Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
fotisbet

fotisbet

Ηλικία : 34
Τόπος : πατρα
Registration date : 17/09/2014

ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY   ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY Icon_minitimeΚυρ Απρ 26 2015, 09:36

Καλημερα σε ολους ειμαι ενδιαφερομαι τον επομενο μηνα να αγορασω βασεις για πλαινες βαλιτσες εχω δει αυτες απο το μοτοραιντ στην πατρα και μου φενονται καλες εαν υπαρξουν και αλλη ισως πετυχεναμε και μια καλυτερη τιμη,εαν μαζευτουμε αρκετοι ισως να αξιζοι.Εαν δεν ειναι εδω η σωστη θεση του ποστ ας μεταφερθει.
http://www.motoraid.eu/mymoto/suzuki/side-luggage-racks-suzuki-v-strom-650&filter=ATTRIBU=DL+650-1000+V-StromSPER=65=%CE%9C%CE%9F%CE%9D%CE%A4%CE%95%CE%9B%CE%9F@@ATTRIBU=Tankbag+-+%CE%92%CE%B1%CE%BB%CE%AF%CF%84%CF%83%CE%B5%CF%82+-+%CE%92%CE%AC%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82SPER=66=%CE%A4%CE%A5%CE%A0%CE%9F%CE%A3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kojo
Member
Member


Τόπος : Αθήνα - Γέρακας .
Registration date : 06/05/2013

ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY   ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY Icon_minitimeΚυρ Απρ 26 2015, 22:18

Υπάρχουν και εδώ φθηνότερα .

http://www.motorparts.com.gr/eshop/%CE%B2%CE%AC%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD-%CE%B2%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CF%84%CF%83%CF%8E%CE%BD.-pl532-givi-detail.html

Δεν ξέρω πόσο λιγότερο μπορείς να τις βρεις .
Πάντως ενδιαφέρομαι και εγώ αν βρεθεί καλύτερη τιμή .

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY   ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY Icon_minitimeΚυρ Απρ 26 2015, 23:13

http://www.megastockbazaar.gr/product.asp?catid=1236
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verylife78
Member
Member


Ηλικία : 45
Τόπος : Κέρκυρα
Registration date : 29/07/2011

ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY   ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2015, 20:10

εχω και εγω μια σκεψη για πλαινα
διαβασα απο το Motoraid οτι κανει για αυτες τις βαλιτσες
Κατάλληλες για τις βαλίτσες της GIVI , E41 , Trekker (ή οποιαδήποτε άλλη ΜΟΝΟΚΕΥ βαλίτσα, εκτός τις V35 ) ή τις Kappa Κ40 , Kappa Garda

Οταν λεει "givi" εννοει για ολες??
Επισης σαν "monokey" ποιες ειναι? sorry που ρωταω αλλα δεν ξερω καθολου απο πλαινα και θα ηθελα να παρω γιατι η γυναικα διαμαρτυρετε οτι δεν χωρανε τα πραγματα..
Οταν θα τις βγαλω το κουστουμακιXYLO βεβαια να δω αν θα τα χωρεσει cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.milka-home.gr
NIKOlaS505
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NIKOlaS505

Ηλικία : 49
Τόπος : ΜΟΣΧΑΤΟ - . . . -ΚΟΡΙΝΘΟΣ-. . . -AΧΕΡΟΝΤΑΣ-
Registration date : 30/06/2012

ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY   ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY Icon_minitimeΤρι Απρ 28 2015, 20:18

εχουμαι καπιον! εδο μεσα που κανει μεταλλικες δουλειες και  κανει παπαδες.........
ονοματα δεν θυγουμαι xaxa (βλεπε κεντρικο σταν)
μηπος να τον μπριζοσουμαι να φτιαξει κατι  καλο και ομορφο και σε αυτον τον τομεα ...........
λεω εγω τωρα ..............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kojo
Member
Member


Τόπος : Αθήνα - Γέρακας .
Registration date : 06/05/2013

ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY   ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY Icon_minitimeΣαβ Ιουν 13 2015, 12:59

Υπάρχει ενδιαφέρον τελικά ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mateo1
Member
Member
mateo1

Ηλικία : 45
Registration date : 06/11/2012

ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY   ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY Icon_minitimeΣαβ Ιουν 13 2015, 14:20

Ωπα μισο..
στα pl532 κουμπωνουν κανονικοτατα οι kappa Κ40

τα εχω και τα δυο με ουκ ολιγα ταξιδια ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΑΓΟΡΑ ΒΑΣΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΩΝ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΡΩΣΗ ΓΙΑ POWER BUY

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: