Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 αντιτριβικό MOTORKOTE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
satikin

satikin

Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 26/12/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 17 2009, 19:02

https://2img.net/r/ihimizer/img134/1544/9639409619699639510003.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 17 2009, 19:04

Φιλε saticin απο εδω ξεκινησαν ολα οπου
ο φιλοσ V.STRATOS μας βοηθησε στο σημειο αυτο!!
ριξε μια ματια!!!
αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 451272
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f3/topic-t2828-15.htm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 17 2009, 23:56

Ρε παίδες...τελικά SUPERDYNAMIC ή MOTORKOTE?!?!?

Το προϊον που αναφέρεται στη σελίδα του trade-wind.gr είναι το αυθεντικό τελικά?
Απο κει το έχετε παραγγείλει?

Με το Βασίλη (chefbf) που τα λέγαμε τις προάλλες, δηλώνει εντυπωσιασμένος απο το SUPERDYNAMIC αφού είδε και τη live παρουσίαση που του κάνανε και ψήνομαι κι εγώ για το ζουμάκι τούτο!!

Αλλά κάτι περίεργα διαβάζω.....τελικά ποιό είναι το αυθεντικό και που ακριβώς το βρίσκει κανείς στα σίγουρα!?!?!

για διαφωτίστε λίγο.....μπερδέυτηκα με τα παλιοζουμιά!!! scratch scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 18 2009, 09:05

η δική μου έρευνα σχετικά ενδελεχής έδειξε ότι το αρχικό ορίτζιναλ προϊόν είναι αυτό που κράτησε και την ονομασία, του trade-wind δηλαδη. Ελπίζω αύριο να έχει χρόνο ο Ράκκας να κανονίσουμε σέρβις, να το βάλω να σας πω εντυπώσεις..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Snakeye
Member
Member
Snakeye

Ηλικία : 52
Τόπος : Πατήσια, ΑΘΗΝΑ
Registration date : 19/01/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 18 2009, 13:15

Πριν το σερβις του 36ωρου έβαλα το Motorkote απο trade wind. Εκτός απο μείωση του κοπανήματος στις αλλαγές ταχυτήτων είχα σταθερά μικρότερη κατανάλωση από τον nicmor που είμασταν παρέα. Βέβαια έχω επιπλέον και την εξάτμιση αλλά μπορεί η διαφορά να οφείλεται και στα μπουζί ιριδίου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 19 2009, 10:24

Εντυπώσεις τελικά ??
Σας άρεσε ?
Είχατε κάποιο πρόβλημα με πατινάρισμα συμπλέκτη ?

_________________
αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 19 2009, 10:37

αύριο το πρωί το βάζω...και στον καθρέφτη όλους θα σας κοιτάζω success αναμένω +9,2 άλογα, -35%κατανάλωση, +1,5kgr ροπή σε όλο το φάσμα και μείωση του αεροδυναμικού συντελεστή στο 0,27 το ίδιο δηλαδή με την νέα E-class! yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 19 2009, 11:42

Ταζάκος Vs All the Rest = αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 501340

_________________
αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 19 2009, 11:50

tazakos έγραψε:
... το ίδιο δηλαδή με την νέα E-class! yeye

ποιός έκλας;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 59
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 19 2009, 11:57

AXXXXXXXXX αυτα τα παιδια !!!!!!!!! παντως γνωμη μου ειναι να μπαινει σε δουλεμενους κινητηρες και τι εννοω , μετα τα 30000χλμ Idea

_________________
αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 107kpb5αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 19 2009, 13:10

V.Stratos έγραψε:
Εντυπώσεις τελικά ??
Σας άρεσε ?
Είχατε κάποιο πρόβλημα με πατινάρισμα συμπλέκτη ?

φιλε V.Stratoς
Παρατήρησες εσύ πατινάρισμα του συμπλέκτη?
Το motorcote το επηρεάζει? Πως?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 21 2009, 10:13

150ml βελούδο προστέθηκαν στο χθεσινό σέρβις μαζί με τα λαδάκια κ το φίλτρο και 4 μπουζάκια, άποψη πλήρη δεν έχω ακόμη αλλά έχω ως προς την αίσθηση του κιβωτίου, ημιαυτόματο το εργαλείο, ζάχαρη οι αλλαγές! :king:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIANNHS1967
Member
Member
GIANNHS1967

Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 28/05/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 21 2009, 15:29

Το έβαλα και εγώ το μαγικό ματζούνι και συνηγορώ με τον φίλο ταζ, είδα τεράστια διαφορά στο κιβώτιο (οι ταχύτητες μπαίνουν πιο γλυκά) , και αυτά μετά από 150 χμ μόνο που το περπάτησα.
Αχ αυτά τα αμερικανάκια!!!!! αμα θέλουν θαύματα κάνουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 59
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 21 2009, 19:28

Αντε λεω να το δοκιμασω και εγω , εχω βαρεθει αυτο το γνταμπ γντουμπ της 1 ης λες να ηρεμησει ????? αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 8117

_________________
αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 107kpb5αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
GIANNHS1967
Member
Member
GIANNHS1967

Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 28/05/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 21 2009, 20:35

Φίλε Rory σίγουρα θα δεις τεράστια βελτίωση στο σασμάν. Το γκλούπ που ακούς στην αλλαγή από 1η σε 2α θα μειωθεί δραστικά. Επίσης γλύκανε και ο θόρυβος του κινητήρα αρκετά σε σχέση με το μεταλικό ήχο που είχε πριν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 22 2009, 01:38

Nα κανω και εγω μια ερωτησουλα?

Τα μηχανακια μας ειναι υγρα πολυδισκα, τα τουτου (που γι αυτα ειναι φτιαγμενο το προϊον)
εχουν ξηρο μονοδισκο, δεν θα κανει ζημια στους δισκους αυτο το φιλμ που δημιουργειτε?
αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
longjohn



Ηλικία : 55
Registration date : 25/07/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 22 2009, 08:24

paitos έγραψε:
Nα κανω και εγω μια ερωτησουλα?

Τα μηχανακια μας ειναι υγρα πολυδισκα, τα τουτου (που γι αυτα ειναι φτιαγμενο το προϊον)
εχουν ξηρο μονοδισκο, δεν θα κανει ζημια στους δισκους αυτο το φιλμ που δημιουργειτε?
αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 8117

Οχι δεν θα κάνει καμμιά ζημιά ούτε θα επηρεάσει την λειτουργεία των δίσκων.
Χρησιμοποιώ το αντιτριβικό εδώ και δύο χρόνια στο STROM αφού έψαξα πολύ. Η απάντηση είναι αυτό που λένε οι διαφημιστές του προιόντος στην Αμερκή ότι το MOTOKOTE είναι έξυπνο προιόν στα απλά ελληνικά αυτό μεταφράζεται ότι οι δυνάμεις που αναπτύσσονται μεταξύ των μορίων του αντιτριβικού και των επιφανείων είναι μεγαλύτερες στις μεταλλικές επιφάνειες και μεγαλύτερες ανάλογα με την θερμοκρασία των επιφανειών. Άρα όπου έχει μεγαλύτερη θερμοκρασία υπάρχει πιο μεγάλη ανάγκη για μειωμένη τριβή και ιδιαίτερα αν είναι μεταλλική επιφάνεια, έκει επικάθονται και συγκρατούνται περισσότερα μόρια του αντιτριβικού. Για αυτές τις ιδιότητες το αποκαλούν έξυπνο προιόν.
Ελπίζω να κάλυψα κάποιες απορίες.
Το αντιτριβικό το λέω εδώ και χρόνια μαγικό ματζούνι αλλά να το χρησιμοποιείτε με σύνεση και όχι σε υπερβολικές ποσότητες ούτε πολύ συχνά. Είναι βασικό αυτό που περιγράφουν σε κάποιες οδηγίες ότι μόλις το ρίξεις μέσα στο λάδι της μηχανής πρέπει να κάνεις χιλιόμετρα τόσα ώστε να αποκτήσουν ο κινητήρας και τα λάδια την κανονική θερμοκρασία (ίσως και μεγαλύτερη να έκανε καλό) για να επικαθήσει το υλικό στα τοιχώματα που πρέπει (το εξήγησα παραπάνω) και να μην μείνει πολύ υλικό στα κάρτερ όπου εκεί θα παραμείνει ανενεργό λόγω βαρύτητας και θερμοκρασίας που έιχει το λάδι στο κάρτερ.
Για τα οχήματα που έχουν καταλύτη να το χρησιμοποιείτε με μυαλό και σύνεση τα αντιτριβικά και η ποσότητα τους να επηρεάζει την διάρκεια ζωής του καταλύτη. Αυτό το βρήκα στα άρθρο "Λαδολογίες" σε αυτό το forum ή στο γνωστό διπλανό και συναφές.

Φιλικά Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 22 2009, 09:07

εγώ αδυνατώ να καταλάβω πως λειτουργεί (ίσως ναμαι κ στόκος ντε Razz ) αφου και στους δίσκους του συμπλέκτη αναπτύσσονται τεράστιες θερμοκρασίες... νιώθω σαν να μου λένε "λιπαίνει εκεί ακριβώς που χρειάζεται, στις υψηλές θερμοκρασίες κ μεγάλες τριβές" και να λεω "μα ο συμπλέκτης..." και να απαντάνε "είναι ειδικό και δεν λιπαίνει στις υψηλές θερμοκρασίες με μεγάλες τριβές"...

  • το στροματάκι είναι ένα μηχανάκι που δεν έχει βγάλει τέτοιου είδους ζημιές και προβλήματα... θα το "δικινδυνέψω"
  • για το γκαπ της πρώτης ... δοκιμάστε να καθαρίσετε το καπάκι του μπροστά γραναχού... δεν θα πιστεύετε τη διαφορά στη λειτουργεία του σασμάν!
  • εναλλακτικά κάτσετε δίπλα σε κανα BMW να ακούσετε τη δική τους 1η Rolling Eyes (για να επανεκτιμήσετε)


αν πάλι παλιώσει κ παει να κάνει προβλήματα... πάλι δεν θα του βάλω πρόσθετα! Έχει συμβεί τα πρόσθετα να καθαρίζουν τόσο καλά τον κινητήρα που ξεφράζουν φραγμένες ρωγμές (από μπίχλμ What a Face ) με αποτέλεσμα χειρότερο από αυτό πριν μπούνε....


έχει κάνει εξαιρετικόι αρθράκι κ ο τυπάς στο engineoil_bible.html


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mikios στις Παρ Μάης 22 2009, 11:35, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : δαιμων πληκτρολογίου :bom:)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 59
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 22 2009, 10:23

tazakos έγραψε:
150ml βελούδο προστέθηκαν στο χθεσινό σέρβις μαζί με τα λαδάκια κ το φίλτρο και 4 μπουζάκια, άποψη πλήρη δεν έχω ακόμη αλλά έχω ως προς την αίσθηση του κιβωτίου, ημιαυτόματο το εργαλείο, ζάχαρη οι αλλαγές! :king:
Γιαννη 150ml μημπως ειναι πολλα ????? γιατι γραφει 40ml το λιτρο ,σε ρωτω γιατι το εχω παραγγειλει και εγω , να δω την δοσολογια που πρεπει τελικα !!!!!!! merci

_________________
αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 107kpb5αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 22 2009, 11:58

100-120ml βάζεις περίπου στο δικό μας κινητήρα..

_________________
αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 59
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 22 2009, 12:00

Στρατη merci φιλε

_________________
αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 107kpb5αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 22 2009, 12:13

κοίτα δεν το έβαλα εγώ, ο μικρός του Ρακκά μου είπε έβαλε όσο έλεγε με ογκομετρικό σωλήνα οπότε παίζει να έβαλε λιγότερο εγώ είπα 150 επειδή είδα το κουτί στην μέση περίπου και με πρόχειρο υπολογισμό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 22 2009, 12:19

Γεια σου φίλε Γιάννη πετσαρά..!!!
Το δικό σου θέλει 150μλ γιατί το δουλεύεις ΤΣΙΤΕΣ το εργαλείο.. Twisted Evil

_________________
αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hailander
Member
Member
hailander

Ηλικία : 49
Τόπος : Σαλαμίνα-Περιστέρι
Registration date : 16/06/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 11 2009, 11:35

Και μόνο που είναι το ίδιο και για αυτοκίνητα και για moto,φτάνει να καταλάβετε οτι δεν κάνει.Μετά από έρευνα πάντως και συγκριτικά tests μεταξύ πολλών αντιτριβικών,το μόνο που δουλεύει άψογα σε μοτο,με εντιπωσιακά αποτελεσματα είναι τα αντιτριβικά της interfloor ή κάπως έτσι,Τα οποία δεν ξέρω καν αν εισάγωνται στην Ελλάδα.Το άρθρο ήταν αρκετά παλιό και δεν θυμάμαι ακριβώς το όνομα της εταιρίας,αν θέλετε πάντως θα το ψάξω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostastorm

kostastorm

Ηλικία : 57
Τόπος : Βολος
Registration date : 31/08/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 19 2009, 22:40

ΤΟ ΕΧΩ 13000 ΧΛΜ ΚΑΙ Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ ΣΑΣΜΑΝ ΚΑΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΕΙΝΕ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΕ STROMI ΠΟΥ ΟΔΗΓΙΣΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ MOTORKOTE ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΑΛΕ ΜΕ ΤΟ SERVICE ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΣΕ ΕΙΝΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://kostas_vstrom@yahoo.gr
 

αντιτριβικό MOTORKOTE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Υγρά....& φίλτρα-
Μετάβαση σε: