Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 εξατμιση racetech

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tsiligiorgis



Registration date : 28/05/2014

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2016, 12:09

Ναι το πηρα απόφαση επιτέλους.που μπορώ προμηθευτώ στα νότια προάστια .εχει κανείς ιδέα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2016, 13:21

tsiligiorgis έγραψε:
Ναι το πηρα απόφαση επιτέλους.που μπορώ προμηθευτώ στα νότια προάστια .εχει κανείς ιδέα;

Κατευθείαν από τον Παπαγιάννη φίλε μου.
Από την παραγωγή, στην κατανάλωση.

http://racetech.gr/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsiligiorgis



Registration date : 28/05/2014

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2016, 13:31

Δεν εχει μου είπε .μονο να με συστήσει ειπε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spyretos

Spyretos

Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 10/06/2015

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2016, 20:19

Με το καλό!
Θα κόψεις την "μαμά" και θα βάλεις μόνο τελικό?
Μπορείς να ρωτήσεις αν βγάζει ημι ολόσωμη όπως πχ η GPR σε carbon για 2009 abs?

όπως αυτή [img]εξατμιση racetech - Σελίδα 2 24l5082[/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2016, 20:34

tsiligiorgis έγραψε:
Δεν εχει μου είπε .μονο να με συστήσει ειπε

ααα δεν εχει...παρτον σε 5 μερεσ τοτε σιγουρα θα εχει...εκτος κ αν το κλεινει το μαγαζακι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsiligiorgis



Registration date : 28/05/2014

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 05 2016, 16:50

Δεν εχει και δεν προκειται να φερει φιλτρο αερα ο παπαγιαννης απο οτι μου ειπε.Δευτερα παω για τελικο και εχω παραγγειλει φιλτρο piper με 39?(35 + 4 μεταφορικα) το οποιο θα μου το τοποθετησει ενα φιλαρακι.Οσον αφορα την ρυθμιση θα το παω οταν ερθει η ωρα για το σερβις αν και μου ειπαν οτι θα ρυθμιστει σιγα σιγα απο μονο του.
Ακουω αποψεις Idea Idea bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
power
Member
Member


Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ
Registration date : 15/02/2014

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 05 2016, 17:51

tsiligiorgis έγραψε:
Δεν εχει και δεν προκειται να φερει φιλτρο αερα ο παπαγιαννης απο οτι μου ειπε.Δευτερα παω για τελικο και εχω παραγγειλει φιλτρο piper με 39?(35 + 4 μεταφορικα) το οποιο θα μου το τοποθετησει ενα φιλαρακι.Οσον αφορα την ρυθμιση θα το παω οταν ερθει η ωρα για το σερβις αν και μου ειπαν οτι θα ρυθμιστει σιγα σιγα απο μονο του.
Ακουω αποψεις Idea Idea bounce


συγνωμη γιατι μπερδευτικα κ γιατι εχω κ απορια....
στο παπαγιαννη ειπες οτι πηγες ρωτησες κ δεν ειχε.....
τελικα την τον ρωτησες κ δεν ειχε....για εξατμιση η φιλτρο??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsiligiorgis



Registration date : 28/05/2014

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 05 2016, 18:30

φιλτρο αερα δεν φερνει πλεον φιλε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
power
Member
Member


Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ
Registration date : 15/02/2014

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 05 2016, 18:47

tsiligiorgis έγραψε:
φιλτρο αερα δεν φερνει πλεον φιλε


ειμαι σιγουρος πως ολοι καταλαβαμε για εξατμιση...μονο εσυ καταλαβες κ ηξερες οτι μιλουσες για φιλτρο....
κ οτι κ καλα σε παρεπεμψε σε αλλων....λογικο να μην εχει φιλτρα....εξατμισας ειναι ο ανθρωπος κ οχι μαγαζι με φιλτρα κ αξεσουαρ μοτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnfassidakis

johnfassidakis

Ηλικία : 62
Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 09/03/2014

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 20 2017, 16:26

endurasx έγραψε:
AkisKs έγραψε:
Επειδη ειμαι και εγω ετοιμος για racetech εχω μια απορια. Φιλαρακι και συμφορουμιτης thanosvouk εβαλε raceguns αλλα με πιο κοντο τελικο. Απο θορυβο δεν το συζητω...πιο γεματος και μπασος. Θα εχει ομως κανενα θεμα μηχανικο? Συμπιεση?
Mε κοντο τελικο και ασχημο ειναι αλλα χανεις και στα χαμηλα!!!

εβαλα και εγω παπαγιαννη το εργαλειο οντως πεταει. το μονο που δεν με αρεσει ο θορυβος οταν γεμιζεις .στην αρχη τελειος και στο κοψιμο και λιγο στη πορεια , αλλα οταν γεμιζεις ειανι σαν να δουλευουν κομπρεσσερ σκαψιματος στο δρομο . Μηπως φταιει μια μικρη σιτα που εβαλα στην εισαγωγη γι λιγοτερο θορυβο????παντως σιγαστηρα δεν παιρνει ειναι τελικο carbon εξαγωνο.!!! Αυτα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://johnfassidakis@yahoo.com
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 20 2017, 16:36

Αν του το έλεγες από την αρχή ότι θες, θα σου έβαζε μόνιμο όμως

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


εξατμιση racetech - Σελίδα 2 33ncnm10εξατμιση racetech - Σελίδα 2 33e6ee10εξατμιση racetech - Σελίδα 2 63u2ip10εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Amzm8k10εξατμιση racetech - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 05 2017, 06:21

Αυτή η εξάτμιση είναι ίδια με του strom; Τι διαμετρο έχει η εισαγωγή;
εξατμιση racetech - Σελίδα 2 23331010
εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Untitl11
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nister



Τόπος : Φωκίδα
Registration date : 04/10/2017

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 03 2019, 23:15

Μήπως ξέρει κανείς τι κέρδος έχουμε σε βάρος με την αλλαγή της εξάτμισης; Ή έστω πόσο βάρος έχει η ημιολόσωμη Racetech;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k0stas

k0stas

Registration date : 18/02/2019

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 04 2019, 01:06

nister έγραψε:
Μήπως ξέρει κανείς τι κέρδος έχουμε σε βάρος με την αλλαγή της εξάτμισης; Ή έστω πόσο βάρος έχει η ημιολόσωμη  Racetech;
Δεν τις έχω ζυγίσει αλλά "με το χέρι" νομίζω πως η Racetech ζυγίζει το 1/2 με 1/3 του βάρους της εργοστασιακής.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nister



Τόπος : Φωκίδα
Registration date : 04/10/2017

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 04 2019, 07:21

Ευχαριστώ! Ουσιαστικά ρωτάω γιατί ψάχνω να βρω λόγους προκειμένου να γυρει η ζυγαρια στο να τη βάλω, μιας και ευελπιστώ, μαζί με ένα επαναπρογραμματισμο, να πάρει λίγο το μηχανάκι τα πάνω του. Πάντως, αν κάποιος ξέρει τα κιλά, με ενδιαφέρει η ακρίβεια, μιας και είμαι ολίγον αριθμολαγνος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k0stas

k0stas

Registration date : 18/02/2019

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 04 2019, 11:53

nister έγραψε:
Ευχαριστώ! Ουσιαστικά ρωτάω γιατί ψάχνω να βρω  λόγους προκειμένου να γυρει η ζυγαρια στο να τη βάλω, μιας και ευελπιστώ,  μαζί με ένα επαναπρογραμματισμο, να πάρει λίγο το μηχανάκι τα πάνω του. Πάντως, αν κάποιος ξέρει τα κιλά, με ενδιαφέρει η ακρίβεια,  μιας και είμαι ολίγον αριθμολαγνος!
Σύμφωνα με την Akrapovic, η μαμά ζυγίζει 8,6 κιλά.
Πάντως εμένα μου φάνηκε αρκετά βαρύτερη.
εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Captur16
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nister



Τόπος : Φωκίδα
Registration date : 04/10/2017

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 04 2019, 17:40

Οπότε, μιας και η Racetech είναι αλουμινίου, άρα πιο βαριά, το κέρδος πιστεύω θα είναι γύρω στα 4 κιλά, αλλά ψηλά και πίσω. Θα δούμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k0stas

k0stas

Registration date : 18/02/2019

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 04 2019, 22:03

nister έγραψε:
Οπότε, μιας και η Racetech είναι αλουμινίου, άρα πιο βαριά, το κέρδος πιστεύω θα είναι γύρω στα 4 κιλά, αλλά ψηλά και πίσω. Θα δούμε!
Στους σωλήνες αναφέρεσαι;
Η τιτανίου ή ατσαλένιοι θα είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nister



Τόπος : Φωκίδα
Registration date : 04/10/2017

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 04 2019, 22:39

Στο τελικό αναφέρομαι. Οι σωλήνες δεν νομίζω πως είναι τιτανίου. Στο Varadero τουλάχιστον δεν ήταν, παρά μόνο τα 2 τελικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 04 2019, 23:17

Απλά να ενημερώσω ότι εδώ και αρκετό καιρό δεν βγάζει λαιμούς μόνο τελικό .
Τουλάχιστον μέχρι και πριν λίγους μήνες που ξαναρώτησα .
Θα βγάλει πάλι στο μέλλον κάποια στιγμή αλλά δεν λέει πότε

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


εξατμιση racetech - Σελίδα 2 33ncnm10εξατμιση racetech - Σελίδα 2 33e6ee10εξατμιση racetech - Σελίδα 2 63u2ip10εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Amzm8k10εξατμιση racetech - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nister



Τόπος : Φωκίδα
Registration date : 04/10/2017

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 05 2019, 00:41

Η racetech; Άρα μόνο με κοπτοραπτικη θα μπαίνει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 05 2019, 00:47

nister έγραψε:
Η racetech; Άρα μόνο με κοπτοραπτικη θα μπαίνει;
ναι για αυτούς λέω, όχι λογικά δίνει σωλήνα έως τον λ στην ένωση που έχει ,
δεν δίνει από λαιμό που έδινε παλιά.
όπως και δεν έχεις την επιλογή να μπορείς να βάζεις και να βγάζεις τον σιγαστήρα .
Ή θα έχεις μόνιμο ή καθόλου

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


εξατμιση racetech - Σελίδα 2 33ncnm10εξατμιση racetech - Σελίδα 2 33e6ee10εξατμιση racetech - Σελίδα 2 63u2ip10εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Amzm8k10εξατμιση racetech - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
power
Member
Member


Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ
Registration date : 15/02/2014

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 05 2019, 10:34

nister έγραψε:
Η racetech; Άρα μόνο με κοπτοραπτικη θα μπαίνει;



Ακριβως οπως το ειπες...κοπτοραπτική!Καταστρεφεις την μαμα...κοιτά άλλου για ημιολοσωμη τα ίδια λεφτά θα σου πάει σχεδόν (20-30 διαφορα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 05 2019, 16:55

power έγραψε:
nister έγραψε:
Η racetech; Άρα μόνο με κοπτοραπτικη θα μπαίνει;



Ακριβως οπως το ειπες...κοπτοραπτική!Καταστρεφεις την μαμα...κοιτά άλλου για ημιολοσωμη τα ίδια λεφτά θα σου πάει σχεδόν (20-30 διαφορα)
Δεν ισχύει αυτό , δεν καταστρέφει τίποτα και όποτε θέλει μπορεί να βάλει το μαμά τελικό

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


εξατμιση racetech - Σελίδα 2 33ncnm10εξατμιση racetech - Σελίδα 2 33e6ee10εξατμιση racetech - Σελίδα 2 63u2ip10εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Amzm8k10εξατμιση racetech - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
power
Member
Member


Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ
Registration date : 15/02/2014

εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμιση racetech   εξατμιση racetech - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 06 2019, 14:41

loverdos11 έγραψε:
power έγραψε:
nister έγραψε:
Η racetech; Άρα μόνο με κοπτοραπτικη θα μπαίνει;



Ακριβως οπως το ειπες...κοπτοραπτική!Καταστρεφεις την μαμα...κοιτά άλλου για ημιολοσωμη τα ίδια λεφτά θα σου πάει σχεδόν (20-30 διαφορα)
Δεν ισχύει αυτό , δεν καταστρέφει τίποτα και όποτε θέλει μπορεί να βάλει το μαμά τελικό

αυτο που λες δεν γινετε....αν ειναι τελικο αναγκαστηκα κοβεις...η εξατμιση η μαμα ειναι ενα σωμα....μιλαμε για τελικο μονο....αρα οταν αφαιρεις εξατμιση η εξατμιση αφαιρειται απο τον εναν λαιμο που ειναι κατω απο το φιλτρο λαδιου κ το αλλο κομματι αφαιρειται απο το πισω κομματι κ μενει ενα μικρο τσουτσουνακι ισα για να μπει...μιλαμε για abs μετα το 2006....η εξατμιση ειναι ενα σωμα κ για να μπει τελικο ΚΟΒΕΤΑΙ.....
παρακατω δειχνω ενα τυχαιο συνδεσμο εξατμισης....δεν υπαρχει ενωση για τελικο....

https://www.car.gr/parts/view/12026988-eksatmish-eksatmish-oloswmh-suzuki-v-strom-dl-650

δεν ξερω-δεν ειμαι σιγουρος αν στα προ abs μοντελα νομιζω(κατα 99% γινετε)οτι ισως μπορεις να βαλεις τελικο διοτι ειναι το τελκο ξεχωριστο....ειναι διαφορετικη εξατμιση....δεν ειμαι 100% σιγουρος ομως...στα abs σιγουρα πεφτει κοπτοραπτικη.....καποιος χωρις abs θα μας πει σιγουρα.
αν αλλαξεις κ βαλεις ημιολωσομη στην ουσια ειναι ολοσωμη μιας κ μενει μονο το κουρμπα κομματι του μπροστα κυλινδρου κ ενα τσουτσουνι του πισω γυρω στους 10 ποντους....κ μπορεις να βρεις 3-4 μαρκες ανετα κατω απο 300 ευρω αντιθετα με το τελικο που θα βαλεις θα καταστραφει κ η μαμα(αν ειναι abs) κ θα εχει κολλησεις επανω κ θα πληρωσεις 200 συν ευρω και δεν θα βγαλεις απο πανω το Ζ(ζητα που ενωνει τις σωληνωσεις τον 2 κυλινδρων απο κατω)κ ανεβαζεις την διατομη απο κατω κ αν πουλησεις την μοτο την βγαζεις κ την πουλας εξτρα....αντιθετα με το τελικο παλι θες μεροκαματο για να μπει η μαμα κ παλι μεροκαματο ο αλλως να κοψει την δικια του(κ αν θελει να την κοψει)για να μπει το τελικο κ χεσε μεσα(σορυ για την εκφραση)....δωσε max 30-40 γιουρο επιπλεον κ κανε σωστη δουλεια κ οχι μπακαλιστικες δουλειες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

εξατμιση racetech

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: