Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Μπαταρία VARTA

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
asterix2
Member
Member
asterix2

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/03/2008

Μπαταρία VARTA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μπαταρία VARTA   Μπαταρία VARTA Icon_minitimeΤρι Φεβ 11 2014, 18:51

Στο τελευταιο σερβις που έκανα μου είπαν οτι η μπαταρία που είχα είναι για άλλαγμα (YUASA είχα 1,5 χρονο).
Πριν μία βδομάδα είχα αφήσει αναμένα τα αλάρμ στην Ακαδημίας για 5 λεπτά και μετά δεν έπαιρνε μπροστά. (Τηλεφωνάκι ΙΝΤΕΡΑΜΕΡΙΚΑΝ έμεινα)
Στο γυρισμό για το σπίτι σταματάω σε ένα μαγαζί και μοτου είπα οτι θέλω VARTA και την παράγγειλε.
Χτες που πήγα να την πάρω ο *%^:&#@$ μου λέει έχω βάλει τα υγρά..
Στο μεταξύ φόρτισα την μπαταρία YUASA και ΣΚ πήγα ταξιδακι και φόρτισε και δεν ζωρίζεται καθόλου στην εκκίνηση.
Μηπως ξέρει κανένας πόσο καιρό μπορώ να αφήσω την VARTA με τα υγρά μέσα χωρίς να την χρησιμοποιήσω??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χείρων
Member
Member
Χείρων

Ηλικία : 59
Registration date : 30/08/2013

Μπαταρία VARTA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαταρία VARTA   Μπαταρία VARTA Icon_minitimeΤετ Φεβ 12 2014, 12:29

Θα πρέπει να την βάζεις στον φορτιστή μια στο τόσο. Κάθε βδομάδα ή δύο... Αλλά μετράει αντίστροφα ο χρόνος ζωής της.
Νομίζω μπορείς να την αδειάσεις και να την αποθηκεύσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μπαταρία VARTA

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: