Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 11 2009, 23:21

Embarassed με κάνεις κ ντρέπομαι...
η χαρά είναι δική μας φίλε Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 00:02

Lordjohn έγραψε:
Φιλια και θα τα πουμε συντομα.

ΤΙΜΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗ!!!!

OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 00:51

Με το καλο να ξαναρθεις φιλε , σου χρωσταω κατι !!!!!!!!!!!!!!!!!!! geia

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 08:12

Να φυγετε.......Να πατε αλλου!!!!!






YOU! XYLO bliax XYLO YOU!
Πλακιτσα κανω αλλα μου εχει κολλησει η εκφραση
Η χαρα ειναι δικη μας, οποτε θελεις φιλε, εδω θα ειμαστε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 10:59

εχω χασει κατι?? Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 11:02

Αγαπητε Γιωργο , προσγειωσου , εχεις χασει επεισοδια !!!!!!!! για ελα την Κυριακη για την φωτογραφιση !!!!!!!!!! OK VSTROM

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 12:03

ποια κυριακη,νικο?
αυτη?
αφου κανενας δεν εχει πει τιποτα.
ενας εχει γαμο,ο αλλος εχει βαφτιση, ο αλλος θα παει για camping,ο αλλος ....
εσυ πως θα ερθεις;πατας το ποδι σου;
και μη ξεχνας οτι ειναι παρασκευη και κανενας δεν εχει πει τιποτα με σιγουρια,αρα αλλη ωρα η φωτογραφιση.
οταν θα εχει λαο...


α... και για να μη νομιζει κανεις οτι δε θελω αυτο το σουκου εχω να πω οτι απο τις 9/6/08 ειμαι αδειουχος,αρα εχω χροοοοοοοοοοοονο και αυτο το σουκου θα παω για camping,το μερος δε με νοιαζει τι ματαλα, τι χανια... ολα κοντα μου ειναι (και ωραια μερη).
αρκει να γινει σε σωστο timing ωστε να ειμαστε ΟΛΟΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 12:19

Ναι αλλα καποιος πρεπει να μαζεψει τον κοσμο απο τους γαμους τα βαφτισια τις παραλιες sharky απο εδω Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 501340 και απο εδω GRAFO απο εδω Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 316594 και αυτους εδω Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 95412 αλλοι εδω psarema αλλοι εκει geia mas και πολλους απο εδω peinao
μημπως μονο ετσι ερθουν XYLO
ευτυχως που δεν εχει και football τωρα
αντε για ελατε για κανα drink και kalmi Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 581176 Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 184880
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΤΩΡΑ !!!!!!!!!!

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 13:34

αυτη την περιοδο ειμαστε λιγο πολυ ολοι απασχολιμενοι απο οτι βλεπω εγω μεσα......θα βρουμε μερες να κανουμε τα παντα...ιρεμισε.....chillout dude.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 13:51

Εγώ θα πρότεινα αν θέλετε μια μικρή βόλτα Κυριακή πρωί πρωί οπός το έχουμε ξανακάνει προς Ρέθυμνο να συναντηθούμε με rory κλπ για ένα σύντομο καφέ κάπου και μετά πίσω αφού είμαστε πολυάσχολη όλοι .
Αλλιώς όπως λέει και ο paitos , να φύγετε από δώ να πάτε άλλου
bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 14:58

τολμας και εχεις παραπονο εσυ......που λεει και το τραγουδι.....παιδες εγω αυριο την κανω για διημερεισον...τωρα τα αλλα ειναι μικρα γραματα.....κανωνιστε κανενα καμπινκ και ειμαι μεσα....αλλα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 15:02

geo έγραψε:
Εγώ θα πρότεινα αν θέλετε μια μικρή βόλτα Κυριακή πρωί πρωί οπός το έχουμε ξανακάνει προς Ρέθυμνο να συναντηθούμε με rory κλπ για ένα σύντομο καφέ κάπου και μετά πίσω αφού είμαστε πολυάσχολη όλοι .
Αλλιώς όπως λέει και ο paitos , να φύγετε από δώ να πάτε άλλου
bliax

+1 και στα 2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 15:26

Paito σήκωνε και κανά τηλέφωνο!!! Very Happy
Φεύγω και εγώ αυριο για νότια Κρήτη όπου έχω αρραβώνα να παρευρεθώ, θα ξωμείνω κιόλας!!! Καλό ΣΚ κοπέλια!!!! φωτογράφηση άλλη ώρα...!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 15:40

Ουπς το ξεχασα, αλλα την ωρα που επερνες ειχα 2 κουπες αναμονη απο καλεσμα και ζοριζομουνα
Δεν πιστευω να περιμενες να κοιταζω το τηλ. Απαντηση δεν εχω ακομα τους ζοριζει λιγο το θεμα της σφραγιδας, αλλα θα σε παρω μολις εχω νεα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-kougi
Member
Member
v-kougi

Ηλικία : 44
Τόπος : ροδος - ξανθη
Registration date : 25/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 20:10

και εγω μεσα και για κυριακη(αν και δεν βλεπω φωτογραφιση)και για οτι αλλο κανονιστει το σκ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 21:04

εγω παιδες κυριακη δυστυχως ειμαι χωμενος μεχρι τις 14.00 ....υπαρχουν 2 λυσεις απο την μερια μου

1)μετα τις 2 παω για μπανακι στην παραλια να λιασω το υπεροχο κορμι.......
2)αν εχω ορεξη γεμιζω βενζινα και ερχομαι εκει που ειστε....αν ειναι μακρια φυσικα και ΔΕΝ θα ερθω...
ως κοινος γνωριζετε....βαριεμαι να ταξιδευω μονος....και ξεμπαρκος....

αυτα τα ολιγα

θενκς γιου ολ φολκς!!! Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 22:24

κορίτσια Σαββάτο έχω βαφτίσια την κυριακή γαμμμ... εεε την Κυριακούλα βόλιτα! όπου θέτε (μα που θθθθέεετεWink confused

Edit:
παιδάκια μίλησα με το Νίκο κ είπαμε να βρεθούμε αύριο πρωί 10.15 πάνω από το Ρέθυμνο στο γνωστό μέρος.
Οπότε η Ανατολική Κρήτη μαζεύεται 9.00 στον κόμβο ΕΟ στο Γιόφυρο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 13 2009, 20:07

Ναι λεμε και τα Χανια , οποιος θελει ραντεβου στο γνωστο μερος στον κομβο των μουρνιων κατω απο την γεφυρα στις 09.00 , τα λεμε απο κοντα παιδια !!!!!!!!!! Very Happy Smile

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 13 2009, 20:48

Eγω 10.00 εχω κουρα στο Σαμωνα Αποκωρονου, και δεν γινετε να μην παω αλλα αν θελετε ελατε, ειναι κολητος και ειναι σαν να ερχεστε σπιτι μου
Κατα τις 13.00 θα εχουμε τελειωσει οποτε μετα το καφεδακι στο Ρεθυμνο μπορειτε να ανεβειτε μιας και εχει φανταστικη διαδρομη, και θα βρειτε και καλο κρασι OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-kougi
Member
Member
v-kougi

Ηλικία : 44
Τόπος : ροδος - ξανθη
Registration date : 25/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 13 2009, 23:05

Rory έγραψε:
κατω απο την γεφυρα στις 09.00

OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 22:59

Kανονιστε παιδια που σου κου να ειστε Χανια , για κοιταξτε τι σας εχω !!!!!!!!!!!

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Afisadriftz

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Ιουν 17 2009, 01:05

Κοπέλια.......μετά την ταλαιπωρία της επιστροφής την Κυριακή το απόγευμα απο την Αγια Γαλήνη....... arrostos arrostos

1 ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ merci merci merci merci σε όλα τα παιδιά που βρέθηκαν δίπλα και συμπαραστάθηκαν.......!!!

Πλέον είμαι καλύτερα success yeye success yeye .....τα υπόλοιπα στον αυριανό καφέ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Ιουν 17 2009, 09:34

εγώ νομίζω πως δεν είσαι καλά ακόμα... το ΣΚ χρειαζεσαι ξεκούραση, χαλάρωση κ υπερθέαμα!!! Πάμε Χανιά Question What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Ιουν 17 2009, 09:43

ωραία φίλε Χρήστο success success yeye


για να πούμε προτάσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Ιουν 17 2009, 20:20

Αυτο το σαβατοκυριακο η καρδια της Κρητης χτυπαει στα Χανια λεμε κυριοι , για να ορισεται λεμε !!!!!!!!!!!!! Very Happy Smile bounce cheers sunny flower :king: :queen: success yeye kalmi

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 25 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
 

Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 25 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: