Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 31 2009, 20:43

Τι ετοιμαζουμε για σαβατοκυριακο ????????????? kalmi football peinao geia mas kalmi Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 8117 Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 581176 Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 501340 Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 184880

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 31 2009, 22:22

Rory έγραψε:
Τι ετοιμαζουμε για σαβατοκυριακο ?????????????

το σαββάτο είναι καμμένο, με τις αποστολές και τα δέματα........αλλά την Κυριακή...... Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 870118 ....έχει VSTROM ΙΚΑ χιλιόμετρα και kalmi όπου λάχει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 01 2009, 17:05

οι διακοπες εντος των χωρικων υδατον ΤΕΛΕΙΩΣΑΝΕ τωρα σπιτι δουλεια σπιτι Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 184880 Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 184880 δουλεια σπιτι αστα να πανε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 01 2009, 17:56

Για κυριακη πρωι ειμαι μεσα οπου κατσει οτι και να κανονιστει μονο παρτε Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 846930 γιατι θα ειμαι βραδυνος στην δουλεια , περιμενω στο ακουστικο Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 846930 Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 184880

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
tanuki
Member
Member
tanuki

Registration date : 17/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 01 2009, 22:04

και εγώ μέσα είμαι.

για πού λέτε ?

ριξτε καμιά ιδέα.

εγώ πάντως θα γούσταρα το δυνατόν περισσότερη οδήγηση.

μου έχει λείψει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 02 2009, 01:42

Μόλις το αποφάσισα και αύριο το πρωϊ στις 8 θα έχω μιζάρει προς άγνωστη κατεύθυνση!!

Μάλλον νότια με κόβω μέχρι το μεσημεράκι........να ευχαριστηθώ λίγο στροφιλίκι που λέει και ο φίλος tanouki!!!

Όποιος δει το ποστ νωρίς και γουστάρει οδηγηση ας πάρει κανα Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 846930 , αλλιώς θα πάω να θυμηθώ τις παλιές προ-φόρουμ solo βόλτες μου!! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 02 2009, 11:04

Και εγω νοτια παω μεχρι την παλαιοχωρα να ευχαριστηθω λιγο στροφιλικι τωρα που εφτιαξαν λιγο τον δρομο , ισως παρω και τον δρομο απο εκει χωματοδρομο 32 χλμ για ελαφονησι μιας και ο χρηστος μιλαει με τα καλυτερα λογια για το εντουρο , ρεεεεεεεεε ανακαλυπτω διαδρομες για τους χωματερους !!!!!!!!! Cool affraid

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 02 2009, 11:21

Rory έγραψε:
Και εγω νοτια παω μεχρι την παλαιοχωρα να ευχαριστηθω λιγο στροφιλικι τωρα που εφτιαξαν λιγο τον δρομο , ισως παρω και τον δρομο απο εκει χωματοδρομο 32 χλμ για ελαφονησι μιας και ο χρηστος μιλαει με τα καλυτερα λογια για το εντουρο , ρεεεεεεεεε ανακαλυπτω διαδρομες για τους χωματερους !!!!!!!!! Cool affraid
αντε βρε,τον εφτιαξαν τον δρομο επιτελους;
παντως ο δρομος απο παλαιοχωρα εως ελαφονησι ειναι πολυ καλος,τον περαρα πριν απο 2 χρονια και μαλιστα 2πλος.
καλο πατημενο χωμα,χαλαρα.
καλα να περασεις...

ασχετο αλλα ειναι η πρωτη κυριακη στο σπιτι και μου την εχει δωσει Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ας ειναι καλα οι συγγενεις Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Madπου μου χαλασαν τη κυριακη.
χθες ειχαμε μεχρι αργα το shoping therapy...φοβερο σουκου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 02 2009, 11:29

λοιπον το αλλο σουκου εχουμε:

ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ
στην ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (κουτσουναρι ιεραπετρας)
7-8-9 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 02 2009, 12:54

painterakis έγραψε:
λοιπον το αλλο σουκου εχουμε:

ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ
στην ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (κουτσουναρι ιεραπετρας)
7-8-9 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
Μμμμμμμμμμμμ............................τώρα που φύγαμε μας το λες.......... XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 02 2009, 14:19

TomK8ww έγραψε:
painterakis έγραψε:
λοιπον το αλλο σουκου εχουμε:

ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ
στην ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (κουτσουναρι ιεραπετρας)
7-8-9 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
Μμμμμμμμμμμμ............................τώρα που φύγαμε μας το λες.......... XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO
ευκαιρια να ξανακατεβεις θωμα Laughing Laughing Laughing
καλα δεν ηταν εδω με τη ρακουλα μας και το μπανακι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 02 2009, 21:55

παιδες....μολις τωρα πατησα χωμα ηρακλειου........ ZESTI μανα μ ζεστη.....και λενε οτι νωτια ειναι ζεστα......
μωρε μια χαρα ηταν ο κερατοκαμπος.....αν και φυσουσε....αλλα το παρεακι εχει σημασια.....τεσπα στο καφε της τεταρτης περετερω αναλυση της περιπετιας μου...1 λεω v-strom και παλι v-strom... 00 pease bros!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΤετ Αυγ 05 2009, 11:15

απο προχθες ειμαι κατοχος μιας "καλοκαιρινης" σιτας ψυγειου νερου.

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 451272

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Ouer3vm2newx2c58scek

απο θερμοκρασια ειμαι στα ιδια επιπεδα με πριν, και το λεω μετα απο 2ημερη χρηση στη πολη με πολυ ζεστη (εχουμε κοντα στους 38 βαθμους).
το βεντιλατερ ειχε την ιδια λειτουργεια με πριν,δλδ δε δουλευει υπερωριες αλλα κανονικα.
ειναι φυσικα ιδιοκατασκευη (οχι φυσικα απο μενα) αγορασμενη απο αθηνα, μετα απο προτροπη φιλου.
το καλο της ειναι οτι δεν ακουμπα στο ψυγειο αλλα εχει ενα περιθωρειο ενος ποντου,αρα αμα "φαει" καμια καλη εχει ελαστικοτητα.
ομως οποιος θελει να την φερει τσιμα τσιμα με το ψυγειο μπορει μια και ρεγουλαρει,εγω την αφησα στον ποντο.
περισσοτερα μετα το περας της εβδομαδας οπου θα εχει δοκιμαστει περισσοτερο σε "καλυτερες" συνθηκες ZESTI,απο οτι εμαθα θα εχουμε αυξηση θερμοκρασια αρα ευκαιρια να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε αν και τα πρωτα σημαδια ειναι πολυ καλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΤετ Αυγ 05 2009, 11:27

Αυτή είναι σαφώς σωστότερη σίτα γιατί αποτελείται κυρίως απο.......σίτα και δεν είναι απλά 1 κομμάτι ''αλουμίνιο με τρύπες''

Περιμένουμε λεπτομέρειες (τιμή, διαθεσιμότητα, πως παραγγέλνουμε κλπ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΤετ Αυγ 05 2009, 11:55

Πολύ ωραία σίτα!Αυτή μάλιστα, είναι σίτα!
Περιμένω και εγώ με αγωνία περισσότερες λεπτομέρειες και feedback!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΤετ Αυγ 05 2009, 17:30

Μανώλη λέγε λεπτομέρειες.......θα μπούμε φυλακή ρε γαμώτο!!!!!! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΤετ Αυγ 05 2009, 17:36

JEFFakhs έγραψε:
Αυτή είναι σαφώς σωστότερη σίτα γιατί αποτελείται κυρίως απο.......σίτα και δεν είναι απλά 1 κομμάτι ''αλουμίνιο με τρύπες''

Περιμένουμε λεπτομέρειες (τιμή, διαθεσιμότητα, πως παραγγέλνουμε κλπ)

Μας στεναχωρείς τους έχοντες τη σήτα από..απλά 1 κομμάτι ''αλουμίνιο με τρύπες'' Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΤετ Αυγ 05 2009, 18:19

ΝΑΙ γιου στενοχωρεις us......αμα δεν σας αρεσει το σιτα μας να βαλετε conx..... What a Face What a Face What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΤετ Αυγ 05 2009, 18:42

[quote="ioarma"]
JEFFakhs έγραψε:

Μας στεναχωρείς τους έχοντες τη σήτα από..απλά 1 κομμάτι ''αλουμίνιο με τρύπες'' Sad

Όχι ρε φίλε Κώστα, δεν υπάρχει καμμιά στεναχόρια!!
Απλά μου φαίνεται πολύ πιο σωστή σαν κατασκεύη και οτι ανταποκρίνεται καλύτερα στην ονομασία της ως ''προστατευτική σίτα ψυγείου'' κατά την ταπεινή μου γνώμη!!

Και το λογοτυπάκι αν ήταν μικρότερο ή και ανύπαρκτο θα ήταν ακόμα καλύτερα κατ'εμέ πάντα!!!

Απλά είναι πως το βλέπεις το θέμα, απο εικαστικής ή πρακτικής πλευράς!!

Θεωρώ οτι η συγκεκριμένη είναι πιο ''ισορροπημένη'' εικαστικά και πρακτικά απλώς!
Αυτό σε καμμιά περίπτωση δε σημαίνει οτι οι σίτες που αγοράστηκαν απο τα παιδιά στο ΡΒ οτι είναι κακές ή άσχημες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 07 2009, 10:42

ουουυυυ κοριιιιστιααααα

γράφω εν πλω... από το Ολυμπικ Τσαμπιον! Ακούτε, σε λίγες ώρες πιάνω Πάτρα κ την κοπανάω για Αθήνες... Δέχομαι τηλεφωνικώς παραγγελίες για (μικρά κατά προτίμηση) αντικείμενα εξ-αθηνών με την συμβολική προμήθεια 98% ή πότισμα με ρακή ή μπύρα συνοδευόμενα από τα απαραίτητα ντόπια εδέσματα (αυτά που κάνουν χρου-χρου θα πάρουν πρωτεραιότητα) Razz

οι εξ Αθηνών να ετοπιμάζονται για απόψε, έχει ήδη πέσει τηλεφώνημα... δυστηχώς παίδες ετέλεψε η ρακή... είχα πάρε 5 κιλά μαζί μου αλλά τα έδωσα όλα Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 07 2009, 10:58

αντε... πλησιαζεις στο ελαντα...ε;
εγω δε θελω τιποτα σπουδαιο...
1. ενα nolan n104 What a Face
2. ενα demoniz lol!
3. μια kappa 58,5 λιτρα Razz Razz Razz
5. ....

α... ξεχασα το 4... δε πειραζει geek geek geek
καλο ταξιδι να εχετε,προσοχη στον εθνικο λαιμοτομο πατρα-κορινθο... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΡΩΠΗ,μη ξεχαστεις.
τα λεμε απο κυριακη...

τι ειδα Question Question Question επεσε η καταναλωση,ε; ισχυει τελικα αυτο που λεγαμε πριν φυγεις.

καλη επιστροφη να εχετε παιδια και προσοχη ... εδω ειναι βαλκανια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TONI-G

TONI-G

Ηλικία : 44
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 23/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 07 2009, 12:56

Ελπιζω να περασατε καλα ρε φιλε.
Με το καλο να επιστρεψετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 08 2009, 11:49

Καλως να ορισεται Φιλιππα !!!!!!!!!!!!!!! kalmi OK rock geia kalmi

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 08 2009, 20:06

Φαλασαρνα beach party σημερα

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 32 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 08 2009, 20:54

χάλια περνάς φίλε Νίκο......... XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 32 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: