Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 18:11

terino έγραψε:
Κύριοι τέλος γύρου.... (μόνο μπιφτέκι πλέον... χεχε) ήρθε η στιγμή που όλοι περιμέναμε και ήρθε μια μέρα νωρίτερα... οι βάσεις είναι στα χέρια μου, βαμμένες, κομπλέ και το μόνο που μένει είναι να πάω να τις κουμπώσω στη μηχανή για να βγάλω φωτό!

Το πρόβλημα είναι ότι είμαι κομμάτια γιατί όλη μέρα τρέχω σαν τον πούστη και δεν ψήνομαι αυτή τη στιγμή!!!! Laughing Laughing

οπότε χαλαρώνω μισή ωρίτσα με το τσιγάρο μου και μετά! Κουφάλες σας έφτιαξα!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Δε βαζεις 4 τσιγαρα μπας και το μισαωρο γινει τεταρτο? Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 18:12

k0k0$ έγραψε:

Δε βαζεις 4 τσιγαρα μπας και το μισαωρο γινει τεταρτο? Razz

Εσύ την τετάρτη στο Πλέριο να προσέλθεις με το λαπιτοπι σου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 18:12

Τι θελω και μιλαω ρε Γαβαλα μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 18:13

k0k0$ έγραψε:
Τι θελω και μιλαω ρε Γαβαλα μου!

Δεν ξέρεις ότι οι κακίες πληρώνονται? Τη Θεία Δίκη δεν την έχεις ακουστά? Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 18:33

Φρεσκοψημένα και μόλις βγήκαν από τον φούρνο!!

Οι βάσεις μου, ένας σκελετός από ΚΤΜ και ένας σκελετός από Καρτ! Παραπέρα ζάντες μαγνησίου, κάτι αντίβαρα... γενικά κάνει καλή δουλίτσα ο τύπος. Τον είδα επί τω έργο και τον θαύμασα.

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Imag0114m

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Imag0115d

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Imag0116na
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
δρ

δρ

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 14/09/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 19:01

rock rock rock ΔΩΣΕΕΕΕ rock rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 19:38

Αντε να τις δουμε και πανω στο εργαλειο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 20:41

ΠΑΝΩ ΒΑΣΗ





Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Img3032j

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Img3035p

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Img3036uk

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Img3037y

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Img3038d

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Img3039ja

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Img3040v

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Img3041ch

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Img3042d

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Img3043s

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Img3044tp

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Img3045ls


Έχει επεξεργασθεί από τον/την terino στις Δευ Ιαν 30 2012, 20:54, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
Guskafetzo
Member
Member
Guskafetzo

Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.....ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!!!
Registration date : 27/03/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 20:42

Άντε Λευτέρη μου άντε !!!! Αλλα με προβολακια τι γίνεται ;!
Θα κάνουμε κανένα pb για να τα βάλουμε όλα παρέα ;;;;
Εεεεε αδέλφια τι λέτε ;!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 20:44

Guskafetzo έγραψε:
Άντε Λευτέρη μου άντε !!!! Αλλα με προβολακια τι γίνεται ;!
Θα κάνουμε κανένα pb για να τα βάλουμε όλα παρέα ;;;;
Εεεεε αδέλφια τι λέτε ;!

Ρε φίλε τις βάσεις τρέχω και έχει πήξει το σύμπαν... είναι και η περίοδος τέτοια στη δουλειά που δεν μου επιτρέπει τέτοιες πολυτέλειες. Τα παιδιά παραπάνω βρήκαν αρκετά καλή προσφορά... οργανώστε μεταξύ σας ένα ΡΒ σε πρώτη φάση και αργότερα βλέπουμε. Στην τελική παίζουν και τα προβόλια που βρήκε ο περιπτεράς μας τα οποία και πανέμορφα είναι, και χαμηλή κατανάλωση και μπαίνουν στη βάση ταμάμ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 21:20

Μπραβο Λευτερη, πολυ ωραια δουλεια! Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 478122

Ερωτηση, επειδη καπου μπορει να εχω χασει την μπαλα, σε μια απο τις δυο θυμαμαι οτι ταιριαζαν μονο τα Hella ενω στην αλλη ταιριαζαν και αλλα. Μπορεις να μας πεις λιγο πως πανε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 21:25

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Mjxh4w7m

πολυ ωραια δουλεια κ αποτελεσμα, για πες μας κ την τιμη για την νεα βαση κομπλε με βαψιματα κ μεσα ολα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
2FAST4U(GEORGES)
Member
Member
2FAST4U(GEORGES)

Ηλικία : 43
Τόπος : ΠΡΕΒΕΖΑ
Registration date : 16/08/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 21:37

λευτέρη 1000 μπράβο απίστευτο αποτέλεσμα και στα 2 project.
είναι ιδέα μου ή τα φλασάκια πρέπει να φύγουν για να τοποθετηθούν οι βάσεις Version 2?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την 2FAST4U(GEORGES) στις Δευ Ιαν 30 2012, 21:38, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 21:37

Πολυ καλη δουλεια!!!Μπραβο Λευτερη!ΜΗπως εχεισ μπερδεψει τις πανω με τις κατω στο ποστ του ρβ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 21:42

Πολυ καλη δουλεια, Μπραβο σου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 21:57

2FAST4U(GEORGES) έγραψε:
λευτέρη 1000 μπράβο απίστευτο αποτέλεσμα και στα 2 project.
είναι ιδέα μου ή τα φλασάκια πρέπει να φύγουν για να τοποθετηθούν οι βάσεις Version 2?

Οχι, δεν ειναι αναγκη να φυγει τιποτε, απλα τα φλας του Λευτερη ετυχε να ειναι εκτος γιατι αλλαζονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 22:01

2FAST4U(GEORGES) έγραψε:
λευτέρη 1000 μπράβο απίστευτο αποτέλεσμα και στα 2 project.
είναι ιδέα μου ή τα φλασάκια πρέπει να φύγουν για να τοποθετηθούν οι βάσεις Version 2?


Όπως σου είπε και ο koko$, έτυχε και έχω ξηλώσει διάφορα πραγματάκια από τη μηχανή μου αυτές τις μέρες γιατί κάνω διάφορες αλλαγές. ΟΜΩΣ οι βάσεις, είτε η πάνω, είτε η κάτω, έχουν σχεδιαστεί για να μπαίνουν είτε με τα μαμά φλασάκια (που είναι και τα πιο τεράστια) είτε με οποιοδήποτε aftermarket. Εννοείται πως δεν χρειάζεται να αλλάξετε τίποτα ότι φλας και να έχετε. Οι βάσεις πιάνουν με δύο βίδες και τέλος! Δεν χρειάζεται τίποτα άλλο. Καμία αλλαγή, καμία τροποποίηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 22:04

ammoulianiotis έγραψε:
Μπραβο Λευτερη, πολυ ωραια δουλεια! Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 478122

Ερωτηση, επειδη καπου μπορει να εχω χασει την μπαλα, σε μια απο τις δυο θυμαμαι οτι ταιριαζαν μονο τα Hella ενω στην αλλη ταιριαζαν και αλλα. Μπορεις να μας πεις λιγο πως πανε;

Και στις δύο βάσεις ταιριάζουν τα Hella και με προσθήκη μιας χοντρής ροδέλας μπαίνουν και τα προβόλια που αναφέρει ο hristos83gr παραπάνω που είναι με led. Τροποποιήσεις δεν απαιτούνται. Από εκεί και πέρα, αν έχετε κάποιο άλλο προβολάκι που οι βίδες του είναι στα πλάγια αλλά το πάχος του διαφέρει, μπορείτε λυγίζοντας ανάλογα τη βάση να τα προσαρμόσετε... υπάρχει αρκετή ευελιξία και σε αυτό το θέμα. Είχα στο μυαλό μου να μπορέσω να καλύψω όσο το δυνατόν μεγαλύτερη γκάμα όταν τις σχεδίαζα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 22:21

μπορουμε να παραγγειλουμε μονο την γεφυρα που μπαινει το προβολακι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 22:31

Σ' ωραίος Τέρι!!! I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lazaroz

lazaroz

Ηλικία : 44
Τόπος : Alimos
Registration date : 18/10/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 22:36

Να κάνω και εγώ μια ηλήθια ερώτηση??

Υπάρχει κάποια από τις δύο που να μην διαλύσει το fairing σε περίπτωση "ηλήθιας", στατικής πτώσης??

να είναι δηλαδή ποιό μέσα από το κάγκελο?
Από ότι έχω δεί στην βάση που έχει φορεμένη ο whote_angel σε περίπτωση χαζοπτώσης το προβολάκι βγαίνει πιο έξω από το κάγκελό, και στην πάνω βάση το ίδιο ισχύει??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 22:38

lazaroz έγραψε:
Να κάνω και εγώ μια ηλήθια ερώτηση??

Υπάρχει κάποια από τις δύο που να μην διαλύσει το fairing σε περίπτωση "ηλήθιας", στατικής πτώσης??

να είναι δηλαδή ποιό μέσα από το κάγκελο?
Από ότι έχω δεί στην βάση που έχει φορεμένη ο whote_angel σε περίπτωση χαζοπτώσης το προβολάκι βγαίνει πιο έξω από το κάγκελό, και στην πάνω βάση το ίδιο ισχύει??

Με αυτό το σκεπτικό σχεδιάστηκε η πάνω βάση... επειδή πολλά παιδιά είχαν τον ίδιο προβληματισμό με εσένα. Η πάνω βάση μπαίνει περίπου 1-1,5 πόντο πιο μέσα από το μαμά φλας! Οπότε υπολόγισε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 22:38

adder έγραψε:
μπορουμε να παραγγειλουμε μονο την γεφυρα που μπαινει το προβολακι?

Δεν ξέρω αν μπορώ, άσε με να ρωτήσω και θα επανέλθω. Που θα το βάλεις όμως?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
lazaroz

lazaroz

Ηλικία : 44
Τόπος : Alimos
Registration date : 18/10/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 22:41

terino έγραψε:
lazaroz έγραψε:
Να κάνω και εγώ μια ηλήθια ερώτηση??

Υπάρχει κάποια από τις δύο που να μην διαλύσει το fairing σε περίπτωση "ηλήθιας", στατικής πτώσης??

να είναι δηλαδή ποιό μέσα από το κάγκελο?
Από ότι έχω δεί στην βάση που έχει φορεμένη ο whote_angel σε περίπτωση χαζοπτώσης το προβολάκι βγαίνει πιο έξω από το κάγκελό, και στην πάνω βάση το ίδιο ισχύει??

Με αυτό το σκεπτικό σχεδιάστηκε η πάνω βάση... επειδή πολλά παιδιά είχαν τον ίδιο προβληματισμό με εσένα. Η πάνω βάση μπαίνει περίπου 1-1,5 πόντο πιο μέσα από το μαμά φλας! Οπότε υπολόγισε...

Είσαι ΘΕΟΣ merci merci

Τέλεια δουλεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 22:44

http://shop.sw-motech.com/cgi-bin/cosmoshop/lshop.cgi?action=showdetail&wkid=132795614712949&ls=en&nc=1327956178-13403&rubnum=products.schutz.546213.0505100&artnum=NSW.05.004.10000/B&id=24&gesamt_zeilen=Tshowrub--products.schutz.546213.0505100&typid=54881303
εδω θα τα βαλω αν μπαινουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 15 από 18Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: