Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Λάδια Da Vinci

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
metallidhs
Member
Member
metallidhs

Ηλικία : 41
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 26/06/2011

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 27 2014, 20:54

kalamaria έγραψε:
και που βρισκουμε τον γερασιμο?

Ενημέρωσα το post..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 02 2014, 22:33

Σήμερα έβαλα και εγώ το εν λόγω λαδάκι... ίδωμεν... θα επανέλθω με εντυπώσεις.


Υ.Γ.: Όποιος σκοπεύει να πάει να πάρει λάδια ας πάρει πρώτα ένα τηλ τον Κο Γεράσιμο για να σιγουρευτεί ότι θα είναι εκεί. Έτσι με συμβούλεψε ο άνθρωπος και μου είπε να σας το μεταφέρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 10 2014, 19:36

Επανέρχομαι με πρώτες εντυπώσεις μετά από περίπου 300χλμ...

Τα πρώτα 50-60 χιλιόμετρα ξενέρωσα άσχημα... μου φαινόταν εξίσου χάλια (μη πω και χειρότερα) από τα IPONE τα οποία και δεν πρόκειται να ξαναβάλω. Μετά σταδιακά άρχισε να μαλακώνει το σύμπαν... στην αρχή λίγο, μετά περισσότερο... οι ταχύτητες μπαίνουν βούτυρο στο 90% των περιπτώσεων. Σε κάποιες φάσεις μπαίνουν τόσο μαλακά και αθόρυβα που νομίζω ότι δεν έπιασε και κάνω διπλό ανέβασμα... Το υπόλοιπο 10% που άφησα, είναι υπό συνθήκες έντονης κίνησης με πολλά σταμάτα-ξεκίνα... σε αυτό το σενάριο οι ταχύτητες τουλάχιστον, μπαίνουν με αρκετά περισσότερο ζόρι αλλά όμως σε καμία περίπτωση δεν φτάνουν το χάλι του IPONE ή και του MOTUL (σε κάποιες φάσεις). Το μόνο που μένει τώρα είναι να τα δω και σε βάθος χρόνου ώστε να δοκιμάσω την αντοχή τους και προς το τέλος της ζωής τους και όχι μόνο τώρα που είναι φρέσκα και δουλεύουν καλά.

Νιώθω και τη μηχανή πιο χαλαρή και λυμένη, σα να δουλεύουν όλα πιο αβίαστα... δεν ξέρω πως να το εκφράσω σωστά με λόγια... αν τα δοκιμάσετε θα καταλάβετε τι εννοώ. Σε γενικές γραμμές και μέχρι στιγμής τα θεωρώ καλή επιλογή. Αν παραμείνουν οι ιδιότητες τους μέχρι το τέλος τότε θα έχω καταλήξει σε λάδι. Νομίζω πως τουλάχιστον μια δοκιμή την αξίζουν... παρά την ανεβασμένη τιμή τους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
lmb990
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
lmb990

Ηλικία : 34
Τόπος : ATHENS GREECE
Registration date : 01/06/2013

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 10 2014, 19:51

wlcm wlcm wlcm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 10 2014, 20:48

terino έγραψε:
Επανέρχομαι με πρώτες εντυπώσεις μετά από περίπου 300χλμ...

Τα πρώτα 50-60 χιλιόμετρα ξενέρωσα άσχημα... μου φαινόταν εξίσου χάλια (μη πω και χειρότερα) από τα IPONE τα οποία και δεν πρόκειται να ξαναβάλω. Μετά σταδιακά άρχισε να μαλακώνει το σύμπαν... στην αρχή λίγο, μετά περισσότερο... οι ταχύτητες μπαίνουν βούτυρο στο 90% των περιπτώσεων. Σε κάποιες φάσεις μπαίνουν τόσο μαλακά και αθόρυβα που νομίζω ότι δεν έπιασε και κάνω διπλό ανέβασμα... Το υπόλοιπο 10% που άφησα, είναι υπό συνθήκες έντονης κίνησης με πολλά σταμάτα-ξεκίνα... σε αυτό το σενάριο οι ταχύτητες τουλάχιστον, μπαίνουν με αρκετά περισσότερο ζόρι αλλά όμως σε καμία περίπτωση δεν φτάνουν το χάλι του IPONE ή και του MOTUL (σε κάποιες φάσεις). Το μόνο που μένει τώρα είναι να τα δω και σε βάθος χρόνου ώστε να δοκιμάσω την αντοχή τους και προς το τέλος της ζωής τους και όχι μόνο τώρα που είναι φρέσκα και δουλεύουν καλά.

Νιώθω και τη μηχανή πιο χαλαρή και λυμένη, σα να δουλεύουν όλα πιο αβίαστα... δεν ξέρω πως να το εκφράσω σωστά με λόγια... αν τα δοκιμάσετε θα καταλάβετε τι εννοώ. Σε γενικές γραμμές και μέχρι στιγμής τα θεωρώ καλή επιλογή. Αν παραμείνουν οι ιδιότητες τους μέχρι το τέλος τότε θα έχω καταλήξει σε λάδι. Νομίζω πως τουλάχιστον μια δοκιμή την αξίζουν... παρά την ανεβασμένη τιμή τους!

Man νομίζω δεν θα σε απογοητεύσουν ακόμα και σε βάθος χρόνου. Εγω παω για τρίτη αλλαγή σε 1000 χλμ και θα τα προτιμήσω με κλειστά μάτια. Έχω σχεδόν 85000 χλμ οπότε είναι δουλεμένο αρκετά το μοτέρ. MOTUL και εγώ ποτέ ξανα...καμία σχέση με τα Da Vinci. Θέλω το feedback σου και στο μέλλον για να έχουμε μια οσο το δυνατόν πιο σφαιρική και με καλύτερη στατιστική άποψη για τα λάδια αυτά. Keep stroming!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 14 2014, 09:26

terino έγραψε:
Επανέρχομαι με πρώτες εντυπώσεις μετά από περίπου 300χλμ...

Τα πρώτα 50-60 χιλιόμετρα ξενέρωσα άσχημα... μου φαινόταν εξίσου χάλια (μη πω και χειρότερα) από τα IPONE τα οποία και δεν πρόκειται να ξαναβάλω. Μετά σταδιακά άρχισε να μαλακώνει το σύμπαν... στην αρχή λίγο, μετά περισσότερο... οι ταχύτητες μπαίνουν βούτυρο στο 90% των περιπτώσεων. Σε κάποιες φάσεις μπαίνουν τόσο μαλακά και αθόρυβα που νομίζω ότι δεν έπιασε και κάνω διπλό ανέβασμα... Το υπόλοιπο 10% που άφησα, είναι υπό συνθήκες έντονης κίνησης με πολλά σταμάτα-ξεκίνα... σε αυτό το σενάριο οι ταχύτητες τουλάχιστον, μπαίνουν με αρκετά περισσότερο ζόρι αλλά όμως σε καμία περίπτωση δεν φτάνουν το χάλι του IPONE ή και του MOTUL (σε κάποιες φάσεις). Το μόνο που μένει τώρα είναι να τα δω και σε βάθος χρόνου ώστε να δοκιμάσω την αντοχή τους και προς το τέλος της ζωής τους και όχι μόνο τώρα που είναι φρέσκα και δουλεύουν καλά.

Νιώθω και τη μηχανή πιο χαλαρή και λυμένη, σα να δουλεύουν όλα πιο αβίαστα... δεν ξέρω πως να το εκφράσω σωστά με λόγια... αν τα δοκιμάσετε θα καταλάβετε τι εννοώ. Σε γενικές γραμμές και μέχρι στιγμής τα θεωρώ καλή επιλογή. Αν παραμείνουν οι ιδιότητες τους μέχρι το τέλος τότε θα έχω καταλήξει σε λάδι. Νομίζω πως τουλάχιστον μια δοκιμή την αξίζουν... παρά την ανεβασμένη τιμή τους!

+650

Δεν θα μπορούσα να γράψω κάποια καλύτερη περιγραφή απο αυτή του φίλου terino  Very Happy
Υ.Σ.1.Το σασμάν έμενα μου «μαλάκωσε» μετά από τουλάχιστον 400κλμ Exclamation  Question  Exclamation


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ioarma στις Τρι Οκτ 14 2014, 11:31, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromolado
Member
Member
vstromolado

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 26/02/2010

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 14 2014, 11:08

Ας κοιτάξουμε και το ενδεχόμενο για "clutch slipping" δηλαδή για πρόωρη καταστροφή των δίσκων του συμπλέκτη από το πρόσθετο για την τριβή που έχουν τα λάδια.
Μην το θεωρήσετε δεδομένο αυτό που λέω απλά το αναφέρω από τα λεγόμενα διαφόρων μηχανικών περί πρόσθετων σε λάδια κτλ κτλ. προσωπικά δεν έχω ιδέα.
Θα δούμε σε βάθος χρόνου πως λειτουργούν σε όσους τα έχουν δοκιμάσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
devisor



Registration date : 25/08/2010

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 31 2015, 14:33

Μετά από 600km περίπου, μπορώ να πω ότι η αίσθηση είναι απίστευτη.
Διαφορά είδα κι εγώ μετά τα 400km.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Soulis185

Soulis185

Ηλικία : 35
Registration date : 11/11/2012

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 06 2015, 16:12

Mολις παρελαβα και γω yeye yeye

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 24lkdy0
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 18 2015, 10:57

Επειδή σε 1000χλμ θα κάνω ξανά αλλαγή λαδιών, έχει κανείς νεότερες εντυπώσεις με αρκετά γραμμένα χιλιόμετρα ;
Έχω βαρεθεί με το να κοπανάει στις αλλαγές.
Όλα είναι καλά στην αρχή με ότι λάδι κι αν έχω δοκιμάσει.
Μόλις περάσουν τα 500-600χλμ, τότε κοπανάνε άσχημα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 18 2015, 11:18

Highlander έγραψε:
Επειδή σε 1000χλμ θα κάνω ξανά αλλαγή λαδιών, έχει κανείς νεότερες εντυπώσεις με αρκετά γραμμένα χιλιόμετρα ;
Έχω βαρεθεί με το να κοπανάει στις αλλαγές.
Όλα είναι καλά στην αρχή με ότι λάδι κι αν έχω δοκιμάσει.
Μόλις περάσουν τα 500-600χλμ, τότε κοπανάνε άσχημα...

Εγω τα φοράω για τριτη αλλαγή και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Εχε υπόψιν σου πάντως ότι τα κοπανηματα στις αλλαγές δεν ειναι μόνο εξάρτηση του λαδιού που φοράς αλλά και άλλων παραγόντων όπως κυρίως της κατάστασης της αλυσίδας σου, το πόσο σφιγμενη ή όχι ειναι καθώς και της κατάστασης του σαζμαν σου γενικότερα. Στην πατρα μπορείς να τα βρεις ΕΔΩ
merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 18 2015, 14:52

Τα έβαλα πριν 400 κμ μετά από προτροπή του Τερίνου.
Η ταχύτητες κάθε μέρα κουμπώνουν και καλύτερα .
Όλα τα λάδια που ειχα βάλει μέχρι τώρα δεν μου ειχε κάψει τίποτα.
Αν και με αυτά δεν κάψει δεν ξαναλλάζω λάδια.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 33ncnm10Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 33e6ee10Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 63u2ip10Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Amzm8k10Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 18 2015, 14:54

loverdos11 έγραψε:
Τα έβαλα πριν 400 κμ μετά από προτροπή του Τερίνου.
Η ταχύτητες κάθε μέρα κουμπώνουν και καλύτερα .
Όλα τα λάδια που ειχα βάλει μέχρι τώρα δεν μου ειχε κάψει τίποτα.
Αν και με αυτά δεν κάψει δεν ξαναλλάζω λάδια.

Εμένα εδω και τρεις αλλαγές δεν μου έχει κάψει σταγόνα στα 6000 χλμ που τα αλλάζω. Τα χιλιόμετρα βέβαια γίνονται με νορμαλ οδήγηση, δεν το κυνηγάω το μηχανάκι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JORDAN AFRICANOS
Member
Member
JORDAN AFRICANOS

Ηλικία : 55
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2010

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 21 2015, 17:44

ΜΠΡΆΒΟ ΠΑΙΔΙΑ !!!!!!!!!!!!
Πολυ καλη κίνηση- ενημέρωση !!!!!!!
Εν τέλει για Θεσ/νίκη βρήκαμε προμηθευτή ??
Θέλω να τα δοκιμάσω κι εγώ στο επόμενο service..........
goood goood goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 21 2015, 18:07

JORDAN AFRICANOS έγραψε:

Εν τέλει για Θεσ/νίκη βρήκαμε προμηθευτή ??
Θέλω να τα δοκιμάσω κι εγώ στο επόμενο service..........

εσένα αγόρι μου ετσι στα κοκινα που το πας το "τουμπανο" ....ποια Leonardo Da Vinci και ποια Leonardo Di Caprio ...


δε σε σωζει τιποτα λεμε

bliax  bliax  bliax



Spam Off

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
JORDAN AFRICANOS
Member
Member
JORDAN AFRICANOS

Ηλικία : 55
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2010

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 22 2015, 13:22

niksalonik έγραψε:
JORDAN AFRICANOS έγραψε:

Εν τέλει για Θεσ/νίκη βρήκαμε προμηθευτή ??
Θέλω να τα δοκιμάσω κι εγώ στο επόμενο service..........

εσένα αγόρι μου ετσι στα κοκινα που το πας το "τουμπανο" ....ποια Leonardo Da Vinci και ποια Leonardo Di Caprio ...


δε σε σωζει τιποτα λεμε

bliax  bliax  bliax



Spam Off

Μαεστράκο μου εγώ δεν έχω περάσει τις 7000-7500 στροφές στο μοτεράκι της καλής μου
το θέμα είναι ότι και στις στροφές σπάνια θα ''κόψω'' με αποτέλεσμα κάποιοι να νομίζουν ότι
το πάω στα κόκκινα , καθώς ''χάνομαι'' απο τα μάτια τους YOU!   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 644705
moto  moto  moto  moto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Σπυριδων V



Ηλικία : 40
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 01/05/2015

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 06 2015, 18:22

Γεια κ χαρα ομαδα,τελικα τ γνωμη εχετε σχηματισει γι αυτα τα da vinci ολοι εσεις που τ χρησιμοποιησατε;Συνεχιζετε ακομα;Επισης εχει κανεις παραπονο ή υποψια πατιναρισματος; Αυτη την απορια κανεις δν εχει καταφερει ν μου την απαντησει μ σιγουρια(υπερλιπαντικα ή σουπερ αντιτριβικα στους συμπλεκτες μηχανων) scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 06 2015, 20:20

Σήμερα πήγα στον "Αντιπρόσωπο" στην Πάτρα και μου είπε ότι δεν έχει ημισυνθετικά.
Θα πάρω τη "μαμά" εταιρία αύριο να δω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
Σπυριδων V



Ηλικία : 40
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 01/05/2015

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 06 2015, 20:41

ΟΚ Rolling Eyes scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 08 2015, 21:41

Καλησπέρα αδέλφια μια βοήθεια

Κάποιος που να έχει στα χερια του μπουκάλι davinci ημισυνθετικα 15-50 μπορει να γραψει τις προδιαγραφές του λαδιου; api και jaso ma/mb

Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 08 2015, 21:57

BLaCkXs.... έγραψε:
Καλησπέρα αδέλφια μια βοήθεια

Κάποιος που να έχει στα χερια του μπουκάλι davinci ημισυνθετικα 15-50 μπορει να γραψει τις προδιαγραφές του λαδιου; api και jaso ma/mb

Ευχαριστώ

API SJ/CG4
ACEA A1-98,A3-98,A2-96
ISO 9002

Αυτά γράφει πάνω

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 33ncnm10Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 33e6ee10Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 63u2ip10Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Amzm8k10Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 08 2015, 22:24

Ευχαριστώ πάρα πολύ Αντώνη για την άμεση απάντηση σου να σαι καλά

Για jaso ma ή mb δε γράφει τπτ ε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 08 2015, 22:47

BLaCkXs.... έγραψε:
Ευχαριστώ πάρα πολύ Αντώνη για την άμεση απάντηση σου να σαι καλά

Για jaso ma ή mb δε γράφει τπτ ε;

ότι έγραφε στο έγραψα .

Τι ψάχνεις?

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 33ncnm10Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 33e6ee10Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 63u2ip10Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Amzm8k10Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 08 2015, 23:42

Προδιαγραφές jaso

Τεσπα θα το βρω σ ευχαριστώ καλό ξημέρωμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lmb990
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
lmb990

Ηλικία : 34
Τόπος : ATHENS GREECE
Registration date : 01/06/2013

Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάδια Da Vinci   Λάδια Da Vinci - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 09 2015, 00:05

Βάλτο και μην ξανά ασχοληθείς..,. Δεν θα χρειαστεί δηλαδή...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Λάδια Da Vinci

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Υγρά....& φίλτρα-
Μετάβαση σε: