Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 15 2015, 00:44

LORDOS έγραψε:
Ο κύβος ερρίφθη ....

Μείνετε συντονισμένοι .........

Από Μαμαλη σε Μαμαλη το παμε ... ΘΟΔΩΡΗΣ ο ενας ΚΩΣΤΑΣ ο αλλος 

Και το κέφι κέφι !!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
AYTOS
moderator
moderator
AYTOS

Τόπος : Macedonia - Thessaloniki - Toumba...Από το 356 π.χ
Registration date : 07/05/2011

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 15 2015, 10:46

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Jfi52s

_________________
Alexandros  ..   ♬ ♫ ♪ ♪ ♫ ♬ 
Thessaloniki - Macedonia - Hellas - Europe - World - .............
ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 2aΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Animationmoto2222ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 %25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.opendrive.com/listen/NF81NjAwMjM4X1FQelZk#
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 15 2015, 23:20

JORDAN AFRICANOS έγραψε:

niksalonik έγραψε:
παιδες υπομονή ...και φυσικά θα κοπει ...συντομα θα αναρτηθει σχετικο νήμα



Απο υπομονη άλλο τίποτα !!!Αλλά να μην ξεχνάμε και τ' ανέκδοτο με τον παπά........
Παπάς : Υπομονή , υπομονή... έμεινε το σπίτι χωρίς μ@υνί Very Happy Very Happy Very Happy
Εγω θα πρότεινα , λόγω κρίσης , να κόψουμε τη Βασιλόπιτα τη Καθαρά Δευτέρα ...
Οσο να 'ναι και ο καιρός θα είναι καλύτερος για να πάμε σε καμμμιά εξοχή ...
να βάλουμε το φλουρί μέσα στη λαγάνα , να πετάξουμε και τον χαρταετό ...
Και μιας και μιλάμε για εκδηλώσεις ο VEZOUVIOS ρε παιδιά ζεί ??
Εχει κανείς νεα του ?? και το πεθύμησα το παλαιόπαιδο !!!!

VEZOUVIOS - VEZOUVIOS είσ' εδώ ???
Πάρε το stromάκι σου και πάμε γι' αετό yeye yeye

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΤΕΚΝΟ ΜΟΥ!!!

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Interrail Destination Award   ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 17 2015, 12:37

Μύνμα απο την Ενωση Ξενοδόχων Θεσσαλονίκης.

Περισσότεροι από 220.000 άνθρωποι ταξιδεύουν σε όλη την Ευρώπη κάθε χρόνο με την κάρτα InterRail. Η γνωστή ευρωπαϊκή εταιρία, που αρχικά ιδρύθηκε ως προϊόν για τη νεολαία το 1972, πλέον περιλαμβάνει 30 χώρες και είναι διαθέσιμη για όλες τις ηλικίες.

Ο όμιλος Eurail Group λανσάρει τον διαγωνισμό Interrail Destination Award με στόχο την αύξηση της αναγνωρισιμότητας του Interrail και της αύξησης του ενδιαφέροντος των υφιστάμενων και δυνητικών ταξιδιωτών για το ταξίδι με τραίνο στην Ευρώπη.
Η Θεσσαλονίκη δήλωσε συμμετοχή και επιλέχθηκε να λάβει μέρος στον εν λόγω διαγωνισμό ως ένας εναλλακτικός ευρωπαϊκός προορισμός πόλης. Η νικήτρια πόλη θα κερδίσει μεγάλη διαφήμιση σε διάφορα κανάλια επικοινωνίας της Interrail και παράλληλα θα διοργανωθεί μια δημοσιογραφική αποστολή με ομάδα διεθνών δημοσιογράφων οι οποίοι θα επισκεφθούν και θα γράψουν για τον προορισμό!

Ψηφίστε την πόλη μας για να την αναδείξουμε Νο1 προορισμό για το 2015.
Ο διαγωνισμός τρέχει μέσω facebook και λήγει  αυτή την Τετάρτη 18 Μαρτίου!

http://vote.interrail.eu/

https://www.facebook.com/VisitThessalonikiGreece/photos/a.95971673327.85376.81047348327/10153085901858328/?type=1&theater
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 17 2015, 13:27

kopeli έγραψε:
Μύνμα απο την Ενωση Ξενοδόχων Θεσσαλονίκης.

Περισσότεροι από 220.000 άνθρωποι ταξιδεύουν σε όλη την Ευρώπη κάθε χρόνο με την κάρτα InterRail. Η γνωστή ευρωπαϊκή εταιρία, που αρχικά ιδρύθηκε ως προϊόν για τη νεολαία το 1972, πλέον περιλαμβάνει 30 χώρες και είναι διαθέσιμη για όλες τις ηλικίες.

Ο όμιλος Eurail Group λανσάρει τον διαγωνισμό Interrail Destination Award με στόχο την αύξηση της αναγνωρισιμότητας του Interrail και της αύξησης του ενδιαφέροντος των υφιστάμενων και δυνητικών ταξιδιωτών για το ταξίδι με τραίνο στην Ευρώπη.
Η Θεσσαλονίκη δήλωσε συμμετοχή και επιλέχθηκε να λάβει μέρος στον εν λόγω διαγωνισμό ως ένας εναλλακτικός ευρωπαϊκός προορισμός πόλης. Η νικήτρια πόλη θα κερδίσει μεγάλη διαφήμιση σε διάφορα κανάλια επικοινωνίας της Interrail και παράλληλα θα διοργανωθεί μια δημοσιογραφική αποστολή με ομάδα διεθνών δημοσιογράφων οι οποίοι θα επισκεφθούν και θα γράψουν για τον προορισμό!

Ψηφίστε την πόλη μας για να την αναδείξουμε Νο1 προορισμό για το 2015.
Ο διαγωνισμός τρέχει μέσω facebook και λήγει  αυτή την Τετάρτη 18 Μαρτίου!

http://vote.interrail.eu/

https://www.facebook.com/VisitThessalonikiGreece/photos/a.95971673327.85376.81047348327/10153085901858328/?type=1&theater

OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2015, 19:33

Κοπέλια παίζει πολύ σοβαρά την εβδομάδα μετά το Πάσχα να βρεθώ Θεσσαλονίκη για προσωπικούς λόγους και μιας και θα έχω 2-3 μέρες free λέω να κάνω κανένα χιλιομετράκι παραπάνω.
Λέω για Ροδόπη (Νότια Βουλγαρία) κάτι σαν αυτό ...
https://goo.gl/maps/rFbPh
έχετε να μου προτείνετε κάποιο ιδιαίτερο σημείο σε αυτή τη διαδρομή που να αξίζει να το δεί κάποιος;
merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2015, 20:47

painterakis έγραψε:
Κοπέλια παίζει πολύ σοβαρά την εβδομάδα μετά το Πάσχα να βρεθώ Θεσσαλονίκη για προσωπικούς λόγους και μιας και θα έχω 2-3 μέρες free λέω να κάνω κανένα χιλιομετράκι παραπάνω.
Λέω για Ροδόπη (Νότια Βουλγαρία) κάτι σαν αυτό ...
https://goo.gl/maps/rFbPh
έχετε να μου προτείνετε κάποιο ιδιαίτερο σημείο σε αυτή τη διαδρομή που να αξίζει να το δεί κάποιος;
merci

Το μονο που θα αλλαζα απο τη διαδρομη σου ειναι στο κομματι απο Θεσσαλονικη προς Καβαλα.
Απο Ασπροβαλτα και μεχρι την Καβαλα θα πηγαινα απο την παλια Ε.Ο γιατι προσωπικα μ'αρεσει περισσοτερο. Αν εχεις χρονο για μενα καντο, ειναι μια διαδρομη που πηγαινει διπλα απο τη θαλασσα. Ακομα ειδα οτι θα περασεις και απο Πορτο Λαγος στη Ξανθη! Αγαπημενο σημειο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
Βάγγος . . . Χάρος

Βάγγος . . . Χάρος

Ηλικία : 49
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 16/01/2013

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2015, 22:56

καλησπερα ! ! !

εχουμε ρε παιδια κανενα ΚΤΕΟ που να μας κανει καλυτερη τιμη ?

γιατι το autosave δεν ισχυει πλεον η προσφορα που ειχαμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2015, 10:38

Βάγγος . . . Χάρος έγραψε:
καλησπερα ! ! !

εχουμε ρε παιδια κανενα ΚΤΕΟ που να μας κανει καλυτερη τιμη ?

γιατι το autosave δεν ισχυει πλεον η προσφορα που ειχαμε.

Ειχα παει το αμαξι στο ικτεο πυλαιας (διπλα στον περιφερειακο) και ειχα ρωτησει για μηχανη, τιμη πρεπει να με ειχαν πει 20-25 αλλα δεν θυμαμαι. Τιμες γοα φορουμ δεν κανουν γιατι λενε οτι ειναι πολυ χαμηλες. Κανε μια ερωτησης αν θες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2015, 13:55

painterakis έγραψε:
Κοπέλια παίζει πολύ σοβαρά την εβδομάδα μετά το Πάσχα να βρεθώ Θεσσαλονίκη για προσωπικούς λόγους και μιας και θα έχω 2-3 μέρες free λέω να κάνω κανένα χιλιομετράκι παραπάνω.
Λέω για Ροδόπη (Νότια Βουλγαρία) κάτι σαν αυτό ...
https://goo.gl/maps/rFbPh
έχετε να μου προτείνετε κάποιο ιδιαίτερο σημείο σε αυτή τη διαδρομή που να αξίζει να το δεί κάποιος;
merci

Αν δε πας προς τα εκεί,έλα εδω.... alien

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 2rp3828
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20 2015, 14:26

sakismip έγραψε:
painterakis έγραψε:
Κοπέλια παίζει πολύ σοβαρά την εβδομάδα μετά το Πάσχα να βρεθώ Θεσσαλονίκη για προσωπικούς λόγους και μιας και θα έχω 2-3 μέρες free λέω να κάνω κανένα χιλιομετράκι παραπάνω.
Λέω για Ροδόπη (Νότια Βουλγαρία) κάτι σαν αυτό ...
https://goo.gl/maps/rFbPh
έχετε να μου προτείνετε κάποιο ιδιαίτερο σημείο σε αυτή τη διαδρομή που να αξίζει να το δεί κάποιος;
merci

Αν δε πας προς τα εκεί,έλα εδω.... alien

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 2rp3828
Σάκη το καφεδάκι θα το πιούμε με θέα τη λίμνη ... στην οποία και δε θα μπώ Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V-STRONG
Member
Member
V-STRONG

Ηλικία : 54
Τόπος : VARDARIS BEACH
Registration date : 11/10/2010

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Απρ 18 2015, 02:38

painteraki την διαδρομη την εκανες? το δρομολογιο απο κ.βροντου μεσω dospat kai batak για Φιλιππουπολη ειναι σκετη απολαυση φιλε μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μάης 12 2015, 15:34

Αγόρια, την βοήθεια σας στο παρακάτω νήμα παρακαλώ!!!!


https://www.vstromhellasforum.com/t31207-topic#595140
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μάης 12 2015, 19:54

Τι έπαθες ρε? Μίλησες με Τσιτσάκη?

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μάης 12 2015, 20:05

narcissus έγραψε:
Τι έπαθες ρε? Μίλησες με Τσιτσάκη?

Bρήκε ο Τζίμης ενα τεμάχιο και αν δεν κάνω δουλειά θα πάρω του Δημόκριτου.

Είπαμε, ολοι για εναν και ενας για όλους,οπως εκανες με τον Στέφανο στην Ελάτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μάης 12 2015, 22:20

OK

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 13 2015, 17:40

Τελικά έβαλα το μεταχειρισμένο ψυγείο λαδιού που μου βρήκε ο Τζίμης! Θελω να πιστεύω οτι θα παμε καλά!
Οφείλω να ευχαριστήσω τον Τζίμη για την άμεση ανταπόκριση και την πολύτιμη βοήθεια του όπως και τον Δημόκριτο για την προθυμία του να με βοηθήσει έτσι ώστε να εξυπηρετηθώ άμεσα!

Ρε τι καλά κοπελια εχει "και" η Θεσσαλονίκη!
Very Happy

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 13 2015, 17:41

Τέλος καλό, όλα καλά.

Πάμε για καφέ τώρα! cheers

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 03 2015, 18:09

Περιμένοντας τα γεροvstrόmια για τον καθιερωμένο καφέ! !!! Razz

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 2lm9smt

Αααααχ δεν θα το μάθετε πότε....

Το καλοκαίρι ερχόμαστε νωρίς....

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 25iycf7.....με έρωτα περνάει...ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 04 2015, 14:49

ψιτ μικρε.... να ξερες τι της πο@Τανας εγινε αφ'οτου εφυγες ..
30+

yeye yeye success success yeye yeye

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
AYTOS
moderator
moderator
AYTOS

Τόπος : Macedonia - Thessaloniki - Toumba...Από το 356 π.χ
Registration date : 07/05/2011

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 17 2015, 14:00

Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Ο ανοιχτομάτης κατάσκοπος έκανε πάλι την έρευνά του.

Τι τρέχει άραγε.....???

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 _MG_6267

ή μήπως .....?????

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 5962445_0_n

_________________
Alexandros  ..   ♬ ♫ ♪ ♪ ♫ ♬ 
Thessaloniki - Macedonia - Hellas - Europe - World - .............
ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 2aΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Animationmoto2222ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 %25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.opendrive.com/listen/NF81NjAwMjM4X1FQelZk#
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 17 2015, 16:46

AYTOS έγραψε:


Ο ανοιχτομάτης κατάσκοπος έκανε πάλι την έρευνά του.
Evil or Very Mad Ακτινοτες ζάντες Evil or Very Mad ....... Μπαααααα


Ψάξε αλλου !!!!












ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 24g0nwh

yeyeyeye  success  success  yeye yeye success success

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 17 2015, 17:41

Suspect  Suspect  Suspect









bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
AYTOS
moderator
moderator
AYTOS

Τόπος : Macedonia - Thessaloniki - Toumba...Από το 356 π.χ
Registration date : 07/05/2011

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 19 2015, 06:02

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 3d9ff5a235f0541865136d6609fd48c7

Πολύ "πουλί" κυκλοφορεί τελευταία ελεύθερο (με κίνδυνο παρεξήγησης δηλαδή).

Κάποιοι δεν λένε να γεράσουν και θα ήθελα να τους μοιάσω όταν μεγαλώσω. Very Happy

_________________
Alexandros  ..   ♬ ♫ ♪ ♪ ♫ ♬ 
Thessaloniki - Macedonia - Hellas - Europe - World - .............
ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 2aΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Animationmoto2222ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 %25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.opendrive.com/listen/NF81NjAwMjM4X1FQelZk#
AYTOS
moderator
moderator
AYTOS

Τόπος : Macedonia - Thessaloniki - Toumba...Από το 356 π.χ
Registration date : 07/05/2011

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις    ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 24 2015, 09:53

AYTOS έγραψε:
ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 3d9ff5a235f0541865136d6609fd48c7

Πολύ "πουλί" κυκλοφορεί τελευταία ελεύθερο (με κίνδυνο παρεξήγησης δηλαδή).

Κάποιοι δεν λένε να γεράσουν και θα ήθελα να τους μοιάσω όταν μεγαλώσω. Very Happy

Τελικά έσκασε η βόμβα....  bamm

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Fbxfee

ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ ΜΑΘΕ ΓΕΡΟ .....................

_________________
Alexandros  ..   ♬ ♫ ♪ ♪ ♫ ♬ 
Thessaloniki - Macedonia - Hellas - Europe - World - .............
ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 2aΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 Animationmoto2222ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις  - Σελίδα 3 %25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.opendrive.com/listen/NF81NjAwMjM4X1FQelZk#
 

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ (βορειων)...ερωτήσεις αποριες προτάσεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: