Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις   Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 10 2008, 15:13

πολύ ευχαρίστως!!! Αν και έμαθα ότι είσαι πολυέξοδο και ακριβό αγόρι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις   Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 10 2008, 15:20

συμφορουμιτες ξεχασα να σας πω οτι το κοστος αγορας μαζι με οσο καλωδιο χρειαστηκε και κλεμες για συνδεσεις εφτασε τα 26 ευρω OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις   Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 10 2008, 15:30

συνεχίζεις να με μαχαιρώνεις ακατάπαυστα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις   Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 10 2008, 15:36

μοναστηρακι αγορι μου............................να πληρωσω χρυσαφι κατι που στην ουσια μου ειναι αχρηστο μεσα στην πολη?
την δουλεια τους δηλαδη το να σε προσεχουν περισσοτερο οι ι.χ ηδες την κανουν με το παραπανω.
ειπαμε δεν παμε για κυνηγι ...........εκτος αν η διοικηση της λεσχης το γυρισει σε κυνηγετικος συλλογος .........τοτε μου ειναι αχρηστα Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις - Σελίδα 2 644705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις   Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 10 2008, 15:38

μωρέ μαζί σου, μοναστηράκι και πάλι μοναστηράκι. ΤΟ δικό μου ζήτημα είναι ότι είμαι εντελώς μα εντελώς άχρηστος στο ζήτημα συνδεσμολογίας... Και με βλέπω να τα συνδέω τελικά με το pc και να ανάβουν όταν κρασάρουν τα windows...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις   Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 10 2008, 16:26

man_OS έγραψε:
μωρέ μαζί σου, μοναστηράκι και πάλι μοναστηράκι. ΤΟ δικό μου ζήτημα είναι ότι είμαι εντελώς μα εντελώς άχρηστος στο ζήτημα συνδεσμολογίας... Και με βλέπω να τα συνδέω τελικά με το pc και να ανάβουν όταν κρασάρουν τα windows...
man OS παρτα εσυ και εδω ειμαστε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Βοήθεια για ηλεκτρικές συνδέσεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: