Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αθλητικός Καφενές

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αθλητικός Καφενές    Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 18:01

niksalonik έγραψε:
υ.γ......αααααα και στην τουμπα παω και στο καφτατζογλειο παω αλλα και στη καλαμαρία θα παω αν ερθει ενας μαραντοντα η ενας ριβαλτο η  ενας χατζηπαναγής ......εγω φιλε δεν έχω κώλλυμα ...πες μου ΠΟΣΟΙ ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ ηρθανε στο χαριλαου να δουνε τον φορλαν π.χ. η τον σιμαο ... η ποσοι παοκτζήδες χαρηκαν τον αποκλεισμο της μεγαλης ατλετικο απ τον αρη ...οπως χαρηκα εγω τον αποκλεισμο της αρσεναλ με την γκολάρα του ζήση .... κφρυφοπαοκτζής δεν ειμαι εεεε

και να δηλώσω και κατι που με πικραίνει με την οπαδική σας ολιγαρχία ...διαβασε λοιπον ...

ο γιος μου κανει παρεα με πολλά παόκια ...ο "αδελφος του " ειναι παοκτζής θυρα 4 ...
προσεξε ...οσο ο μικρός μου ειναι  δοκιμαζόμενος στον παοκ (2 χρονια τωρα ) ολα καλά ....με το που δεν εγινε ακομη η μεταγραφή μας έσκασε αρχικα΄πρόταση απο τον ολυμπιακό (για Ρέντη ) και προταση απ τον Αρη για την Κ15 ...
ξερεις τι του ειπε ο ΚΟΛΛΥΤΟΣ ΤΟΥ ...

"{ χάτζη (ετσι ειναι το χαιδευτικό του ) αν πας στον Αρη να παιξεις   δε θα ρθω ποτε στο γηπεδο να σε δω ...κι αν πας στον ολυμπιακό σου κοβω και την φιλία ..." }

οκ παιδική μαλακία δε λέω ....αλλα δες πως γαλουχιέται ενα παιδι ....


υπ οψιν ο γιος μου ειναι μπαρτσα ...κι οταν του μιλαμε για ελληνικό ποδοσφαιρο απλά χαμογελάει ...το ειπε ο λορδος παραπανω ..

να πως γαλούχισα εγω τον γιο μου και να πως ενας παοκτζής  καθ ολα φιλος μου εεεεεε

κι επειδη σ αγαπαω δες ενα γκολάκι απ τον 11χρονο τοτε χατζη οταν σα junior  έπαιζε με το  προπαιδικό (12-13 χρονων )

στο τελικό το διαβαλκανικου πρωταθληματος ....
που πήρε και το χρυσο παπούτσι με 7 γκολ σε 4 αγωνες






υ.γ. απ την ακαδημια Γ.κουδας βγήκαν οι Σαλπιγγίδης Χριστοδουλόπουλος Ηλιάδης ....προφητικό !!!!!
χαιρομαι ρε φιλε nik συμφωνουμε σε ολα να χαιρεσαι το γιο σου το παικταρα να τον δεις οπως εχεις ονειρευτει θα βρει τον δρομο του... και ασε τους αλλους να ειναι στο κοσμο τους και αυτοι που πραγματικα τον αγαπουν θα του μιλαμε σε οποιοα ομαδα και ν αγωνιζεται.....(και ο δικος μου φιλε παιζει μπαλιτσα τ α εχω περασει αυτα τωρα αγωνιζεται ανδρικο β κατηγορια ερασιτεχνικο δεν ειναι 17 ακομη εχουμε και το σχολειο πρωτα ..)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 19:05

Aπό μικρός στα βάσανα... What a Face

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Ixa9va

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αθλητικός Καφενές    Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 20:40


loverdos11 έγραψε:
Aπό μικρός στα βάσανα... What a Face

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Ixa9va
yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AYTOS
moderator
moderator
AYTOS

Τόπος : Macedonia - Thessaloniki - Toumba...Από το 356 π.χ
Registration date : 07/05/2011

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 21:22

Μου αρέσει που όλοι συμφωνείτε ...... διαφωνώντας.
Να εξηγηθώ.
Όλοι είμαστε κατά της βίας αλλά μας βολεύει και ο φόβος της κερκίδας.
Όλοι θέλουμε δικαιοσύνη αλλά η εφαρμογή της να είναι προς συμφέρον μας.
Όλοι θέλουμε το ωραίο ποδόσφαιρο αλλά αν δεν κερδίζει και η ομάδα μας δεν έχει νόημα.
Όλοι θέλουμε να έχουμε επαγγελματίες αθλητές αλλά να είναι και ερασιτέχνες στο πάθος.

Γενικώς
Όλοι θέλουμε το καλό του ποδοσφαίρου αλλά δεν χρειάζονται και αλλαγές.

Ερώτηση σε διεθνές σεμινάριο....
"Μα γιατί μιλάμε για την βία από την στιγμή που αυτή συντηρείται με τις αποφάσεις ..."

Απάντηση
..........................

Μην πάτε μακριά όσοι έχετε παιδιά στα μικρά τμήματα (ακούς Σαλονίκ) σίγουρα έχετε βρεθεί μπροστά σε κωμικοτραγικά γεγονότα βίας ανάμεσα σε γονείς των παιδιών.

Παιδεία, παιδεία, παιδεία, .............
(Με όσα περιλαμβάνει και όχι άλλο ..... επιστήμονες)

Δεν γράφω άλλα γιατί ......... είμαι ΑΦΟΥ !!!

_________________
Alexandros  ..   ♬ ♫ ♪ ♪ ♫ ♬ 
Thessaloniki - Macedonia - Hellas - Europe - World - .............
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 2aΑθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Animationmoto2222Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 %25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.opendrive.com/listen/NF81NjAwMjM4X1FQelZk#
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αθλητικός Καφενές    Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 21:30

AYTOS έγραψε:
Μου αρέσει που όλοι συμφωνείτε ...... διαφωνώντας.
Να εξηγηθώ.
Όλοι είμαστε κατά της βίας αλλά μας βολεύει και ο φόβος της κερκίδας.
Όλοι θέλουμε δικαιοσύνη αλλά η εφαρμογή της να είναι προς συμφέρον μας.
Όλοι θέλουμε το ωραίο ποδόσφαιρο αλλά αν δεν κερδίζει και η ομάδα μας δεν έχει νόημα.
Όλοι θέλουμε να έχουμε επαγγελματίες αθλητές αλλά να είναι και ερασιτέχνες στο πάθος.

Γενικώς
Όλοι θέλουμε το καλό του ποδοσφαίρου αλλά δεν χρειάζονται και αλλαγές.

Ερώτηση σε διεθνές σεμινάριο....
"Μα γιατί μιλάμε για την βία από την στιγμή που αυτή συντηρείται με τις αποφάσεις ..."

Απάντηση
..........................

Μην πάτε μακριά όσοι έχετε παιδιά στα μικρά τμήματα (ακούς Σαλονίκ) σίγουρα έχετε βρεθεί μπροστά σε κωμικοτραγικά γεγονότα βίας ανάμεσα σε γονείς των παιδιών.

Παιδεία, παιδεία, παιδεία, .............
(Με όσα περιλαμβάνει και όχι άλλο ..... επιστήμονες)

Δεν γράφω άλλα γιατί ......... είμαι ΑΦΟΥ !!!
yeye επικαιρο το οτι συμφωνουμε διαφωνοντας αλλα εγω θα διαφωνισω δε συμφωνω με τιποτα απ[ο τις απαντησεις που δινεις εγω θελω το καλο του ποδοσφαιρου αλλα χωρις βια χωρις αλητεια με αθλητες με ηθος και αξιοπρεπεια με φιλους του ποδοσφαιρου να ερθω στη τουμπα να ερθεις στη πατρα να παμε στο χαριλαου και στα γιαννενα ... σου αρεσει αυτο που λεω?/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boss
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
boss

Ηλικία : 53
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 07/07/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 21:32

Πως έλεγε το έλεγε ο τραγουδοποιός;
"Όλα τριγυρω αλλαζουνε,κιολα τα ίδια μένουν...""
Συμφωνο με βρίσκεις αλεκο και ας υποκρινόμαστε όλοι πολλές φορές
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.google.gr/maps/@40.6523365,22.9282255,3a,43.6y,86.3h
AYTOS
moderator
moderator
AYTOS

Τόπος : Macedonia - Thessaloniki - Toumba...Από το 356 π.χ
Registration date : 07/05/2011

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 21:58

JIMSTAMOS έγραψε:

  yeye   επικαιρο το οτι συμφωνουμε διαφωνοντας  αλλα  εγω  θα  διαφωνισω  δε συμφωνω με τιποτα  απ[ο τις απαντησεις  που δινεις  εγω θελω το καλο του ποδοσφαιρου αλλα χωρις βια χωρις αλητεια  με αθλητες  με ηθος και αξιοπρεπεια  με φιλους του ποδοσφαιρου να ερθω στη τουμπα να ερθεις στη πατρα να παμε στο χαριλαου και στα γιαννενα  ... σου αρεσει αυτο που λεω?/

Αν μου αρέσει μα φυσικά.
Χωρίς να υπάρξουν όμως αλλαγές θα είμαστε δύο, τρεις ..... χίλιοι τρεις αλλά θα παραμείνουμε ρομαντικοί γιατί οι ρυθμιστές θα κάνουν πάλι τα δικά τους γιατί έτσι τους βολεύει.
Θα μου πεις αν δεν το ξεκινήσουμε δεν θα γίνει ποτέ.
Μα είναι πολύ εύκολο.
1.Διερεύνηση των σκοτεινών σημείων με αντίστοιχη τιμωρία αν υπάρχει παράβαση.
2.ΠΛΗΡΗ εφαρμογή νόμων σε όλους (με ότι συνεπάγεται) με την έναρξη κάθε πρωταθλήματος.

Ας το ξεκινήσουμε να δούμε που θα πάει.

_________________
Alexandros  ..   ♬ ♫ ♪ ♪ ♫ ♬ 
Thessaloniki - Macedonia - Hellas - Europe - World - .............
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 2aΑθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Animationmoto2222Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 %25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.opendrive.com/listen/NF81NjAwMjM4X1FQelZk#
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αθλητικός Καφενές    Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 22:11

θα ειμαστε δυο θα γινουμε τρεις και μετα χιλιοιδεκατρεις ..θα αρεσει και θα γινουμε περισσοτεροι...αλλα δε φτανει μονο αυτο βεβαια η αρχη ειναι το παν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 22:45

football Μαθημα πρώτον 

Στο παιχνίδι η κερδίζεις η μαθαίνεις .... 

Μαθημα δεύτερον 

Χειροκροτάς την καθε προσπαθεια δικη αου η του αντιπάλου 

Μαθημα τρίτον 

Δινεις παντα το χέρι σου στο τελος του αγωνα  ΄΄΄΄ 

Μαθημα τεταρτον 

Δεν ασχολείσαι ποτε με την κερκίδα!!! 

Μαθημα  πέμπτο 

Μη περιμένεις αλλαγές αν δεν αλλάξεις πρωτα εσυ εστω κι αν εισαι ο μοναδικός κανε την διαφορα .... Ο ελληνας ακολουθεί παντα αυτους που πρωτότυπουν και γουσταροει τς αλλαγές 

Και το τελευταίο : αγαπά την ομαδα σου κι  οχι τον ενα η τον αλλο παιχταρα η τον χ πρόεδρο και τον ψ προπονητή ΑΥΤΟΙ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΘΟΥΝ .... Εσυ ομως και η ομαδα σου θα Παραμεινετε !!!! 

Αν κατι απο τα παραπανω τα χει διδαχθεί το καθε τσουτσεκι που κλωτσιά την μπαλα η παει στην κερκίδα  να γαυγισει η να μαλακιστει τοτε ζω σε αλλον πλανήτη και σορρυ που δεν το καταλαβα .... 

Υ,γ αυτε ελα μια μερα στη. ΑΚΑΔΗΜΙΑ να δεις πως φερονται οι γονεις της δικη μας Ακαδημίας και θα καταλάβεις τι εννοώ ....ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ  συμφωνώ ... Τα ΕΖΗΣΑ αλλα ΕΜΑΘΑ ....δεν δικαιούμαι ομως να τα αναπαράγω ... 

΄΄΄΄φιλουμπες

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 23:29

ρε συ  rafel7 ειπα μην μασας και όχι ότι μασας.δλδ μην πιστευεις ότι σου λενε...

...το να μην θρυνησουμε θυματα είναι παγια γραμμη εδώ και χρονια του κατεστημενου και νομισα ότι στο περασανε  γιαυτο στο ειπα......



όχι δεν ξεχασα τον νεκρο στην κρητη  περσυ και φυσικα δεν το επικροτω...ας μην θυμομαστε όμως μονο ότι μας συμφερει.... ποσταρεις από αιγυπτο και όχι τον νεκρο οπαδο του παναθηναικου....
http://www.sport24.gr/Sports/Volley/article283589.ece

ποιος ακριβως εχει μνημη χρυσόψαρου δεν  ξερω....
μυπως θυμασαι τελικο μπάσκετ??
http://www.eglimatikotita.gr/2013/02/blog-post_3959.html

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 9k9d35

τελικο ποδοσφαιρου??
http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10532&subid=2&pubid=129378060

να σου φρεσκαρω λιγο την μνημη και με αυτό??
http://www.pameathlitika.gr/teams/aris/716/%CE%BC%CE%B5-%CE%B1%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%BC%CE%AE-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%B1-%CF%87%CF%84%CE%B5%CF%83%CE%B9%CE%BD%CE%AC-%CE%AD%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%80%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CF%84/


τεσπα υπαρχουν πολλα παραδείγματα από ολες τις ομαδες....ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ την ΒΙΑ.οκ??

φυσικα και θα ηταν ότι καλλητερο να συνεχιζαν οι εκδρομες των φιλαθλων που λεει και ο  αλεξανδρος αλλα και ο jimstamos.αλλα δυστηχως  στην ελλαδα δεν εχουμε ΠΑΙΔΕΙΑ.και νομιζω οσο υπαρχουν οι στρατοι των ομαδων δεν θα την αποκτησουμε ποτε....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την shadow.gr. στις Δευ Φεβ 09 2015, 23:48, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 23:42

κυριοι ότι διαφωνούμε είναι κατι υγιες.αφου εκφραζόμαστε πολιτισμένα δεν  βλεπω να υπαρχει θεμα...

χαιρομαι παντως που εδώ μεσα τουλάχιστον ειμαστε πολλοι αυτοι που θελουμε να αλλαξουμε καποια πραγματα....



πολλοι και από πολλες ομαδες.... υπαρχει ελπιδα......




νικο και στις ακαδημιες δεν είναι υγιες το κλιμα  θα τα ξερεις τα"ραβασάκια" που πεφτουν και εκει...σιγουρα όμως όταν βλέπεις το μελλον μπροστα σου χαιρεσαι και ελπιζεις.....




υ.γ.rafel δεν εχω κατι μαζι σου πρωσοπικα και δεν κατάλαβα αν ειπα κατι που να  σε πειραξε.....


loverdoς εισαι  μεγαλο μουτρο ρε συ.... Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την shadow.gr. στις Δευ Φεβ 09 2015, 23:50, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 23:48

οχι δεν εχω μνημη χρυσοψαρου και αν ειδες μαζι με το πεταμενο μεταλλο ποσταρα και την κροτιδα στον γλυκο περσυ μια επιθεση το ιδιο και ισως περισσοτερο αισχρη ποσο μαλλον οταν ενας ανθρωπος μπορει να γινει παραναλωμα στη χειροτερη περιπτωση.

τα περιστατικα ειναι πολλα απο ολες τις ομαδες πλην ελαχιστων (ισως μονο ο Εργοτελης δεν εχει εμπλακει ποτε κ αυτο γιατι οι φιλαθλοι του ειναι καθαρα οικογενειες), δεν ειμαι ουτε ο σωτηρακοπουλος να θυμαμαι ποιος εκτελεσε το 1ο κορνερ στο ματς Μπουταν - Ανταρκτικης στο παγκοσμιο κυπελλο του 1942 ουτε εχω την ορεξη να ξεκινησω μια κουβεντα για το "ποιος την εχει μεγαλυτερη" τη βαρβατιλα ή τη μαλακια οπως θες πεστο δεκτα ειναι και τα 2, το 2ο περισσοτερο.
στο θεμα που μου ποσταρες για τα επεισοδια του μπασκετ υπαρχουν επεισοδια εκατερωθεν και ο στιλετογαυρος ειναι ο επονομαζομενος Χαρος7 τρομαρα του. αν και θυμαμαι επειδη το εβλεπα στην tv και ειχε ακριβως την ιδια γωνια ληψης δεν κρατουσε μαχαιρι μονο την κινηση εκανε για να μην τον μουνταρουνε

niksalonik έγραψε:

ξερεις τι του ειπε ο ΚΟΛΛΥΤΟΣ ΤΟΥ ...

"{ χάτζη (ετσι ειναι το χαιδευτικό του ) αν πας στον Αρη να παιξεις   δε θα ρθω ποτε στο γηπεδο να σε δω ...κι αν πας στον ολυμπιακό σου κοβω και την φιλία ..." }


νικο εχει να κανει καθαρα με το πως μαθαινουν ενα παιδι να καταλαβει τη λεξη εχθρος, αν του πεις τον εχθρο τον ξεκοιλιαζεις στα 15 του αυτο θα κανει αν του πεις τον εχθρο πρωτα απ ολα τον σεβεσαι και μετα τον πολεμας με αναιμακτα μεσα παλι αυτο θα κανει


ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΠΟΣΤΑΡΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ????


Έχει επεξεργασθεί από τον/την rafel7 στις Δευ Φεβ 09 2015, 23:54, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 23:51

rafel7 έγραψε:
οχι δεν εχω μνημη χρυσοψαρου και αν ειδες μαζι με το πεταμενο μεταλλο ποσταρα και την κροτιδα στον γλυκο περσυ μια επιθεση το ιδιο και ισως περισσοτερο αισχρη ποσο μαλλον οταν ενας ανθρωπος μπορει να γινει παραναλωμα στη χειροτερη περιπτωση.

τα περιστατικα ειναι πολλα απο ολες τις ομαδες πλην ελαχιστων (ισως μονο ο Εργοτελης δεν εχει εμπλακει ποτε κ αυτο γιατι οι φιλαθλοι του ειναι καθαρα οικογενειες), δεν ειμαι ουτε ο σωτηρακοπουλος να θυμαμαι ποιος εκτελεσε το 1ο κορνερ στο ματς Μπουταν - Ανταρκτικης στο παγκοσμιο κυπελλο του 1942 ουτε εχω την ορεξη να ξεκινησω μια κουβεντα για το "ποιος την εχει μεγαλυτερη" τη βαρβατιλα ή τη μαλακια οπως θες πεστο δεκτα ειναι και τα 2, το 2ο περισσοτερο.


niksalonik έγραψε:

ξερεις τι του ειπε ο ΚΟΛΛΥΤΟΣ ΤΟΥ ...

"{ χάτζη (ετσι ειναι το χαιδευτικό του ) αν πας στον Αρη να παιξεις   δε θα ρθω ποτε στο γηπεδο να σε δω ...κι αν πας στον ολυμπιακό σου κοβω και την φιλία ..." }


νικο εχει να κανει καθαρα με το πως μαθαινουν ενα παιδι να καταλαβει τη λεξη εχθρος, αν του πεις τον εχθρο τον ξεκοιλιαζεις στα 15 του αυτο θα κανει αν του πεις τον εχθρο πρωτα απ ολα τον σεβεσαι και μετα τον πολεμας με αναιμακτα μεσα παλι αυτο θα κανει


ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΠΟΣΤΑΡΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ????



κατσε ρε μαστορα καιμπαινω από κιν και μου εχουν βγει τα δαχτυλα....


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 23:56

ενταξει  ο βαγγελας είναι μια κατηγορια μονος του τι να πρωτο πει κανεις......


αυτος που τρελαινομαι στο γελιο είναι ο κυρσαββας...απίστευτος...





Έχει επεξεργασθεί από τον/την shadow.gr. στις Τρι Φεβ 10 2015, 00:01, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 23:58

shadow.gr. έγραψε:

loverdoς εισαι  μεγαλο μουτρο ρε συ.... Laughing

Wink
Παίδες η δικιά μου ταπεινή άποψη είναι ότι η αντιπαλότητα ανάμεσα στις ομάδες και τα πειράγματα ανάμεσά μας πρέπει να σταματάνε το πολύ σε αυτό που πόσταρα πριν.
Το να σκοτωνόμαστε εμείς οι " οπαδοί " για να έχουν στρατό ο Γαύρος, ο ΠΑΟ , ο ΠΑΟΚ,η ΑΕΚ κλπ κλπ και αυτοί πίσω από τις κάμερες να ειναι μια χαρά μεταξύ τους Question
Τότε ναι είμαστε πρόβατα...

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Φεβ 10 2015, 00:05

αντωνη δεν τσακωνεται κανεις, εχω να παω σε ποδοσφαιρο απο τοτε που μου την επεσαν "δικοι μας" απο την 24 (απεναντι απο το πεταλο της 7) καθομουν στην 23 (εκτος οργανομενων) στην πρωτη σειρα και καναμε παραπονα επειδη ειχαν βαλει στο καγκελο ενα πανο με το οποιο δε βλεπαμε με αποτελεσμα σαν αντρες ηρθαν 5 στο τελος του αγωνα να μου παιξουν βαρβατιλα και το χειροτερο ηταν οτι φωναζαν απειλητικα και στην κοπελα που ημασταν μαζι, για τετοια αντριλα

αυτο εγινε στο ματς με ρουμπιν καζαν αν θυμαμαι καλα το 11 η το 12
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Φεβ 10 2015, 00:10

loverdos11 έγραψε:
shadow.gr. έγραψε:

loverdoς εισαι  μεγαλο μουτρο ρε συ.... Laughing

Wink  
Παίδες η δικιά μου ταπεινή άποψη είναι ότι η αντιπαλότητα ανάμεσα στις ομάδες και τα πειράγματα ανάμεσά μας πρέπει να σταματάνε το πολύ σε αυτό που πόσταρα πριν.
Το να σκοτωνόμαστε εμείς οι " οπαδοί " για να έχουν στρατό ο Γαύρος, ο ΠΑΟ , ο ΠΑΟΚ,η ΑΕΚ κλπ κλπ και αυτοί πίσω από τις κάμερες να ειναι μια χαρά μεταξύ τους Question
Τότε ναι είμαστε πρόβατα...


ελα ρε συ στο καφενειο ειμαστε λεμε και κανουμε παντα χαβαλέ......και οποιος αντεξει.....

σε ομαδα με κιτρινόμαυρα ένα πουλακι μου ειπε ότι για να "κανει" δυο κερκίδες (τις εντος δλδ)  τσεπωνε 1800 ευρωπαικα....
οντως εννοιωσα προβατο μολις το εμαθα..... fp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Φεβ 10 2015, 00:12

Σε όλες τις ομάδες υπάρχουν πάντα τα "καλά παιδιά" που παρακινούν την φίλαθλη μάζα.
Το θέμα ειναι ότι δεν εχουμε να χωρίσουμε τίποτα εμείς ή να κερδίσουμε ....
σε αντίθεση με αυτά τα "καλά παιδιά" που μπορει λέω εγώ τώρα να παίρνουν και ένα καλό χαρτζιλίκι ...

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Φεβ 10 2015, 00:15

loverdos11 έγραψε:
Σε όλες τις ομάδες υπάρχουν πάντα τα "καλά παιδιά" που παρακινούν την φίλαθλη μάζα.
Το θέμα ειναι ότι δεν εχουμε να χωρίσουμε τίποτα εμείς ή να κερδίσουμε ....
σε αντίθεση με αυτά τα "καλά παιδιά" που μπορει λέω εγώ τώρα να παίρνουν και ένα καλό χαρτζιλίκι ...



αυτά ακριβως σου ειπα ρε  συ....1800 ευρω για δυο κερκίδες απλα ένα καλο χαρτζιλικι ??
όταν οι ομαδα του στα γραφεια δεν ειχε ουτε μελανι στο φωτοτυπικο??



εμεις κανουμε χαβα.το παμε αυτό. εμεις οι βορειοι ξερουμε λιγο περισσοτερο από χαβα καφενείου ....νομιζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Φεβ 10 2015, 00:21

shadow.gr. έγραψε:
loverdos11 έγραψε:
Σε όλες τις ομάδες υπάρχουν πάντα τα "καλά παιδιά" που παρακινούν την φίλαθλη μάζα.
Το θέμα ειναι ότι δεν εχουμε να χωρίσουμε τίποτα εμείς ή να κερδίσουμε ....
σε αντίθεση με αυτά τα "καλά παιδιά" που μπορει λέω εγώ τώρα να παίρνουν και ένα καλό χαρτζιλίκι ...



αυτά ακριβως σου ειπα ρε  συ....1800 ευρω για δυο κερκίδες απλα ένα καλο χαρτζιλικι ??
όταν οι ομαδα του στα γραφεια δεν ειχε ουτε μελανι στο φωτοτυπικο??




Πιστεύεις δηλαδή ότι στην δικιά σου ή δικιά μου ομάδα δεν γίνονται αυτά Question
Το πρόβλημα για όλες τις ομάδες είναι ότι εξαρτιόνται οικονομικά από τους προέδρους τους ,
Που θα είμαστε εμείς στο μπάσκετ χωρίς Αγγελόπουλους , ο Βάζελος χωρίς τους Γιαννακόπουλους ,
στην μπάλα χωρίς τον Μαρινακη κλπ κλπ.
Αυτοί εχουν τους στρατούς τους από εμάς τους " φιλάθλους " και μάλιστα δωρεάν και τον χρησιμοποιούν όπως θέλουν και όπου τον χρειάζονται ...

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 33ncnm10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 33e6ee10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 63u2ip10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Amzm8k10Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Φεβ 10 2015, 11:05

αμα θετε να κανετε χαβαλε να πατε αλλου ...

εγω μιλάω .....ΣΟΒΑΡΑ .... mouuuuuu



































kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Φεβ 10 2015, 13:21

νταξ ρε μπαρμπανικο βαλτω κανα 2-3 φορες ακομα μπας και δεν το καταλαβαμε...... Rolling Eyes

η μυπως επειδη νικησατε τον καμπανιακο απο την χαρα σου πατας συνεχεια το αποστολη????

geek afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αθλητικός Καφενές    Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Φεβ 10 2015, 13:34

loverdos11 έγραψε:
shadow.gr. έγραψε:

loverdoς εισαι  μεγαλο μουτρο ρε συ.... Laughing

Wink  
Παίδες η δικιά μου ταπεινή άποψη είναι ότι η αντιπαλότητα ανάμεσα στις ομάδες και τα πειράγματα ανάμεσά μας πρέπει να σταματάνε το πολύ σε αυτό που πόσταρα πριν.
Το να σκοτωνόμαστε εμείς οι " οπαδοί " για να έχουν στρατό ο Γαύρος, ο ΠΑΟ , ο ΠΑΟΚ,η ΑΕΚ κλπ κλπ και αυτοί πίσω από τις κάμερες να ειναι μια χαρά μεταξύ τους Question
Τότε ναι είμαστε πρόβατα...
yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 14 2015, 14:43

http://www.contra.gr/Basketball/USA/NBA/slam-dunk-tzorntan-oyilkins-kai-karter-to-top10-toy-diagwnismou-karfwmatwn.3301975.html Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 25 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 14 2015, 16:06

δυστυχως εχω να σηκωθω πρωι αυριο ρε φουστη μου και δε μπορω να το δω. ξεκιναει 3.30 το ξημερωμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αθλητικός Καφενές

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 25 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: αθλητικά-
Μετάβαση σε: