Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Διαολομάτια (Devil Eyes)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dadounis
Member
Member
dadounis

Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα - Άνοιξη
Registration date : 18/03/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 05 2014, 15:06

REDPOWER έγραψε:
Οκ οποτε καλα εκανα και περιμενα την αποψη ενος admin ή mod πριν ανοιξω θεμα...Ευχαριστω Χρηστο και Κωνσταντινε..Αν μπορει καποιος απο εσας ας δωσει καποιο λινκ εκτος απο αυτα που ηδη υπαρχουν στο εδω ποστ...Αν το ψαξουμε μονοι μας πχ απο ebay πως θα πρεπει να το ψαξουμε???Απλα σαν angel ή devil eyes ή για συγκεκριμενο μοντελο κτλ????Ευχαριστω
Από ebay έχεις περιορισμένες επιλογές στις 3 ίντσες. Στο www.aliexpress.com έχεις πολύ περισσότερες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endurasx
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
endurasx

Ηλικία : 43
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 28/11/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 05 2014, 15:12

BLaCkXs.... έγραψε:
endurasx έγραψε:
BLaCkXs.... έγραψε:
gmt αχχχχχχ εγω το κόβω παλι σε έξοδα θα μπούμε :-((((

Το μονο που φοβάμαι παιδιά ειναι η τοποθετηση....η τιμη ειναι σούπερ  cheers 
Το κανονιζουμε και τα φτιαχνουμε μαζι στο  Αντωνη αν θες!!

Αυτό τον καημένος τον Αντώνη τον εχω τσακίσει στο τέλος θα με διώξει  bliax 

Ετοιμάσου απο Δευτέρα με το καλο εχουμε εργασίες!!!!

Εσυ Παντελο εισαι έτοιμος θα περάσεις τις δαγκανες σου;

Σ ευχαριστω παρα πολυ παντως για το ενδιαφέρον σου αν μπορεις να με βοηθήσεις θα σ ειμαι υποχρεως

Τα δικά σου εσυ τα πέρασες;

Υ.γ του έστειλα ενα διαολοπμ να τον ψήσω να περάσει και εκείνος διαολοματα χαχα Twisted Evil περιμενω απαντηση του
Εγω εχω ηδη αλλα θελω να βαλω τα καινουργια αγγελοματα!
Περιμενω την αντλια και μετα τοποθετω!!
Αντε κανονιστε με το Αντωνη και σφυριχτε! !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 05 2014, 15:35

Οκ αγόρι μάλλον από Δευτέρα θα γίνει η δουλειά

Θα δώ από κοντά και τα δικά σου και αποφασίζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REDPOWER
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
REDPOWER

Ηλικία : 42
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 27/05/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 05 2014, 16:07

Ok Κωνσταντινε σε ευχαριστω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 41
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 05 2014, 18:12

Πω πωωωω
Βλεπω προχωρατε με 1000 Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kyriakos II
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kyriakos II

Ηλικία : 45
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2011

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 05 2014, 19:28

Θα μας τρελάνετε εσείς στο τέλος....
Θα μας χωσουν μέσα με τόσες αγορές στο τέλος...
Για πείτε ρε παλικάρια αυτά μας κάνουν :
http://www.ebay.com/itm/300965677352?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Δώστε και κανένα άλλο link αν παίζει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 05 2014, 19:40

Παληκαρια , τα διαολοματα οταν τα παραλαβατε ειχανε μαζι καμια εγκριση η καποια πιστοποιηση ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Delta.S
gold member
gold member
Delta.S

Ηλικία : 55
Τόπος : Υμηττος
Registration date : 09/10/2009

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 06 2014, 09:55

dadounis έγραψε:
Πάρτε μια μικρή γεύση... Θα έρθουν κι άλλες εν καιρό!!! Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil 
Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 208tukn

ΚΟΥΚΛΑ την έκανες  yeye yeyeκαλορίζικα τα νέα ματάκια τηςyeye yeye

υγ.ανέβασε και κάποιες φωτο νύχτα για να δούμε απόδοση...thx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 06 2014, 10:38

Δεν φέγγει ούτε στο μισό μέτρο...........  όπως είναι στη φωτό ... lol! lol! lol! 



Πρέπει να ανάψει τα φώτα, με αναμμένα τα φώτα κάτι κάνει!!!! bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dadounis
Member
Member
dadounis

Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα - Άνοιξη
Registration date : 18/03/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 07 2014, 13:18

Dimis έγραψε:
Παληκαρια , τα διαολοματα οταν τα παραλαβατε ειχανε μαζι καμια εγκριση η καποια πιστοποιηση ?
Όχι δεν είχαν τίποτα αλλά ΚΤΕΟ περνάνε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 07 2014, 13:22

dadounis έγραψε:

Όχι δεν είχαν τίποτα αλλά ΚΤΕΟ περνάνε!
Στην Ελλάδα και μόνο!
Νομίζω ότι τον Δημήτρη τον απασχολεί αν έχει πιστοποίηση για να περάσει ΚΤΕΟ στην Γερμανία, που δεν περνάει με ΤΙΠΟΤΑ αν δεν έχει πιστοποίηση ή τέλος πάντων κάπου να έχει το CE.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jojos_3

jojos_3

Ηλικία : 39
Registration date : 28/02/2014

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 28 2014, 22:19

Καλησπερα παιδια.
Ξερετε τι ψειρες εχει το φαναρι?δλδ πως να τις ψαξω;
Με ψησατε πολυ ασχημα με τα διαολοματια κ λεω να την κανω σωστα την αλλαγη.
Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 28 2014, 22:22

jojos_3 έγραψε:
Καλησπερα παιδια.
Ξερετε τι ψειρες εχει το φαναρι?δλδ πως να τις ψαξω;
Με ψησατε πολυ ασχημα με τα διαολοματια κ λεω να την κανω σωστα την αλλαγη.
Ευχαριστω

t10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
jojos_3

jojos_3

Ηλικία : 39
Registration date : 28/02/2014

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 28 2014, 22:36

Eυχαριστω πολυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jojos_3

jojos_3

Ηλικία : 39
Registration date : 28/02/2014

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 31 2014, 11:14

Καλημέρα.
Αν παρω κοκκινο φακο με ασπρο δαχτυλίδι κ 4300κ Θα βγάζει λευκο φως;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endurasx
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
endurasx

Ηλικία : 43
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 28/11/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 31 2014, 11:56

jojos_3 έγραψε:
Καλημέρα.
Αν παρω κοκκινο φακο με ασπρο δαχτυλίδι κ 4300κ Θα βγάζει λευκο φως;
To 4300 ειναι ζεστο λευκο, 6000 κρυο λευκο και απο εκει και πανω μπλεδιζει και μετα μωβιζει!
Το 3600 ειναι καρακιτρινο!
Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4  border=" />
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jojos_3

jojos_3

Ηλικία : 39
Registration date : 28/02/2014

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 31 2014, 12:28

Οκ
Το καταλαβα αυτο,απλα βλεπω του dadounis για παράδειγμα εχει μπλε φακο.Θα φωτίζει μπλε η λευκο αν εχει λαμπα 4300
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dadounis
Member
Member
dadounis

Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα - Άνοιξη
Registration date : 18/03/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 31 2014, 12:47

jojos_3 έγραψε:
Οκ
Το καταλαβα αυτο,απλα βλεπω του dadounis για παράδειγμα εχει μπλε φακο.Θα φωτίζει μπλε η λευκο αν εχει λαμπα 4300
Δεν έχει καμία σχέση το χρώμα του devil eye (το μέσα δαχτυλίδι). Το φως που έχω βάλει να έχει η λάμπα είναι το default που συνήθως σου δίνουν, 6000k. Όταν μπορέσω θα το βάλω δίπλα σε ένα μαμά για να δείτε τη διαφορά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 31 2014, 14:51

jojos_3 έγραψε:
Καλημέρα.
Αν παρω κοκκινο φακο με ασπρο δαχτυλίδι κ 4300κ Θα βγάζει λευκο φως;
Θα βγάζει 4300Κ δηλαδή σχεδόν κίτρινο, περίπου σαν αυτό που βγάζουν οι μαμά λάμπες αλογόνου. Δες μία διαβάθμιση των χρωμάτων στην παρακάτω εικόνα, το ζητούμενο αν θες λευκό φως είναι τα 6000Κ. Από εκεί και κάτω κιτρινίζει από εκεί και πάνω μπλεδίζει.

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 301fwqv
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jojos_3

jojos_3

Ηλικία : 39
Registration date : 28/02/2014

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 01 2014, 19:18

Ευχαριστω παιδια για τα φωτα σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Απρ 06 2014, 23:26

Καλησπέρα στους συμφορουμίτες... επειδή ψήνομαι άγρια αυτόν τον μήνα να παραγγείλω κι εγώ διαολόματα έχω μια ερώτηση-το δαχτυλίδι αλλά και το φώς πορείας-xenon έχουν διαφορετικό διακόπτη λειτουργίας; δηλ. φώτα πορείας και μεγάλη σκάλα ανάβουν απο μαμά διακόπτες και τα δαχτυλίδια απο μεμονωμένο; και στην περίπτωση που θέλω να σβήνω τα πορείας την ημέρα τι γίνεται; σόρυ για το αδαές της ερώτησης αλλά δεν θέλω να μπλέξω πάλι με πολλά καλώδια... ήδη έχω φτιάξει κοκορέτσι με ασφαλειοθήκες-πριζάκια-προβόλια κλπ κλπ...  merci 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metallidhs
Member
Member
metallidhs

Ηλικία : 41
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 26/06/2011

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Απρ 07 2014, 08:28

ΤΑΚΗΣ81 έγραψε:
Καλησπέρα στους συμφορουμίτες... επειδή ψήνομαι άγρια αυτόν τον μήνα να παραγγείλω κι εγώ διαολόματα έχω μια ερώτηση-το δαχτυλίδι αλλά και το φώς πορείας-xenon έχουν διαφορετικό διακόπτη λειτουργίας; δηλ. φώτα πορείας και μεγάλη σκάλα ανάβουν απο μαμά διακόπτες

έτσι ακριβώς



ΤΑΚΗΣ81 έγραψε:
και τα δαχτυλίδια απο μεμονωμένο;  και στην περίπτωση που θέλω να σβήνω τα πορείας την ημέρα τι γίνεται; σόρυ για το αδαές της ερώτησης αλλά δεν θέλω να μπλέξω πάλι με πολλά καλώδια... ήδη έχω φτιάξει κοκορέτσι με ασφαλειοθήκες-πριζάκια-προβόλια κλπ κλπ...  merci 

αναλογα απο που θα παρεις ρευμα . αν τα συνδεσεις με τις ψειρες οπως οι περισσοτεροι θα αναβουν οπως οι ψειρες δηλαδη συνέχεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Απρ 07 2014, 08:46

ΤΑΚΗΣ81 έγραψε:
Καλησπέρα στους συμφορουμίτες... επειδή ψήνομαι άγρια αυτόν τον μήνα να παραγγείλω κι εγώ διαολόματα έχω μια ερώτηση-το δαχτυλίδι αλλά και το φώς πορείας-xenon έχουν διαφορετικό διακόπτη λειτουργίας; δηλ. φώτα πορείας και μεγάλη σκάλα ανάβουν απο μαμά διακόπτες και τα δαχτυλίδια απο μεμονωμένο;  και στην περίπτωση που θέλω να σβήνω τα πορείας την ημέρα τι γίνεται; σόρυ για το αδαές της ερώτησης αλλά δεν θέλω να μπλέξω πάλι με πολλά καλώδια... ήδη έχω φτιάξει κοκορέτσι με ασφαλειοθήκες-πριζάκια-προβόλια κλπ κλπ...  merci 


To σετ που έρχεται όταν παραγγέλνεις δεν έχει ούτε έναν διακόπτη, άρα είναι σχεδιασμένο να δουλεύει ακριβώς όπως τα μαμά φώτα. Με το που θα γυρνάς το κλειδί θα ανάβουν τα φώτα & τα δαχτυλίδια (αν πάρεις εντολή για τα δαχτυλίδια από τις ψείρες). Η καλωδίωση που σου έρχεται είναι φτιαγμένη να πέρνει:
-ρεύμα από την μπαταρία
-εντολή για τα φώτα (μεσαία & μεγάλη σκάλα) από το βύσμα της Η4 λάμπας
-ρεύμα για τις ψείρες απ'όπου θες (οι περισσότεροι το κλέβουμε από τις ψείρες)

Εγώ σου προτείνω να βάλεις έναν διακόπτη σε κάποιο από τα καλώδια που έρχονται από την μπαταρία, για να ανάβεις όποτε θες εσύ τα φώτα (μεσαία & μεγάλα)(όταν θα τα έχεις σβηστά, δεν θα έχεις σινιάλο), αλλά θα είναι μόνιμα αναμμένα τα δαχτυλίδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Απρ 07 2014, 10:04

hristos13gr έγραψε:

To σετ που έρχεται όταν παραγγέλνεις δεν έχει ούτε έναν διακόπτη, άρα είναι σχεδιασμένο να δουλεύει ακριβώς όπως τα μαμά φώτα. Με το που θα γυρνάς το κλειδί θα ανάβουν τα φώτα & τα δαχτυλίδια (αν πάρεις εντολή για τα δαχτυλίδια από τις ψείρες). Η καλωδίωση που σου έρχεται είναι φτιαγμένη να πέρνει:
-ρεύμα από την μπαταρία
-εντολή για τα φώτα (μεσαία & μεγάλη σκάλα) από το βύσμα της Η4 λάμπας
-ρεύμα για τις ψείρες απ'όπου θες (οι περισσότεροι το κλέβουμε από τις ψείρες)

Εγώ σου προτείνω να βάλεις έναν διακόπτη σε κάποιο από τα καλώδια που έρχονται από την μπαταρία, για να ανάβεις όποτε θες εσύ τα φώτα (μεσαία & μεγάλα)(όταν θα τα έχεις σβηστά, δεν θα έχεις σινιάλο), αλλά θα είναι μόνιμα αναμμένα τα δαχτυλίδια.

κατατοπιστικότατο reply !!!  merci 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STROMER

STROMER

Ηλικία : 50
Τόπος : ATHENS
Registration date : 28/03/2008

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Απρ 07 2014, 17:40

ΤΑΚΗΣ81 έγραψε:
hristos13gr έγραψε:

To σετ που έρχεται όταν παραγγέλνεις δεν έχει ούτε έναν διακόπτη, άρα είναι σχεδιασμένο να δουλεύει ακριβώς όπως τα μαμά φώτα. Με το που θα γυρνάς το κλειδί θα ανάβουν τα φώτα & τα δαχτυλίδια (αν πάρεις εντολή για τα δαχτυλίδια από τις ψείρες). Η καλωδίωση που σου έρχεται είναι φτιαγμένη να πέρνει:
-ρεύμα από την μπαταρία
-εντολή για τα φώτα (μεσαία & μεγάλη σκάλα) από το βύσμα της Η4 λάμπας
-ρεύμα για τις ψείρες απ'όπου θες (οι περισσότεροι το κλέβουμε από τις ψείρες)

Εγώ σου προτείνω να βάλεις έναν διακόπτη σε κάποιο από τα καλώδια που έρχονται από την μπαταρία, για να ανάβεις όποτε θες εσύ τα φώτα (μεσαία & μεγάλα)(όταν θα τα έχεις σβηστά, δεν θα έχεις σινιάλο), αλλά θα είναι μόνιμα αναμμένα τα δαχτυλίδια.

κατατοπιστικότατο reply !!!   merci 

Καλησπέρα και απο εμένα, εγώ έβαλα διακόπτη και σβήνω μόνο τη μεσαία σκάλα, οπότε έχω σινιάλο κανονικά, υπόψη εφόσον έχεις xenon δεν χρειάζεται ρελε ο διακόπτης γιατί τα ballast παίρνουν ρεύμα κατευθείαν από τη μπαταρία. Τα έχω έτσι 4+ χρόνια περίπου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Διαολομάτια (Devil Eyes)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: