Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αθλητικός Καφενές

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 07 2015, 23:13

http://paikse-mpala-9.blogspot.gr/

τα προεορτια ειναι αυτα να δουμε τ θα δουμε αυριο. καλο ματς ευχομαι και να μη θρυνησουμε θυματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08 2015, 00:23

JIMSTAMOS έγραψε:
να δω πολιτισμο απο εδω και εμπρος...

εεεεε δες .....

ο Χριστός κι η Μάνα Του .....

imarton  imarton  imarton

....

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08 2015, 00:44

οκ να ξερω να παρω κουπονι nova γιατι αν παω να το δω εξω θα κατσω κανα 4ωρο μεχρι να τελειωσει το ματς

edit και ποπκορν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08 2015, 10:04

ποσο παπαρας μπορει να εισαι να πας στο αεροδρομιο και να βριζεις αποστολη αθλητικης ομαδας???ποσο μ@κ@κ@ς μπορει να εισαι να πας γηπεδο και να βριζεις και να πετας αντικειμενα σε αθλητες???ποσο μ@κ@κ@ς θα εισαι αν θα σε κουτουπωσουν και σε κανουν μαυρο στο ξυλο ...τι να πω ρε παιδια δε μπορω να παιξω αυτο το παιχνιδι δε το γουσταρω επειδη σε λιγο παω να δω ποδοσφαιρο ( παιζει ο γιος μου ) θελω να καταλαβουν ολοι οτι ειναι παιχνιδι το εχω ξαναπει...να περασουμε ευχαριστα παμε βρεεεεεε lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TEDAS

TEDAS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥ
Registration date : 23/08/2010

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08 2015, 11:31

Και τωρα ας το μαθη ολη η πολη ο ΑΡΗΣ ειναι το αφεντικο.
                 
                       <<<  ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ  >>>

yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye
            <<<<<Ο ΑΦΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ >>>>>
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 501340 Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 501340 Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 501340 Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 501340
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DHMOKRITOS69
moderator
moderator
DHMOKRITOS69

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 18/05/2010

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08 2015, 11:34

TEDAS έγραψε:
Και τωρα ας το μαθη ολη η πολη ο ΑΡΗΣ ειναι το αφεντικο.
                 
                       <<<  ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ  >>>

yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye
            <<<<<Ο ΑΦΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ >>>>>
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 501340 Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 501340 Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 501340 Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 501340


Ρε συ το σκότωσες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αθλητικός Καφενές    Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08 2015, 11:48

TEDAS έγραψε:
Και τωρα ας το μαθη ολη η πολη ο ΑΡΗΣ ειναι το αφεντικο.
                 
                       <<<  ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ  >>>

yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye
            <<<<<Ο ΑΦΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ >>>>>
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 501340 Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 501340 Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 501340 Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 501340
ετσι φιλε.... μου αρεσεις για να κανουμε χαβαλε ειναι ολα ..πελατες μου..χαχαχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08 2015, 12:35

Λεμε οτι ενα φορουμ ενεργό οπως το δικο μας με τόσα μέλη και τόσες επισκέψεις καθημερινά 
Ειναι λογικο να αποτελεί ενα σοβαρο δείγμα της κοινωνίας μας
Αρα στατικά οι αναλογίες στις κοινοκοπολιτικες απόψεις ειναι λιγο πολυ κοντα στην πραγματικότητα 

Πως γινεται ρε πουστη μου στη βόρεια κοινότητα 7 στους 10 να ειναι Α Ρ Η Σ και τα μπαοκια να υποστηρίζουν οτι ειναι 20ασιοι σας λαός ....
 Ειδικα αυτη τη στιγμη που μιλαμε ....που ολοι οι απανταχού ΜΠΑΟΚ βρίζουν πρόεδρο  τςαντιρι παιχτες προπονητή και οι σύνδεσμοι μεταξυ τους 

Απορώ πως καποιος μπορει να ναι υπερήφανος φίλαθλος μιας ομάδας που επειδη  Η ομαδα του ΔΕΝ ΚΟΙΤΑ πλεον το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ... Θα πρεπει να βρίζει να κτυπά να σπάει ΄΄΄΄ ΖΟΥΓΚΛΑ ΡΕ να πατε εκει ... Εδω δεν χωρατε εδω παμε με τα παιδια μας στο γηπεδο κι αγαπάμε το ποδόσφαιρο οχι μονο την ομαδα μας ....

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08 2015, 13:02

μη ρωτας πως γινεται αυτο nik εχουν φαει τρελλη προπαγανδα, γ αυτο πιστευουν οτι σημερα και γενικα τα τελευταια 10 χρονια (ισως να λεω και λιγα λογω της ηλικιας μου) παιζουν τελικο cl ή διηπειρωτικό παντοτε ιδια εποχη με τον ολυμπιακο, γ' αυτο μεσα σε 5 βδομαδες το +5 εγινε -8 γιατι κοιταν το δεντρο και χανουν το δασος, γιατι στην καθε γκελα φταιει ο σαλπιγγιδης που προσκυνω την ψυχραιμια του ανθρωπου αυτου που δεν τα χει κοπανησει τα παιδακια ενα-ενα γ αυτο και αλλα πολλά.

oygk?
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Paok_fan
image upload no size limit
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08 2015, 13:09

niksalonik έγραψε:
Λεμε οτι ενα φορουμ ενεργό οπως το δικο μας με τόσα μέλη και τόσες επισκέψεις καθημερινά 
Ειναι λογικο να αποτελεί ενα σοβαρο δείγμα της κοινωνίας μας
Αρα στατικά οι αναλογίες στις κοινοκοπολιτικες απόψεις ειναι λιγο πολυ κοντα στην πραγματικότητα 

Πως γινεται ρε πουστη μου στη βόρεια κοινότητα 7 στους 10 να ειναι Α Ρ Η Σ και τα μπαοκια να υποστηρίζουν οτι ειναι 20ασιοι σας λαός ....
 Ειδικα αυτη τη στιγμη που μιλαμε ....που ολοι οι απανταχού ΜΠΑΟΚ βρίζουν πρόεδρο  τςαντιρι παιχτες προπονητή και οι σύνδεσμοι μεταξυ τους 

Απορώ πως καποιος μπορει να ναι υπερήφανος φίλαθλος μιας ομάδας που επειδη  Η ομαδα του ΔΕΝ ΚΟΙΤΑ πλεον το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ... Θα πρεπει να βρίζει να κτυπά να σπάει ΄΄΄΄ ΖΟΥΓΚΛΑ ΡΕ να πατε εκει ... Εδω δεν χωρατε εδω παμε με τα παιδια μας στο γηπεδο κι αγαπάμε το ποδόσφαιρο οχι μονο την ομαδα μας ....
yeye ετσι φιλε δε χωρανε εδω μεσα αυτα ....γηπεδο παμε με τα παιδια μας αγαπαμε ποδοσφαιρο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08 2015, 16:07

JIMSTAMOS έγραψε:
niksalonik έγραψε:
Λεμε οτι ενα φορουμ ενεργό οπως το δικο μας με τόσα μέλη και τόσες επισκέψεις καθημερινά 
Ειναι λογικο να αποτελεί ενα σοβαρο δείγμα της κοινωνίας μας
Αρα στατικά οι αναλογίες στις κοινοκοπολιτικες απόψεις ειναι λιγο πολυ κοντα στην πραγματικότητα 

Πως γινεται ρε πουστη μου στη βόρεια κοινότητα 7 στους 10 να ειναι Α Ρ Η Σ και τα μπαοκια να υποστηρίζουν οτι ειναι 20ασιοι σας λαός ....
 Ειδικα αυτη τη στιγμη που μιλαμε ....που ολοι οι απανταχού ΜΠΑΟΚ βρίζουν πρόεδρο  τςαντιρι παιχτες προπονητή και οι σύνδεσμοι μεταξυ τους 

Απορώ πως καποιος μπορει να ναι υπερήφανος φίλαθλος μιας ομάδας που επειδη  Η ομαδα του ΔΕΝ ΚΟΙΤΑ πλεον το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ... Θα πρεπει να βρίζει να κτυπά να σπάει ΄΄΄΄ ΖΟΥΓΚΛΑ ΡΕ να πατε εκει ... Εδω δεν χωρατε εδω παμε με τα παιδια μας στο γηπεδο κι αγαπάμε το ποδόσφαιρο οχι μονο την ομαδα μας ....
yeye  ετσι φιλε  δε χωρανε  εδω μεσα  αυτα ....γηπεδο παμε  με τα παιδια μας  αγαπαμε ποδοσφαιρο...




ετσι μαζι σου........


οσο για το να μην θρυνησουμε θυματα τι να πω.....δεν το φαγες αδερφε το παραμυθι το καταπιες κιολας.....σιγουρα υπαρχουν και ανεγκεφαλοι αλλα σας εχουν περασει την γραμμη τους και δεν λετε να το καταλαβεται......



σημερα θα σηκωσουν και πανο για τους αδικοχαμενους οπαδους του ολυμπιακου.
δυσκολη στιγμη για ολους ......να δουμε πως θα παει.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αθλητικός Καφενές    Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08 2015, 21:30

shadow.gr. έγραψε:
JIMSTAMOS έγραψε:
niksalonik έγραψε:
Λεμε οτι ενα φορουμ ενεργό οπως το δικο μας με τόσα μέλη και τόσες επισκέψεις καθημερινά 
Ειναι λογικο να αποτελεί ενα σοβαρο δείγμα της κοινωνίας μας
Αρα στατικά οι αναλογίες στις κοινοκοπολιτικες απόψεις ειναι λιγο πολυ κοντα στην πραγματικότητα 

Πως γινεται ρε πουστη μου στη βόρεια κοινότητα 7 στους 10 να ειναι Α Ρ Η Σ και τα μπαοκια να υποστηρίζουν οτι ειναι 20ασιοι σας λαός ....
 Ειδικα αυτη τη στιγμη που μιλαμε ....που ολοι οι απανταχού ΜΠΑΟΚ βρίζουν πρόεδρο  τςαντιρι παιχτες προπονητή και οι σύνδεσμοι μεταξυ τους 

Απορώ πως καποιος μπορει να ναι υπερήφανος φίλαθλος μιας ομάδας που επειδη  Η ομαδα του ΔΕΝ ΚΟΙΤΑ πλεον το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ... Θα πρεπει να βρίζει να κτυπά να σπάει ΄΄΄΄ ΖΟΥΓΚΛΑ ΡΕ να πατε εκει ... Εδω δεν χωρατε εδω παμε με τα παιδια μας στο γηπεδο κι αγαπάμε το ποδόσφαιρο οχι μονο την ομαδα μας ....
yeye  ετσι φιλε  δε χωρανε  εδω μεσα  αυτα ....γηπεδο παμε  με τα παιδια μας  αγαπαμε ποδοσφαιρο...




ετσι μαζι σου........


οσο για το να μην θρυνησουμε θυματα τι να πω.....δεν το φαγες αδερφε το παραμυθι το καταπιες κιολας.....σιγουρα υπαρχουν και ανεγκεφαλοι αλλα σας εχουν περασει την γραμμη τους και δεν λετε να το καταλαβεται......



σημερα θα σηκωσουν και πανο για τους αδικοχαμενους οπαδους του ολυμπιακου.
δυσκολη στιγμη για ολους ......να δουμε πως θα παει.....
 λες  σ εμενα  οτι εφαγα παραμυθι??? χαχαχ κοιτα τι εγραφες παραπανω διαβασε μαλλον αυτα που εγραφες..ξεκινησες εδω μεσα οπαδικα μη το ξεχνας και μη προσπαθεις σε μενα ειδικα να κανεις μαθημα εχω στον αθλητισμο πανω απο 30 χρονια απο ολα τα ποστα ....αστο καλυτερα και τονιζω εδω και μερες οτι ειναι παιχνιδι...αν το καταλαβες φιλε μου ..καλα να ειμαστε χωρις καφρους και μαλακες χουλιγκαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 08:37

Ας γράψω και γω εδώ ..............

Μετά την ΜΑΤΣΆΡΑ ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ παρακολούθησα ένα ΜΑΤΣΑΚΙ β κατηγορίας ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ................affraid affraid

Το ποδόσφαιρο που παίχτηκε στο τελευταίο τέταρτο του παιχνιδιού ΔΕΝ έχει παιχτεί σε όλο το Ελληνικό πρωτάθλημα απ την γέννηση του έως σήμερα.football football

Γιατί αν πω το ποδόσφαιρο που παίχτηκε σε όλο τον αγώνα δεν νομίζω να παιχτεί ΠΟΤΈ στο Ελληνικό ποδόσφαιρο.
Εβλεπα παιδάκια στο γήπεδο με τους γονείς τους ,ανθρώπους της 3ης ηλικίας και ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΑ ΠΟΥΘΕΝΑ αστυνομία .Suspect

Ο πολιτισμός φέρνει το θέαμα ,δεν έρχεται από μόνο του.Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 292402

Όταν κατέβουμε λοιπόν απ τα δέντρα και βγούμε απ την ζούγκλα ίσως τότε να πάω στο γήπεδο...felix

Ξυπνάω τώρα γιατί πρέπει να πάω στην δουλειά ..Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 09:08

JIMSTAMOS έγραψε:
shadow.gr. έγραψε:
JIMSTAMOS έγραψε:
niksalonik έγραψε:
Λεμε οτι ενα φορουμ ενεργό οπως το δικο μας με τόσα μέλη και τόσες επισκέψεις καθημερινά 
Ειναι λογικο να αποτελεί ενα σοβαρο δείγμα της κοινωνίας μας
Αρα στατικά οι αναλογίες στις κοινοκοπολιτικες απόψεις ειναι λιγο πολυ κοντα στην πραγματικότητα 

Πως γινεται ρε πουστη μου στη βόρεια κοινότητα 7 στους 10 να ειναι Α Ρ Η Σ και τα μπαοκια να υποστηρίζουν οτι ειναι 20ασιοι σας λαός ....
 Ειδικα αυτη τη στιγμη που μιλαμε ....που ολοι οι απανταχού ΜΠΑΟΚ βρίζουν πρόεδρο  τςαντιρι παιχτες προπονητή και οι σύνδεσμοι μεταξυ τους 

Απορώ πως καποιος μπορει να ναι υπερήφανος φίλαθλος μιας ομάδας που επειδη  Η ομαδα του ΔΕΝ ΚΟΙΤΑ πλεον το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ... Θα πρεπει να βρίζει να κτυπά να σπάει ΄΄΄΄ ΖΟΥΓΚΛΑ ΡΕ να πατε εκει ... Εδω δεν χωρατε εδω παμε με τα παιδια μας στο γηπεδο κι αγαπάμε το ποδόσφαιρο οχι μονο την ομαδα μας ....
yeye  ετσι φιλε  δε χωρανε  εδω μεσα  αυτα ....γηπεδο παμε  με τα παιδια μας  αγαπαμε ποδοσφαιρο...




ετσι μαζι σου........


οσο για το να μην θρυνησουμε θυματα τι να πω.....δεν το φαγες αδερφε το παραμυθι το καταπιες κιολας.....σιγουρα υπαρχουν και ανεγκεφαλοι αλλα σας εχουν περασει την γραμμη τους και δεν λετε να το καταλαβεται......



σημερα θα σηκωσουν και πανο για τους αδικοχαμενους οπαδους του ολυμπιακου.
δυσκολη στιγμη για ολους ......να δουμε πως θα παει.....
 λες  σ εμενα  οτι εφαγα παραμυθι??? χαχαχ κοιτα  τι εγραφες  παραπανω  διαβασε μαλλον αυτα που εγραφες..ξεκινησες  εδω μεσα  οπαδικα  μη το ξεχνας  και μη προσπαθεις  σε μενα ειδικα  να κανεις μαθημα  εχω στον αθλητισμο πανω απο 30 χρονια απο ολα τα ποστα ....αστο καλυτερα  και τονιζω εδω και μερες  οτι ειναι παιχνιδι...αν το καταλαβες  φιλε μου ..καλα να ειμαστε  χωρις καφρους  και μαλακες  χουλιγκαν.



καλημερα!!μαλλον εχεις την μυγα??δεν ειπα για σενα φιλε αλλα για τον rafel7  που ειπε οτι να μην θρυνησουμε θυματα....οντως ειναι ενα παιχνιδι....

η πλακα ειναι οτι δεν το ειδα χτες πηγαμε για καφεδακι με παρεα,οποτε δεν εχω γνωμη για το ματς.... afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αθλητικος καφενες   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 09:26

LORDOS έγραψε:
Ας γράψω και γω εδώ ..............

Μετά την ΜΑΤΣΆΡΑ ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ παρακολούθησα ένα ΜΑΤΣΑΚΙ β κατηγορίας ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ................affraid affraid

Το ποδόσφαιρο που παίχτηκε στο τελευταίο τέταρτο του παιχνιδιού ΔΕΝ έχει παιχτεί σε όλο το Ελληνικό πρωτάθλημα απ την γέννηση του έως σήμερα.football football

Γιατί αν πω το ποδόσφαιρο που παίχτηκε σε όλο τον αγώνα δεν νομίζω να παιχτεί ΠΟΤΈ στο Ελληνικό ποδόσφαιρο.
Εβλεπα παιδάκια στο γήπεδο με τους γονείς τους ,ανθρώπους της 3ης ηλικίας και ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΑ ΠΟΥΘΕΝΑ αστυνομία .Suspect

Ο πολιτισμός φέρνει το θέαμα ,δεν έρχεται από μόνο του.Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 292402

Όταν κατέβουμε λοιπόν απ τα δέντρα και βγούμε απ την ζούγκλα ίσως τότε να πάω στο γήπεδο...felix

Ξυπνάω τώρα γιατί πρέπει να πάω στην δουλειά ..Very Happy  
. Συμφωνω μαζι σου τι λες δε συγκρινοντε αυτα....οντως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 11:51

ρε συ Χρήστο ....αστο ...εσυ εισαι πολιτισμένος οκ ...δεν λεει κανεις τιποτε για καθε φιλαθλο αντε και οπαδο σαν σαν εσένα κι εμενα ...

εδω μιλάμε για τον καθε καφρο που πετάει κοτρόνια καδρόνια και πυροτεχνηματα στον επαγγελματία ποδοσφαιριστη που παει να κτυπήσει ενα κορνερ ...τι να σου πώ ....οτι θυμήθηκα το 88 που ημουν στην 5 οταν πετάγανε τις mars στον maradona ...ASTO ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ δεν το χει η ΤΟΥΜΠΑ ...

απλά ....θέλουν να κερδίζουν με βια τσαμπουκα και βρωμιά ...ποδοσφαιρο του 40 στο ρουπελ ...

μη πώ περισσότερα ....τα ειπε ο ΛΟΡΔΟΣ παραπανω ...!!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
boss
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
boss

Ηλικία : 53
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 07/07/2009

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 11:56

ρε ψευτη το 85 δεν ειχε mars στην τουμπα .....αραπακι πεταγαμε Smile

Κώδικας:
το 88 ειπα μπάμπης....το 88 με την Mars που ήταν χορηγος του Αρμανδο  ...niksalonik
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.google.gr/maps/@40.6523365,22.9282255,3a,43.6y,86.3h
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 12:13

boss έγραψε:
ρε ψευτη το 85 δεν ειχε mars στην τουμπα .....αραπακι πεταγαμε Smile
τα θελει ο κωλος σου κι εσενα τωρα ...

μπανανες στον σαλινο  πετατε ....



το 88 ειπα αυτο που ειπε κι ο αρμαντο



αν σας αρεσει συνεχίστε ....

ο αθλητικος δικαστης να ναι καλά ...και να ναι η τουμπα παντα αδεια ...

Σύ Ειπας ....!!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 13:32

niksalonik έγραψε:
ρε συ Χρήστο ....αστο ...εσυ εισαι πολιτισμένος οκ ...δεν λεει κανεις τιποτε για καθε φιλαθλο αντε και οπαδο σαν  σαν εσένα κι εμενα  ...

εδω  μιλάμε για τον καθε καφρο που πετάει κοτρόνια  καδρόνια και πυροτεχνηματα στον επαγγελματία ποδοσφαιριστη που παει να κτυπήσει ενα κορνερ ...τι να σου πώ ....οτι θυμήθηκα το 88 που ημουν στην 5 οταν πετάγανε τις mars στον maradona ...ASTO ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ δεν το χει η ΤΟΥΜΠΑ ...

απλά ....θέλουν να κερδίζουν με βια τσαμπουκα και βρωμιά ...ποδοσφαιρο του 40 στο ρουπελ ...

μη πώ περισσότερα ....τα ειπε ο ΛΟΡΔΟΣ παραπανω ...!!!!



ναι ρε νικ οκ.οταν ομως μια παε αρχιζει την προπαγανδα τοτε κολανε και καποιοι υγιεις.δεν βλεπεις??να μην θρυνησουμε λεει θυματα.περσυ για το θεα θηνε εστειλαν ποσες χιλιαδες μπατσους και ενα ελικοπτερο.καποια στιγμη πρεπει να σταματησει αυτο απο ολους.......αν θελουμε να παμε μπροστα.....


μπαμπη αστα εχει δικιο mars πετουσανε στον μαραντονα.αλλο ειναι το ζητουμενο.τι εκανε ενας σκουλικας σαν τον νικ στην τουμπα να παταει mars??προβοκατσιααααααα bliax XYLO


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 13:58

niksalonik έγραψε:
ρε συ Χρήστο ....αστο ...εσυ εισαι πολιτισμένος οκ ...δεν λεει κανεις τιποτε για καθε φιλαθλο αντε και οπαδο σαν  σαν εσένα κι εμενα  ...

εδω  μιλάμε για τον καθε καφρο που πετάει κοτρόνια  καδρόνια και πυροτεχνηματα στον επαγγελματία ποδοσφαιριστη που παει να κτυπήσει ενα κορνερ ...τι να σου πώ ....οτι θυμήθηκα το 88 που ημουν στην 5 οταν πετάγανε τις mars στον maradona ...ASTO ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ δεν το χει η ΤΟΥΜΠΑ ...

απλά ....θέλουν να κερδίζουν με βια τσαμπουκα και βρωμιά ...ποδοσφαιρο του 40 στο ρουπελ ...

μη πώ περισσότερα ....τα ειπε ο ΛΟΡΔΟΣ παραπανω ...!!!!
πεστα ρε νικ ξερεις τι ειναι να παιζεις ποδοσφαιρο και να ερχεται ο καθε μ@κ@κ@ς να σου πεταει οτι αρχιδια θες στο κεφαλι...αλλα να πω κατι το εχω ξαναπει εδω μεσα δεν εχει κανενας δικαιωμα να πεταει αντικειμενα η να βριζει αθλητη αν δε θες μη πας ρε φιλε να παρακολουθησεις αλλα το λαθος ειναι απο πλευρας ποδοσφαιριστων στο χθεσινο ματς επρεπε να ΦΥΓΟΥΝ και οι 22 παικτες μολις επεσαν τα αντικειμενα στο κορνερ μη ακουσω δικαιολογιες εδω οι ιδιοι τυποι πριν μερικα χρονια πεταξαν τη μανα τους και τον πατερα τους στο RIVALDO, πεταξαν στον SKOKO πηγαν να κοψομεσασουν τον NINH τι να πρωτοθυμηθω και μου λεει ο φιλος shadow τωρα για φιλαθλους και μαλακιες .για να τελειωνουμε το θεμα πρεπει οι ιδιοι οι αθλητες οταν ξαναγινει κατι παρομοιο απο οποιοδηποτε συλογο να φυγουν ολοι για να καταλαβουν οτι δε τους θελει κανεις ( ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 14:04

shadow.gr. έγραψε:
niksalonik έγραψε:
ρε συ Χρήστο ....αστο ...εσυ εισαι πολιτισμένος οκ ...δεν λεει κανεις τιποτε για καθε φιλαθλο αντε και οπαδο σαν  σαν εσένα κι εμενα  ...

εδω  μιλάμε για τον καθε καφρο που πετάει κοτρόνια  καδρόνια και πυροτεχνηματα στον επαγγελματία ποδοσφαιριστη που παει να κτυπήσει ενα κορνερ ...τι να σου πώ ....οτι θυμήθηκα το 88 που ημουν στην 5 οταν πετάγανε τις mars στον maradona ...ASTO ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ δεν το χει η ΤΟΥΜΠΑ ...

απλά ....θέλουν να κερδίζουν με βια τσαμπουκα και βρωμιά ...ποδοσφαιρο του 40 στο ρουπελ ...

μη πώ περισσότερα ....τα ειπε ο ΛΟΡΔΟΣ παραπανω ...!!!!



ναι ρε νικ οκ.οταν ομως μια παε αρχιζει την προπαγανδα τοτε κολανε και  καποιοι υγιεις.δεν βλεπεις??να μην θρυνησουμε λεει θυματα.περσυ για το θεα θηνε εστειλαν ποσες χιλιαδες μπατσους και ενα ελικοπτερο.καποια στιγμη πρεπει να σταματησει αυτο απο ολους.......αν θελουμε να παμε μπροστα.....


μπαμπη αστα εχει δικιο mars πετουσανε στον μαραντονα.αλλο ειναι το ζητουμενο.τι εκανε ενας σκουλικας σαν τον νικ στην τουμπα να παταει mars??προβοκατσιααααααα bliax XYLO



επιμενεις να αναφερεσε σ εμενα φιλε μου οτι μασαω αχυρο στο οτι μου λενε, δε θα σου κανω το χατηρι να ξανααπαντησω γιατι δε βγαζει νοημα, την απαντηση την εδωσε ο νικ, εχεις μνημη χρυσοψαρου νομιζω αν δε θυμασαι τον ανθρωπο που πεθανε στην Κρητη περσυ σε αγωνα νομιζω 3ης κατηγοριας! αλλα αφου δεν εχασε τη ζωη του παοκτσης η γαυρος η οτιδηποτε δε μετραει ε???παραπλευρη απωλεια???

παρε ενα προπαγανδιστικο αρθρο για εμας που μασαμε σανο http://www.gazzetta.gr/football/article/699521/sidero-kai-krotida-se-tsori-vid
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Image
image hosting more than 5mb

και αλλο ενα για οσους κανουμε μπεεεεεε http://www.gazzetta.gr/football/article/699714/tromaktika-epeisodia-stin-aigypto-me-40-nekroys-vids

και μερικες προπαγανδιστικες φωτο απο αθηναικα μμε
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Paok_osfp_prinapotinsentra08022015_5
pic upload
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Paok_osfp_prinapotinsentra08022015_3
image hosting 20mb
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Thumbnail
imagur

και μια μπονους για να γελασουμε!!!
Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Paok_osfp_prinapotinsentra08022015_12
adult image
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 14:10

JIMSTAMOS έγραψε:
 αλλα  το λαθος  ειναι απο πλευρας  ποδοσφαιριστων στο χθεσινο ματς  επρεπε να ΦΥΓΟΥΝ και οι 22 παικτες μολις επεσαν  τα αντικειμενα στο κορνερ  μη ακουσω δικαιολογιες  

τι ειπες τώρα ρε jim ...εδω ο ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ τον τραβαγε απ το μανικι τον Ντομινγκες να παει με το ζόρι να κτυπήσει το κορνερ ΕΝΙΣΧΥΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΒΛΑΚΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ ...η το άλλο : φαε ρε βλάκα  ΡΑΤΣ μια κοτρωνα στα πλευρα να δεις θα εκνευριστεις η οχι ......

αυτα τα τραγικά παιδες τα εζησα σα παίχτης τη δεκαετια του 80 οταν έπαιζα στο ζαγκλιβερι στο κολχικό  στο δρυμό ...και σ αλλα χωριά του νομου ...αυτοι ειμασταν αυτοι ειμαστε 35 χρονια μετα ...

Χρήστο ποια προπαγανδα απ την ΠΑΕ εφαγες ρε φιλε ...πλακακια στα μπανια σας άλλαξε άλλαξε ο Σαββίδης και το μυαλό σας πήγε στο champion league ....
σβήστεεεεεεεεε....χαλαραααααααα......ερχεστε απο πίσωωωωωωωωωω.....ακου τον παππουυυυυυυυυυ !!!!


υ.γ......αααααα και στην τουμπα παω και στο καφτατζογλειο παω αλλα και στη καλαμαρία θα παω αν ερθει ενας μαραντοντα η ενας ριβαλτο η  ενας χατζηπαναγής ......εχω φιλε δεν έχω κώλλυμα ...πες μου ΠΟΣΟΙ ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ ηρθανε στο χαριλαου να δουνε τον φορλαν π.χ. η τον σιμαο ... η ποσοι παοκτζήδες χαρηκαν τον αποκλισμο της μεγαλης ατλετικο απ τον αρη οπως εγω τον αποκλεισμο της αρσεναλ

και να δηλώσω και κατι που με πικραίνει με την οπαδική σας ολιγαρχία ...διαβασε λοιπον ...

ο γιος μου κανει παρεα με πολλά παόκια ...ο "αδελφος του " ειναι παοκτζής θυρα 4 ...
προσεξε ...οσο ο μικρός μου ειναι  δοκιμαζόμενος στον παοκ (2 χρονια τωρα ) ολα καλά ....με το που δεν εγινε ακομη η μεταγραφή μας έσκασε αρχικα΄πρόταση απο τον ολυμπιακό (για Ρέντη ) και προταση απ τον Αρη για την Κ15 ...
ξερεις τι του ειπε ο ΚΟΛΛΥΤΟΣ ΤΟΥ ...

"{ χάτζη (ετσι ειναι το χαιδευτικό του ) αν πας στον Αρη να παιξεις   δε θα ρθω ποτε στο γηπεδο να σε δω ...κι αν πας στον ολυμπιακό σου κοβω και την φιλία ..." }

οκ παιδική μαλακία δε λέω ....αλλα δες πως γαλουχιέται ενα παιδι ....


υπ οψιν η γιος μου ειναι μπαρτσα ...κι οταν του μιλαμε για ελληνικό ποδοσφαιρο απλά χαμογελάει ...το ειπε ο λορδος παραπανω ..

να πως γαλούχισα εγω τον γιο μου και να πως ενας παοκτζής  καθ ολα φιλος μου εεεεεε

κι επειδη σ αγαπαω δες ενα γκολάκι απ τον 11χρονο τοτε χατζη οταν έπαιζε με το προπαιδικό (12-13 χρονων )

στο τελικό το διαβαλκανικου πρωταθληματος ....



υ.γ. απ την ακαδημια Γ.κουδας βγήκαν οι Σαλπιγγίδης Χριστοδουλόπουλος Ηλιάδης ....προφητικό !!!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την niksalonik στις Δευ Φεβ 09 2015, 14:44, 6 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αθλητικός Καφενές    Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 14:21

niksalonik έγραψε:
JIMSTAMOS έγραψε:
 αλλα  το λαθος  ειναι απο πλευρας  ποδοσφαιριστων στο χθεσινο ματς  επρεπε να ΦΥΓΟΥΝ και οι 22 παικτες μολις επεσαν  τα αντικειμενα στο κορνερ  μη ακουσω δικαιολογιες  

τι ειπες τώρα ρε jim ...εδω ο ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ τον τραβαγε απ το μανικι τον Ντομινγκες να παει με το ζόρι να κτυπήσει το κορνερ ΕΝΙΣΧΥΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΒΛΑΚΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ ...η το άλλο : φαε ρε βλάκα  ΡΑΤΣ μια κοτρωνα στα πλευρα να δεις θα εκνευριστεις η οχι ......

αυτα τα τραγικά παιδες τα εζησα σα παίχτης τη δεκαετια του 80 οταν έπαιζα στο ζαγκλιβερι στο κολχικό  στο δρυμό ...και σ αλλα χωριά του νομου ...αυτοι ειμασταν αυτοι ειμαστε 35 χρονια μετα ...

Χρήστο ποια προπαγανδα απ την ΠΑΕ εφαγες ρε φιλε ...πλακακια στα μπανια σας άλλαξε άλλαξε ο Σαββίδης και το μυαλό σας πήγε στο champion league ....
σβήστεεεεεεεεε....χαλαραααααααα......ερχεστε απο πίσωωωωωωωωωω.....ακου τον παππουυυυυυυυυυ !!!!
και εγω αυτα  γι αυτο στα λεω νικ   15 χρονων στα πουστροχωρια εδω στην αχαια  σε 2 συγκεκριμενες  εδρες  μας ξεκολιασαν στο ξυλο εσπαγαν αποδυτυρια και με το ετσι θελω να παρουν το παιχνιδι  ειμαι 45 χρονων τοσα χρονια εχω δει....ασε  το λοιπον τι να πω και τι να εξηγησω  ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 14:47

υ.γ......αααααα και στην τουμπα παω και στο καφτατζογλειο παω αλλα και στη καλαμαρία θα παω αν ερθει ενας μαραντοντα η ενας ριβαλτο η  ενας χατζηπαναγής ......εγω φιλε δεν έχω κώλλυμα ...πες μου ΠΟΣΟΙ ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ ηρθανε στο χαριλαου να δουνε τον φορλαν π.χ. η τον σιμαο ... η ποσοι παοκτζήδες χαρηκαν τον αποκλεισμο της μεγαλης ατλετικο απ τον αρη ...οπως χαρηκα εγω τον αποκλεισμο της αρσεναλ με την γκολάρα του ζήση .... κφρυφοπαοκτζής δεν ειμαι εεεε

και να δηλώσω και κατι που με πικραίνει με την οπαδική σας ολιγαρχία ...διαβασε λοιπον ...

ο γιος μου κανει παρεα με πολλά παόκια ...ο "αδελφος του " ειναι παοκτζής θυρα 4 ...
προσεξε ...οσο ο μικρός μου ειναι  δοκιμαζόμενος στον παοκ (2 χρονια τωρα ) ολα καλά ....με το που δεν εγινε ακομη η μεταγραφή μας έσκασε αρχικα΄πρόταση απο τον ολυμπιακό (για Ρέντη ) και προταση απ τον Αρη για την Κ15 ...
ξερεις τι του ειπε ο ΚΟΛΛΥΤΟΣ ΤΟΥ ...

"{ χάτζη (ετσι ειναι το χαιδευτικό του ) αν πας στον Αρη να παιξεις   δε θα ρθω ποτε στο γηπεδο να σε δω ...κι αν πας στον ολυμπιακό σου κοβω και την φιλία ..." }

οκ παιδική μαλακία δε λέω ....αλλα δες πως γαλουχιέται ενα παιδι ....


υπ οψιν ο γιος μου ειναι μπαρτσα ...κι οταν του μιλαμε για ελληνικό ποδοσφαιρο απλά χαμογελάει ...το ειπε ο λορδος παραπανω ..

να πως γαλούχισα εγω τον γιο μου και να πως ενας παοκτζής  καθ ολα φιλος μου εεεεεε

κι επειδη σ αγαπαω δες ενα γκολάκι απ τον 11χρονο τοτε χατζη οταν σα junior  έπαιζε με το  προπαιδικό (12-13 χρονων )

στο τελικό το διαβαλκανικου πρωταθληματος ....
που πήρε και το χρυσο παπούτσι με 7 γκολ σε 4 αγωνες






υ.γ. απ την ακαδημια Γ.κουδας βγήκαν οι Σαλπιγγίδης Χριστοδουλόπουλος Ηλιάδης ....προφητικό !!!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την niksalonik στις Δευ Φεβ 09 2015, 16:09, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητικός Καφενές   Αθλητικός Καφενές - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Φεβ 09 2015, 14:50

εγω παντως αν και ειχα παει να δω τη μεγαλη μπαρτσα της γενιας μας σε ταξιδι μου στην ισπανια το 2010 με ιμπρα κλπ. πηγα και ξαναειδα τον μεσσι στο οακα το 2011 με τον παναθηναικο!!αξια...ανεκτιμητη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αθλητικός Καφενές

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 24 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: αθλητικά-
Μετάβαση σε: