Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Μου βάλανε χέρι....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17 2012, 22:24

Ρε φίλεεεεεεεεεεε μπαίνω-βγαίνω απ το τόπικ ..............ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ..............

ΤΙ ΝΑ ΠΩ.................

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ....................


Εύχομαι να τους βρεις και να τους qwer qwer qwer αλλά όχι μόνος .............

ΝΑ ΦΩΝΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ !!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17 2012, 22:31

Μακάρι να τους έβρισκα, μακάρι να είχα αϋπνίες χθες βράδυ, μακάρι να χτυπούσε ο συναγερμός.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17 2012, 22:40

gmt gmt gmt
Δεν υπάρχουν λόγια. Μόνο την κατάρα μου μπορώ να στείλω σε τέτοια σκατόψυχα όντα. Κρίμα αλλά μπράβο σου που το αντιμετώπισες τόσο ψύχραιμα (θα μου πεις και τι να έκανες; ).

Δυστυχώς, από 'δω και πέρα παιδιά, έχω την αίσθηση ότι θα αντιμετωπίζουμε ολοένα και συχνότερα, τέτοιου είδους φαινόμενα.

Το νου μας όλοι και ας πάρουμε όσο καλύτερες προφυλάξεις μπορούμε για ν' αποφύγουμε τα χειρότερα.

Εύχομαι να κάνει κάνα μ@λ@κισμένο το λάθος να βάλει κάποιο απ' τ' "ανταλλακτικά" σου σε κάνα car.gr αλλά υποπτεύομαι παραδίκτυο με συνεργειατζήδες (καλά παιδιά) που θα τα μοσχοπουλήσουν σαν ελαφρώς μεταχειρισμένα.

Δώσε στοιχεία. Χρώμα, αυτοκόλλητα στα φτερά, ιδιαίτερο χαρακτηριστικό (π.χ. γρατζουνιές) και αν μπορείς φτιάξε μια λίστα με τα κλοπιμαία μπας και πέσει το μάτι μας ή το αυτί μας κάπου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagman
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vagman

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 30/07/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17 2012, 22:57

nikolasr200 έγραψε:
αν εννοείς αυτά

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 2464266

τότε λογικά είναι meta..

Γι' αυτό ρώτησα, ήμουν 99,9% σίγουρος ότι φορούσε τον πιό ηλίθιο συναγερμό τον οποίο δυστυχώς φοράω και στην καλή μου.....
Ξηλώνω μόλις επιστρέψω την τρισμέγιστη πατατιέρα, ευκαιρία να βάλω κάτι πιό σοβαρό για προστασία....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vagman1@yahoo.gr
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17 2012, 22:59

Χρώμα μαύρο ματ (το γρήγορο Very Happy ). Έχουν φάει όλο το μούτρο, όργανα, βάση οργάνων, όλα τα πλαστικά, ντεπόζιτο, καπάκι και γρανάζια συμπλέκτη, σέλα, καρίνα puig η οποία είχε ένα ράγισμα εσωτερικά στην δεξιά βίδα, bagster, το τσαντάκι με τα εργαλεία.

Στη μάσκα πάνω από το αριστερό φανάρι καθώς και στα δύο πίσω πλαστικά είχα αυτοκόλλητο του φόρουμ. Άλλα σημάδια εμφανή δεν είχε.

Δεν ξέρω από ηλεκτρικά τι μου έχουν πάρει, θα περιμένω δύο-τρεις μέρες να γυρίσει ο μηχανικός μου που είναι γείτονας να το δούμε παρέα.

Πριν 3 χρόνια περίπου είχαν φάει όλο το μούτρο από το tdm του αδελφού μου, θυμάμαι τότε η αστυνομία του είχε πει πως ήξεραν ότι κάποιο συνεργείο μοτοσυκλετών στην περιοχή Νέα Σμύρνη-Καλλιθέα-Άγιο Δημήτριο, "δούλευε με παραγγελίες" αλλά δεν είχαν κάποιο παραπάνω στοιχείο τότε.

Αύριο θα πάω μία βόλτα από το τμήμα να το δηλώσω να δω και τι θα μου πούνε.

Το αντιμετωπίζω ψύχραιμα γιατί δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο, άλλωστε έχω και τον καλύτερο λόγο να είμαι ψύχραιμος, όταν περιμένεις το δεύτερο παιδί, μόνο να τα βλέπεις όλα χαλαρά, θετικά και αισιόδοξα μπορείς.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Vamael στις Παρ Αυγ 17 2012, 23:00, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17 2012, 23:00

vagman έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
αν εννοείς αυτά

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 2464266

τότε λογικά είναι meta..

Γι' αυτό ρώτησα, ήμουν 99,9% σίγουρος ότι φορούσε τον πιό ηλίθιο συναγερμό τον οποίο δυστυχώς φοράω και στην καλή μου.....
Ξηλώνω μόλις επιστρέψω την τρισμέγιστη πατατιέρα, ευκαιρία να βάλω κάτι πιό σοβαρό για προστασία....

Το ενδεχόμενο του να βάλεις ένα κραδασμικό με ελάχιστο κόστος, χωρίς να αλλάξεις συναγερμό?
ή και περιμετρικό αν θέλεις!
Ο ΜΕΤΑ , και ειδικά ο Defcom είναι ένας πολύ καλός, αξιόπιστος με μηδενικά προβλήματα συναγερμός. Εχει μόνο κλισιόμετρο, για πολλούς και διάφορους λόγους.
Μπορείς να προσθέσεις ότι θέλεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagman
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vagman

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 30/07/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17 2012, 23:55

andreasp έγραψε:
vagman έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
αν εννοείς αυτά

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 2464266

τότε λογικά είναι meta..

Γι' αυτό ρώτησα, ήμουν 99,9% σίγουρος ότι φορούσε τον πιό ηλίθιο συναγερμό τον οποίο δυστυχώς φοράω και στην καλή μου.....
Ξηλώνω μόλις επιστρέψω την τρισμέγιστη πατατιέρα, ευκαιρία να βάλω κάτι πιό σοβαρό για προστασία....

Το ενδεχόμενο του να βάλεις ένα κραδασμικό με ελάχιστο κόστος, χωρίς να αλλάξεις συναγερμό?
ή και περιμετρικό αν θέλεις!
Ο ΜΕΤΑ , και ειδικά ο Defcom είναι ένας πολύ καλός, αξιόπιστος με μηδενικά προβλήματα συναγερμός. Εχει μόνο κλισιόμετρο, για πολλούς και διάφορους λόγους.
Μπορείς να προσθέσεις ότι θέλεις.

Αντρίκο δεν διαφωνώ μαζί σου, συμφωνώ με τις προσθήκες που έχεις κάνει.
Απλά το κακό ιστορικό που έχω με την εταιρία META, ο 357 που ξαναφόρεσα μετά την αντικατάσταση, το ότι ο συναγερμός μου έχει χάσει πάλι σε ευαισθησία-σημάδι ότι και αυτός θα μου την κάνει αργά ή γρήγορα, με έχει ξενερώσει τόσο που είμαι σίγουρος ότι ούτε καβάτζα σε ντουλάπι δεν θέλω να τον έχω αποθηκευμένο. Άσε που για πολλοστή φορά μετά από 10ήμερο παρκάρισμα της μηχανής η μπαταρία άδειασε (αυτή την φορά και με καινούργια). Τώρα την μηχανή την έχω σε κάποιο φυλασόμενο (?) εξωτερικό χώρο παρκαρισμένη για κάποιες μέρες και έχω βγάλει του πόλους για να μην σκίσω με επαναφορτίσεις την μπαταρία... Οπότε τι το φοράω το μπ@¥ρδέλο? Χαζεύω εδώ και ένα χρόνο συναγερμούς χαμηλού κόστους, καιρός η πρόθεση να γίνει πράξη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vagman1@yahoo.gr
V-Body
Member
Member
V-Body

Ηλικία : 46
Τόπος : ΘΕΣ/ΝΙΚΗ πλέον
Registration date : 23/08/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 00:05

Παλίκαρε τα λόγια είναι περιττά σε τέτοια περίπτωση......Χαρά στο κουράγιο σου.Μακάρι να βγάλεις μια άκρη και ακόμα καλύτερα να τους βρείς τους αλήτες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpetatzis
gold member
gold member
mpetatzis

Ηλικία : 52
Registration date : 17/01/2008

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 00:06

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

φιλαρακι τι να σου πω μετα απο αυτο που ειδα..δεν υπαρχει αυτο το σκηνικο....πρεπει να εισαι μακραν το νουμερο 1 στιν λιστα με αυτους που τους εχουν ψειρισει πραγματα απο την μηχανη....

ενα δεν καταλαβαινω..αφου ηταν τοσο σαινια και σου πηραν τοσα πραγματα χωρις να χτυπησει ο συναγερμος ,τι τους κρατησε να την σηκωσουν ολη??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagman
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vagman

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Νότια
Registration date : 30/07/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 00:15

mpetatzis έγραψε:
ενα δεν καταλαβαινω..αφου ηταν τοσο σαινια και σου πηραν τοσα πραγματα χωρις να χτυπησει ο συναγερμος ,τι τους κρατησε να την σηκωσουν ολη??

Γιατί πολύ απλά ο META χτυπάει μόνο σε σεισμούς αντίστοιχους με αυτούς Ιαπωνίας-Ινδονησίας όπου η μηχανή θα χοροπηδάει, όταν βάλεις μπροστά την μηχανή και είναι οπλισμένος ή όταν δώσεις κλήση στην μηχανή για να την φέρεις στα ίσια της ώστε να την καβαλήσεις και να φύγεις.
Πόσες φορές αφηρημένος έχω κάνει δουλειές στην μηχανή μου και έχω ξεχάσει να αφοπλίσω τον συναγερμό.... Και αυτός κοιμάται....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vagman1@yahoo.gr
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 00:45

affraid affraid affraid affraid

δεν το πιστεύω..... απλα δεν γίνονται αυτα... ευχομαι να βρεθουν γρήγορα οι αλητες///


οσο για τον meta με μια παγίδα σελας και ενα κραδασμικο (συνολο ολα 15-16 ευρώ +προσωπική εργασία μιας ωρας) γινεται πραγματικά καλος συναγερμος, χωρις αυτα ειναι απλα για το πεος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fousekis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
fousekis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΜΟΥΖΑΚΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/01/2009

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 00:58

What a Face What a Face What a Face Ρε αδερφέ τι να πώ έχω πόση ώρα και κοιτάω...... δεν μπορώ να πώ τίποτα....που να τους κοπούν τα χέρια τους αλήτες όποιοι και να ήταν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eksantas
Member
Member
Eksantas

Τόπος : Πρεβεζα
Registration date : 24/07/2011

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 01:19

Οχι ρε μαγκα μου....... φιλε δεν υπάρχουν λόγια....τη να πω!!!

Μήπως να κοιτάξεις κανα car.gr μήπως και κάνα κολ@πεδο πουλά κανα ανταλλακτικό!Μήπως απο αυτα που σου έβγαλαν ειχε

καποιο σημάδι και το αναγνωρίσεις?

Κουράγιο ρε φιλε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 04:27

μολις διαβασα '' οτι κατεβηκες και αντικρισες αυτο το θεαμα '' και εκτος απο αυτο μολις ειδα τι φωτογραφια σου

λεω δεν παιζει κατι θελει να κανει το παλικαρι στο μηχανακι και ξεκιναει με λιγο χαβαλε.......

αλλα μενω αναυδος με την υπομονη σου και ποσο ψυχραιμος εισαι.........

μπραβο ρε παλικαρε...ειλικρινα ΜΠΡΑΒΟ......

εγωωωωω....να σε πω την αληθεια....μονο που το βλεπω ετσι πανε να με πιασουν τα κλαμματα....

και οσο σκεφτομαι οτι μπορει να το κανανε στο δικο μου με επιασε ενας κομπος στο στομαχι και μου ερχετε

να κλαψω ....

απλα πολυ απλα μπραβο με την υπομονη σου Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 07:26

vagman έγραψε:
andreasp έγραψε:
vagman έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
αν εννοείς αυτά

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 2464266

τότε λογικά είναι meta..

Γι' αυτό ρώτησα, ήμουν 99,9% σίγουρος ότι φορούσε τον πιό ηλίθιο συναγερμό τον οποίο δυστυχώς φοράω και στην καλή μου.....
Ξηλώνω μόλις επιστρέψω την τρισμέγιστη πατατιέρα, ευκαιρία να βάλω κάτι πιό σοβαρό για προστασία....

Το ενδεχόμενο του να βάλεις ένα κραδασμικό με ελάχιστο κόστος, χωρίς να αλλάξεις συναγερμό?
ή και περιμετρικό αν θέλεις!
Ο ΜΕΤΑ , και ειδικά ο Defcom είναι ένας πολύ καλός, αξιόπιστος με μηδενικά προβλήματα συναγερμός. Εχει μόνο κλισιόμετρο, για πολλούς και διάφορους λόγους.
Μπορείς να προσθέσεις ότι θέλεις.

Αντρίκο δεν διαφωνώ μαζί σου, συμφωνώ με τις προσθήκες που έχεις κάνει.
Απλά το κακό ιστορικό που έχω με την εταιρία META, ο 357 που ξαναφόρεσα μετά την αντικατάσταση, το ότι ο συναγερμός μου έχει χάσει πάλι σε ευαισθησία-σημάδι ότι και αυτός θα μου την κάνει αργά ή γρήγορα, με έχει ξενερώσει τόσο που είμαι σίγουρος ότι ούτε καβάτζα σε ντουλάπι δεν θέλω να τον έχω αποθηκευμένο. Άσε που για πολλοστή φορά μετά από 10ήμερο παρκάρισμα της μηχανής η μπαταρία άδειασε (αυτή την φορά και με καινούργια). Τώρα την μηχανή την έχω σε κάποιο φυλασόμενο (?) εξωτερικό χώρο παρκαρισμένη για κάποιες μέρες και έχω βγάλει του πόλους για να μην σκίσω με επαναφορτίσεις την μπαταρία... Οπότε τι το φοράω το μπ@¥ρδέλο? Χαζεύω εδώ και ένα χρόνο συναγερμούς χαμηλού κόστους, καιρός η πρόθεση να γίνει πράξη....

Οπως σε βολεύει και όπως νιώθεις πιο σίγουρος. Απλά αν τον ξηλώσεις, μη πας σε κινεζιά! Είναι κρίμα!
Βάλε έναν Scorpio τουλάχιστον.... με κανα 400αρι ευρώ , που έχει και τα πάντα, και είναι αξιόπιστος και ποιοτικός συναγερμός.
Τον 357, κάντον μου δώρο! Smile
Οσο αφορά την ΜΕΤΑ, δεν είναι κακή εταιρία. Απλά στο θέμα με τους 357 έχουν κάνει μεγάλη μπούρδα με τις εγγύησεις. Ειδικά μέσα στην κρίση, τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα για όλους.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neosos
Member
Member
neosos

Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 18/01/2012

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 08:08

gmt gmt gmt gmt gmt gmt
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ρε φίλε τι άλλο μένει να δούμε?Και τι άλλο μπορούμε να κάνουμε για να τις προστατέψουμέ...
μαζί τους να κοιμόμαστε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 08:20

Έλα αδερφέ εδώ σε μένα πές τον πόνο σου.. Εδώ.. γι'αυτό είμαι εγώ.. Laughing Έχω κατέβει 2 φορές στην ζωή μου κ έλειπε η μοτό ( R1 & TIGER 1050 ) και τα 2 ανασφάλιστα.. Ααα..!! Και μια τρίτη εποχές V strom 2006, έλειπε η εξάτμιση...

Συναγερμός META δεν υπάρχει πιό άχρηστος!! Συμβουλή μου πώς ότι κ να βάλεις θα το κλάψεις.. Πήγαινε νοίκιασε κλειστό φυλασσόμενο Parking, δεν υπάρχει άλλη επιλογή.. έχουν γαμήσει όλες τις πυλωτές, όπως και στα δικά μου..

Anyway προσπέρνα το, την υγειά μας να χουμε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verylife78
Member
Member


Ηλικία : 45
Τόπος : Κέρκυρα
Registration date : 29/07/2011

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 09:54

καλως να ερθει το παιδι σου...
κριμα για την μηχανη αλλα πραγματικα εχεις το παιδι σου και χρειαζεσαι ψυχραιμια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.milka-home.gr
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 10:01

Μιχάλη έχω μείνει κάγκελο.....

η αλήθεια είναι ότι προχθές διάβασα το παρακάτω...

http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=157314&catid=4

εδώ που φθάσαμε θα δούμε πολλά "τέτοια" θέματα .....

ειλικρινά εύχομαι να μην το ζήσει κανείς αυτό...

η λύση είναι μια ...ενοικίαση γκαράζ το επισήμανε και ο Πάνος (τούμπανος).

όσο για τον ΜΕΤΑ , στο στρομ είχα την πρώτη φουρνιά , πέραν από θέματα μπαταρίας ήμουν πολύ ικανοποιημένος....τώρα για τον 357 ...δεν γνωρίζω...

αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι η όλη δουλειά....πότε πρόλαβαν ; απαιτεί πολύ χρόνο για να γίνει !

_________________
Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 10:44


Shocked Απλά, δεν πιστεύω αυτό που βλέπω! Shocked

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LALAS
Member
Member
LALAS

Ηλικία : 46
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 05/08/2011

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 12:18

Aπιστευτο ρε φιλε,οτι και να πω θα ειναι λιγο.Μακαρι να ειναι το τελαιυταιο που ακουμε!!!!!!!!!!!!!!Οσο για τα καλοπαιδα το μονο που θελουν ειναι qwer qwer qwer και slapping slapping και ξανα μια απο τα ιδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 12:20

Καλημέρα παλικάρια, όσον αφορά το συναγερμό έχω νέα, η πεθερά μου που μένει στο δεύτερο και ξυπνάει κατά τις 4 το πρωΐ για να κάνει δουλειές Rolling Eyes μου είπε ότι εκείνη την ώρα άκουσε ένα συναγερμό πολύ κοντά να χτυπάει μία φορά και να σταματάει και υπέθεσε επειδή υπάρχουν πολλά μηχανάκια στη γειτονιά πως κάποιος καβάλησε για να φύγει, είναι 2-3 γείτονες που συνεχώς ξεχνιούνται.

Για να την σηκώσουν όλη ήταν πολύ δύσκολο γιατί η γκαραζόπορτα δεν ανοίγει εύκολα και η μηχανή δεν χωράει από την καγκελόπορτα της εισόδου της πολυκατοικίας.

Απ' την άλλη έχω την εντύπωση πως προσπάθησαν να πάρουν όλο το μοτέρ αλλά δεν είχαν εργαλείο για να βγάλουν τα κάγκελα, οι τάπες των βιδών έχουν γρατζουνιές επάνω σαν να προσπάθησε κάποιος να τις βγάλει για να ξεβιδώσει και δεν τα κατάφερε.

Τέλος πάντων, αφού κερδίζω τουλάχιστον το βραβείο της πιο ψηρισμένης μηχανής θα το απολαύσω Laughing αν είναι πείτε μου να τη φορτώσω σε κανένα φορτηγάκι να τη φέρω στην Αγία Άννα για τα καλλιστεία !!! Laughing Laughing Laughing

Αλήθεια, οι πιο γνώστες της παρέας, πόσο πιστεύεται ότι θα μπορούσε να πιάσει για ανταλλακτικά έτσι όπως είναι ? Θα με συνέφερε να τη σπρώξω όλη ή να τη βάλω στο συνεργείο του μηχανικού μου και να τη δίνω κομμάτι κομμάτι ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΑΝΩΛΗΣΛ

ΜΑΝΩΛΗΣΛ

Ηλικία : 46
Τόπος : ΡΕΘΥΜΝΟ
Registration date : 03/08/2012

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 13:17

Πωωωω ρε φιλε....

gmt gmt gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMEYROS

JIMEYROS

Ηλικία : 45
Registration date : 10/04/2012

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 15:16

gmt gmt gmt
Παντως μπραβο τους γιατι ενας δεν ηταν συγουρα......
Και παλι να απενεργοποιησαν συναγερμο να ξυλωσαν το μισο μηχανακι και να μην καταλαβει κανεις τπτ?
Και τα εργαλεια μετρημενα να ειχαν και 3 να ηταν, πανω απο μισαωρο εκαναν.
και συγουρα ειχαν φωτα φακους κατι
Πολυ περιεργη φαση αδερφε και πολυ δυσκολη
Αυτοι ειναι για PIT STOP στη FORMULA
Ηξεραν το μηχανακι απ εξω, ειχαν τα εργαλεια ακριβως, δουλευαν στα εννια σκοταδια,
απενεργοποιησαν συναγερμο και κανεις τπτ????
Ποια FORMULA για τη NASA ειναι....

Τι να πω καλο κουραγιο και προσοχη ολοι μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου βάλανε χέρι....   Μου βάλανε χέρι.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 15:53

Vamael έγραψε:
Καλημέρα παλικάρια, όσον αφορά το συναγερμό έχω νέα, η πεθερά μου που μένει στο δεύτερο και ξυπνάει κατά τις 4 το πρωΐ για να κάνει δουλειές Rolling Eyes μου είπε ότι εκείνη την ώρα άκουσε ένα συναγερμό πολύ κοντά να χτυπάει μία φορά και να σταματάει και υπέθεσε επειδή υπάρχουν πολλά μηχανάκια στη γειτονιά πως κάποιος καβάλησε για να φύγει, είναι 2-3 γείτονες που συνεχώς ξεχνιούνται.

Για να την σηκώσουν όλη ήταν πολύ δύσκολο γιατί η γκαραζόπορτα δεν ανοίγει εύκολα και η μηχανή δεν χωράει από την καγκελόπορτα της εισόδου της πολυκατοικίας.

Απ' την άλλη έχω την εντύπωση πως προσπάθησαν να πάρουν όλο το μοτέρ αλλά δεν είχαν εργαλείο για να βγάλουν τα κάγκελα, οι τάπες των βιδών έχουν γρατζουνιές επάνω σαν να προσπάθησε κάποιος να τις βγάλει για να ξεβιδώσει και δεν τα κατάφερε.

Τέλος πάντων, αφού κερδίζω τουλάχιστον το βραβείο της πιο ψηρισμένης μηχανής θα το απολαύσω Laughing αν είναι πείτε μου να τη φορτώσω σε κανένα φορτηγάκι να τη φέρω στην Αγία Άννα για τα καλλιστεία !!! Laughing Laughing Laughing

Αλήθεια, οι πιο γνώστες της παρέας, πόσο πιστεύεται ότι θα μπορούσε να πιάσει για ανταλλακτικά έτσι όπως είναι ? Θα με συνέφερε να τη σπρώξω όλη ή να τη βάλω στο συνεργείο του μηχανικού μου και να τη δίνω κομμάτι κομμάτι ?

μου φαίνεται δύσκολο να μην είχαν κλειδιά για τα κάγκελα..αλλά ποτέ δεν ξέρεις..
εκεί που μένεις, στο δρόμο υπάρχουν τίποτα κάμερες ασφαλείας από μαγαζιά τριγύρω? ή κάποια τράπεζα? γιατί για να σηκώσουν τόσα πράγματα, σίγουρα θα είχαν και αυτοκίνητο παρκαρισμένο μπροστά..μήπως έχει πιάσει κάτι η κάμερα..

όσο για τα ανταλλακτικά, συνήθως πιάνεις πιο πολλά κομμάτι κομμάτι, αλλά κάνεις πιο πολύ καιρό..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μου βάλανε χέρι....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: