discount code (10Percent), but there was no discount in my order &
>I don't know why!!!waiting for your kind reply!!!
>Thank you & best regardsHristos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 19:45

loxias έγραψε:
tazakos έγραψε:
αν πας για άλλη θες ξεχωριστή βάση για τον καθρέφτη από το εμπόριο. Wink


Οχι απαραιτητα.Με του 954 δεν χρειαζεται αλλη βαση!

ποιο ειναι το 954 ?
μοντελο μαρκα εννοω . mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 19:56

hque έγραψε:
loxias έγραψε:
tazakos έγραψε:
αν πας για άλλη θες ξεχωριστή βάση για τον καθρέφτη από το εμπόριο. Wink


Οχι απαραιτητα.Με του 954 δεν χρειαζεται αλλη βαση!

ποιο ειναι το 954 ?
μοντελο μαρκα εννοω . mouuuuuu
HONDA CBR
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 20:02

θα ειναι ομως στην ιδια θεση με αυτην που ειναι μαμα ?
η θα παει παραμεσα με αποτελεσμα να θελει καποιον αποστατη ή θα παει παραεξω με αποτελεσμα να βρισκω στα τουτου ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Μαρ 21 2011, 20:30

hque έγραψε:
θα ειναι ομως στην ιδια θεση με αυτην που ειναι μαμα ?
η θα παει παραμεσα με αποτελεσμα να θελει καποιον αποστατη ή θα παει παραεξω με αποτελεσμα να βρισκω στα τουτου ?

οεο ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis83
Member
Member
Fanis83

Ηλικία : 41
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 07/04/2008

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Μαρ 21 2011, 22:31

hristos13gr έγραψε:


Όσο για τακάκια εγώ θα πρότεινα αυτόν
http://www.shop-coolness.co.uk/index.asp?function=CART&ECD=2222&productid=
όπου με 52,5? σου έρχονται σπίτι
Ρε παιδιά έχω NISSIN δαγκάνες από CBR 954, ποιός ο κωδικός για τακάκια EBC; Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vwgolf-club.gr/
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Μαρ 21 2011, 23:00

Αυτός http://cgi.ebay.com/ebaymotors/EBC-FA265HH-Brake-pads-CBR900-929-954-RVT1000-/300437366406
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis83
Member
Member
Fanis83

Ηλικία : 41
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 07/04/2008

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Μαρ 21 2011, 23:04

cantona έγραψε:
Αυτός http://cgi.ebay.com/ebaymotors/EBC-FA265HH-Brake-pads-CBR900-929-954-RVT1000-/300437366406
Ευχαριστώ πολύ Rolling Eyes
Είναι αξιόπιστο κατάστημα Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vwgolf-club.gr/
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Μαρ 21 2011, 23:09

Δε ξέρω, εγώ από δω τα πήρα πάντως https://www.powersportsuperstore.com/ProductDetails.asp?ProductCode=TR61-0265
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650   Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Μαρ 21 2011, 23:39

δες και απο δω μολις παρελαβα εγω ειναι λιγο πιο φτηνα και αμα μαζευτειτε 4-5 θα ερθει και πιο οικονομικα να μοιραστειτε τα μεταφορικα


http://www.sportsbikeshop.co.uk/motorcycle_parts/content_prod/5355
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Περι αναρτησεων και φρενων gια το 650

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 9 από 17Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Αναρτήσεις-
Μετάβαση σε: