Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
TONI-G

TONI-G

Ηλικία : 44
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 23/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΣαβ Μάης 09 2009, 22:32

Καλα να περασετε παιδια . .και θα τα πουμε στην επομενη γυρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΚυρ Μάης 10 2009, 19:08

mikios ξεχασα τον φορτιστι μου εκει νομιζω.....οποτε μπορεσεις βαστα τον μ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 11 2009, 15:10

Αν ήταν ένας μαύρος τον φάγαμε και αυτόν έχει μείνει μόνο το καλώδιο , τι να κάνουμε με τέτοια θέα μας άνοιξε η όρεξη ,να σε καλά ρε Φίλιππα ,μπορεί να μην πήγαμε 36ωρο αλλά περάσαμε καλά peinao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 11 2009, 15:32

τι ωρα φιγατε?εγω δυστιχως ημουν εκει απο κατω στην ταβερνα....μεχρι τις 11
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 11 2009, 15:39

Περίπου 12,00 γιατί δεν φάνηκες είχαμε και καλό επιδόρπιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 11 2009, 15:49

geo έγραψε:
Αν ήταν ένας μαύρος τον φάγαμε και αυτόν έχει μείνει μόνο το καλώδιο , τι να κάνουμε με τέτοια θέα μας άνοιξε η όρεξη ,να σε καλά ρε Φίλιππα ,μπορεί να μην πήγαμε 36ωρο αλλά περάσαμε καλά peinao
Ρε πεινάλες! Κάντε λίγο κράτει..θα έρθει το καλοκαίρι και θα σας κρέμονται οι πατσάδες από το στρόμα...θα ανεβάσετε PB για το 1000 μετά γιατί (και καλά) δεν θα σας τραβάει το 650...χαχαχαγκουκγοκγοηκισδξφοισβαισβδαψαψχχαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 11 2009, 16:15

geo έγραψε:
Αν ήταν ένας μαύρος τον φάγαμε και αυτόν έχει μείνει μόνο το καλώδιο , τι να κάνουμε με τέτοια θέα μας άνοιξε η όρεξη ,να σε καλά ρε Φίλιππα ,μπορεί να μην πήγαμε 36ωρο αλλά περάσαμε καλά peinao

success yeye XAXAXAXA

καλά ήτανε, καλά ήτανε... μου φαίνεται θα κάνουμε μια επανάληψη το ερχόμενο Σάββατο... όχι τπτ αλλά για να βγάλουμε κ φοτο, μόνο πέσαμε με τα μούτρα στη μάσα... XAXAXAXA

μόνο φέρτε πάλι τις γυναίκες που μόλις αποφάμε να συγιρίσουνε, σκουπίσουνε, καθαρίσουνε, σφουγγαρίσουνε γιατί την Κυριακή επιστρέφουν οι γονείς με το παπόρι bliax χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 11 2009, 16:20

Της ίδιες η μπορούμε να φέρουμε άλλες Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 184880
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 11 2009, 16:23

poses na ferw???me ena poulmanaki apo tin xersonisso kalivwmaste?i na brw kai apo allou???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 11 2009, 18:36

giorgos_kriti έγραψε:
poses na ferw???me ena poulmanaki apo tin xersonisso kalivwmaste?i na brw kai apo allou???

Από όπου σε βολεύει Γιώργη «καλά» κορίτσια να είναι μόνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 11 2009, 18:38

Ήταν ωραία…..το φαγητό, η θέα, παρέα………………..όλα καλά OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Μάης 12 2009, 14:36

αντε μονο το φαι σκευτεστε... miffy miffy παμε το αλλο κυριακακι για καμια φραπα σε καμια βουνοκορφη να γουσταρουμε!!! lol! Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 754856
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠεμ Μάης 14 2009, 23:56

Koπελια λιγο spam και απο εμενα.
Να χαιρετησω τον Νικολη και τον Παναγιωτη που'ρθανε στη σαλονικη και εσμιξαμε στην Πολιχνη.Οταν εφτασα στο ταβερνακι χαρηκα γιατι ειδα 2 κοπελια απο τη μεγαλονησο και συγκινηθηκα πολυ.Ειπαμε καλες κουβεντες και περασαμε καλα.Νικολη περαστικα ρε φιλε για τη θλαση,αυτο να ειναι μονο.Εισαι οπως το περιμενα,ενας Roryman....Παναγιωτη μου ειπες αρκετα εκεινο το βραδυ και επιφυλάσσομαι να ανταποδωσω οταν κατεβω κατω.
Οταν φευγει καποιος απο την Κρητη, γινεται 2 φορες Κρητικος.Ειμαι σιγουρος οτι το ξερετε αλλα το ξαναλεω.
Ευτυχως εχω βρει καλα κοπελια εδω και κανουμε καλο παρεακι οπως ειδατε και εσεις,ειναι ολοι τους ενας και ενας.. affraid affraid
Σας ευχομαι να ειστε παντα καλα και γεροί για να κανετε πολλα 36ωρα ακομα.Τα υπολοιπα οταν με το καλο κατεβω κατω στο νησι (το 2010) και στο φορουμ.

Υ.Γ.Χρηστο σε ευχαριστω για τα t-shirt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠαρ Μάης 15 2009, 12:53

Αυτή η ησυχία πριν το Σ.Κ. μου την δίνη ρε που είστε θα μας κλίσουν το topic λόγο αδράνειας και ακινησίας άντε να βλέπω postarismata λέμε , ένας jefakis,paitos.rory έλειψε και νεκρώσαμε FRIKIO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠαρ Μάης 15 2009, 14:25

εμενα το λες?ασεμε....εχω φαει τα κοματια μου...(ειναι και πολλα παναθεματα...χιχιχι)περιμενω πως και πως την ζελατινα....αυριο θα κανει τον κοπο το παλικαρι απο τα χανια να μας τις φερει.... yeye yeye yeye success success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠαρ Μάης 15 2009, 14:47

geo έγραψε:
Αυτή η ησυχία πριν το Σ.Κ. μου την δίνη ρε που είστε θα μας κλίσουν το topic λόγο αδράνειας και ακινησίας άντε να βλέπω postarismata λέμε , ένας jefakis,paitos.rory έλειψε και νεκρώσαμε FRIKIO

ήντα ησυχία? εγώ κάθε πρωί σου κορνάρω!!! Είσαι η πρώτη "καλημέρα" που λέω!!! Very Happy Very Happy Very Happy
anyway, Κυριακή υπάρχει τίποτα προτεινόμενο??? Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠαρ Μάης 15 2009, 14:54

Και εγώ νόμιζα ότι σταμάτησες το κορνάρισμα και ετοιμαζόμουν για κιρρώσεις
Άντε να δούμε για Κυριακή τι θα γίνει OK


Έχει επεξεργασθεί από τον/την geo στις Παρ Μάης 15 2009, 14:57, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠαρ Μάης 15 2009, 14:56

εγω λεω να παμε τη κυριακη στα χανια ωστε και να δουμε το νικολα τι κανει και να του συμπαρασταθουμε ψυχολογικα και να βαλουν τα κοπελια τις ζελατινες.
τι λετε Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠαρ Μάης 15 2009, 15:19

Φίλε Μανώλη, εκτός απροόπτου (πάντα θα το λέω από δω και πέρα) τη Κυριακή ας πάμε μια βόλτα στα Χανιά να δούμε ήντα κάνει ο Νίκος!!! άντε να δηλώσουμε συμμετοχές!!

1. GOEF
2....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠαρ Μάης 15 2009, 16:45

αντε να δουμε.....
1. GOEF
2.giorgos_kriti
3)....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠαρ Μάης 15 2009, 16:47

1. GOEF
2.giorgos_kriti
3.geo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠαρ Μάης 15 2009, 18:33

1. GOEF
2. giorgos_kriti
3. geo
4. mikios
5. HULK
6.
7.
8.
9.
10.

έλα το τραινάκι λέμε.... ε, σας περιμένω όλες το Σάββατο για ΒΒQ στη Ρογδιά, μη σας παίρνω τηλ έναν έναν!
ε ψιτ, εσύ, καινούριε στο φόρουμ που δεν έχεις εμφανιστεί ακόμα να σε δούμε (είστε πολλοί σε όλους απευθύνομαι Razz ) έλα το Σάββατο Ρογδιά να τα πούμε. ΠΜ me.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠαρ Μάης 15 2009, 18:35

Παίδες........αν και δε θα μπορέσω να συμμετάσχω αυτό το Σ/Κ λόγω.....απογραφής arrostos θα πρότεινα κι εγώ να συμπαρασταθείτε στον λαβωμένο ήρωα του 36ώρου rory στα Χανιά!!!

Βοηθήστε τη ''γεροντάρα'' μας να βάνει τα προβολάκια του καλε κύριοι!!! bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
santrikos

santrikos

Ηλικία : 43
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Registration date : 29/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠαρ Μάης 15 2009, 19:38

Παιδια πρεπει να μου βρειτε τροπο να γλυτωσω απο τους γαμους αυτο το καλοκαιρι!!! Και Σαββατο και Κυριακη κατσανε, ρε γαμω τη τρελα μου γαμω...

Και το χειροτερο ειναι αυτοι που ερχονται..... Μπρρρρρρ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠαρ Μάης 15 2009, 20:34

Παιδια ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας , καλως να ορισεται , βεβαια σημερα ειχα περισοτερους πονους γιαυτο και δεν μπορεσα να συναντηθω με τον φιλλιπα που ειχε ερθει Χανια , ελπιζω να ειμαι καλυτερα την κυριακη να μπορεσουμε να βαλουμε τα προβολακια και το φλας που εχω παρει για αντικατασταση , βεβαια θα τρομαξεται γιατι η μηχανη ειναι χαλια μεσα στο μυγακι δεν μπορεσα να την καθαρισω απο το 36ωρο και τους μπουμπουρες της αθηνων θεσσαλονικης ,μονο καντε μου την χαρη να περασεται απο τον συναγωνιστη και μελος των V RAKI , TZEFFAKHS να παρεται τα μπλουζακια και τιποτε καλωδια για την καλωδιωση των προβολακιων , Υποψιν θα σερβιρεται ρακι και γαλακτομπουρεκο !!!!!!!!! flower sunny

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 17 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
 

Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 17 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: