Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Pantm83



Registration date : 08/02/2009

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠεμ Φεβ 26 2009, 01:11

Καλησπερα αγορασα το καινουργιο V-strom 650 σε γκρι χρωμα.

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος πιο θεωρειτε οτι ειναι καλο και ταιριαζει με το v-strom. ???

Θελω να δωσω γυρω στα 200 με 250 ευρουδακια ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠεμ Φεβ 26 2009, 09:09

καλημέρα κ καλωσήρθες! geia
Για κράνος που ζητάς δεν μπορώ να σε βοηθήσω, καλύτερα να το αφήσω σε άλλους, πάντως όσο πιο πολλά δώσεις καλύτερα!

Πέρνα κ απο εδώ να μας πεις απο που είσαι κλπ κλπ
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f2/

ΥΓ. άσχετο, αλλά σαν γνήσιος έλληνας τα έκανες ανάποδα.... οι "ευρωπαίοι" παίρνουν πρώτα το κράνος κ μετά το μοτόρι... xexe
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 45
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠεμ Φεβ 26 2009, 10:46

Εγω παντως ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος με το Shoei XR1000. Ειναι ολίγον εκτος προϋπολογισμού σου, αλλα πιστεψε με αξίζει να δωσεις κατι παραπάνω για κρανος. Τωρα κανεις οτι σε φωτισει ο θεος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠεμ Φεβ 26 2009, 11:06

Φιλε μου καλωσηρθες καταρχην!! Δεν νομιζω πως πρεπει να κοιταξεις εαν ταιριαζει το κρανος με το στρωμα, αλλα ποσο καλο θα ειναι το κρανος που θα επιλεξεις ωστε να σε προστατευσει στην στραβη (φτου φτου φτου, μακρια απο μας..!!!).
Θα συμφωνησω με τα παιδια στο οτι πρεπει να βαλεις λιγα ?υροπουλα παραπανω ωστε να παρεις κατι καλο..!!
Καλοταξιδος και Παντα ορθιος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠεμ Φεβ 26 2009, 11:07

hargoul έγραψε:
Εγω παντως ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος με το Shoei XR1000. Ειναι ολίγον εκτος προϋπολογισμού σου, αλλα πιστεψε με αξίζει να δωσεις κατι παραπάνω για κρανος. Τωρα κανεις οτι σε φωτισει ο θεος!!!

+1 πολύ καλό κράνος αξίζει κάθε ευρώ του, ήθελα ανοιγόμενο και δεν το πήρα κ με τρώει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠεμ Φεβ 26 2009, 11:34

Kαλημερα
οταν δινεις κοντα 8000 για μηχανη
δεν θα δωσεις λιγα περισσοτερα απο αυτα
που διαθετης για το κεφαλι σου???
ΑΞΙΖΕΙ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠεμ Φεβ 26 2009, 12:07

XR1000 και ξερό ψωμί..
Σαν κόστος τσιμπάει λίγο, αλλά...οτι πληρώσεις παίρνεις.
Εξ' άλλου, υπάρχει και η option της Αγγλίας... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaiser

kaiser

Ηλικία : 39
Τόπος : καλλιθεα αττικης
Registration date : 20/06/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠεμ Φεβ 26 2009, 12:50

δοκιμασε και hjc απο colori σε αυτο την τιμη,καλα ειναι αλλα και εγω xr 1000 εχω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 45
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠεμ Φεβ 26 2009, 13:27

Και εγω παντα υπερ των ανοιγομενων ημουν, αλλα απο οταν φορεσα το XR1000 παρολο που εχω και ανοιγομενο αξιοπρεπες (Airoh SV55) δεν το ξαναφορεσα...το SHOEI ειναι παναλαφρο και αν ανοιξεις τους αεραγωγους ειναι σαν να φορας ανοιγομενο.
Τελος εγω δεν το βρισκω ακριβο. Αν παρεις αυτο χωρις τα σχεδια (ενα απλο ασημενιο εχω εγω...και δεν ταιριαζει με το μαυρο στρωμα, αλλα δεν με νοιαζει αυτο, δεν ηθελα μαυρο για να μην σκαω το καλοκαιρι) στοιχιζει 350 ? τα οποια αξιζουν χωρις δευτερη σκεψη για αυτο το κρανος. Αν θελετε με PM σας λεω και απο που το πηρα, διοτι μου φαινεται τα 350? ειναι καλη τιμη γιαυτο το κρανακι (το εχω κανενα 6μηνο βεβαια, ισως και παραπανω) .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
dionysos

dionysos

Ηλικία : 53
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 02/04/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠεμ Φεβ 26 2009, 13:56

Εχω αυτο και μπορω να πω οτι ειμαι πολυ ευχαριστημενος, το πηρα μετα απο προτροπη φιλων gs-άδων, ειναι ανοιγομενο και απο οτι μου εχουν πει (δεν το΄χω ψαξει) ειναι το μοναδικο ανοιγομενο που καλυπτει τις προδιαγραφες των κλειστων full-face.
Τωρα εχει πεσει η τιμη του γυρω 320€ στο δικτυο της bmw απο 550€ που ειχε περιπου λογω του οτι βγηκε το
system 6.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την dionysos στις Πεμ Φεβ 26 2009, 15:36, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis
Member
Member
Fanis

Ηλικία : 48
Τόπος : Μαρουσι-Βονιτσα
Registration date : 20/10/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠεμ Φεβ 26 2009, 14:52

Σε full face εγω προτεινω και τα Suomy.ειχε πολυ καλυτερη αισθηση απο το AGV Ti Tech που εχω τωρα.απο εξωτερικο θα τα βρεις σε πολυ καλυτερη τιμη απ' οτι εδω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LARRY
Member
Member
LARRY

Ηλικία : 48
Τόπος : ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Registration date : 15/01/2009

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠεμ Φεβ 26 2009, 15:45

Το SOEI XR 1000 μονόχρωμο 305Ε από την αποθήκη στην Ιλλιούπολη, Κεφαλληνίας 44.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠεμ Φεβ 26 2009, 16:40

ριξε μια ματια και σε agv stealth grifo gun metal εχει 315 ευρω ,αναλογως το καταστημα μπορει να το βρεις μεχρι και 260 τοσο το πηρα εγω εδω και 3 μηνες και ειμαι πολυ ευχαριστημενος ,φοβερος εξαερισμος και ελαφρυ κι ακουραστο σε σχεση παντα με το nolan n101 που ειχα πριν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠεμ Φεβ 26 2009, 17:28

Η γνώμη μου και μόνο... Αν θες ανοιγόμενο μη παρεις nolan ή grex. Αν θες full face ρίξε μια ματία στα KBC, αν δε κανω λάθος τα εισάγει η ΗΛΙΟΦΙΛ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠεμ Φεβ 26 2009, 17:46

XR-1000 απιστευτο κρανος..... respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠεμ Φεβ 26 2009, 20:29

ovelix έγραψε:
Η γνώμη μου και μόνο... Αν θες ανοιγόμενο μη παρεις nolan ή grex. Αν θες full face ρίξε μια ματία στα KBC, αν δε κανω λάθος τα εισάγει η ΗΛΙΟΦΙΛ.

...εγω εχω nolan n102 νομιζω λεγετε και ειναι μια χαρα απλα ειναι βαρυ και ετσι πηρα και ενα uvex για τις βολτες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠεμ Φεβ 26 2009, 21:51

shadow.gr. έγραψε:
ovelix έγραψε:
Η γνώμη μου και μόνο... Αν θες ανοιγόμενο μη παρεις nolan ή grex. Αν θες full face ρίξε μια ματία στα KBC, αν δε κανω λάθος τα εισάγει η ΗΛΙΟΦΙΛ.

...εγω εχω nolan n102 νομιζω λεγετε και ειναι μια χαρα απλα ειναι βαρυ και ετσι πηρα και ενα uvex για τις βολτες

Δεκτό, αν φορέσεις ομως justisimo θα αλλάξεις γνώμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠαρ Φεβ 27 2009, 01:32

1) Θες ανοιγόμενο κράνος
2) Θες full face ή
3) Jet κτλ ??

Από εκεί ξεκινάς..Το full face σε θέμα ασφάλειας ΟΚ,δεν παίζεται
Αν όμως είσαι μέσα στην πόλη όλη μέρα ενα ανοιγόμενο flip-up ίσως να σου αποβεί πιο χρήσιμο
Για το jet κράνος θα έλεγα καλύτερα ΟΧΙ,μόνο για ποδήλατο αν έχεις

Μετά αφού σκεφτείς αυτά καλά..

ΜΗΝ κοιτάξεις γυναικείες μλκς να πηγαίνει το κράνος σε χρώμα με τη μηχανή..
Το κράνος είναι σαν αξεσουάρ..
Σαν τα παπούτσια..Οσο πιο χρωματιστό τόσο πιο τρελλιάρικο
Οπότε αναλόγως του χαρακτήρα σου παίρνεις και ανάλογο κράνος !!

Στο θέμα μάρκας απλά κοίτα να πάρεις κράνος που η εταιρεία που έχει πάνω το λογότυπο να το κατασκευάζει κιόλας

Πχ. ARAI , SHOEI , KBC , NOLAN , AGV κτλ είναι εργοστάσια που φτιάχνουν κράνη
Ενώ X-Lite , Nova κτλ είναι εταιρείες κουκουρούκου
Η κάθε μάρκα έχει βέβαια και το ανάλογο κόστος..

Στα λεφτά που ζητάς κράνος,αν όντως αυτό είναι το Μπάτζετ σου στρέψε το βλέμμα σου σε κάποιο KBC ίσως..


Υ.Γ. Εχω KBC Stealth V2R για ταξίδια με καθρέφτη ζελατίνα (πολύ καλό κράνος) και ενα VeMar Flip-Up Jiano Bluetooth για εντός πόλης κτλ όπου χρειάζομαι το κινητό..
Το πρώτο κοστίζει 260? (το πήρα 210?) και το 2ο κοστίζει 300? (οριακά να το βρείς 260-280)

Για μένα ότι και να πάρεις σε κείνα τα λεφτά θα είναι καλό
Οπως είπε και ενας φίλος πιο πάνω το κεφάλι κοστίζει πολλά παραπάνω από 200-250? και συμφωνώ

Αλλά και πάλι σου λέω ότι τα 200-250? που θες να δώσεις είναι καλό ποσό

_________________
Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠαρ Φεβ 27 2009, 03:04

Συμφωνώ απόλυτα με τον Στράτο.Αν θες πάντως σκέψου την λύση τοου απ έξω είναι αρκετά συμφέρουσα.Μπορείς να πας να δοκιμάσεις σε ένα κατάστημα και μετά να το παραγγείλεις απο Αγγλία - Γερμανία.Σύγκρινε τις τιμές και πράξε ανάλογα.
ΠΧ Δες ΕΔΩ κι
ΕΔΩ να πάρεις μια ιδέα για τιμές
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠαρ Φεβ 27 2009, 11:39

V.Stratos έγραψε:
......Οπως είπε και ενας φίλος πιο πάνω το κεφάλι κοστίζει πολλά παραπάνω από 200-250? και συμφωνώ....

Σε ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ βασίστηκα τότε που ψαχνόμουνα κι εγώ για κρανούμπα, και αν και τελικά είχα σκοπό να ξοδέψω 200 με 300 ευρώ, πήγα και φεσώθηκα, για να έχω -θεωρητικά έστω- μεγαλύτερη ασφάλεια στην κεφάλα μου. Και είναι και κουκλίστικο.. πέρα από λειτουργικό, ελαφρύ, αεροδυναμικό, αθόρυβο κλπ κλπ κλπ (μιλάω για το XR1000 μου).

Ελπίζω να βγάλεις άκρη από τις προτάσεις φίλε μου...

Οτι και να πάρεις πάντως, εύχομαι να είναι ΑΓΡΑΤΖΟΥΝΙΣΤΟ μέχρι να το πετάξεις λόγω πολυκαιρίας...
geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
p3020077



Ηλικία : 39
Registration date : 16/02/2009

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠαρ Φεβ 27 2009, 14:51

XR 1000 Ειναι θεικο κρανάκι και (γνώμη μου)σε πολυ ςραίους χρωματισμους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠαρ Φεβ 27 2009, 15:30

p3020077 έγραψε:
XR 1000 Ειναι θεικο κρανάκι και (γνώμη μου)σε πολυ ςραίους χρωματισμους.
Φίλτατε p3020077 πήγες να περάσεις incognito αλλά σε τσάκωσα (λαγωνικό γαρ)

p3020077

........Transalpas ε;

Δε νομίζω να έφτιαξες εσύ το theme για τα Sony-Ericsson Evil or Very Mad

Μάζεψε τη χαρτούρα σου και πέρνα τροχάδην απ' το 1ο Επιτελικό.
...
...
...
...
εγώ σας τα λεγα...μη με ποτίζετε....με χαλάει
drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_driver
Member
Member
big_driver

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 24/10/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠαρ Φεβ 27 2009, 15:38

Α παπαπα δεν σου ξεφευγει τιποτα εσενα βρε παιδακι μου...λαγωνικο Κ9
YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠαρ Φεβ 27 2009, 15:39

big_driver έγραψε:
Κ9

Μέσα είσαι Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????   Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ???? Icon_minitimeΠαρ Φεβ 27 2009, 17:36

massai έγραψε:
...

Μάζεψε τη χαρτούρα σου και πέρνα τροχάδην απ' το 1ο Επιτελικό.
...
...
...
...
εγώ σας τα λεγα...μη με ποτίζετε....με χαλάει
drink

χαχαχα! καλός είσαι εσύ! άντε κ με το καλό προαγωγή να γίνεις Κ10 YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
 

Και τωρα θελω να αγορασω ενα κρανος ????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Κράνη-
Μετάβαση σε: