Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 50
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 20 2012, 17:17

nikolasr200 έγραψε:
ammoulianiotis έγραψε:
Μολις ελαβα email για την προσφορα που ειχα ζητησει για τα Hella

Greetings to greece,

at around 10 sets i can offer you a price of 59.60 Euro/set

the shipping will be at 17,00 Euro to greece for 1-4 sets and 22,00 Euro for 5-10 sets

kimd regards
Sascha Rader

WHR-Online
Friesdorfer Hauptstrasse 2
06343 Mansfeld OT Friesdorf
Tel: 034775 / 81494 ( 9:00-16:00 Uhr )
Fax: 034775 / 81495
www.whr-online.de
service@whr-online.de

από τον συγκεκριμένο πωλητή αν θυμάμαι καλά είχα αγοράσει εγώ, 1 σετ και ήταν κανονικά στο κουτί τους ολοκαίνουρια..
59.60 για τα Hella και αν τα 22 ευρώ είναι και για τα 10 σετ, δηλαδή 2,2 ευρώ το σετ μεταφορικά σύνολο 61,80 μην το σκέφτεστε καν..!!!

να βαλω πρωτος για power buy??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 20 2012, 18:09

jk_prince έγραψε:
Μηπως κανατε και λιγο Ιταλια προσφατα καπεταναιοι μου mouuuuuu mouuuuuu

Χαχαχαχαχαχαχα! OK OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
2FAST4U(GEORGES)
Member
Member
2FAST4U(GEORGES)

Ηλικία : 43
Τόπος : ΠΡΕΒΕΖΑ
Registration date : 16/08/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 20 2012, 18:48

jk_prince έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
ammoulianiotis έγραψε:
Μολις ελαβα email για την προσφορα που ειχα ζητησει για τα Hella

Greetings to greece,

at around 10 sets i can offer you a price of 59.60 Euro/set

the shipping will be at 17,00 Euro to greece for 1-4 sets and 22,00 Euro for 5-10 sets

kimd regards
Sascha Rader

WHR-Online
Friesdorfer Hauptstrasse 2
06343 Mansfeld OT Friesdorf
Tel: 034775 / 81494 ( 9:00-16:00 Uhr )
Fax: 034775 / 81495
www.whr-online.de
service@whr-online.de

από τον συγκεκριμένο πωλητή αν θυμάμαι καλά είχα αγοράσει εγώ, 1 σετ και ήταν κανονικά στο κουτί τους ολοκαίνουρια..
59.60 για τα Hella και αν τα 22 ευρώ είναι και για τα 10 σετ, δηλαδή 2,2 ευρώ το σετ μεταφορικά σύνολο 61,80 μην το σκέφτεστε καν..!!!

να βαλω πρωτος για power buy??????

μας σκίσατε στα p.b. βάζω το χέρι στη τσέπη και βρίσκω μόνο δέρμαααααααα............ XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO πιο μετά πιο μετά!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LARRY
Member
Member
LARRY

Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Registration date : 15/01/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 20 2012, 20:01

Αν προσέξετε καλά τα μεταφορικά είναι 17Ε για τα 4 πρώτα και 22Ε για τα 6 επόμενα.Σύνολο 39Ε.Δια 10τμχ μας κάνει 3,9Ε το σετ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 40
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 20 2012, 20:11

Παίδες, αν δώσετε λίγο χρόνο, υπάρχει περίπτωση να παρουσιάσουμε κάποια πιο οικονομική λύση....
Δώστε χρόνο να ψάξουμε τις επιλογές για να καταλήξουμε σε κάτι όσο πιο οικονομικό,
και δώστε χρόνο και στους φίλους που δεν διαθέτουν το budget ώστε να το βάλουν στον προσεχή προϋπολογισμό τους και να μεγαλώσει η ενδεχόμενη λίστα μπας και πέσουν και οι τιμές....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 20 2012, 20:26

LARRY έγραψε:
Αν προσέξετε καλά τα μεταφορικά είναι 17Ε για τα 4 πρώτα και 22Ε για τα 6 επόμενα.Σύνολο 39Ε.Δια 10τμχ μας κάνει 3,9Ε το σετ.


Νομιζω εννοει λογω βαρους, μεχρι 4 κουτια παει 17?, απο 5-10 κουτια αυξανεται το βαρος και παει 22? ασχετα αν το δεμα εχει μεσα 5 ή 10 κουτια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hailander
Member
Member
hailander

Ηλικία : 49
Τόπος : Σαλαμίνα-Περιστέρι
Registration date : 16/06/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 20 2012, 21:50

daredevil έγραψε:
white angel έγραψε:
daredevil έγραψε:
Σήμερα στο φερι- από Πέραμα προς Σαλαμίνα ποιος ήταν μου φάνηκε ότι είδα τις βάσεις του Λευτέρη σε ένα λευκό vstrom.

που ήσουν γιατί δεν ήρθες να μιλήσει. εγώ ήμουνα

Ειμουν με το μαυρο μπροστα απο εσενα επιασα την κουβεντα με ενα παλικαρι απο το fazerclub και τις βασεις τις θυμήθηκα μετα που τις είδα σπιτι όποτε καταλαβες.
Την επομενη φορα αμα κάτσει.
E Δεν πάμε για κάνα καφεδάκι στο ΝΑΤΟ τώρα που γνωριστήκαμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 20 2012, 22:13

@koko$ και εγώ αυτό κατάλαβα..

@Larry, και λάθος να κατάλαβα, και να είναι +2 ευρώ νομίζω ότι και πάλι η τιμή είναι πολύ καλή..

@stam, καθαρά με δεδομένο ότι τα hella θεωρούνται κορυφή, (και μόνο με αυτό το κριτήριο) τιμή γύρω στα 60-65 ευρώ είτε από Γερμανία, είτε από Ελλάδα, θεωρώ ότι είναι εξαιρετική.. και επίσης, σχετικά με τα προβολάκια της πισίνας, νομίζω κάποια παιδιά είχαν εκφράσει επιφυλάξεις σχετικά με το ενδεχόμενο να "στραβώνουν" άλλους οδηγούς..

όπως και να'χει καλές αγορές παιδιά.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 20 2012, 22:16

nikolasr200 έγραψε:
καθαρά με δεδομένο ότι τα hella θεωρούνται κορυφή, (και μόνο με αυτό το κριτήριο) τιμή γύρω στα 60-65 ευρώ είτε από Γερμανία, είτε από Ελλάδα, θεωρώ ότι είναι εξαιρετική..

Το θεμα ειναι οτι Ελλαδα θα βρουμε καμια τετοια τιμη να τα παρουμε απο εδω, να τα εχουμε και αμεσα οταν δωσει ο terino εικονες απο τις νεες βασεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 20 2012, 22:22

ammoulianiotis έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:
καθαρά με δεδομένο ότι τα hella θεωρούνται κορυφή, (και μόνο με αυτό το κριτήριο) τιμή γύρω στα 60-65 ευρώ είτε από Γερμανία, είτε από Ελλάδα, θεωρώ ότι είναι εξαιρετική..

Το θεμα ειναι οτι Ελλαδα θα βρουμε καμια τετοια τιμη να τα παρουμε απο εδω, να τα εχουμε και αμεσα οταν δωσει ο terino εικονες απο τις νεες βασεις;

Δεν το γνωρίζω..απλά δεν ήθελα να φανεί ότι η αγορά από το εξωτερικό είναι αυτοσκοπός..
Πάντως αν πάτε στη λύση από Γερμανία, γύρω στη μία βδομάδα χρειάζονται συνήθως για να έρθουν τα πράγματα, και με δεδομένο ότι ακόμα δεν έχετε στα χέρια σας τις βάσεις, δεν είναι τραγικός ο χρόνος..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
daredevil
Member
Member
daredevil

Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα- Ίλιον
Registration date : 27/02/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 20 2012, 23:13

hailander έγραψε:
daredevil έγραψε:
white angel έγραψε:
daredevil έγραψε:
Σήμερα στο φερι- από Πέραμα προς Σαλαμίνα ποιος ήταν μου φάνηκε ότι είδα τις βάσεις του Λευτέρη σε ένα λευκό vstrom.

που ήσουν γιατί δεν ήρθες να μιλήσει. εγώ ήμουνα

Ειμουν με το μαυρο μπροστα απο εσενα επιασα την κουβεντα με ενα παλικαρι απο το fazerclub και τις βασεις τις θυμήθηκα μετα που τις είδα σπιτι όποτε καταλαβες.
Την επομενη φορα αμα κάτσει.
E Δεν πάμε για κάνα καφεδάκι στο ΝΑΤΟ τώρα που γνωριστήκαμε?
Δεν μένω Σαλαμίνα απλά πήγαινα στο Ναυτικό νοσοκομείο για να πάρω τα εμβόλια της μπέμπας μάλλον για περιστέρι καλύτερα το βλέπω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 10:51

nikolasr200 έγραψε:

σχετικά με τα προβολάκια της πισίνας, νομίζω κάποια παιδιά είχαν εκφράσει επιφυλάξεις σχετικά με το ενδεχόμενο να "στραβώνουν" άλλους οδηγούς..

Προτιμώ να στραβώνω και να φαίνομαι, αν και δεν το νομίζω και εξάλλου στην βάση μπορεί κανείς να δώσει κλίση ώστε να χτυπάνε χαμηλά και όχι στο υπερπέραν! Η λογική λειτουργίας είναι σαν αυτή στους μικρούς φακούς led που προσέφερε ο Χρήστος. Επειδη με ενδιαφέρει ο παράγοντας τιμή και απόδοση για εμένα προσωπικά υπάρχουν τα εξής θετικά:

1. Τα κινέζικα είναι πιο φτηνά και εγγυημένα αδιάβροχα
2. 10 W κατανάλωση
3. μεγαλύτερη φωτεινότητα από Hella
4. λευκό φως
5. To ανταλλακτικό Led είναι φθηνότερο από το hella

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lybe

lybe

Ηλικία : 43
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 04/10/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 11:25

stam έγραψε:
Παίδες, αν δώσετε λίγο χρόνο, υπάρχει περίπτωση να παρουσιάσουμε κάποια πιο οικονομική λύση....
Δώστε χρόνο να ψάξουμε τις επιλογές για να καταλήξουμε σε κάτι όσο πιο οικονομικό,
και δώστε χρόνο και στους φίλους που δεν διαθέτουν το budget ώστε να το βάλουν στον προσεχή προϋπολογισμό τους και να μεγαλώσει η ενδεχόμενη λίστα μπας και πέσουν και οι τιμές....


Σωστός ο stam,έτσι είναι παίδες όσο περισσότεροι τόσο το καλύτερο!
Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 581176 Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 581176
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 20:29

msp έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:

σχετικά με τα προβολάκια της πισίνας, νομίζω κάποια παιδιά είχαν εκφράσει επιφυλάξεις σχετικά με το ενδεχόμενο να "στραβώνουν" άλλους οδηγούς..

Προτιμώ να στραβώνω και να φαίνομαι, αν και δεν το νομίζω και εξάλλου στην βάση μπορεί κανείς να δώσει κλίση ώστε να χτυπάνε χαμηλά και όχι στο υπερπέραν! Η λογική λειτουργίας είναι σαν αυτή στους μικρούς φακούς led που προσέφερε ο Χρήστος. Επειδη με ενδιαφέρει ο παράγοντας τιμή και απόδοση για εμένα προσωπικά υπάρχουν τα εξής θετικά:

1. Τα κινέζικα είναι πιο φτηνά και εγγυημένα αδιάβροχα
2. 10 W κατανάλωση
3. μεγαλύτερη φωτεινότητα από Hella
4. λευκό φως
5. To ανταλλακτικό Led είναι φθηνότερο από το hella


νομίζω ότι υπάρχουν αρκετές ενδιάμεσες καταστάσεις από το "φαίνομαι" μέχρι το στραβώνω"
και όπως και να'χει, δεν έγραψα τίποτα παραπάνω, από το ότι, σχετικά και με τα 80 ευρώ που μου κόστισαν εμένα τα Hella, τα ~65 είναι ακόμα πιο καλή τιμή, και όποιος το αντέχει οικονομικά, σίγουρα αξίζει..
από εκεί και πέρα ο καθένας επιλέγει ό,τι νομίζει πως του ταιριάζει..και αντέχει η τσέπη του..

πριν μερικές μέρες διάβαζα ότι κανονικά απαγορεύονται ακόμα και τα επιπλέον ανακλαστικά σε σχέση με τα εργοαστασιακά προβλεπόμενα σε οχήματα και εξοπλισμό..(μου κανε αρκετά εντύπωση μπορώ να πω..)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 50
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 20:56

nikolasr200 έγραψε:

πριν μερικές μέρες διάβαζα ότι κανονικά απαγορεύονται ακόμα και τα επιπλέον ανακλαστικά σε σχέση με τα εργοαστασιακά προβλεπόμενα σε οχήματα και εξοπλισμό..(μου κανε αρκετά εντύπωση μπορώ να πω..)
Σε αλλα μερη (Ηνωμενο Βασιλειο) προσθετεις (εκ του νομου)ανακλαστικα στα πλαγια για να φαινεται η μηχανη και οταν ειναι καθετα με ενα κινουμενο οχημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
lazaroz

lazaroz

Ηλικία : 44
Τόπος : Alimos
Registration date : 18/10/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 20:00

κανένα νέο με τις βάσεις "καινούργιου" τύπου έχουμε??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fousekis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
fousekis

Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΟΥΖΑΚΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/01/2009

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 20:22

lazaroz έγραψε:
κανένα νέο με τις βάσεις "καινούργιου" τύπου έχουμε??



Άντε ντε.......... xexe
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
daredevil
Member
Member
daredevil

Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα- Ίλιον
Registration date : 27/02/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 20:26

Λέτε να μας πρόλαβε η κρίση ........... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 29 2012, 20:50

Έχω στα χέρια μου τα πρωτότυπα βρε ανυπόμονα αγόρια... Αύριο θα πάω να τα στραντζάρω, μετά στην ηλεκτροστατική για βάψιμο και Τρίτη που θα παραλάβω θα τα κουμπώσω πρόχειρα να βγάλω φωτό για να ανεβάσω...

Το σχέδιο έχει τελειώσει, είναι στην τελική του μορφή και δεν θα γίνουν αλλαγές. Ουσιαστικά ότι δείτε στις φωτό την Τρίτη να ξέρετε ότι αυτό θα παραλάβετε όσοι παραγγείλετε.

Κουράγιο λοιπόν άλλες δύο μέρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
δρ

δρ

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 14/09/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 01:07

terino έγραψε:
Έχω στα χέρια μου τα πρωτότυπα βρε ανυπόμονα αγόρια... Αύριο θα πάω να τα στραντζάρω, μετά στην ηλεκτροστατική για βάψιμο και Τρίτη που θα παραλάβω θα τα κουμπώσω πρόχειρα να βγάλω φωτό για να ανεβάσω...

Το σχέδιο έχει τελειώσει, είναι στην τελική του μορφή και δεν θα γίνουν αλλαγές. Ουσιαστικά ότι δείτε στις φωτό την Τρίτη να ξέρετε ότι αυτό θα παραλάβετε όσοι παραγγείλετε.

Κουράγιο λοιπόν άλλες δύο μέρες.


Aϊντε ρε Τερίνο μας έσκασες... Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 644705

Με το καλό να μας ανακοινώσεις τα χαρμόσυνα και να αναρτήσεις Φώτο να μας τρέξουν τα σάλια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kerneld
Member
Member
kerneld

Ηλικία : 53
Τόπος : Γλυκά Νερά - ΑΘΗΝΑ
Registration date : 10/08/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 14:02

Μωρέ οι βάσεις μια χαρά θα είναι.
Με προβολάκια τι θα κάνουμε...ΟΕΟ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TSIROGIANNOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TSIROGIANNOS

Ηλικία : 45
Τόπος : XANIA
Registration date : 13/08/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 15:13

kerneld έγραψε:
Μωρέ οι βάσεις μια χαρά θα είναι.
Με προβολάκια τι θα κάνουμε...ΟΕΟ?


OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/gkarampinis?ref=tn_tnmn
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 18:09

Κύριοι τέλος γύρου.... (μόνο μπιφτέκι πλέον... χεχε) ήρθε η στιγμή που όλοι περιμέναμε και ήρθε μια μέρα νωρίτερα... οι βάσεις είναι στα χέρια μου, βαμμένες, κομπλέ και το μόνο που μένει είναι να πάω να τις κουμπώσω στη μηχανή για να βγάλω φωτό!

Το πρόβλημα είναι ότι είμαι κομμάτια γιατί όλη μέρα τρέχω σαν τον πούστη και δεν ψήνομαι αυτή τη στιγμή!!!! Laughing Laughing

οπότε χαλαρώνω μισή ωρίτσα με το τσιγάρο μου και μετά! Κουφάλες σας έφτιαξα!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
stevevai

stevevai

Ηλικία : 43
Registration date : 23/08/2011

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 18:10

yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
konstantinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
konstantinos

Ηλικία : 55
Τόπος : Ωρωπός
Registration date : 01/12/2010

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE   Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30 2012, 18:11

cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Βάσεις τύπου Touratech για προβολάκια Hella Micro DE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 14 από 18Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: