Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 06 2013, 07:30

Εγώ τα Belray EXP τα θυμάμαι πριν 20 χρόνια που τα έβαζα στο παπάκι, ώς τα κορυφαία λάδια. Υπάρχουν ακόμα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stakhs
Member
Member
stakhs

Ηλικία : 39
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 02/07/2012

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 06 2013, 12:55

andreasp έγραψε:
Εγώ τα Belray EXP τα θυμάμαι πριν 20 χρόνια που τα έβαζα στο παπάκι, ώς τα κορυφαία λάδια. Υπάρχουν ακόμα?


Πες τα φιλε μου Macis, πες τα! Φοραω Bel Ray εδω και πολυ καιρο στο σκουτερακι και ηδη 2 φορες στο στρωμα και ειμαι ΑΠΟΛΥΤΑ ευχαριστημενος απο το δουλεμα του κινητηρα αλλα και το απαλο σαζμαν.


Ναι Ανδρεα υπαρχουν αν και προσωπικα προτιμω τα Bel Ray Thumper στο Strom. Μεχρι τα 5.000 χιλιομετρα το σαζμαν ειναι βελουδο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Macis

Macis

Ηλικία : 51
Τόπος : Χανιά Κρήτη
Registration date : 06/04/2010

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 06 2013, 19:52

stakhs έγραψε:
andreasp έγραψε:
Εγώ τα Belray EXP τα θυμάμαι πριν 20 χρόνια που τα έβαζα στο παπάκι, ώς τα κορυφαία λάδια. Υπάρχουν ακόμα?


Πες τα φιλε μου Macis, πες τα! Φοραω Bel Ray εδω και πολυ καιρο στο σκουτερακι και ηδη 2 φορες στο στρωμα και ειμαι ΑΠΟΛΥΤΑ ευχαριστημενος απο το δουλεμα του κινητηρα αλλα και το απαλο σαζμαν.


Ναι Ανδρεα υπαρχουν αν και προσωπικα προτιμω τα Bel Ray Thumper στο Strom. Μεχρι τα 5.000 χιλιομετρα το σαζμαν ειναι βελουδο!

Έτσι έτσι. Σκέφτομαι και εγώ μάλιστα απο Bel Ray EXP να πάω σε Bel Ray Thumper μου είπανε πως είναι καλύτερα, και δεν έχουνε και διαφορά στην τιμή απλά νομίζω πως δεν τα βγάζει σε 20W/50 αλλά μόνο 15W/50. Πάντως όπως και να έχει είναι φοβερά λάδια και ΑΝΕΤΑ βγάζουνε τα 5000 χλμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μάης 10 2013, 12:57

Τωρα εχω τα motul 5100 10-40.
θα βαλω παλι τα ιδια στην επομενη αλλαγη που ειναι σε 2500χλμ γιατι δεν αλλαζω και φιλτρο και μετα θα παω για τα ipone road twin 15-50.να δω αν θα φτιαξει το σασμαν γιατι περα απο το θορυβο και η αισθηση που σου δινει στις αλλαγες ειναι χαλια.
παντως με τα motul ειχε βελτιωθει σε σχεση με αυτα που του ειχε πανω ο προηγουμενος...
τουλαχιστον το σασμαν δε παθαινει τιποτα και ας ειναι χαλια απο μερια αισθησης και θορυβου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michalistzi



Ηλικία : 56
Τόπος : Ρεθυμνο
Registration date : 09/05/2013

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 11 2013, 21:16

Υπαρχει διαφορα στα φιλτρα λαδιου απο χρονια σε χρονια μοντελο ....εννοω εμενα ειναι του 2005 περνει το ιδιο με του 2006?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 11 2013, 21:30

michalistzi έγραψε:
Υπαρχει διαφορα στα φιλτρα λαδιου απο χρονια σε χρονια μοντελο ....εννοω εμενα ειναι του 2005 περνει το ιδιο με του 2006?

Το ίδιο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
michalistzi



Ηλικία : 56
Τόπος : Ρεθυμνο
Registration date : 09/05/2013

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 11 2013, 21:35

Κανω σερβις των 3500 ολα πριν τσ ειχα αλλαξη....τωρα εκτος απο λαδι ...τι αλλο πρεπει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 11 2013, 21:38

michalistzi έγραψε:
Κανω σερβις των 3500 ολα πριν τσ ειχα αλλαξη....τωρα εκτος απο λαδι ...τι αλλο πρεπει?

3500?? Μήπως των 35.000?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 59
Registration date : 05/10/2010

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 11 2013, 22:31

terino έγραψε:
michalistzi έγραψε:
Κανω σερβις των 3500 ολα πριν τσ ειχα αλλαξη....τωρα εκτος απο λαδι ...τι αλλο πρεπει?

3500?? Μήπως των 35.000?
Θα εννοεί μίλια!!!Θα είναι παραεισαγωγής το μοτόρι του (όπως το δικό μου) και εννοεί στα 3500 μίλια θέλει αλλαγή λάδια, καθάρισμα φίλτρου αέρα.Αυτά μόνο και έλεγχος.Ενω στα 7000 μίλια θα αλλάξει λάδια μαζί με το φίλτρο λαδιού, μπουζί ( αν και το μάνουαλ αναφέρει σε αραιότερα διαστήματα, καθάρισμα ή αλλαγή φίλτρου αέρα , έλεγχος βαλβίδωσ ( ανάλογα με το πότε έκανε την τελευταία φορά, συσφίξεις σε διάφορα μέρη της μότο.... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michalistzi



Ηλικία : 56
Τόπος : Ρεθυμνο
Registration date : 09/05/2013

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 11 2013, 22:33

Απο οταν την πηρα ενοω...που ειχε κανει το μεγαλο....εχει 63500 συνολικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michalistzi



Ηλικία : 56
Τόπος : Ρεθυμνο
Registration date : 09/05/2013

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 11 2013, 22:36

Εχει ολα στην αντιπροσωπεια....μα ολα.....γραναζια αλυσιδα ..ρυθ βαλβιδες.φιλτρα βαλβολινες....λαδια...κλπ....εχουν περασει απο τοτε 3500 χλμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 59
Registration date : 05/10/2010

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 13 2013, 00:51

michalistzi έγραψε:
Εχει ολα στην αντιπροσωπεια....μα ολα.....γραναζια αλυσιδα ..ρυθ βαλβιδες.φιλτρα βαλβολινες....λαδια...κλπ....εχουν περασει απο τοτε 3500 χλμ

E! Τότε σύμφωνα με το μάνουαλ άλλαξε μόνο τα λάδια σου και φύσιξε και το φίλτρο αέρα να καθαρίσει λίγο....και αυτά πραγματοποίησέ τα σε 2.500 χιλιόμετρα αφού το σέρβις γίνεται κάθε 6.000 χλμ. (ενώ οι παραεισαγωγής κάθε 3.500 μίλια....)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 07 2013, 14:22

Τι να βάλω στο service; Motul 5100-10/40 ή Ipone 10/40; Με τα motul 5100-15/50 πάντως είχα κράκ κρούκ στο σασμάν...
Βοηθάτε γιατί οι σπόψεις εδώ μέσα δυίστανται κι έχω μπερδευτεί scratch
Επίσης αν δεν κάνω λάθος έχουμε έκπτωση απο το oils emoto shop σε λιπαντικά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 07 2013, 14:24

με τα i-pone θα δεις σημαντικη αλλαγη μιας κ ειναι πιο λεπτα...
αλλα το καλοκαιρι να εχεις το νου σου
γιατι αναλογα τα γκαζια σ τσιμπαει κ λιγο...!!!


αν κ πιστευω ο καθενας εχει τις αποψεις του εσυ θα καταλαβεις με τον τροπο που οδηγεις τι σε καλυπτει..

φαντασου εγω ξεκινησα με motul...μετα για κανα 4αρι αλλαγες εβαλα i-pone...μετα λογω προσφορας
ξανα motul...κ τωρα λεω να δοκιμασω τα bel-ray... scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NIKOlaS505
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NIKOlaS505

Ηλικία : 49
Τόπος : ΜΟΣΧΑΤΟ - . . . -ΚΟΡΙΝΘΟΣ-. . . -AΧΕΡΟΝΤΑΣ-
Registration date : 30/06/2012

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 07 2013, 14:34

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 451272 τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 451272
τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Q8logo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 07 2013, 17:06

Και μενα τα motul σε 10-40 μετα τις 4000χλμ εγιναν απαραδεκτα οσο αφορα το σασμαν.
σκεφτομαι να δοκιμασω τα 15-50 γιατι μπορει να μην αλλαξω φιλτρο τωρα,αλλα εαν τελικα αλλαξω λεω να βαλω τα ipone.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 59
Registration date : 05/10/2010

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 08 2013, 00:54

Dante έγραψε:
Και μενα τα motul σε 10-40 μετα τις 4000χλμ εγιναν απαραδεκτα οσο αφορα το σασμαν.
σκεφτομαι να δοκιμασω τα 15-50 γιατι μπορει να μην αλλαξω φιλτρο τωρα,αλλα εαν τελικα αλλαξω λεω να βαλω τα ipone.

Τι εννοείς όταν λες απαράδεκτα τα motul?Τι παρουσιάζουν? Βέβαια εγώ χρησιμοποιώ τα ipon.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michalistzi



Ηλικία : 56
Τόπος : Ρεθυμνο
Registration date : 09/05/2013

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 08 2013, 09:31

Ποια χτυπανε λιγοτερο οι ταχυτητες????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NIKOlaS505
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NIKOlaS505

Ηλικία : 49
Τόπος : ΜΟΣΧΑΤΟ - . . . -ΚΟΡΙΝΘΟΣ-. . . -AΧΕΡΟΝΤΑΣ-
Registration date : 30/06/2012

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 08 2013, 09:41

michalistzi έγραψε:
Ποια χτυπανε λιγοτερο οι ταχυτητες????
XAROntaS έγραψε:
τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 451272 τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 451272
τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Q8logo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 08 2013, 10:43

εγω εβαλα ipone από oils moto είδα μικρή διαφορά στο ανέβασμα στο κατέβασμα γαμησε τα αν δεν ρίξεις ξερογκαζιά γελάει ο κόσμος με το γκαπα γκουπα
Φίλτρο εννοείται μαμα...!!!
1651003G00X07 Φίλτρο Λαδιού Suzuki V-Strom
8,46? με Φ.Π.Α. γιατί να βάλεις άλλο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 08 2013, 10:55

XAROntaS


αυτο εννοείς γιατί το site δεν δουλευει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NIKOlaS505
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NIKOlaS505

Ηλικία : 49
Τόπος : ΜΟΣΧΑΤΟ - . . . -ΚΟΡΙΝΘΟΣ-. . . -AΧΕΡΟΝΤΑΣ-
Registration date : 30/06/2012

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 08 2013, 11:19

nikosdll έγραψε:
XAROntaS


αυτο εννοείς γιατί το site δεν δουλευει
Δεν ειχα. Βαλει συνδεσμο
Τα περνω απο τον γιατρο και εδω και καμποσες φορες που τα εχω βαλει ειμαι πολυ ικανοποιημενος
Σημειωτεον οτι η μηχανη κανει συνεχεια πολλα χιλ ( αθηνα-ναυπακτος)



edit:
Q8 MOTO SBK 4T Racing 10w40


Έχει επεξεργασθεί από τον/την XAROntaS στις Σαβ Ιουν 08 2013, 19:54, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 08 2013, 11:20

XAROntaS έγραψε:
nikosdll έγραψε:
XAROntaS


Τα περνω απο τον γιατρο

ποιος ειναι ο doctor?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NIKOlaS505
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NIKOlaS505

Ηλικία : 49
Τόπος : ΜΟΣΧΑΤΟ - . . . -ΚΟΡΙΝΘΟΣ-. . . -AΧΕΡΟΝΤΑΣ-
Registration date : 30/06/2012

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 08 2013, 11:28

nikosdll έγραψε:
XAROntaS έγραψε:
nikosdll έγραψε:
XAROntaS


Τα περνω απο τον γιατρο

ποιος ειναι ο doctor?
Παντελης λεγεται και εχει το μοτο παρκινγκ στα κ.πατησια (παρκινγκ , πλυντηριο μοτο , και Συνεργειο)

Υ.Π.
Ηδη τον εχω βαλει στην μπριζα να μας κανει καποια ειδικη προσφορα η οποια αναμενεται


Έχει επεξεργασθεί από τον/την XAROntaS στις Σαβ Ιουν 08 2013, 14:26, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?   τι λαδια & φιλτρο προτεινεται? - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 08 2013, 14:09

liakosvol έγραψε:
Dante έγραψε:
Και μενα τα motul σε 10-40 μετα τις 4000χλμ εγιναν απαραδεκτα οσο αφορα το σασμαν.
σκεφτομαι να δοκιμασω τα 15-50 γιατι μπορει να μην αλλαξω φιλτρο τωρα,αλλα εαν τελικα αλλαξω λεω να βαλω τα ipone.

Τι εννοείς όταν λες απαράδεκτα τα motul?Τι παρουσιάζουν? Βέβαια εγώ χρησιμοποιώ τα ipon.
Εννοω οτι το σασμαν χτυπαει ,εχει αθλια αισθηση,λες και τριβονται τα γραναζια και ολο αυτο περναει στο ποδι σου,καμια φορα σα να κολλανε κιολας οι ταχυτητες.ασε ,αν τυχει και σταματησω και δεν εχω νεκρα η πρωτη μεσα ,μετα σταματημενος ειναι βασανο να κτεβασω 1-2 ταχυτητες και να βρω και νεκρα.
παντως εχω παρατηρησει οτι το σασμαν δουλευει καλυτερα οταν ειναι κρυα η μηχανη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

τι λαδια & φιλτρο προτεινεται?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Υγρά....& φίλτρα-
Μετάβαση σε: