Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Excaust mod instructions DL 650

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 23 2008, 11:43

@Tazako

Ο Λοχίας που ήταν από πίσω μου είπε ότι σε όλες τις στροφές,σε όλες τις ταχύτητες ψηλά βγάζει παραπάνω θόρυβο..
Σε γενικές γραμμές να σου πώ να καταλάβεις..Ο Λοχίας είναι δύστροπος..Twisted Evil Δεν του αρέσουν πολλά πράγματα..Ειδικά μοντίφες κόψε-ράψε..Προτιμά να αγοράζει κάτι επώνυμο που να κάνει αποδεδειγμένη δουλειά.. Wink
Ωραία..
Αν δείς τώρα το ΠΟΣΤ του στην πίσω σελίδα,θα δείς ότι έμεινε πολύ ευχαριστημένος από την ακουστική της εξάτμισης..
Γούστα είναι βέβαια,αλλά σε κόβω για ίδιο άνθρωπο με μένα..Θες αυτό το λίγο παραπάνω ΠΑΝΤΑ στη ζωή σου Wink

_________________
Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 23 2008, 11:49

Wink στο θέμα της εξάτμισης πάντως όπως το είπες ΛΙΓΟ παραπάνω γιατί το πολύ είναι ενοχλητικό σε μένα στους γείτονες στο ταξίδι στην χαλαρή βολτίτσα κτλ κτλ..το πάω και στα γκαζια συνέχεια και θα μου την έδινε να κάνει σαν ακραπο-γιοσιμούρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 23 2008, 12:59

To youtube-άρισα!
Την πήρα ακόμη κοντά ένα εκατοστό και τώρα πλέον ακούγεται αρκετά...ελπίζω όχι πάρα πολύ, θα δείξει σε μια ώρα που θα βολτάρω.

https://www.youtube.com/watch?v=4ihScbnqKEk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 23 2008, 13:44

Ωραίος ο παίχτης..
Τον ίδιο θόρυβο εχουμε τωρα !!!!!!!

_________________
Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 23 2008, 22:14

Σύντροφε tazako τουλάχιστον στο video ακούγετε μια χαρά! Τουλάχιστον τα κατάφερες εσυ γιατί εγω... Φτιαξε όμως ρε φιλαράκι λίγο τη τάπα, αν θες εχω κι άλλη ιδέα για να μη φαίνονται τα φαγωμάτα από το τροχό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 24 2008, 10:36

Θα την πείς ?? Rolling Eyes

_________________
Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 24 2008, 11:10

πες πες, κοίτα εγώ έλεγα να ρίξω λίγο από το μαγικό μαύρο σπρέι των 800κελσίου εκειμέσα και να ξεμπερδεύω, αλλά αν μπορούσα να κανω κάτι...πες πες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 24 2008, 20:00

Λοιπόν, καταρχήν κοίτα να ρήξεις λίγο σπρέϊ μέσα στην εξάτμιση στο σημείο που την έχεις κόψει για να αποφύγεις και τη τυχόν σκουριά που ίσως δημιουργηθεί. Τώρα όσω για το νικελ καπάκι αν δε θες να βάλεις ροδέλες(αν πρόσεξες εγώ έβαλα μαύρες και τουλάχιστον εμένα μου κάθησε ωραία στο μάτι)για να καλύψεις τα φαγώματα από το κόφτη αν είσαι μερακλής και έχει λίγη υπομονή κάντο.... Σφυρήλατο! Πως; Επειδή μου άρεσε η συγκεκριμένη εργασία στη σχολή υπάρχουν πολύ τρόποι. Εγώ θα σου πρότεινα να βρεις μια πόντα, στο μέγεθος ενός στύλου να την τροχήσεις από τη μια μεριά ώστε να γίνει μπουλ, να προσέξεις να μην έχει καμία εγκοπή γιατί θα κάνει σημάδια, και μετά με ένα "ελαφρύ σφυράκι να αρχίσεις το σφυρηλάτησμα γύρω-γύρω στο καπάκι. Αν δε θες να κανείς και το νικελ τσουνί καλυψέτο αρκετές φορές γύρω-γύρω με χαρτοταινία για να αποφύγεις και τυχόν άστοχα χτυπήματα. Αυτή είναι η σκέψη μου και επειδή έχουμε δημοκρατία παρακαλώ πολύ θα δεχτώ μόνο "μπράβο" και τίποτα άλλο. Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 24 2008, 20:49

μπράβο, τίποτα άλλο...

εγώ βέβαια αν δεις έχω μαύρο καπάκι και με τον τροχό αποκαλύφθηκε λίγο νίκελ από κάτω, θα ρίξω ένα πσιτ με το σπρέι και τελείωσα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 26 2008, 01:25

Κι όμως πότε μη λες πότε... Το μεσημέρι πριν παω για το "μεροκάματο" είπα να βγάλω τη Ζιζέλμου μια βόλτα για να δοκιμάσω και τα "καθρεφτόνια" που έβαλα... Μόλις βγαίνω Καβάλας και είμαι στο χαλαρό βλέπω με την άκρη του ματιού μου να με έχει πολύ κοντά ένα άλλο v-strom. Δε δίνω ιδιαίτερη σημασία, κλείνω το κράνος αυξάνο την ένταση στο ράδιο(εχω αυτό το κακό συνήθειο να "μουσικώνομε" μέσα από το κράνος) και συνεχίζω για να βρω Κηφισό. Στο φανάρι πριν τη γέφυρα του Κηφισού έρχεται δίπλα μου ο τύπος και μου κορναρει κάνοντας νοήματα να μου πει κάτι. Ανοίγω το κράνος κλείνω τη μουσική και του λέω, παρακαλώ πες μου.. Ρε παλικάρι, μου λέει(κύριος γύρω στα 50+ αλλά χωρίς κράνος) τι έχει κάνει και ακούγετε τόσο ωραία η μηχανή;.... 1ο Σοκ! Του λέω τι εννοείς; μου λέει, παρόλο που βλέπω ότι η εξάτμιση είναι δικιά του έχει ένα πάρα πολύ ωραίο θόρυβο.... 2ο Σοκ! Άνοιξε όμως το φανάρι και δε πρόλαβα να του εξηγήσω. Τα πήρα ο χοντρός στο κρανίο! Αμέσως σκέφτηκα τον Σαββατόγεννημένο! Λέω, αυτό ήταν είμαι κουφός! Κάνω στην άκρη, βγάζω κράνος και ακουστηκά και φεύγω "ξεβράκωτος" για να δω τι γίνεται;... Λοιπόν κύριοι, πράγματι η εξάτμιση κατόπιν πατέντας του συντρόφου Στράτου-Σταύρου κάνει ένα πάρα πολύ μικρό μπάσο θόρυβο! Όπως ανέφερα επειδή εχω πάντα τα ακουστηκά μέσα από το κράνος ήταν δύσκολο να το ακούσω στη πορεία αλλά τα αποτελέσματα δικαιώνουν... Όσους πίστεψαν το "πατεντίαρη" Στράτο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 52
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 26 2008, 11:00

@ ovelix
Άρα δεν είσαι κουφός.
Μουσικόφιλος είσαι. xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 44
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 31 2008, 20:10

Να κι άλλο ένα:
https://www.youtube.com/watch?v=mel_s-xck0o

Και εδώ τα παληκάρια το κουτσούρεψαν εντελώς:
https://www.youtube.com/watch?v=EWFg9a73hgE
https://www.youtube.com/watch?v=xnvW-Uv0lg4&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 52
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 31 2008, 21:41

Όταν κάνετε κατέβασμα,από 5η σε 3η π.χ,το σκάσιμο της φαντάζομαι πως είναι ανεπαίσθητο; Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 31 2008, 21:43

@Οvelix

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!! Very Happy

_________________
Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Νοε 02 2008, 20:40

Από τις 5 και κάτω κάπου κάπου κάνει κάτι σκασίματα..Δεν σου παίρνουν τα αυτιά,αλλά τα ακούς αρκετά.. Twisted Evil

_________________
Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 24 2009, 15:17

Δεν κρατηθηκα το εκοψα κι εγω το τσουνι και μπορω να πω οτι λεει παρα πολυ.Εγω το εκοψα ακριβως 3 ποντους και ο θορυβος εγινε πιο μπασος και μου αρεσει.Οσον αφορα το καπακι σκεφτηκα μηπως γινοταν καλο με αμοβολη τι λετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dionysos

dionysos

Ηλικία : 53
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 02/04/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 24 2009, 15:32

V_KOSTAS έγραψε:
Δεν κρατηθηκα το εκοψα κι εγω το τσουνι και μπορω να πω οτι λεει παρα πολυ.Εγω το εκοψα ακριβως 3 ποντους και ο θορυβος εγινε πιο μπασος και μου αρεσει.Οσον αφορα το καπακι σκεφτηκα μηπως γινοταν καλο με αμοβολη τι λετε?

Πολυ καλη η ιδεα σου, OK
με χαλαει αυτο το γυαλιστερο πισω ρε γμτ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 24 2009, 20:27

dionysos έγραψε:
V_KOSTAS έγραψε:
Δεν κρατηθηκα το εκοψα κι εγω το τσουνι και μπορω να πω οτι λεει παρα πολυ.Εγω το εκοψα ακριβως 3 ποντους και ο θορυβος εγινε πιο μπασος και μου αρεσει.Οσον αφορα το καπακι σκεφτηκα μηπως γινοταν καλο με αμοβολη τι λετε?

Πολυ καλη η ιδεα σου, OK
με χαλαει αυτο το γυαλιστερο πισω ρε γμτ.....

Θα προσπαθησω να το φτιαξω παλι γυαλιστερο αν και δεν το βλεπω.Αν δεν μου αρεσει θα το παω για αμοβολη και πιστευω θα γινει καλο,θα ανεβασω φοτο οταν γινει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 07 2009, 15:35

V_KOSTAS έγραψε:
dionysos έγραψε:
V_KOSTAS έγραψε:
Δεν κρατηθηκα το εκοψα κι εγω το τσουνι και μπορω να πω οτι λεει παρα πολυ.Εγω το εκοψα ακριβως 3 ποντους και ο θορυβος εγινε πιο μπασος και μου αρεσει.Οσον αφορα το καπακι σκεφτηκα μηπως γινοταν καλο με αμοβολη τι λετε?

Πολυ καλη η ιδεα σου, OK
με χαλαει αυτο το γυαλιστερο πισω ρε γμτ.....

Θα προσπαθησω να το φτιαξω παλι γυαλιστερο αν και δεν το βλεπω.Αν δεν μου αρεσει θα το παω για αμοβολη και πιστευω θα γινει καλο,θα ανεβασω φοτο οταν γινει..

Τελικα δεν εκανα αμοβολη.Μου το εφτιαξε ενας φιλος με τριψιμο και περασμα με ενα ειδικο χρωμα που περνανε τις ζαντες. Το αποτελεσμα πολυ καλο εγινε ματ και δειχνει super, μου μπηκε κι ιδεα να βαψω το ιδιο χρωμα και το καλυμα της εξατμισης.

Υγ. οι βιδες θα αλαχθουν μολις βρω τις καταληλες ανοξειδωτες.


Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 2m4pxxw


Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Mk9dgo


Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Of3hag
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evristrom

evristrom

Ηλικία : 39
Τόπος : πατρα
Registration date : 07/02/2009

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 05 2009, 15:15

KALYTERA XEIROPOIHTH PARA AYTH H PATENTA POY KANEI PROY PROY SAN KLANIA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 05 2009, 15:18

EVRISTROM έγραψε:
KALYTERA XEIROPOIHTH PARA AYTH H PATENTA POY KANEI PROY PROY SAN KLANIA
Ναι, αλλά η "κλανιά" δεν κοστίζει ΤΙΠΟΤΑ, ενώ η χειροποίητη κοστίζει κάποια χρήματα...
Αν λοιπόν ΔΕΝ μπορείς να διαθέσεις χρήμα, αρκείσαι στην κλανιά (άοσμη παρεπιμπτόντως...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 05 2009, 17:28

EVRISTROM έγραψε:
KALYTERA XEIROPOIHTH PARA AYTH H PATENTA POY KANEI PROY PROY SAN KLANIA

για κάνε και μια σύγκριση εξάτμισης παρθένας μανίσιας με την κλανιά? εδώ υποτίθεται μιλάμε για βελτίωση 5 λεπτών ανέξοδη,οπότε η σύγκρισή σου δεν υφίσταται!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nik_Strom

Nik_Strom

Ηλικία : 45
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 07/03/2009

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 05 2009, 19:44

Δε μας φτανει ο θορυβος και οι λαλακιες που ακουμε καθημερινα στη δουλεια...... να καβαλαμε το στρωμα και να ακουμε πραφ προυφ..... δε λεει μεγαλωσαμε πλεον
Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 05 2009, 19:47

έλα μωρέ λίγο φασαρία πάντα εξιτάρει!!!!!
και ας έιναι και σαν κλανια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 11:20

EVRISTROM έγραψε:
KALYTERA XEIROPOIHTH PARA AYTH H PATENTA POY KANEI PROY PROY SAN KLANIA

1) Δεν την έχεις ακούσει..
2) Οπως είπαν και τα παιδιά είναι 20' υπόθεση με τα σωστά εργαλεία
3) Οποιος έχει λεφτά για χειροποίητη ή after market τα δίνει και
4) Σε συγχωρώ γιατί είσαι νέος Cool (18 δημοσιεύσεις εννοώ) Razz

_________________
Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 3 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Excaust mod instructions DL 650

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: